Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowiska survivalowe

Zimowiska survivalowe to zabawa w przetrwanie w trudnych, zimowych warunkach. Uczestnicy obozów zimowych poznają sekrety sztuki survivalu opracowane przez najwytrwalszych podróżników i ekspertów sztuki przetrwania. W trakcie całego, bardzo aktywnego, tygodnia na własnej skórze przekonają się jak należy poradzić sobie w śnieżne i mroźne dni. Tematykę survivalową urozmaicamy włączając elementy rozgrywek paintballowych, ASG, przejażdżek quadami i zajęć w parkach linowych. W trakcie całego, bardzo aktywnego, tygodnia uczestnicy na własnej skórze przekonają się jak przetrwać sytuacje w których można liczyć jedynie na własne siły i opanowanie. Każdy kto nie boi się nowych sytuacji, lubi sportową rywalizację i zajęcia w grupie z pewnością świetnie odnajdzie się na zimowym obozie survivalowym.
Kolonie zimowe z survivalem dla dzieci, Poronin

Poronin - Kolonie zimowe z survivalem dla dzieci

Kolonie zimowe z survivalem, na których dowiesz się jak zdobyć samodzielnie pożywienie i wodę w lesie, jak zbudować wiszący namiot, jak szukać drogi i korzystać z map, jakich zagrożeń unikać i jak rozpalić o...

 • Profil i wiek:

  Zimowiska survivalowe
  od 7 do 12 lat
 • Terminy:

  2019-01-27 - 2019-02-02
  2019-02-10 - 2019-02-16
  2019-02-17 - 2019-02-23
 • Transport:

  PKP lub autokarem/busem
 • Zakwaterowanie:

  Zimowy Camp Kogis
 • Wyżywienie:

  3 razy dziennie plus podwieczorek
od 1299.00

szczegóły

Zimowiska survivalowe 2019

Zimowiska survivalowe to propozycja dla dzieci i młodzieży, która lubi szalone wyzwania z dużą dawką adrenaliny. Ferie zimowe z elementami szkoły przetrwania oferują wyjątkową możliwość zmierzenia się ze swoimi słabościami w surowych, zimowych warunkach. Wyzwania i aktywności, znane już być może dzieciom z letnich obozów survivalowych w śnieżne i mroźne dni nabierają zupełnie innego charakteru. Zimowiska survivalowe dają niepowtarzalną możliwość połączenia wiedzy i umiejętności w całość, nauczą ufności we własne siły i odpowiedzialność, co pozwoli przetrwać w przyszłości największe opresje i sytuacje zdawałoby się bez wyjścia.

Ekstremalne dyscypliny i emocjonujące zimowe przygody realizujemy pod fachową opieką profesjonalistów. Zimowiska survivalowe to aktywności znane z letnich obozów przetrwania, przeniesione w zimowe realia: poszukiwanie i budowa schronienia, rozpalanie ognia zimą metodami traperskimi, zdobywanie pożywienia na zimowych wyprawach. Nie obędzie się bez nocnych wypraw i przepraw w trudnym terenie. Zaznajomimy się terenoznawstwem - czyli umiejętnością posługiwania się mapą, kompasem, GPSem podczas wędrówki w terenie. Pamiętajmy jednak, że trening survivalowy to przede wszystkich szkoła życia i kształtowanie charakterów. Przed obozowiczami będą stawiane kolejne wyzwania i zadania kształtujące ich umiejętności i postawy. Grupowe wypady survivalowe scalają jej członków, zmuszają do współdziałania i pokonywania własnych słabości. Dlatego też ferie zimowe z programem survivalowym są doskonałym elementem edukacji młodych ludzi, która otwiera świat poza ekrany telefonów i wskazuje na rzeczywisty świat który nas otacza.