Zimowiska, Ferie Zimowe

Warunki rezerwacji zimowisk

Warunki rezerwacji zimowisk

Warunki rezerwacji zimowisk online w naszym serwisie www.zimowiska.com

1. Po wyszukaniu i zapoznaniu się z odpowiednią ofertą - należy wypełnć formularz wstępnej rezerwacji klikając w przycisk "rezerwuj" znajdujący się przy określonym terminie. Po wypełnieniu wszystkich pól formularza dane z informacją o rezerwacji przesyłane są do naszego biura. Po dokonaniu rezerwacji mogą Państwo jeszcze upewnić się, czy wszystko jest w porządku dzwoniąc pod nr 22 7850101 lub 22 7850404.

2. Po wysłaniu wstępnej rezerwacji otrzymają Państwo potwierdzenie na podany w formularzu adres e-mail z informacją o zarezerwowanej imprezie. W ciągu kilku godzin (dotyczy to dni roboczych) kontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub e-mailem i potwierdzamy tą rezerwację ustalając warunki płatności i przesłania umowy. W przypadku braku kontaktu z naszej strony, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem.

3. W trakcie naszej rozmowy ustalamy wszystkie szczegóły oraz termin pełnej rezerwacji - zwykle jest to robione na okres 2 - 3 dni, w którym należy dokonać płatności na nasze konto. Informacja o kwocie wpłaty oraz nr konta znajduje się zawsze w wysłanej przez nas wiadomości email. Poniżej podajemy w celach weryfikacji nasz nr konta:

ZLOT - DZIAŁ ORGANIZACJI ZIMOWISK
Łomna, ul. Jana Kochanowskiego 186, 05-152 Czosnów
PKO BP konto INTELIGO 50 1020 5558 1111 1151 8010 0027

4. Termin i warunki płatności za wybraną imprezę są określone dokładnie na Umowie-Zgłoszeniu i są różne w zależności od wybranej imprezy i terminu, jaki pozostał do rozpoczęcia imprezy:

  • Jeżeli do rozpoczęcia imprezy pozostało więcej niż 30 dni, to:
    • wpłata I raty w wysokości określonej procentowo w Warunkach Uczestnictwa Głównego Organizatora powinna zostać dokonana w terminie ustalonym w przesłanej wiadomości email z załącznikiem Umowy Wstępnej,
    • wpłata pozostałej części należności w wysokości określonej na Umowie-Zgłoszeniu powinna zostać dokonana w terminie do 30 dni pozostałych do rozpoczęcia imprezy lub w terminie określonym na Umowie-Zgłoszeniu, chyba że strony ustaliły inaczej i widnieje taki zapis na Umowie-Zgłoszeniu
  • Jeżeli do rozpoczęcia imprezy pozostało mniej niż 30 dni, to wpłata całości należności w wysokości określonej na Umowie-Zgłoszeniu powinna zostać dokonana w przeciągu 24h od momentu potwierdzenia rezerwacji i podpisania Umowy-Zgłoszenia, chyba że strony ustaliły inaczej i widnieje taki zapis na Umowie-Zgłoszeniu

5. Po dokonaniu wpłaty i zaksięgowaniu przez nas właściwej kwoty, otrzymują od nasz państwo w wersji elektronicznej Umowię-Zgłoszenie w imprezie turystycznej wraz z zwszystkimi potrzebnymi dokumentami i informacjami. Pakiet dokumentów wysyłamy na wskazany w rezerwacji adres e-mail.

6. Zasady ewentualnej rezygnacji z wyjazdu są zawsze dokładnie określone w Warunkach Uczestnictwa Głównego Organizatora, przesyłanych razem z Umową-Zgłoszeniem.

7. Wszelkie pytania prosimy kierować do naszego działu rezerwacji:
- Telefon: 22 7850101, 22 7850404