Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Obóz narciarsko-snowboardowy

Miejsce: Tatry i Podhale -> Białka Tatrzańska
Zakwaterowanie: Dom Wypoczynkowy Dziadkowiec
Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie i podwieczorek.
Dojazd: Autokarem, bus lub PKP
Profil: obozy snowboardowe, zimowiska krajowe, obozy zimowe, obozy narciarskie
Wiek uczestników: od 15 do 18 lat
Symbol oferty: Z-21375

Terminy i ceny

1020.00 PLNrezerwuj 19.01.2019 - 26.01.2019
Cena z Krakowa. Dla doszkalających się oraz zaawansowanych.
1050.00 PLNrezerwuj 09.02.2019 - 16.02.2019
Cena z Katowic. Wyjazd z Łodzi + 220zł. Dla doszkalających się oraz zaawansowanych.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu zimowiska - kliknij w przycisk "rezerwuj"

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie, transport, program, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogiczno-instruktorskiej, opiekę medyczną na wezwanie, ubezpieczenie Signal Iduna NNW do kwoty 12.000 zł.
Cena nie zawiera:
Karnetu na wyciągi, ubezpieczenia OC, wypożyczenia sprzętu.

Zapraszamy na obóz narciarsko-snowboardowy do Białki Tatrzańskiej - miasta nie bez powodu nazywanego "zimową stolicą Polski". Obecnie to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości turystycznych na Podhalu. Usytuowana jest w odległości zaledwie kilkunastu kilometrów od Zakopanego i stanowi doskonałe centrum turystyki, rekreacji i sportu. Doskonale przygotowane trasy narciarskie oraz wody termalne przyciągają turystów pragnących skorzystać z zimowego szaleństwa.

  • Zajęcia teoretyczne.
  • Ogólne zasady zachowania na trasach narciarskich - „bezpieczny stok”.
  • Doskonalenie jazdy na nartach – zajęcia 6 razy w turnusie na Kotelnicy Białczańskiej.
  • Kolacja grillowa.
  • Zajęcia integracyjne.
  • Dyskoteka na terenie ośrodka.
  • Lodowisko (dla chętnych). Wypożyczenie sprzętu w cenie ok.15 zł. Wyjście organizowane przy minimum 15 chętnych osobach.

Fakultatywnie:
TERMA BIAŁKA
- 2,5-godzinny pobyt w kompleksie basenowym w Strefie Zabawy.
Koszt dla uczestników do 13 r.ż. - 30 zł, do 16 r.ż. - 36 zł, powyżej 16 r.ż. - 49 zł.

Informacje narciarskie:
Ośrodek Narciarski „Kotelnica Białczańska
” to kompleks, na który składa się 6 nowoczesnych kolei linowych (od 3 do 6 – osobowych) oraz 2 wyciągi orczykowe, objęte wspólnym systemem kasowym. Do dyspozycji oddano 8 tras narciarskich, wytyczonych tak, aby mogli korzystać z nich narciarze i snowboardziści o różnym stopniu umiejętności jazdy.
Koszt obowiązkowego karnetu 6-dniowego to ok. 405 zł (do 15 roku życia), ok. 465 zł (od 16 roku życia), kaucja zwrotna za kartę 10 zł. Karnet płatny na miejscu u wychowawcy.
Uwaga: podane kwoty karnetów są cenami z sezonu 2018. Szczegółowe informacje dostępne na www.białkatatrzanska.pl.
Obowiązkowe posiadanie kasków ochronnych. Dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego w cenie między 35 a 50 zł za dobę (zależne od rodzaju sprzętu) oraz kasku ochronnego w cenie ok. 15 zł za dobę.

Zakwaterowanie: Dom Wypoczynkowy „Dziadkowiec” znajduje się w cichym i malowniczym miejscu, oddalony od głównej drogi, w pobliżu relaksującego oddziaływania mikroklimatu leśnego. Od kompleksu narciarskiego "Kotelnica" dzieli go zaledwie 0,9 km. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe z łazienkami, TV oraz WiFi. Ponadto w ośrodku znajduje się: jadalnia, sala do gry w tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki, dart, sala dyskotekowa, miejsce do grillowania oraz miejsce na ognisko. Teren obiektu jest ogrodzony. Przystanek ski-busa dowożącego do Kotelnicy oddalony jest jedyne 100 m.

Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie i podwieczorek. Wszystkie turnusy rozpoczynają się i kończą obiadem. Suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Łodzi.

Transport: Autokar z Katowic, Krakowa (w zależności od terminu ferii) do Białki Tatrzańskiej. Z Łodzi bus lub PKP do Katowic, dalej autokar do Białki Tatrzańskiej. Inne miejscowości za dopłatą.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 220.00