Ferie Zimowe 2020
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Obóz narciarsko-snowboardowy w Brixental

Miejsce: Tyrol -> Angerberg
Zakwaterowanie: ensjonat Forellenhof
Wyżywienie: HB (śniadania i obiadokolacje), zapewniamy napoje (herbata, kawa, woda) w czasie posiłków.
Dojazd: Autokar, bus lub pociąg
Profil: obozy zagraniczne, obozy snowboardowe, obozy narciarskie, obozy zimowe
Wiek uczestników: od 14 do 19 lat
Symbol oferty: Z-22669

Terminy i ceny

Trwa aktualizacja oferty, proszę spróbować za kilka minut lub proszę dzwonić tel. 22 785 01 01.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie (7 noclegów), opiekę pilota, transport na stok, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), KL AXA, dojazd z Warszawy, Łodzi i Wrocławia, wyżywienie (7 x śniadanie, 7 x obiadokolacja).
Cena nie zawiera:
Dojazdu z Opola, skipassów, opłaty klimatycznej, kaucji zwrotnej za skipass i apartament, ewentualnych kosztów wypożyczenia sprzętu, biletu na basen. Wszystkie opłaty dodatkowe w euro płatne na miejscu.

Jeździsz jako tako na nartach lub snowboardzie? A może radzisz sobie świetnie, ale chętnie coś tam podszlifujesz? Zapraszamy na obóz narciarsko-snowboardowy tych, którzy mają już za sobą pierwszy kontakt z nartami lub snowboardem i tych bardziej zaawansowanych.  

Szkolenie. Codziennie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów (uprawnienia PZN, PZS, MSiT) będziemy się szkolić na dwóch poziomach zaawansowania. Różnorodne, dobrze przygotowane trasy pozwolą robić szybkie postępy. Podczas szkolenia wykorzystywać będziemy też kamery, które bardzo pomagają wychwycić błędy i szybko opanować zasady jazdy carvingowej. Dla bardziej zaawansowanych przewidzieliśmy naukę jazdy na muldach, w białym puchu (o ile warunki pozwolą) oraz wizyty w snowparku i na funslope.

Sprzęt. Dobór sprzętu ma duże znaczenie, odpowiedni pomoże w szybszym robieniu postępów. Z Uczestnikami, którzy nie mają własnego sprzętu, instruktorzy wybiorą się do wypożyczalni, gdzie pomogą dobrać odpowiednie wyposażenie. Dobry sprzęt to także bezpieczeństwo – nasi instruktorzy zadbają, o wyregulowanie siły wypięcia wiązań. Wymagamy, aby każdy Uczestnik miał własny kask narciarski!!

Wyciągi i trasy. Skiwelt Wilder Kaiser Brixental jest największym europejskim regionem narciarskim połączonym jednym skipassem i jednym z największych na świecie. 284 km tras o każdym poziomie trudności, 90 nowoczesnych wyciągów, tory do pomiaru prędkości, trasy z tyczkami oraz unikalną BMW Ski Movie Route – Scheffau (trasę z tyczkami z pomiarem czasu, gdzie cały przejazd jest nagrywany, a video z nim można obejrzeć on-line po powrocie ze stoku).

Wieczorami:
Videocoaching.
Wychwytywanie niedociągnięć, uwagi instruktorów i pytania Uczestników, wykłady na temat serwisu sprzętu oraz oczywiście na temat bezpieczeństwa na stoku.
Chillout & Party. Nie samym śniegiem człowiek żyje! Po powrocie ze stoku apres ski, dużo integracji, dobrej zabawy i muzyki, zasmakujemy też nocnego życia Kramsach (ale tak, aby następnego dnia szusować na 110%).
Wyjście na basen. Dodatkowo płatna na miejscu (około 12 euro).

Zakwaterowanie:
Pensjonat Forellenhof*** w Angerbergu.
Kameralny pensjonat położony na południe od przepięknej miejscowości Kufstein. Do centrum miejscowości zaledwie 2 km, do kolejki linowej Brixental Hopfgarten 15 km, do przystanku skibusu 200 m, do basenu miejskiego 10 km. Pensjonat dysponuje 27 pokojami 1-, 2-, 3-, 4-osobowymi z łazienkami. Do dyspozycji również sauna (planujemy codzienne saunowanie po powrocie z nart), dwie bawialnie (jedna z kominkiem), narciarnia.Embach 4, 6320 Embach, Austria

Wyżywienie: HB (śniadania i obiadokolacje), zapewniamy napoje (herbata, kawa, woda) w czasie posiłków. Pierwszy posiłek to obiadokolacja 8.02, a ostatni to śniadanie 15.02. Wyżywienie w trakcie podróży we własnym zakresie. Wszystkie posiłki przygotowywane są przez naszych sprawdzonych kucharzy, którzy chętnie dogodzą każdym gustom tak, abyście mogli z uśmiechem zregenerować siły po powrocie ze stoku.

