Zimowiska, Ferie Zimowe

Zimowiska językowe

Młodzieżowy obóz rekreacyjny z językiem angielskim - Śródziemnomorskie wakacje

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Zima 2023/2024. Oferty wyjazdów na sezon zimowy 2024/2025 pojawią się już we wrześniu 2024 roku.

Młodzieżowy obóz rekreacyjny z językiem angielskim przenosi Cię do malowniczych zakątków Malty, gdzie połączysz przyjemność odkrywania wyspy z nauką angielskiego. W sercu Śródziemnomorza, na słonecznej Malcie, czekają na Ciebie nie tylko rekreacyjne i sportowe atrakcje, ale przede wszystkim intensywny kurs językowy. Podczas naszej przygody zanurzysz się w klimat tętniących życiem uliczek, między innymi słynnej dzielnicy Paceville, pełnej barów, restauracji i sklepów. Spacerując nadmorską promenadą i uczestnicząc w grach zespołowych, będziesz miał okazję ćwiczyć angielski w praktyce w międzynarodowym towarzystwie

Miejsce:
Zakwaterowanie:
Hotel Days Inn***
Wyżywienie:
Śniadania, pakowany lunch: (zwyczajowo: kanapka, owoc, woda) i obiadokolacje.
Dojazd:
Samolotem.
Wiek:
od 12 do 18 lat
Symbol oferty:
Z-29144
zimowiska - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00

Program i opis oferty

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw zajęć rekreacyjnych i sportowych w najpiękniejszych miejscach Malty. Zorganizujemy gry zespołowe i zabawę z dawką dobrego humoru. Czekają na nas najpopularniejsze dyskoteki, tętniące życiem uliczki i place – między innymi słynna dzielnica Paceville, skupisko hucznych dyskotek, barów, restauracji i sklepów – miejsce, które nigdy nie zasypia – a do którego dostaniemy się spacerując nadmorską promenadą. Tutaj, w międzynarodowym gronie, będziesz korzystać z wyśmienitej zabawy i ćwiczyć język angielski w praktyce. W programie m.in. przewidzieliśmy ciekawe atrakcje :)

PAKIET JĘZYKOWY – nauka j. angielskiego w renomowanej szkole IELS - obejmuje 20 lekcji języka angielskiego (po 45 minut), 5 dni w tygodniu, w godz. 09:00-12:30, w grupach zamkniętych (polskich).
Szkoła IELS posiada akredytację maltańskiego Ministerstwa Edukacji oraz jest członkiem ALTO (Association of Language Travel Organisations) oraz FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations of Malta). Zajęcia będą prowadzone w głównej siedzibie IELS przy Mattew Pulis Street w Sliemie, w odległości około 15 minut pieszo od miejsca zakwaterowania. Młodzież na zajęcia będzie docierała z opiekunem Almaturu.
Program: 20 lekcji języka angielskiego (po 45 minut)/wykwalifikowani nauczyciele z certyfikatami TEFL i EFL/test kwalifikacyjny/materiały edukacyjne/certyfikat ukończenia kursu.

Przykładowy program dnia (program wyjazdu będzie zorganizowany zgodnie z aktualnymi lokalnymi wytycznymi na Malcie, wielkość grup będzie odpowiednio niewielka i dostosowana do wytycznych aby ograniczyć ryzyko). Program i ceny (z 2023) mogą ulegać delikatnym zmianom z uwagi na sytuacje ekonomiczną, dostępność i warunki atmosferyczne.

1 dzień: (Sobota) Spotkanie z rezydentem na lotnisku w Warszawie i odprawa. Przelot i transfer do hotelu pod opieką pilota Biura Podróży Almatur Polska. Zakwaterowanie. Spotkanie organizacyjne, regulamin, opisy wycieczek fakultatywnych, omówienie zasad i planu pobytu.

