Zimowiska, Ferie Zimowe

Oferty wyjazdów na ferie zimowe dla województwa lubuskiego

W tym roku szkolnym ferie zimowe województwo lubuskie ma w terminie od 12 do 25 lutego 2024 r. Na swoje oczekiwane zimowiska wyjadą dzieci z Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry, Międzyrzecza i nie tylko. W tym samym terminie odpoczywać będą dzieci w województw: kujawsko-pomorskie, małopolskie, świętokrzyskie i wielkopolskie. Chociaż w roku szkolnym jest wiele dni wolnych od szkoły, to dopiero po nowym roku można liczyć na aż dwa tygodnie luzu. Terminy ferii zimowych dla każdego województwa są inne i zmieniają się co roku. Część osób zapewne wyjedzie w góry, aby oddać się zimowemu szaleństwu na stoku, część zostanie w swoich miastach. Poniżej przedstawiamy propozycję wyjazdów na ferie zimowe dla dzieci i młodzieży z województwa lubuskiego.

Ossiach - Młodzieżowy obóz narciarsko-snowboardowy

Młodzieżowy obóz narciarsko-snowboardowy w Karyntii to propozycja dla miłośników alpejskiego klimatu i świetnie przygotowanych stoków. W regionie, gdzie słońce świeci przez większość dni…

 • Profil i wiek:

  Ossiach
  od 13 do 19 lat
 • Terminy:

 • Transport:

  Autokarem lub pociągiem, mikrobusem.
 • Zakwaterowanie:

  Hotel Zur Post Ossiach
 • Wyżywienie:

  2 posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja 3-daniowa + bufet sałatkowy, woda do obiadokolacji w cenie), dania kuchni austriackiej i europejskiej serwowane w hotelowej restauracji.