Ferie Zimowe 2023
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowiska językowe

Dla tych, którzy chcą podszkolić znajomości języków obcych proponujemy zimowiska językowe. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, na których posługiwanie się językiem obcym jest naturalną i przyjemną aktywnością. Zimowe obozy językowe są także świetną okazją do nawiązania nowych znajomości i używania języka w praktyce, w nowej grupie rówieśników. Dzięki atmosferze zabawy, przygody i współpracy w grupie, nauka języka angielskiego kojarzy się pozytywnie, a nowa wiedza jest znacznie łatwiej przyswajana, niż przy pomocy tradycyjnych metod.
Londyn - Zimowy obóz turystyczno - językowy, Londyn

Londyn - Zimowy obóz turystyczno - językowy

Londyn zimą to świetna sprawa - Practice your language skills! Świat czeka! Zimowy obóz turystyczno - językowy - z nami baw się, zwiedzaj i ucz się języka angielskiego w najmodniejszej stolicy Europy! Zanurz się…

 • Profil i wiek:

  Zimowiska językowe
  od 13 do 19 lat
 • Terminy:

 • Transport:

  Autokarem lub busem.
 • Zakwaterowanie:

  Na obrzeżach Londynu, u rodzin.
 • Wyżywienie:

  3 posiłki dziennie serwowane w miejscu zamieszkania.
Murzasichle - Zimowisko i obóz języka angielskiego, Murzasichle

Murzasichle - Zimowisko i obóz języka angielskiego

Zimowisko i obóz języka angielskiego to 10-godzinny program nauki języka angielskiego. Zapewniamy bezstresową naukę języka poprzez zabawę i konwersację w górskim klimacie. Nasi lektorzy będą zachęcali do…

 • Profil i wiek:

  Zimowiska językowe
  od 8 do 14 lat
 • Terminy:

 • Transport:

  Autokarem turystycznym.
 • Zakwaterowanie:

  Willa Tatry
 • Wyżywienie:

  3 posiłki dziennie - śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane

Zimowiska językowe 2023

Nasze zimowiska językowe mają na celu doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem obcym w bezpiecznym, przyjaznym otoczeniu, pisemnie, ustnie i w codziennej konwersacji. Często zajęcia językowe łączone są z zajęciami narciarskimi lub snowboardowymi, nie brakuje też czasu na zwiedzanie i aktywności sportowe pod okiem odpowiedzialnych opiekunów, dzięki temu nauka nie kojarzy się z salą lekcyjną i nudą.

Kładziemy nacisk na konwersacje i budowanie pewności w używaniu języka, a same zajęcia są dostępne na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. W procesie nauki angażujemy pomoce audiowizualne, instrumenty dydaktyczne i innowacyjne techniki nauki, a przyjaźni lektorzy mają za zadanie w pełni zaangażować uczestników na zajęciach oferowanych przez zimowe kolonie językowe.

Nauczyciele, native speakerzy, mają nie tylko odpowiednie kwalifikacje do nauczania języka obcego oraz doświadczenie w pracy z dziećmi, ale także autentyczny entuzjazm i odpowiednią osobowość. Towarzyszą uczestnikom również podczas pozostałych aktywności i wycieczek, aby maksymalnie wykorzystać możliwość nauki języka także poza salami lekcyjnymi. Poza zimowymi obozami krajowymi proponujemy również zimowiska językowe zagranicą ? takie wyjazdy przynoszą widoczne efekty dzięki przebywaniu w środowisku, w którym dany język jest powszechnie używany i niekończącym się konwersacjom.

Inną propozycją są zimowiska łączące zajęcia językowe z nartami lub snowboardem, oferujące niepowtarzalną możliwość maksymalnego wykorzystania ferii sportowych połączonych z nauką języka. Podczas zimowych zajęć dzieci uczęszczają na kursy językowe ranem, a szaleją na stoku popołudniu: Narty lub snowboard, klasyczny lub freestyle, na każdym poziomie zaawansowania ? wszystko pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia językowe rozpoczynają się rano, gdyż - jak przekonują badania - poranek jest najlepszym momentem na przyswajanie nowego słownictwa i gramatyki języka obcego.