Ferie Zimowe 2022
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Rodzinne ferie w górach

Miejsce: Tatry i Podhale -> Zakopane
Zakwaterowanie: Willa Siklawa
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek (bardzo smaczna, domowa kuchnia).
Dojazd: Własny.
Profil: kolonie , zimowiska dla dzieci, ferie zimowe z rodzicami, zimowiska krajowe
Wiek uczestników: od 5 do 99 lat
Symbol oferty: Z-25795

Terminy i ceny

Aktualnie brak wolnych terminów do tej oferty.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie i wyżywienie. Program zimowiska z rodzicami. Ubezpieczenie NNW (5.000 zł).Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.
Cena nie zawiera:
Dojazd na miejsce autokarem. Programu fakultatywnego. Diet.

Podczas gdy dzieci uczestniczą w zajęciach zorganizowanych pod opieką naszych wychowawców i instruktorów, rodzice mają czas do własnej dyspozycji. Rodzinne ferie w górach oferują szereg atrakcji dla każdego, począwszy od popularnych zakopiańskich Krupówek, przez baseny termalne, aż po dobrze przygotowane trasy narciarskie. Oczywiście, w zależności od chęci i potrzeb, rodzice mogą także spędzić czas samodzielnie ze swoimi pociechami.

Podczas gdy dzieci uczestniczą w zajęciach zorganizowanych pod opieką naszych wychowawców i instruktorów, rodzice mają czas do własnej dyspozycji. Podhale oferuje szereg atrakcji dla każdego, począwszy od popularnych zakopiańskich Krupówek, przez baseny termalne, aż po dobrze przygotowane trasy narciarskie. Oczywiście, w zależności od chęci i potrzeb, rodzice mogą także spędzić czas samodzielnie ze swoimi pociechami.

PROGRAM ZIMOWISKA Z RODZICAMI

 • ZWIEDZANIE ZAKOPANEGO Zaprosimy Was na gwarne, kolorowe Krupówki ze swoimi uroczymi zakątkami, atrakcjami, góralskimi sklepikami, zaprzęgami z końmi, oscypkami. Będzie czas na zakup góralskich pamiątek.
 • OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK W specjalnie przygotowanym kręgu ogniskowym upieczemy kiełbaski.

BEZPIECZEŃSTWO W CZASIE COVID-19 (procedury obowiązujące do odwołania):

 • Impreza (program, zakwaterowanie, transport) została w pełni dostosowana do zaleceń sanitarnych wydanych przez MZ.
 • Nasza kadra przeszła odpowiednie szkolenie z zakresu dodatkowych obowiązków kadry opiekuńczo-wychowawczej na czas COVID-19.
 • Wdrożyliśmy procedury bezpiecznego zachowania i szybkich, właściwych reakcji na niepokojące sygnały, obowiązujące na wszystkich naszych imprezach.
 • Znaczną część zwiększonych kosztów imprezy stanowią wydatki na zapewnienie odpowiednich zabezpieczeń oraz na zakup środków do dezynfekcji rąk, powierzchni, sprzętu czy jednorazowych maseczek.
 • Prosimy, aby uczestnicy posiadali w miarę możliwości indywidualne osłony nosa i ust do użycia podczas imprezy.

"Zimowisko z rodzicami" to impreza przeznaczona dla rodziców z dziećmi, które z racji młodego wieku lub innych względów nie mogą wyjechać na ferie samodzielnie. Łączy w sobie zalety typowych rodzinnych wczasów (dziecko mieszka w pokoju razem z rodzicami) oraz zimowiska z bogatym programem zajęć dla dzieci. Rodzice, w zależności od chęci i potrzeb, przekazują dziecko pod opiekę wychowawców / instruktorów na zajęcia albo spędzają czas samodzielnie ze swoimi pociechami. Uczestnictwo dziecka w programie zimowiska należy wówczas zgłosić kierownikowi turnusu, po zapoznaniu się z planem zajęć.

