Ferie Zimowe 2023
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

San Martino Di Castrozza - Młodzieżowy obóz narciarsko-snowboardowy

Miejsce: Bormio -> San Martino Di Castrozza
Zakwaterowanie: Excelsior Hotel Cimone***
Wyżywienie: 2 posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja 3-daniowa, woda do obiadokolacji w cenie)
Dojazd: Autokarem lub busem.
Profil: ferie zimowe 13.02 - 26.02.2023, zimowiska zagraniczne, obozy zimowe, obozy snowboardowe, obozy narciarskie
Wiek uczestników: od 13 do 19 lat
Symbol oferty: Z-26919

Terminy i ceny

Aktualnie brak wolnych terminów do tej oferty.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, transfery na stok, opiekę kadry: kierownika, wychowawców, instruktorów, ubezpieczenie UNIQA KONTYNENTY; składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.), składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).
Cena nie zawiera:
Dopłat transportowych, skipassów, imprez fakultatywnych - biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej.

Totalna nowość tej zimy - młodzieżowy obóz narciarsko-snowboardowy w San Martino di Castrozza. Centrum sportów zimowych w Dolomitach, cieszący się niesłabnącą popularnością zarówno wśród młodzieży jak i dorosłych. Do stoków macie przysłowiowy "rzut beretem", a ponadto sklep, pizzeria w zasięgu spaceru. Szusować będziecie na ponad 60 km tras narciarskich

San Martino Di Castrozza / Passo Rolle to 60 km malowniczych i panoramicznych tras na wysokościach od 1404 m do 2357 m n.p.m. Skipass San Martino di Castrozza/ Passo Rolle obejmuje trasy: Tognola, Ces, Col Verde, Passo Rolle. Jeżdżąc w ośrodku Passo Rolle będziecie mogli podziwiać szczyt Cimondella Pala (3184 m. n.p.m.) zwany Matterhornem Dolomitów.

Do waszej dyspozycji: świetnie przygotowane trasy narciarskie na każdym poziomie zaawansowania, w tym jedna trasa FIS - TAGNOLA należąca do ekskuzywnego grona 12 najlepszych tras w Dolomitach. 23 wyciągi w tym 3 kolejki, 15 wyciągów krzesełkowych, 5 orczykowych. Dwa nowoczesne snowparki, a wieczorem Col Verde z pięknie oświetlonymi trasami.

Łączna długość tras: trasy trudne - 12 km, trasy średnie - 32 km, trasy łatwe - 16 km.

NA STOKU
Codzienna jazda w ferie na nartach lub snowboardzie po świetnie przygotowanych trasach, dwa poziomy zaawansowania (średnio zaawansowany i zaawansowany) i wszystko w relaksującej atmosferze dobrej zabawy w skrócie RELAX & FUN!
Kadra zadba o dobrą i bezpieczną zabawę oraz luz na stoku pamiętając, aby każdy wrócił z uśmiechem na twarzy i powiedział, było EKSTRA!
2 godzinne szkolenia na stoku. Kadra zapewnia każdego dnia na stoku ok. 2 godzinne zajęcia z jazdy na nartach lub snowboardzie dzieląc się swoją wiedzą instruktorską i pasją do białego szaleństwa! Z pewnością poprawicie swoją technikę lub nauczycie się czegoś nowego. Resztę czasu na stoku spędzacie poruszając się po ustalonych trasach z kadrą pozostając z nią w stałym kontakcie. Nasza kadra swoim czujnym okiem zadba o Wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę do końca wyjazdu.

Każdy jeździ w grupie według swoich umiejętności

 • Średnio zaawansowana - zyskujesz coraz więcej pewności siebie i cieszysz się prędkością oraz wrażeniami z jazdy. Na luzie doskonalisz jazdę na łagodnych czerwonych trasach, nawet na czarnych chociaż czujesz, że ciągle się uczysz!
 • Zaawansowana - jesteś doskonałym narciarzem/snowboardzistą, który potrafi jeździć wszędzie i w każdych warunkach. Robisz to wyśmienicie, stylowo i technicznie.

APRES SKI

 • zimowy chillout

Poza stokiem będziemy chillować! Wieczorem ładujemy baterie na następny dzień jazdy na stokach, spędzamy czas w grupie. Nasi wychowawcy zorganizują dla Was alpejskie Apres Ski. Wstydliwym pomogą się zintegrować, a rozrywkowym pokażą jak rozkręcić się jeszcze bardziej.

 • Nocne jazdy - 2,6 km trasa przygotowana specjalnie do nocnej jazdy, ski pass dodatkowo płatny ok 20 EURO. Trasa otwarta w każdą środę oraz sobotę od 19:30 do 22:30.

ZAKWATEROWANIE:
Excelsior Hotel Cimone***
- hotel położony w centrum ośrodka sportów zimowych San Martino di Castrozza, na terenie obiektu do waszej dyspozycji całodobowa recepcja, restauracja, bar, przechowalnia bagażu, przechowalnia sprzętu narciarskiego, bezpłąne WI-FI. Zakwaterowani będziecie w pokojach 3-6 osobowych z łazienką. Większość pokoi posiada balkon z przepięknym widokiem na Dolomity.

CO JEMY: 2 posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja 3-daniowa, woda do obiadokolacji w cenie), dania kuchni włoskiej i europejskiej serwowane w hotelowej restauracji. Pierwszy posiłek: obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu. Ostatni posiłek: śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu.

CENY SKIPASSÓW (San Martino Di Castrozza/Passo Rolle)
EXC - 165 EURO
Kaucja za skipass - 5 Euro.