Dopłaty:

1. Skipass:

 • dorośli – 261,50 €/6 dni
 • młodzież urodzona w latach 2001-2003 – 196 €/6 dni
 • dzieci urodzone pomiędzy 2004-2013 – 131 €/6 dni

2. Opłata klimatyczna za osobę powyżej 17 roku zycia – 9 €
3. Kaucja zwrotna za skipass i apartament – 52 €/os.
4. Aquapark Worgl (https://www.woerglerwasserwelt.at/en/) - około 12 € - dla chętnych
5. Nocny tor saneczkowy w Soll - dla chętnych

Transport:
Autokar o najwyższym standardzie, wyposażony w toaletę, DVD itp.
W cenie dojazd z Warszawy, Łodzi i Wrocławia. Dojazd z Opola jest dodatkowo płatny.
Dojazd własny do ośrodka 08.02. Powrót własny 15.02.
Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem (wysyłamy wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami na adres podany przy rezerwacji).

Zabierz ze sobą:

 • obowiązkowo kask narciaski!
 • poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • ważny paszport lub dowód osobisty oraz legitymację szkolną z numerem PESEL
 • zapas gotówki w euro
 • czapkę, szalik, dwie pary rękawiczek
 • odzież na różne temperatury oraz odpowiednie obuwie zimowe
 • przybory do mycia i ręcznik
 • strój kąpielowy/kąpielówki, klapki, ręcznik kąpielowy
 • krem na mróz z filtrem UV
 • sprzęt narciarski lub snowboardowy lub gotówkę na wypożyczenie
 • wskazane ochraniacze na nadgarstki i kolana
 • karty EKUZ z NFZ - więcej informacji o karcie EKUZ

Poniżej rady naszych instruktorów odnośnie sprzętu i ubrań narciarskich:

 • rękawiczki narciarskie, ortalionowe, goretex, skórzane – LUŹNE (nigdy wełniane)
 • skarpety narciarskie długie, do kolan
 • bielizna narciarska, termoaktywna
 • sprzęt narciarski sprawdzony i dobrany przez fachowca, koniecznie kijki narciarskie odpowiedniej długości
 • spodnie narciarskie dobrze osłaniające plecy
 • dobrze dobrane gogle z jasnożółtą szybką

OPCJONALNE:

CO ZROBIĆ, JEŚLI NIE MOGĘ JECHAĆ? Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego PARASOL pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa. Rezygnacja powyżej 30 dni od imprezy - zwrot 100% wpłaty (standardowo przepada 200 zł) Rezygnacja 14-30 dni przed imprezą - zwrot 75% wpłaty (standardowo 50%) Rezygnacja 1-13 dni przed imprezą - zwrot 70% wpłaty (standardowo 40%) Niestawienie się na zbiórkę - zwrot min. 60% wpłaty (standardowo 20%).

CO ZROBIĆ, JEŚLI NIE MOGĘ JECHAĆ? Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego SUPERPARASOL pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa. Rezygnacja powyżej 30 dni od imprezy - zwrot 100% wpłaty (standardowo przepada 200 zł) Rezygnacja 14-30 dni przed imprezą - zwrot 90% wpłaty (standardowo 50%) Rezygnacja 1-13 dni przed imprezą - zwrot 85% wpłaty (standardowo 40%) Niestawienie się na zbiórkę - zwrot min. 80% wpłaty (standardowo 20%).


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Angerberg Hochsteg 590 6292 Finkenberg Austria 17:00 09:00 0.00
Łódź stacja paliw BP, ul. Kątna 1, 92-638 00:40 00:15 0.00
Opole - - 118.00
Warszawa Pałac Kultury i Nauki, parking przy Pałacu Młodzieży (od strony ul.Świętokrzyskiej) 22:30 02:25 0.00
Wrocław Stacja paliw Circle K (dawny Statoil), ul. Sucha 15C, 50-086 03:50 20:55 0.00