Zimowiska, Ferie Zimowe

Zimowiska narciarskie

Zimowisko narciarsko-snowboardowe

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Zima 2023/2024. Oferty wyjazdów na sezon zimowy 2024/2025 pojawią się już we wrześniu 2024 roku.

Zimowisko w Zakopanem to prawdziwe królestwo dla miłośników sportów zimowych, zarówno dla doświadczonych narciarzy, jak i dla tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na stoku. Nasz zespół składa się z doświadczonych instruktorów, którzy zapewniają nie tylko profesjonalną naukę jazdy na nartach i snowboardzie, ale także dbają o to, by każdy dzień był pełen śmiechu i pozytywnej energii. Wspólne lepienie bałwanów, śnieżne bitwy czy jazda na jabłuszkach to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na młodych pasjonatów zimy.

Nie ograniczamy się tylko do stoku. W trakcie pobytu uczestnicy będą mieli okazję korzystać z uroków najlepszych podhalańskich stacji narciarskich, w tym Kotelnica Białczańska czy Koziniec Ski, dzięki wspólnemu karnetowi TATRY SUPER SKI. Specjalnie zaprojektowany program na stoku, dostosowany do różnych poziomów zaawansowania, gwarantuje każdemu odpowiednie wyzwanie i rozwój umiejętności. Przy tym wszystkim bezpieczeństwo i integracja grupy są dla nas kluczem, dlatego możecie być pewni, że wasze dzieci spędzą czas w najlepszych rękach.

Zakwaterowanie:
Willa Siklawa
Wyżywienie:
3 posiłki dziennie - śniadanie i obiadokolacja serwowane w stołówce ośrodka oraz lunch pakiet na stok. W dniu wolnym od zajęć na stoku zapewniamy śniadanie, obiad i kolację.
Dojazd:
Autokarem lub pociągiem, mikrobusem.
Wiek:
od 10 do 14 lat
Symbol oferty:
Z-29106
zimowiska - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00

Program i opis oferty

Zimowisko stworzone dla miłośników sportów zimowych, dla tych już radzących sobie na stokach jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami lub snowboardem. Nasi doświadczeni wychowawcy-instruktorzy zadbają o to, aby nauka była pełna uśmiechu i pozytywnej atmosfery.

Poza chwilami na stoku, na dzieci czeka mnóstwo zimowych aktywności i zabaw. Będziemy wspólnie lepić bałwany, organizować śnieżne bitwy, robić aniołki w śniegu i jeździć na jabłuszkach. Dodatkowo, zadbamy o kreatywne zajęcia, które ułatwią integrację w grupie. Bezpieczeństwo i dobra zabawa są naszym priorytetem, dlatego gwarantujemy, że Wasze pociechy będą w najlepszych rękach.

Podczas pobytu w Zakopanem będziecie mogli jeździć w najlepszych podhalańskich stacjach narciarskich objętych wspólnym karnetem TATRY SUPER SKI na terenie Polski takich jak: Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej, Koziniec Ski - Czarna Góra, Jurgów Ski, Witów Ski.

PROGRAM:
GDZIE JEŹDZIMY - STACJE NARCIARSKIE
Najlepsze stacje narciarskie objęte karnetem TATRY SUPER SKI na terenie Polski, m.in: Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej, Koziniec Ski - Czarna Góra, Jurgów Ski, Witów Ski.
Wybór ośrodka narciarskiego uzależniony jest od warunków atmosferycznych i umiejętności uczestników.

NA STOKU
Program przygotowany z myślą o dzieciach, które dopiero chcą zacząć przygodę z nartami / snowboardem, lub już jeżdżą i chcą doskonalić swoje umiejętności.
Na stoku jeździcie w dwóch grupach zaawansowania: początkującej i średnio zaawansowanej.
Zajęcia na stoku trwają ok. 5-6 godzin dziennie przez 5 dni, z czego 2 godziny to szkolenie grupowe z instruktorem. Resztę czasu na stoku spędzacie poruszając się po ustalonych trasach z kadrą pozostając z nią w stałym kontakcie. Nasza kadra swoim czujnym okiem zadba o Wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

APRES SKI
Poza stokiem będziemy odpoczywać i ładować baterie na następny dzień. Nasi wychowawcy zorganizują Wam m.in. ognisko/grill z pieczeniem kiełbasek, zabawy na świeżym powietrzu, zajęcia integracyjne, konkursy z nagrodami, dyskotekę/karaoke/wieczór filmowy.
Nie zabraknie też odrobiny teorii m.in wykładów na temat pielęgnacji i konserwacji sprzętu, poznanie Dekalogu Narciarza i praktycznych zasad bezpieczeństwa na stoku oraz zasad pierwszej pomocy.
Chętni mogą skorzystać z atrakcji fakultatywnych - atrakcje dodatkowo płatne.
W dzień wolny od szusowania w białym puchu, zabierzemy Was na wycieczkę na Gubałówkę, na jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Zakopanem, wjazd i zjazd kolejką linowo-terenową. Oczywiście będzie też czas na zakup pamiątek na słynnych Krupówkach.