Świadczenia dla rodziców zawarte w cenie ograniczone są do opisanego programu oferty "Zimowiska z rodzicami", zakwaterowania i wyżywienia, wg zasad i w porach realizowanych przez grupę. Warunkiem uczestnictwa jest wyjazd co najmniej jednego dziecka w wieku 6-11 lat z opiekunem.

Rodzice nie towarzyszą dzieciom w zajęciach programowych oraz nie korzystają ze zorganizowanego transportu na miejscu, w tym do ośrodków narciarskich (chyba że zaznaczono inaczej w ofercie "Zimowiska z rodzicami").

UWAGA
Rodzic / opiekun dokonuje rezerwacji niniejszej oferty ZIMOWISKO z RODZICAMI i wypełniając formularz rezerwacyjny dla siebie w uwagach wpisuje imię i nazwisko dziecka.

Miejsce dla dziecka należy zarezerwować na zimowisku – kliknij ---> WINTER FUN obóz narty / snowboard 8 DNI

Zakopane – najpopularniejszy ośrodek sportów zimowych w Polsce, zapewniający wiele atrakcji zarówno pasjonatom narciarstwa i snowboardu, jak i turystom preferującym wypoczynek rekreacyjny. Zakopane spełnia rolę centralnego ośrodka sportów zimowych (skocznie narciarskie na Krokwi, stadion zimowy, trasy narciarskie FIS), w którym organizowano Zimowe Uniwersjady. W okolicy znajdują się najwyżej położone w Polsce trasy narciarskie (Kasprowy Wierch, na który docierają 3 koleje linowe), zaś w ostatnich latach pobudowano kilka nowoczesnych stacji narciarskich. Jedni przyjeżdżają do Zakopanego dla samego miasta, aby spędzić czas w jednej z setek kawiarni lub na zakupach w licznych sklepach na słynnych Krupówkach. Inni znajdują radość w wylegiwaniu się na grzbiecie Gubałówki, skąd bez wysiłku można podziwiać panoramę tatrzańską, a jeszcze inni traktują Zakopane jako bramę do królestwa tatrzańskiego. Tysiące turystów sprawia, że Zakopane tętni życiem przez cały rok. Zakopane uznawane jest także za niekwestionowaną zimową Stolicę Polski.

Białka Tatrzańska to popularna miejscowość turystyczna, której atutami są: doskonała lokalizacja, sprzyjające warunki klimatyczne oraz liczne wyciągi narciarskie (łącznie 20, w tym 9 kolei krzesełkowych). To doskonały wybór zarówno dla tych, którzy dopiero uczą się jeździć na nartach czy snowboardzie, jak i dla zaawansowanych pasjonatów tych sportów. Dysponuje 14 km tras o różnym stopniu trudności, doskonale przygotowanymi, oświetlonymi, a w razie potrzeby – sztucznie naśnieżanymi.

TERENY NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE
Ośrodek Narciarski „Kotelnica Białczańska”
. To wyciągi objęte wspólnym systemem kasowym: 4 koleje linowe 6-osobowe o długościach 800 m, 900 m, 1.090 m i 1.350 m, kolej linowa 3-osobowa o długości 1.380 m, 4 koleje linowe 4-osobowe o długości 800 m, 540 m, 450 m i 325 m oraz 8 wyciągów narciarskich orczykowych o długości 120-680 m. Ośrodek dysponuje 14 km tras o różnym stopniu trudności, od tych łagodnie nachylonych, aż po trasy posiadające homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Ośrodki narciarskie Białki Tatrzańskiej (Kotelnica Białczańska, Bania, Kaniówka), Jurgów SKI, Witów-SKI oraz SKI Suche objęte są wspólną kartą TATRY SUPER SKI.

Ośrodek Narciarski "Witów-SKI". Oferuje 4-osobową kolej krzesełkową o długości 1000 m oraz wyciąg orczykowy o długości 120 m. Dla snowboardzistów przygotowano Snowpark – wysokie i proste raile, boxy ustawione w różnych konfiguracjach oraz skocznie od 3 do 8 m z wybiciami. Stoki ON Witów-SKI są odpowiednie zarówno dla początkujących amatorów, jak i dla wykwalifikowanych narciarzy oraz snowboardzistów.

