Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowisko artystyczne Artisan

Miejsce: Tatry i Podhale -> Zakopane
Zakwaterowanie: Pensjonat u Hani i Jędrka w Zakopanem-Olczy
Wyżywienie: Pełne wyżywienie
Dojazd: PKP lub własny
Profil: zimowiska artystyczne, zimowiska dla dzieci, zimowiska krajowe
Wiek uczestników: od 7 do 13 lat
Symbol oferty: Z-21402

Terminy i ceny

Trwa aktualizacja oferty, proszę spróbować za kilka minut lub proszę dzwonić tel. 22 785 01 01.

Cena zawiera:  
Noclegi, wyżywienie; transfery autobusem / busem na lodowisko / do centrum Zakopanego oraz do wymienionych w programie atrakcji, opiekę doświadczonej kadry; realizację programu; niezbędne materiały i sprzęt; ubezpieczenie NNW; podatek VAT.
Cena nie zawiera:
Kosztów transportu PKP za dopłatą. Ewentualnych opłat za wypożyczenie sprzętu łyżwiarskiego  + 90 zł /os. za 6 dni.  

Twoja głowa jest pełna pomysłów i od rana coś tworzysz...świeczniki, stroje, biżuterię, film z udziałem młodszego brata? Zapraszamy Cię na zimowisko artystyczne Artisan, w którym wszyscy uczestnicy będą tworzyć. Zainspirują, podzielą się pomysłami, poczują radość z robienia czego razem! My również już zacieramy ręce, aby zacząć działać. Zapraszamy do świata nieskrępowanej kreacji.

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY
SZTUKI PLASTYCZNE:
FILCOWANIE na całego, PLENERY MALARSKIE z górami w tle.
DESIGN: PROJEKTOWANIE I WYRÓB BIŻUTERII – naszyjniki, kolczyki, bransoletki i ozdoby do włosów z różnorodnych materiałów; KAPELUSZE PIANKOWE, barwne i dopasowane do Was; PLUSZAKI “SŁODZIAKI“ przytulanki według własnego projketu.
PODSTAWY KREACJI UBIORU: projekt, materiały, szablony – dowiecie się jakich niestandardowych materiałów można używać do stworzenia elementów wystroju wnętrz, tworzenia ubiorów i ozdób.
PRODUKCJA UBIORU: fastryga, szycie, szycie i... szycie, wyszywanie, termotransfer;
FOTO WARSZTATY: PODSTAWY FOTOGRAFII CYFROWEJ – jak najsprawniej wykorzystać podstawowe opcje w aparacie, robienie zdjęć przy słońcu, po zmroku, w pomieszczeniach, bez lampy błyskowej, długi czas naświetlania; ZIMOWA KOMPOZYCJA  w teorii i praktyce; SESJA ZDJĘCIOWA I POKAZ MODY – w górskiej scenerii, z wiatrem we włosach i własnych kreacjach,
LIP DUB – wyreżyserujemy i  od podstaw stworzymy swój własny teledysk, w którym udział wezmą wszyscy uczestnicy obozu. To my weźmiemy odpowiedzialność za wybór muzyki, scenografię, elementy strojów oraz.. Wrzucimy go oczywiście na nasz kanał. Kto wie, może uczyni nas sławnymi.
Wykonane przez Was stroje ich atrybuty zostaną pokazane w trakcie wystawy zorganizowanej pod koniec zimowiska.

Facebook: Na stronie obozu umieszczać będziemy aktualne filmy z Waszym udziałem, tak aby wszyscy Wasi przyjaciele i rodzina mogli śledzić naszą wspólną zabawę.

DODATKOWE ATRAKCJE PODCZAS OBOZU:

 • Zwiedzanie Zakopanego – Krupówki, Krzeptówki, Stary Kościółek, Cmentarz na Pęksowym Brzysku, Wielka Krokiew, Jaszczurówka;
 • Zabawa na lodowisku (z wypożyczeniem łyżew);
 • Wizyta w Aqua Parku – 2 godziny świetnej zabawy na basenach termalnych ze zjeżdżalniami, masażami wodnymi;
 • Szaleństwo na śniegu: bitwa śnieżna ze scenariuszem, konkurs rzeźby śnieżnej, rozgrywki w śnieżne rugby;
 • Śnieżne zawody w zjazdach na „bele-czym” - skonstruujemy własne pojazdy, by następnie udowodnić ich efektywność w ślizgu;
 • Kulig z pochodniami;
 • Gra terenowa – podczas której użyjemy sprzętu: GPS'ów, walky talky, noktowizora i złamiemy tajne szyfry;
 • Muffin Show– warsztaty kulinarne, połączone z nagraniem filmu prezentującego nasze tajne receptury....palce lizać;
 • Zimowy wieczór filmowy z popcornem i kubkiem gorącej czekolady;
 • Ognisko w podhalańskim klimacie z degustacją regionalnych przysmaków;
 • Spotkanie z bacą, który tak pobajdurzy o Podhalu, że nas będą poliki bolały ze śmiechu;
 • Wieczór gier towarzyskich z TABU, ruletką i turniejem DART'A;
 • Dyskoteka z konkursem tańca w butach narciarskich/snowboardowych;