TRANSPORT:
➤ 1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 17:00, zakwaterowanie, kolacja
➤ 2-7 dzień - wypoczynek zgodnie z opisem programu
➤ 8 dzień - śniadanie, suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz 11:00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

INFORMACJE TRANSPORTOWE:
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

INFORMACJE DODATKOWE

 • WAŻNE! Wszystkich uczestników obozów zimowych obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Snowboardzistom zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
 • Uwaga! Po przyjeździe do ośrodka nie ma możliwości zmiany wybranego programu na inny.

Ewentualne zmiany programu narciarskiego na snowboardowy lub odwrotnie można zgłaszać w biurze nie później niż na 14 dni przed rozpoczęciem zimowiska.

 • Obowiązuje ograniczenie bagażu. Na imprezach autokarowych obowiązuje limit bagażu - 1 szt. Bagaż główny nie może przekraczać 20 kg i sumie wymiarów 180 cm, a bagaż podręczny 5 kg, dodatkowo 1 komplet sprzętu (narty lub snowboard w pokrowcu), buty należy spakować do walizki/bagażu głównego.
 • Obowiązkowa kaucja zwrotna - 50 PLN. Kaucja stanowi zabezpieczenie na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych w obiekcie lub środku transportu i zwracana jest w całości (pod warunkiem braku szkód) ostatniego dnia pobytu. Kaucja zbierana jest przez kierownika obozu po przyjeździe do ośrodka.
 • Prosimy zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, krem na mróz z filtrem UV, kask ochronny (w przypadku posiadania własnego sprzętu narciarskiego), czapkę mieszczącą się pod kaskiem oraz strój kąpielowy, klapki i czepek na basen (dotyczy atrakcji fakultatywnej).
 • Proponowane min. kieszonkowe ok. 100-150 PLN + kaucja (zwrotna) + skipass + imprezy fakultatywne.
 • Telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, czy inny sprzęt elektroniczny uczestnik zabiera na kolonię na wyłączną, własną odpowiedzialność. Dzieci nie zabierają telefonów na zajęcia programowe.
 • Planowana liczba uczestników na zimowisku ok. 45 osób.

ZAKWATEROWANIE:
Willa Siklawa - pensjonat u podnóży Tatr w spokojnej dzielnicy Zakopanego - Olczy, zapewnia domową i gościnną atmosferę. Zakwaterowanie w budynku 25 C, w pokojach 3-, 4-, 5-osobowych z łazienką i TV. Do dyspozycji (w drugim budynku w odległości 20 m): stołówka, sala z kominkiem, bilardem, stołem do ping-ponga oraz piłkarzykami. Obiekt posiada narciarnię z suszarnią.

