Ferie Zimowe 2021
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowiska językowe

Dla tych, którzy chcą podszkolić znajomości języków obcych proponujemy zimowiska językowe. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, na których posługiwanie się językiem obcym jest naturalną i przyjemną aktywnością. Zimowe obozy językowe są także świetną okazją do nawiązania nowych znajomości i używania języka w praktyce, w nowej grupie rówieśników. Dzięki atmosferze zabawy, przygody i współpracy w grupie, nauka języka angielskiego kojarzy się pozytywnie, a nowa wiedza jest znacznie łatwiej przyswajana, niż przy pomocy tradycyjnych metod.
Zimowy obóz językowo-turystyczny w Londynie -…, Londyn

Londyn - Zimowy obóz językowo-turystyczny w Londynie -…

Practice your language skills! Jeśli znasz angielski, ale jest on daleki od rozumienia typowej pogawędki Brytyjczyków, i nie wiesz o co chodzi w ich super luźnej gadce typu: Bob's your uncle, Blast, czy Bite your arm…

 • Profil i wiek:

  Zimowiska językowe
  od 13 do 19 lat
 • Terminy:

 • Transport:

  Autokarem lub busem
 • Zakwaterowanie:

  Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich
 • Wyżywienie:

  3 posiłki dziennie serwowane w miejscu zamieszkania.
Kaszubska przygoda z językiem angielskim, Ostrzyce

Ostrzyce - Kaszubska przygoda z językiem angielskim

Obóz Kaszubska przygoda z językiem angielskim to wyjazd stworzony z myślą o tych, którzy chcą polepszyć swoją komunikację w języku angielskim, a przy okazji spędzić ferie aktywnie, wesoło i z dala od…

 • Profil i wiek:

  Zimowiska językowe
  od 7 do 13 lat
 • Terminy:

 • Transport:

  Autokar, bus lub pociąg
 • Zakwaterowanie:

  Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe, ul. Droga Kaszubska 56, 83-311 Ostrzyce
 • Wyżywienie:

  4 posiłki dziennie
Zimowy obóz językowo-turystyczny w Londynie -…, Londyn

Londyn - Zimowy obóz językowo-turystyczny w Londynie -…

Zimowy obóz językowo-turystyczny w Londynie zapewniający komfort krótkiej podróży samolotem. Practice your language skills! Jeśli znasz angielski, ale jest on daleki od rozumienia typowej pogawędki Brytyjczyków,…

 • Profil i wiek:

  Zimowiska językowe
  od 13 do 19 lat
 • Terminy:

 • Transport:

  Samolotem z Warszawy
 • Zakwaterowanie:

  Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich
 • Wyżywienie:

  3 posiłki dziennie serwowane w miejscu zamieszkania.

Zimowiska językowe 2020

Nasze zimowiska językowe mają na celu doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem obcym w bezpiecznym, przyjaznym otoczeniu, pisemnie, ustnie i w codziennej konwersacji. Często zajęcia językowe łączone są z zajęciami narciarskimi lub snowboardowymi, nie brakuje też czasu na zwiedzanie i aktywności sportowe pod okiem odpowiedzialnych opiekunów, dzięki temu nauka nie kojarzy się z salą lekcyjną i nudą.

Kładziemy nacisk na konwersacje i budowanie pewności w używaniu języka, a same zajęcia są dostępne na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. W procesie nauki angażujemy pomoce audiowizualne, instrumenty dydaktyczne i innowacyjne techniki nauki, a przyjaźni lektorzy mają za zadanie w pełni zaangażować uczestników na zajęciach oferowanych przez zimowe kolonie językowe.

Nauczyciele, native speakerzy, mają nie tylko odpowiednie kwalifikacje do nauczania języka obcego oraz doświadczenie w pracy z dziećmi, ale także autentyczny entuzjazm i odpowiednią osobowość. Towarzyszą uczestnikom również podczas pozostałych aktywności i wycieczek, aby maksymalnie wykorzystać możliwość nauki języka także poza salami lekcyjnymi. Poza zimowymi obozami krajowymi proponujemy również zimowiska językowe zagranicą ? takie wyjazdy przynoszą widoczne efekty dzięki przebywaniu w środowisku, w którym dany język jest powszechnie używany i niekończącym się konwersacjom.

Inną propozycją są zimowiska łączące zajęcia językowe z nartami lub snowboardem, oferujące niepowtarzalną możliwość maksymalnego wykorzystania ferii sportowych połączonych z nauką języka. Podczas zimowych zajęć dzieci uczęszczają na kursy językowe ranem, a szaleją na stoku popołudniu: Narty lub snowboard, klasyczny lub freestyle, na każdym poziomie zaawansowania ? wszystko pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia językowe rozpoczynają się rano, gdyż - jak przekonują badania - poranek jest najlepszym momentem na przyswajanie nowego słownictwa i gramatyki języka obcego.