Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowiska konne

Zimowiska konne to oferta dla młodzieży, która kocha konie. To propozycja również dla dzieci, które nie wyobrażają sobie, aby czas ferii zimowych był spędzony inaczej niż w siodle. Po raz kolejny już przygotowaliśmy propozycję wyjazdów zimowego, gdzie będzie można przebywać z końmi oraz uczyć się i doskonalić swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. W grupach starszych nauczycie się również bardziej zaawansowanych umiejętności jeździeckich jak pierwsza pomoc i opieka nad koniem. Uczestnicy nauczą się również terminologii jeździeckiej, historii hippiki oraz nazw stylów jazdy.
Zimowisko konne i obóz jeździecki - FERIE W SIODLE, Runowo

Runowo - Zimowisko konne i obóz jeździecki - FERIE W SIODLE

Spędź zimowe ferie aktywnie, z końmi, profesjonalną kadrą instruktorską i super programem w malowniczym zakątku Kaszub. Wśród lasów i wąwozów wyrusz po przygodę na grzbiecie rumaka. Zimowisko i obóz…

 • Profil i wiek:

  Zimowiska konne
  od 8 do 17 lat
 • Terminy:

 • Transport:

  PKP, busami lub autobusami rejsowymi
 • Zakwaterowanie:

  Pałac pod Bocianim Gniazdem
 • Wyżywienie:

  3 x dzienne, serwowane są dania polskie i europejskie
Zimowisko i obóz jeździecki, Brenna

Brenna - Zimowisko i obóz jeździecki

Na zimowisko i obóz jeździecki zapraszamy do Brennej, do Ośrodka Kolonijno - Wypoczynkowego "Hucuł". Z nami zgłębisz tajniki jeździectwa i będziesz doskonale się bawił w gronie rówieśników. Na uczestników…

 • Profil i wiek:

  Zimowiska konne
  od 10 do 16 lat
 • Terminy:

 • Transport:

  Autokarem turystycznym.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy Hucuł Jatny 120, 43-438 Brenna, tel: 33 853 65 21
 • Wyżywienie:

  3 posiłki + podwieczorek; śniadania i kolacje w formie bufetu

Zimowiska konne 2019

Ferie zimowe z końmi to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu, to sportowa aktywność z której korzystać mogą zarówno dzieci, jak i młodzież. Dlatego też proponujemy Państwa pociechom zimowiska konne. Tego typu wyjazdy zapewniają zajęcia przystosowane zarówno dla zupełnie początkujących, jak i bardziej zaawansowanych uczestników ? grupy organizowane są zawsze z podziałem na umiejętności jeździeckie. Same zajęcia odbywają się na obszernych padokach i krytych ujeżdżalniach, a ? jeśli umiejętności i pogoda na to pozwoli ? także i na świeżym powietrzu, na odpowiednio przystosowanych trasach. Początkujący rozpoczynają zimowiska konne od nauki stępa na lonży, później dołączany jest kłus, dla najbardziej zaawansowanych galop, a w przypadku niektórych obozów nawet jazda przełajowa.

Poza zajęciami z instruktorami i pielęgnacją koni w stajni, zimowiska konne to szeroka gama zajęć artystycznych, zabaw i aktywności powiązanych z jeździectwem. Dzieci będą miały również okazję, aby zapoznać się z fachową terminologią dotyczącą umaszczenie konia, akcesoriów jeździeckich, chodów i anatomii wierzchowca. Tak realizowane obozy jeździeckie gwarantują, że dzieci szybko złapią hippicznego bakcyla i nabiorą ochoty na dalszy kontakt z końmi.

Zimowiska konnne to oczywiście nie tylko program konny. Już same zajęcia w siodle włączały będą do treningu elementy zabawy poprawiające równowagę i kontrolę nad wierzchowcem. Dobre obozy jeździeckie to takie, które oferują atrakcyjną lokalizację, przyjazne i otwarte podejście do dzieci dające możliwość zawarcia nowych znajomości, a przede wszystkim prezentują wartościowy i sprawdzony program treningowy procentujący na lata. Ponieważ wszyscy uczestnicy naszych obozów uwielbiają konie, wspólne zainteresowania gwarantują, że szybko nawiążą nowe przyjaźnie.