Ośrodek Narciarski "Jurgów SKI". To świetnie przygotowane dwie koleje krzesełkowe 4-osobowe o długości 705 m oraz 760 m, a także 4 wyciągi narciarskie talerzykowe o długości 120-640 m. To właśnie tutaj wytyczono w sumie 4,5 km tras zróżnicowanych pod względem trudności, nachylenia oraz długości. Jedne z najtrudniejszych na Podhalu tras czarnych i czerwonych – przeznaczone dla wprawionych i posiadających spore umiejętności narciarzy czy snowboardzistów – jest właśnie tutaj! Mniej zaawansowani narciarze mają do swojej dyspozycji trasę zieloną. Są również wyciągi dla maluszków. W sumie do dyspozycji narciarzy jest 7 tras zjazdowych sztucznie naśnieżanych, oświetlonych oraz ratrakowanych.

Programy fakultatywne
CHĘTNYM PROPONUJEMY (wymagane min. 10 osób, możliwość zakupu wyłącznie przez biuro):

 • GEOTERMALNA PRZYGODA – 80 zł Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 - 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy. W Strefie Zabawy zlokalizowano m.in.: wewnętrzne i zewnętrzne baseny termalne napełnione wodą o temperaturze od 34°C do 38°C, całoroczne zjeżdżalnie: Anakondę, Turbo, Pontonową oraz Rodzinną o łącznej długości ponad 300 metrów, karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grotę z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, 2 wanny jacuzzi napełnione surową, siarkową wodą geotermalną o temperaturze 37°C, Termusiowy brodzik wewnętrzny z kaskadami wodnymi, samonapełniającymi się wiadereczkami oraz wodnym jeżem, wewnętrzny wodny plac zabaw, wyposażony m.in. w zjeżdżalnię, wodnego węża i magiczne wysepki oraz restaurację i bary. Pobyt na basenach termalnych przez 2,5 godziny.
 • KULIG Z POCHODNIAMI – 70 zł

ZAKWATEROWANIE: Willa Siklawa w Zakopanem to ośrodek atrakcyjnie położony w Olczy – dzielnicy Zakopanego, w odległości 3 km od centrum. Górskie powietrze, piękne widoki na Tatry oraz znakomita lokalizacja to największe atuty naszego ośrodka. Stąd jest zupełnie blisko do najlepszych ośrodków narciarskich Podhala oraz wspaniałych podtatrzańskich term! Nieopodal mieści się restauracja McDonalds, park oraz ogólnodostępna siłownia. Do dyspozycji uczestników oddaje pokoje 2-3-4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV, część pokoi posiada balkon. Uczestnicy będą mogli korzystać także z: jadalni serwującej domowe posiłki, bilarda, ping-ponga, piłkarzyków, siłownii. Przy obiekcie znajduje się szałas na grilla, teren do gier i zabaw dla dzieci.

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie + podwieczorek (bardzo smaczna, domowa kuchnia). Śniadanie w formie bufetu, Obiad - zupa w wazie, drugie danie wydajemy na półmiskach, kompot, deser, kawa, herbata, Kolacja - zimna płyta i danie ciepłe.

CENA ZAWIERA :

 • Zakwaterowanie (7 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie, śniadania w formie bufetu, kolacja - zimna płyta i danie ciepłe), od obiadokolacji do śniadania + suchy prowiant na drogę powrotną.
 • Program zimowiska z rodzicami.
 • Ubezpieczenie NNW (5.000 zł).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Kulig z pochodniami - 70 zł.
 • Geotermalna przygoda - 80 zł.
 • Dieta wegetariańska, bezglutenowa, inne - 120 zł.

Opis transportu:
Dojazd własny dzieci z rodzicami/opiekunami. Przybycie do Ośrodka po godz. 17:00, wyjazd do godz. 11:00.

OPCJONALNE:


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd własny - - 0.00
Przybycie do Ośrodka po godz. 17:00, odbiór Uczestnika do godz. 08:00. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie
Warszawa Wyjazd:Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej. Powrót: Pl. Bankowy 8:00 18:00 160.00