Ceny skipassów pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich i są niezależne od biura. Cena skipassu może ulec zmianie w związku ze wrostem kosztu utrzymania wyciągów spowodowanych wzrostem cen energii.

TRANSPORT:

 • 1 dzień - wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*, Austrię, Szwajcarię*
 • 2 dzień - przyjazd do hotelu ok. godz. 17.00 - 21.00, zakwaterowanie, obiadokolacja
 • 3-8 dzień - wypoczynek we Włoszech: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne, wyjście na dyskotekę
 • 9 dzień - wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 6.00 - 10.00, przejazd przez Włochy, Szwajcarię*, Austrię, Czechy/Niemcy* 10 dzień - przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy

* przejazd i godziny przyjazdu/wyjazdu do/z ośrodka w zależności od turnusu

INFORMACJE TRANSPORTOWE
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

INFORMACJE DODATKOWE:
UWAGA
: Wszystkich uczestników obozów zimowych obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok.120 - 150 EUR.

 • Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie.
 • Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + imprezy fakultatywne + posiłki tranzytowe. Dodatkowo wymagana jest kwota 10,50 EUR/os (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,8 PLN.
 • Planowana liczba uczestników na obozie ok. 40 osób.
 • Obowiązuje ograniczenie bagażu.
 • Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Wymagania Covid19 - WŁOCHY
W tym momencie brak dodatkowych obostrzeń sanitarnych dla wyjeżdzajacych do Austrii, Włoch, Słowacji związanych z COVID -19. Sytuacja ta jednak może ulec zmianie w zależności od sytuacji epidemicznej w poszczególnych państwach

OPCJONALNE:

Już nie musisz się martwić kosztami gdy będziesz musiał zrezygnować z wyjazdu. Z naszą gwarancją żadna rezygnacja jest niestraszna. I co najważniejsze już nie musisz podawać nam POWODU swojej rezygnacji. ;) W zależności od terminu rezygnacji GWARANTUJEMY zwrot: - rezygnacja do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy -> BEZKOSZTOWO - rezygnacja do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy -> tracisz 10% - rezygnacja < 7 dni przed rozpoczęciem imprezy -> tracisz 20 % Rezygnacja oczywiście musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi.

Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro. Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.

Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie podróżne, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: 1. nieszczęśliwy wypadek, 2. nagłe zachorowanie Uczestnika lub osoby bliskiej (w tym Covid-19) potwierdzone dokumentacją medyczną a) np. objęcie izolacją dziecka bądź członka najbliższej rodziny (domownik) z powodu zdiagnozowanego Covid-19. Choroba (Covid-19) powinna być potwierdzona diagnozą lekarską i przez służby sanitarne. Sam wynik testu przesiewowego nie spełnia definicji nagłego zachorowania. b) ubezpieczenie nie obejmuje sytuacji kiedy to dziecko bądź członek najbliższej rodziny (domownik) zostanie objęty kwarantanną, ale bez zdiagnozowanego u niego/niej Covid-19. Kwarantanna nie jest objęta ochroną ubezpieczeniową. 3. śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, 4. poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (np. w przypadku zachorowania należy otrzymać diagnozę lekarską/dokumentację medyczna, zalecenia), a UNIQA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości do 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów. Rezygnacja musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi. Cena ubezpieczenia to 3 % ceny imprezy. Szkodę do firmy ubezpieczeniowej należy zgłosić w ciągu 7 dni od zdarzenia. UWAGA! Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5-go dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.

Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu UNIQA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.

Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Głogów Stacja paliw BP, ul. Legnicka 16 21:45 03:00 160.00
Turnus: EXC5; EXC6
Gorzów Wielkopolski Stacja paliw BP, ul. Kasprzaka 8 (przy węźle DK22/S3), McDonalds 19:30 05:00 200.00
Turnus: EXC5; EXC6
Kołobrzeg Stacja paliw ORLEN ul. Koszalińska 78 16:15 08:00 250.00
Turnus; EXC5; EXC6
Koszalin Parking przed Dworcem PKP (pomiędzy ulicami) 15:30 08:45 250.00
Turnus: EXC5; EXC6
Legnica S3 MOP Kochlice Zachód (McDonalds), kierunek Wrocław 23:00 02:00 160.00
Turnus: EXC5; EXC6
Lubin S3 MOP Kochlice Zachód (McDonalds), kierunek Wrocław 23:00 02:15 80.00
Turnus: EXC5; EXC6
Opole Stacja paliw ORLEN, ul. Wrocławska 400 (za rondem w kierunku A4) 23:15 02:00 160.00
Turnus: EXC5; EXC6
Płock Stacja paliw Orlen, ul. Wyszogrodzka 123 (przy Mc Donalds) 16:45 06:30 180.00
Turnus: EXC5; EXC6
Polkowice S3 MOP Polkowice (stacja paliw BP) kierunek Legnica 22:15 02:15 160.00
Turnus: EXC5 EXC6;
Radom S7 MOP Zakrzew Wsch. kierunek Warszawa 16:45 06:30 160.00
Turnus; EXC5; EXC6
Szczecin Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga 18:30 06:00 200.00
Turnus: EXC5; EXC6
Warszawa Parking Stadion Narodowy - pomiędzy PKP Warszawa Stadion a ul. Zieleniecką 19:30 05:00 160.00
Turnus: EXC5; EXC6
Wrocław Bielany Wrocławskie - Stacja Paliw AMIC ENERGY, ul. Czekoladowa 16 (przy Pizza Hut) 00:30 01:00 100.00
Turnus: EXC5; EXC6; wyjazd dzień po pierwszym dniu turnusu