CO JEMY:
3 posiłki dziennie - śniadanie i obiadokolacja serwowane w stołówce ośrodka oraz lunch pakiet na stok. W dniu wolnym od zajęć na stoku zapewniamy śniadanie, obiad i koalcję.
Ośrodek zapewnia realizację wyżywienia wegetariańskiego i bezglutenowego za dodatkową opłatą 25 zł/os/dzień po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym bądź mailowym nie później niż na 14 dni przed rozpoczęciem obozu.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Toruń Parking przed dworcem PKP Toruń Miasto (ul. Skrzyńskiego) 03:00 01:00 180,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK5; Terminy: SIK5; powrót dzień po zakończenia turnusu.
Białystok Stacja paliw LOTOS, ul. Produkcyjna 97c (przy McDonalds) 05:30 22:30 200,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK1, SIK2 Terminy: SIK1, SIK2
Bydgoszcz Stacja paliw MOYA ul. Bydgoskich Przemysłowców 25 04:15 23:45 180,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK5 Terminy: SIK5
Częstochowa Stacja paliw CRAB ul. Gościnna 81 (A1 rejon węzła Częstochowa Południe) 11:30 16:30 120,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK4 Terminy: SIK4
Dojazd własny Zgodnie z ofertą 0,00 zł.
Gdańsk Parking przy ul. Gradowej (obok stacji paliw ORLEN, ul. Dąbrowskiego 4) 05:00 23:00 200,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK4 Terminy: SIK4
Głogów Stacja paliw BP, ul. Legnicka 16 08:00 20:00 160,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK1, SIK2 Terminy: SIK1, SIK2
Gniezno Stacja paliw LOTOS, ul. Żwirki i Wigury 32 (przy McDonalds) 05:30 22:30 160,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK5; Terminy: SIK5;
Gorzów Wielkopolski Stacja paliw BP, ul. Kasprzaka 8 (przy węźle DK22/S3), McDonalds 05:30 22:30 200,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK1, SIK2 Terminy: SIK1, SIK2
Gorzów Wielkopolski Stacja paliw BP, ul. Kasprzaka 8 (przy węźle DK22/S3), McDonalds 05:15 22:45 200,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK5 Terminy: SIK5
Katowice Sosnowiec, parking przy ul Kresowej 12:30 15:30 100,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK4 Terminy: SIK4
Kielce Stacja paliw ORLEN ul. Łódzka 266 12:00 16:00 200,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK5; Terminy: SIK5;
Koszalin Parking przed Dworcem PKP (pomiędzy ulicami) 02:15 01:45 250,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK1, SIK2 Terminy: SIK1, SIK2; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Kraków Stacja Paliw BP, ul. Mirowska 201 (przy KFC) 14:00 14:00 100,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK1, SIK2, SIK5 Terminy: SIK1, SIK2, SIK5
Kraków Stacja Paliw BP, ul. Mirowska 201, p.KFC okolice węzła Mirowskiego A4 14:00 14:00 160,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK4 Terminy: SIK4
Legnica Stacja Paliw ORLEN, ul. Chojnowska 154 róg Domeyki 09:00 19:00 160,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK1, SIK2 Terminy: SIK1, SIK2
Leszno S5 MOP Gołanice kierunek Wrocław 08:15 19:45 160,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK5; Terminy: SIK5;
Lublin Stacja paliw ORLEN, ul. Gęsia 7 (Węglin) 09:00 19:00 160,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK4 Terminy: SIK4
Łódź A1 MOP Wiśniowa Góra w kierunku Katowic 09:30 18:30 160,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK4 Terminy: SIK4
Nisko Stacja paliw ORLEN, ul. Nowa 1 (przy DK19) 10:30 17:30 160,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK4 Terminy: SIK4
Olsztyn Stacja paliw BP Tomaszkowo (przy KFC) - okolice węzła Olsztyn Południe 04:00 23:55 250,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK1, SIK2 Terminy: SIK1, SIK2
Opole Stacja paliw ORLEN, ul. Wrocławska 400 (za rondem w kierunku A4) 11:30 16:30 120,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK1, SIK2 Terminy: SIK1, SIK2
Piotrków Trybunalski Stacja paliw ORLEN, ul. Sikorskiego 43 10:15 17:04 160,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK4 Terminy: SIK4
Płock Stacja paliw ORLEN, ul. Wyszogrodzka 123 (przy Mc Donalds) 06:15 21:45 180,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK1, SIK2 Terminy: SIK1, SIK2
Polkowice Stacja paliw ORLEN, ul. Jana Pawła II 50 08:30 19:30 160,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK1, SIK2 Terminy: SIK1, SIK2
Poznań Stacja paliw SHELL, ul. 28 czerwca 1956, róg ul. Dolna Wilda (przy Lidlu) 06:45 21:15 160,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK5; Terminy: SIK5;
Radom S7 MOP Zakrzew Zach. kierunek Kraków 10:00 18:00 160,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK1, SIK2 Terminy: SIK1, SIK2
Rzeszów Stacja paliw ORLEN, ul. Lubelska 46 11:45 16:15 140,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK4 Terminy: SIK4