PROGRAM RAMOWY:
Dzień 0: Wyjazd (z wybranych miejsc Polski*);
Dzień 1: Przejazd do miejsca organizacji imprezy. Śniadanie. Zakwaterowanie. Obiad. Zajęcia integracyjne. Kolacja.
Dzień 2-6: Realizacja bogatego programu obozu artystycznego.
Dzień 7: Śniadanie. Nagranie reżyserowanego przez nas filmu obozowego. Obiad. Projekcja filmów z naszym udziałem. Wykwaterowanie. Ostatni spacer po Krupówkach. Rozdanie prowiantu na drogę. Wyjazd z Zakopanego w godzinach wieczornych. Przejazd na miejsce zbiórki. Zakończenie imprezy – dojazd do poszczególnych miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy (z wybranych miejsc Polski powrót dnia 8*).

Zakwaterowanie: Pensjonat u Hani i Jędrka w Zakopanem-Olczy. Spać będziemy w nowo wybudowanym i zadbanym obiekcie, zakwaterowanie w pokojach 3-5-osobowych z łazienkami i TV. W obiekcie duża stołówka, duża sala na której prowadzone będą zajęcia, sala do gier ze stołem do ping-ponga. Teren wokół ośrodka zagospodarowany, wiata do organizacji ognisk. Smaczne domowe jedzenie, specjały góralskie i możliwość brania dokładek.

Wyżywienie: Pełne wyżywienie: śniadanie, kanapki i ciepła herbata / zupa w przerwie zajęć na stoku, obiad z podwieczorkiem,kolację, i suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera: 6 noclegów w pokojach 3-5 osobowych z łazienkami; Pełne wyżywienie: 7 x śniadanie, 7 x obiad z podwieczorkiem, 6 x kolację, 1 x suchy prowiant na drogę powrotną; Transfery autobusem / busem do centrum Zakopanego oraz do wymienionych w programie atrakcji;
Opiekę doświadczonej kadry; Realizację programu; Niezbędne materiały i sprzęt; Ubezpieczenie NNW; Podatek VAT.

Uwagi praktyczne:
Transport PKP: Szczecin*(+150),Warszwa (+200), dojazd własny(+0).
*(Wyjazd ze Szczecina w dniu 26.01.2019, powrót do Szczecina w dniu 03.02.2018).
Transport na obóz zimowy realizowany jest pociągiem (miejsca rezerwowane) za dopłatą pod opieką kadry z wybranych miast w Polsce. Przejazdy z wymienionych miast realizowane są przy min. 4 osobach. Szczegóły dotyczące miejsca zbiórki, godziny wyjazdu oraz pozostałe informacje wyjazdowe zostaną przedstawione najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu. Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się w wyznaczonych godzinach.

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ: ważną legitymację szkolną, wypełnioną kartę uczestnika obozu, ciepłe zimowe ubrania (koniecznie 2 pary butów),  kombinezon na śnieg, czapki (min. 2), rękawiczki (2 pary), szaliki (min.2), ciepłą bieliznę, strój  kąpielowy, przybory toaletowe, klapki, ręcznik, mały plecak na wycieczki / prowiant; 1 biały gładki T-SHIRT (potrzebny do prac plastycznych), przyda się własny aparat fotograficzny (w przypadku jego braku – korzystanie z aparatu biur, nie gwarantujemy w tym wypadku wyłączności).
  
UWAGI: Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i po konsultacji z uczestnikami. Wszystkie zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa i pod nadzorem wykwalifikowanej kadry.

OPCJONALNE:


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd własny - - 0.00
Szczecin - - 150.00
Wyjazd ze Szczecina w dniu 26.01.2019, powrót do Szczecina w dniu 03.02.2018
Warszawa - - 200.00