Ferie Zimowe 2022
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Obóz naukowy - Wynalazki i Konstrukcje

Miejsce: Gorce, Pieniny i Beskid Sądecki -> Muszyna
Zakwaterowanie: D.W. Kolejarz
Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie i podwieczorek
Dojazd: Autokarem.
Profil: zimowiska przygodowe, zimowiska krajowe, obozy zimowe
Wiek uczestników: od 10 do 15 lat
Symbol oferty: Z-25738

Terminy i ceny

Aktualnie brak wolnych terminów do tej oferty.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie, transport z Krakowa, program, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, instruktora do zajęć programowych, opiekę medyczną na wezwanie, ubezpieczenie Signal Iduna NNW do kwoty 12.000 zł, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy.
Cena nie zawiera:
Dodatkowego ubezpieczenia, programu fakultatywnego, innych świadczeń niewymienionych w ofercie.

Obóz naukowy - Wynalazki i Konstrukcje to program podzielony na bloki podczas których nasi wynalazcy dzięki wiedzy zdobytej na zajęciach tworzą niepowtarzalną zabawę:

 • Kreatywny umysł - projektowanie prostych obiektów 2D i 3D. Wycinanie ploterem oraz druk na drukarkach 3D zaprojektowanych modeli.
 • Magia chemii - produkcja piankoliny, gniotków oraz przygotowanie cieczy nienewtonowskiej.
 • Potęga fizyki - budowa roboramienia hydraulicznego oraz modeli napędzanych skumulowaną energią potencjalną.

Ponadto:

 • Zabawna olimpiada - zawody sportowe na wesoło m.in. w takich dyscyplinach jak: sumo, szalona sztafeta, wyścigi w nartach.
 • Dyskoteka na terenie ośrodka.
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
 • Zajęcia integracyjne: parada Kłamców, quizy, kalambury, mam talent i inne; noc kinowa - wieczorne oglądanie filmów.
 • PLANszówki – zmagania w sali gier planszowych, białe podchody.

PROGRAM FAKULTATYWNY (płatny na miejscu)

 • KULIG z ogniskiem - wieczorna przejażdżka z pochodniami, saniami zaprzężonymi w konie. W połowie trasy ognisko z pieczeniem kiełbasek.  Cena 45 zł.
 • Paintball (140 kulek) dla dzieci od 11 roku życia - zespołowa, pozorowana walka ze specjalnie przygotowanym scenariuszem, przy użyciu kulek żelowych, tzw. markerów i urządzeń podobnych do broni. Cena 45 zł.
 • Paintball laserowy (45 min) - zespołowa gra scenariuszowa, bez ograniczenia wiekowego. Cena 45 zł.
 • Strzelectwo ASG (1 godz.) - zespołowa gra z ćwiczeniem strzelania do celu, ze specjalnie przygotowanym scenariuszem. Cena 35 zł.
 • Łucznictwo (1 godz.) - nauka prawidłowej postawy łuczniczej, zakładania strzały, naciągania cięciwy, celowania, bezpiecznego wyciągania strzał oraz samodzielnego strzelania do tarczy. Zajęcia zakończone turniejem łuczniczym. Cena 25 zł.
 • Archery TAG (1 godz.) - zajęcia łucznicze ze strzałami piankowymi, rozszerzone o pojedynek łuczniczy Archery TAG. W pojedynku grupa podzielona na dwie drużyny rywalizuje ze sobą na specjalnie przygotowanym do tego polu. Cena 35 zł.
 • Escape room (1wejście) - uczestnicy w obecności instruktora rozwiążą ciąg zagadek i zadań, które tworzą jedną całość i spajają wszystkie elementy w jedną historię. Pokój zagadek posiada swobodną drogę ewakuacyjną, umożliwiającą opuszczenie pokoju w każdej chwili. Cena 30 zł.

Muszyna położona jest wśród szczytów i potoków górskich Nowosądecczyzny, niedaleko Krynicy, w pięknej dolinie Popradu. Dzięki doskonałemu mikroklimatowi, Muszyna posiada status miejscowości uzdrowiskowej.

ZAKWATEROWANIE
Dom Wczasowy „Kolejarz”
– położony jest w uzdrowiskowej części Muszyny na dużym, monitorowanym terenie. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami. W obiekcie znajduje się: świetlica, sala do gry w ping-ponga i dyskotekowa, tężnia solankowa, wiata grillowa oraz przechowalnia sprzętu narciarsko-snowboardowego.

WYŻYWIENIE
Trzy posiłki dziennie i podwieczorek. Turnus rozpoczyna się obiadem i kończy śniadaniem.

TRANSPORT
Autokar z Krakowa do Muszyny Złockie. Inne miejscowości za dopłatą (przy min. 6 uczestnikach).

Informacje wyjazdowe: na 7 dni przed wyjazdem.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Kraków - - 0.00