Słupsk Stacja paliw ORLEN, ul. Gdańska 18a 02:45 01:15 250,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK4 Terminy: SIK4; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Szczecin Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga 04:30 23:30 200,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK1, SIK2 Terminy: SIK1, SIK2
Warszawa Parking Stadion Narodowy - pomiędzy PKP Warszawa Stadion a ul. Zieleniecką 08:00 20:00 160,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK1, SIK2 Terminy: SIK1, SIK2
Wrocław Bielany Wrocławskie stacja paliw AMIC ENERGY, ul. Czekoladowa 16 (p. Pizza Hut) 10:15 17:45 120,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK1, SIK2 Terminy: SIK1, SIK2
Zielona Góra S3 MOP Racula - kierunek Legnica, stacja paliw ORLEN 06:15 21:45 180,00 zł.
Uwagi: Terminy: SIK5 Terminy: SIK5
 1. 1 * F02-Termy Zakopiańskie: 110.00 PLN
  Termy Zakopiańskie - 2,5 godziny ekscytującej zabawy w nowoczesnym parku wodnym w Zakopanem.
 2. 1 * F03-Kulig: 110.00 PLN
  Przejażdżka saniami w zimowej scenerii w towarzystwie urokliwych janczarów, na zakończenie ognisko z pieczeniem kiełbasek. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych - przejazd wozem.
 3. 1 * F04-Wypożyczenie sprzętu narciarskiego: 270.00 PLN
  WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU NARCIARSKIEGO - Jeśli nie masz własnego sprzętu narciarskiego, teraz to żaden problem. Możesz wypożyczyć na miejscu i szusować do woli na stoku. Nasi Instruktorzy, pomogą Wam dobrać sprzęt.
 4. 1 * F05-Wypożyczenie sprzętu snowboardowego: 270.00 PLN
  WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU SNOWBOARDOWEGO - Jeśli nie masz własnego sprzętu, teraz to żaden problem. Możesz wypożyczyć na miejscu i szusować do woli na stoku. Nasi Instruktorzy, pomogą Wam dobrać sprzęt.
 5. 1 * U01-UNIQA Ubezpieczenie SKI (OC+SS): 60.00 PLN
  Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).
 6. Program narciarski – poziom początkujący: bez dopłaty
  Program narciarski – poziom początkujący - (wprowadzający w świat narciarstwa), dedykowany jest osobom, które nie miały jeszcze nart na nogach oraz osobom, które dopiero zaczynają przygodę z narciarstwem i pierwsze 'koty za płoty' mają już za sobą, m.in. potrafią samodzielnie założyć i zdjąć sprzęt, bezpiecznie upadać i podnosić się po upadku. Opanowały już podstawy kontroli prędkości i kierunku jazdy na łatwych trasach, wykonują łagodne skręty choć mogą czasem napotkać trudności w utrzymaniu równowagi. Ostateczny przydział do grupy według stopnia zaawansowania zależeć będzie od instruktora po zweryfikowaniu umiejętności na pierwszych zajęciach.
 7. Program narciarski – poziom średnio zaawansowany: bez dopłaty
  Program narciarski – poziom średnio zaawansowany - (dla zaczynających poszukiwania wyzwań na stoku), dedykowany jest osobom, które czują się już w miarę swobodnie na stoku i radzą sobie na nim całkiem nieźle. Prowadzą narty równolegle, kontrolują tor jazdy, panują nad prędkością na bardziej stromych fragmentach, płynnie skręcają, potrafią zahamować w nagłych sytuacjach jednak technika jazdy wymaga dopracowania. Samoobsługa wyciągów to żaden problem, swobodnie korzystają z różnych rodzajów wyciągów i krzesełek na różnych trasach. Teren nie stanowi przeszkody, poradzą sobie na pofałdowanych obszarach, na niewielkich nachyleniach i załamaniach terenu. Ostateczny przydział do grupy według stopnia zaawansowania zależeć będzie od instruktora po zweryfikowaniu umiejętności na pierwszych zajęciach.
 8. Program snowboardowy – poziom początkujący: bez dopłaty
  Program snowboardowy – poziom początkujący - (pierwsze kroki w świat snowboardu), dedykowany jest osobom, które nie miały jeszcze styczności z deską oraz osobom, które opanowały podstawową pozycję na desce i utrzymują równowagę na łatwych trasach. Wykonują podstawowe skręty, w tym carving i skręty równoległe na łagodnych stokach. Ostateczny przydział do grupy według stopnia zaawansowania zależeć będzie od instruktora po zweryfikowaniu umiejętności na pierwszych zajęciach.
 9. Program snowboardowy – poziom średnio zaawansowany: bez dopłaty
  Program snowboardowy – poziom średnio zaawansowany – (dla gotowych na bardziej wymagające wyzwania na desce), dedykowany jest osobom, które skręcają precyzyjnie i dynamicznie, płynnie manewrują na różnych terenach, panują nad prędkością na bardziej stromych fragmentach, jednak technika jazdy wymaga dopracowania. Teren nie stanowi przeszkody i poradzą sobie bez względu na warunki śniegowe głęboki śnieg, ubity śnieg czy lód utrzymując przy tym równowagę i kontrolę nad deską. Ostateczny przydział do grupy według stopnia zaawansowania zależeć będzie od instruktora po zweryfikowaniu umiejętności na pierwszych zajęciach.
Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.