 • 18.30-19:30 - Obiadokolacja
 • 20:00 - Orientation walk po Sliema

2 dzień: (Niedziela)

 • 8.30-9.30 Śniadanie.
 • 10.00 Plażowanie na plaży Surfside Beach (w tym kąpiele wodne i słoneczne) - jeśli pogoda pozwoli :), ewentualnie spacer do dzielnicy St. Julians.
 • 18.30-19:30 - Obiadokolacja
 • 20.00 Wycieczka Fakultatywna - Boat Party - Harbour Cruise by Night - rejs wokół Valletty z muzyką i tańcami na pokładzie (cena ok. 15 EUR) lub relaks w hotelu

3 dzień: (Poniedziałek)

 • 8.30-9.30 Śniadanie
 • 9.00-12.30 Zajęcia lekcyjne
 • 13.00 Wycieczka Fakultatywna – Blue Grotto i rejs łódką po jaskiniach - przejazd do wioski Zurrieq, możliwość spróbowania lokalnych specjałów m.in. Ftira – przepyszna kanapka z tuńczykiem i warzywami; kąpiele wodne i słoneczne oraz dla chętnych rejs statkiem by z bliska podziwiać Blue Grotto (cena z transportem ok. 20 EUR)
 • 18.30-19:30 - Obiadokolacja
 • 20.00 Karaoke Night

4 dzień: (Wtorek)

 • 8.30-9.30 Śniadanie
 • 9.00-12.30 Zajęcia lekcyjne
 • 13.00 Wycieczka Fakultatywna do stolicy Malty Valletty. Rejs tramwajem wodnym lub autobusem miejskim. Spacer uliczkami Valletty. Zwiedzanie ogrodów Upper Barrakka Garden, czas na zakup pamiątek i lunch. Dla chętnych możliwość zwiedzenia katedry Św. Jana (wstęp dodatkowo płatny ok 15 EUR) oraz możliwość uczestniczenia w seansach filmowych, gdzie w ciekawy sposób zostanie przybliżona burzliwa historia Malty oraz korzenie jej różnorodności kulturalnej. Malta Experience – ok. 45 min (cena ok. 7 EUR), Malta 5d – ok. 25 min (cena ok. 9 EUR) - dostępne polska wersja językowa.
 • 18.30-19:30 - Obiadokolacja
 • 20.00 Gra miejska - Sliema

5 dzień: (Środa)

 • 8.30-9.30 Śniadanie
 • 9.00-12.30 Zajęcia lekcyjne
 • 13.00 Plażowanie na plaży Surfside Beach (w tym kąpiele wodne i słoneczne) - jeśli pogoda pozwoli :), ewentualnie spacer do dzielnicy St. Julians.
 • 18.30-19:30 - Obiadokolacja
 • 20.00 Sliema by Night. Sunset chill & baloniada.

6 dzień: (Czwartek)

 • 8.30-9.30 Śniadanie
 • 9.00-12.30 Zajęcia lekcyjne
 • 13.00 Wycieczka fakultatywna – Mdina – Silent City - była stolicy Malty, miejsca za którego murami czas zatrzymał się kilkaset lat temu, (kręcono tu m.in. sceny do Gry o Tron). Przejazd autobusem, spacer krętymi uliczkami, czas na zdjęcia (cena z transportem ok. 15 EUR)
 • 18.30-19:30 - Obiadokolacja
 • 20.00 - relaks w hotelu, dla chętnych wyjście na dyskoteke.

7 dzień: (Piątek)

 • 8.30-9.30 Śniadanie
 • 9.00-12.30 Zajęcia lekcyjne
 • 13.00 Plażowanie na plaży Ghadira Bay (kąpiele wodne i słoneczne) (cena z transportem ok. 6 EUR) lub plażowanie na Surfside Beach/free
 • 18.30-19:30 - Obiadokolacja
 • 20.00 Wycieczka Fakultatywna - Valletta by night (cena z transportem ok. 5 EUR) lub spacer do centrum handlowego na zakupy przed podróżą.

