Zimowiska, Ferie Zimowe

Zimowiska paintballowe

Wyjazdy na zimowiska paintballowe to bardzo atrakcyjna propozycja dla dzieci i młodzieży. Paintball stanowi obecnie najbardziej popularną zabawę strategiczną na świecie, przeznaczoną dla tych, którzy lubią mocne wrażenia, sportową rywalizację i ruch na świeżym powietrzu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom aktywnej młodzieży przygotowaliśmy ofertę wyjazdów na zimowiska w taki sposób, aby poza feriami narciarko-snowboardowymi, można było również uczestniczyć w różnego typu propozycjach zimowisk paintballowych. Zapewniamy pełny sprzęt paintballowy, mundury, opiekę doświadczonej kadry instruktorów i sprawdzone scenariusze rozgrywek. Aktywny program to doskonała okazja do zabawy dla całej drużyny, a paintball zimą to świetna forma spędzania wolnego czasu.

Białka Tatrzańska - Zimowisko i zimowy obóz narciarsko - paintballowy - archery tag

Zimowisko i zimowy obóz narciarsko - paintballowy to idealna kombinacja dla tych, którzy pragną połączyć pasję do sportów zimowych z emocjonującymi bitwami paintballowymi. W sercu malowniczej…

 • Profil i wiek:

  Białka Tatrzańska
  od 10 do 18 lat
 • Terminy:

 • Transport:

  Autokarem turystycznym
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wypoczynkowy Groń
 • Wyżywienie:

  Całodzienne (3 posiłki + podwieczorek) w restauracji ośrodka

Paintball staje się coraz bardziej lubianą i popularną aktywnością - stąd też wielkie zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży. Dla tych którym letniej strzelaniny kulkami z farbą jest mało, przygotowaliśmy zimowiska paintballowe - organizowane w pięknym, zimowym otoczeniu i realizowane przy każdej pogodzie - także w surowych, mroźnych warunkach. Spośród wielu ofert wybraliśmy te zimowiska paintballowe, w których udział gwarantuje, że dzieci powrócą z zupełnie nowymi umiejętnościami i z poczuciem aktywnie i ciekawie spędzonych ferii. Poza wspaniałą zabawą jaką niewątpliwie jest brudzenie nowopoznanych kolegów farbą, zimowiska paintballowe to zawsze świetna okazja do kształtowania umiejętności pracy w zespole oraz zdolności przywódczych. Paintball to także okazja do ćwiczenia zręczności, kondycji oraz czasu reakcji.

Zimowiska paintballowe nauczą uczestników jak strzelać z biodra, skradać się, bunkrować i celować po snajpersku, posługując się dwiema rękami. Dzieci nauczą się również odpowiednio dobierać, konserwować i obsługiwać paintballowy ekwipunek, a instruktorzy przekażą swoją wiedzą na temat paintballowej taktyki, zasad bezpieczeństwa i pracy w zespole. Większość zajęć odbywa się na zalesionych poligonach paintballowych, tak aby w jak najbardziej realistycznych warunkach trenować namierzanie przeciwnika, ukrywanie się, ciche poruszanie oraz spostrzegawczość. Oczywiście nie będziemy skupiali się wyłącznie na podchodach i akcjach typu "rozpoznaj i zniszcz", nie zabraknie również wielkich bitew paintballowych i zajęć ze speedballa - czyli bardzo dynamicznych i widowiskowych, kilkuminutowe rozgrywki na specjalnie przygotowanym polu.

Zimowiska paintballowe oferują również szeroką gamę zajęć sportowych i sprawnościowych oraz aktywności wprowadzające elementy survivalu. Uzupełnieniem intensywnego programu sportowego jest wiele dodatkowych atrakcji - organizowane są wycieczki krajoznawcze, wyjścia na basen, często też chętni mogą wziąć udział w warsztatach plastycznych, muzycznych oraz zabawach integracyjnych.