Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowiska językowe

Dla tych, którzy chcą podszkolić znajomości języków obcych proponujemy zimowiska językowe. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, na których posługiwanie się językiem obcym jest naturalną i przyjemną aktywnością. Zimowe obozy językowe są także świetną okazją do nawiązania nowych znajomości i używania języka w praktyce, w nowej grupie rówieśników. Dzięki atmosferze zabawy, przygody i współpracy w grupie, nauka języka angielskiego kojarzy się pozytywnie, a nowa wiedza jest znacznie łatwiej przyswajana, niż przy pomocy tradycyjnych metod.
Zimowy obóz języka angielskiego, Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny - Zimowy obóz języka angielskiego

Lektorzy zaproponują Wam autorski program, w którym zamiast nudy w szkolnych ławkach będziecie m.in. po angielsku tworzyli skecze, tworzyli ich scenariusze, układali opowieści lub komiksy, oglądali i omawiali…

 • Profil i wiek:

  Zimowiska językowe
  od 12 do 17 lat
 • Terminy:

 • Transport:

  Autokarem turystycznym, na niektórych odcinkach możliwy przejazd minibusem.
 • Zakwaterowanie:

  Dom Pracy Twórczej - Dom Dziennikarza Juliusza Małachowskiego 17, 24-120 Kazimierz Dolny
 • Wyżywienie:

  Całodzienne 3 posiłki.
Zimowisko z językiem angielskim - Przygoda in English, Wieżyca - Kolano

Wieżyca - Kolano - Zimowisko z językiem angielskim - Przygoda in English

Nauka języka angielskiego podczas zimowych szaleństw? Czemu nie! Zimowisko z językiem angielskim stworzone z myślą o tych, którzy chcą polepszyć swoją komunikację w języku angielskim, a przy okazji spędzić…

 • Profil i wiek:

  Zimowiska językowe
  od 6 do 13 lat
 • Terminy:

 • Transport:

  Autokar, bus lub pociąg.
 • Zakwaterowanie:

  Pensjonat Kupperówka; Wieżyca Kolano 74, 83-315 Szymbark
 • Wyżywienie:

  4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja.

Zimowiska językowe 2019

Nasze zimowiska językowe mają na celu doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem obcym w bezpiecznym, przyjaznym otoczeniu, pisemnie, ustnie i w codziennej konwersacji. Często zajęcia językowe łączone są z zajęciami narciarskimi lub snowboardowymi, nie brakuje też czasu na zwiedzanie i aktywności sportowe pod okiem odpowiedzialnych opiekunów, dzięki temu nauka nie kojarzy się z salą lekcyjną i nudą.

Kładziemy nacisk na konwersacje i budowanie pewności w używaniu języka, a same zajęcia są dostępne na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. W procesie nauki angażujemy pomoce audiowizualne, instrumenty dydaktyczne i innowacyjne techniki nauki, a przyjaźni lektorzy mają za zadanie w pełni zaangażować uczestników na zajęciach oferowanych przez zimowe kolonie językowe.

Nauczyciele, native speakerzy, mają nie tylko odpowiednie kwalifikacje do nauczania języka obcego oraz doświadczenie w pracy z dziećmi, ale także autentyczny entuzjazm i odpowiednią osobowość. Towarzyszą uczestnikom również podczas pozostałych aktywności i wycieczek, aby maksymalnie wykorzystać możliwość nauki języka także poza salami lekcyjnymi. Poza zimowymi obozami krajowymi proponujemy również zimowiska językowe zagranicą ? takie wyjazdy przynoszą widoczne efekty dzięki przebywaniu w środowisku, w którym dany język jest powszechnie używany i niekończącym się konwersacjom.

Inną propozycją są zimowiska łączące zajęcia językowe z nartami lub snowboardem, oferujące niepowtarzalną możliwość maksymalnego wykorzystania ferii sportowych połączonych z nauką języka. Podczas zimowych zajęć dzieci uczęszczają na kursy językowe ranem, a szaleją na stoku popołudniu: Narty lub snowboard, klasyczny lub freestyle, na każdym poziomie zaawansowania ? wszystko pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia językowe rozpoczynają się rano, gdyż - jak przekonują badania - poranek jest najlepszym momentem na przyswajanie nowego słownictwa i gramatyki języka obcego.