8 dzień:(Sobota)

 • Pakowanie i wykwaterowanie.

Malta została uznana trzecim najbezpieczniejszym państwem świata (wg rankingu The Wall Street Journal z sierpnia 2015). Różnorodność tej malowniczej wyspy, zaskoczy Cię i zaoferuje wszystko, czego możesz oczekiwać po udanych wakacjach. Relaksacyjnie: malownicze wybrzeża, plaże pełne słońca, turkusowe, ciepłe morze, nadmorskie promenady. Historycznie: bogata historia, zabytki i ukształtowanie terenu sprawiają, że wycieczki są ciekawe, a krajobraz zachwycający - Stare Miasto i mury miejskie w La Vallett`cie, pałac Auberge de Castille, historia Zakonu Kawalerów Maltańskich, dziedzictwo Rzymian, Fenicjan, Brytyjczyków. Widokowo-spacerowo: Maltę wybrali, jako miejsce ekranizacji, reżyserzy takich filmów jak "Wyspa Piratów", "Gladiator", "Troja", "Hrabia Monte Christo", "Aleksander". Kamieniste wybrzeża, klifowe wzniesienia, malownicze zatoczki, kolorowe miasta. Rozrywkowo: wszyscy miłośnicy tańca, dobrej muzyki i przyjacielskich spotkań będą zachwyceni. Dyskoteki, puby i niekończąca się impreza w legendarnej, tętniącej całą dobę życiem, dzielnicy Paceville! Na Malcie w pełni wypoczniesz i na pewno zapomnisz o szkole! A atrakcje, które na Ciebie czekają, naładują Cię pozytywną energią i zapewnią dobrą zabawę.

Transport: Przelot samolotem na trasie Warszawa – Malta - Warszawa, zgodnie z rozkładem lotów:
Wylot z Warszawy o 06:15, przylot na Maltę 09:15.
Wylot z Malty o 09:50, przylot do Warszawy 12:45.
Zbiórka na ok 2.5 godz. przed wylotem na lotnisku Warszawa im. Chopina przy stanowisku Almaturu. Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do odebrania dzieci z lotniska Warszawa Modlin.
Bagaż: rejestrowany do 20 kg (1 sztuka), podręczny do 8 kg (1 sztuka)
Transfer: mikrobus lub autokar; z/na lotnisko na Malcie.

Informacje praktyczne
Sugerowane kieszonkowe na wydatki osobiste – ok. 80 EUR plus na wybrane wycieczki fakultatywne.
Ze względu na bardzo atrakcyjny, cieszący się dużym powodzeniem wśród uczestników program fakultatywny, sugerujemy zabranie wystarczających dodatkowych środków na jego realizację (ok 60-80 EUR w zależności od wybranych atrakcji). Osoby uczestniczące w zajęciach językowych nie będą miały możliwości korzystania z części ( odatkowo płatnych) zajęć fakultatywnych kierowanych do uczestników obozu. Zalecamy zabranie stroju kąpielowego, kremów z wysokim filtrem, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych, ręczników plażowych oraz adaptera sieciowego (angielskie gniazdka elektryczne).

Do realizacji wyjazdu konieczny jest ważny dowód osobisty lub paszport.

Zakwaterowanie:
w Hotelu Day's Inn*** - położony w turystycznej miejscowości Sliema, w centralnej części Malty. Zakwaterowanie w pokojach 2-4 – osobowych, z klimatyzacją i łazienką. Do dyspozycji uczestników: basen. Dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 50 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody. www.daysinnmalta.com/ 

Wyżywienie:
Śniadania, pakowany lunch: (zwyczajowo: kanapka, owoc, woda) i obiadokolacje. Woda do posiłków. Pierwszy posiłek: Śniadanie drugiego dnia pobytu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Warszawa lotnisko Warszawa im. Chopina 00:00 00:00 0,00 zł.
 1. gwarancja niezmienności ceny= 6 %: 6.00 %
Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.