Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Obóz narciarsko-snowboardowy

Miejsce: Beskid Śląski i Żywiecki -> Zwardoń
Zakwaterowanie: Dom Wczasowy Orawcowa
Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie i podwieczorek
Dojazd: Autokarem, bus lub PKP
Profil: obozy , obozy narciarskie, zimowiska krajowe, obozy zimowe
Wiek uczestników: od 11 do 15 lat
Symbol oferty: Z-21373

Terminy i ceny

Trwa aktualizacja oferty, proszę spróbować za kilka minut lub proszę dzwonić tel. 22 785 01 01.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie, transport z Katowic, Krakowa, Łodzi (w zależności od terminu ferii), program, karnety na wyciągi, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, opiekę instruktorów prowadzących zajęcia na stoku (1 instruktor na 10-15 uczestników), opiekę medyczną, ubezpieczenie Signal Iduna NNW do kwoty 12.000 zł.
Cena nie zawiera:
Ubezpieczenia OC. Wypożyczenia sprzętu.

Zwardoń to miejscowość położona w zachodniej części Beskidu Żywieckiego tuż przy granicy słowackiej. Znajdziemy tutaj sieć piętnastu wyciągów narciarskich o różnym stopniu trudności. Jest to doskonałe miejsce do zimowego wypoczynku dlatego też wybraliśmy je na lokalizację gdzie realizujemy obóz narciarsko-snowboardowy.

 • Zajęcia teoretyczne.
 • Zajęcia praktyczne w ilości 5 godzin dziennie 6 razy w turnusie.
 • Analiza zapisu wideo z zajęć na stoku (omówienie postępów uczestników).
 • Wycieczka Ciuchcią z Beskidka - objazd Pętlą Beskidzką.
 • Zajęcia rekreacyjno-sportowe: boks kangurów, zjazdy snowtubingami (koła do zjeżdżania), zabawy na śniegu.
 • Zimowy Piknik Animacyjny - zabawa z animatorami, skręcanie balonów, pokaz baniek mydlanych, malowanie twarzy i tatuaży z henny, zabawy w dmuchanym zamku lub zjeżdżalni.
 • Zimowa Olimpiada Sportowa: wyścigi rzędów z nietypowymi urządzeniami (rury do skakania, taśmy do biegania, piłki do skakania), narty 5-osobowe, przeciąganie liny.
 • Zawody narciarskie i snowboardowe podsumowujące szkółkę.
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
 • Konkursy edukacyjne.
 • Dyskoteki na terenie ośrodka.
 • Dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów przewidziana „jazda wieczorna” od godz. 17:00 do 19:00 (jeden raz w turnusie), o stopniu zaawansowania uczestników decydują instruktorzy.

Informacje narciarskie:
Uczestnicy korzystać będą ze stoków Skalanka (trasy o długości od 250 m do 800 m), Orawcowa, Beskidek i Karolinka (trasy o długości od 350 m do 500 m) oraz Zwardoń Ski (trasy o długości od 200 m do 1200 m). Trasy zjazdowe są sztucznie naśnieżane oraz przygotowane ratrakami. Obowiązkowe posiadanie kasków ochronnych. Dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego za dodatkową opłatą ok. 130 zł/tydzień, wypożyczenie kasku 15 zł/tydzień.

Zakwaterowanie: Dom Wczasowy „Orawcowa” położony jest na północnym stoku szczytu Orawcowa. Rozpościera się stąd piękny widok zarówno na panoramę Zwardonia, jak i na sąsiadującą z Polską Słowację. Obiekt położony jest pomiędzy dwoma wyciągami narciarskimi, dzięki czemu uczestnicy szkółki mają wygodny dojazd do dolnej stacji wyciągu. Ośrodek „Orawcowa” dysponuje pokojami 2, 3, 4, 5-osobowymi z łazienkami. Ponadto w obiekcie znajduje się: jadalnia, sala telewizyjna, sala konferencyjna, bilard (płatny 2 zł/żeton), piłkarzyki, stół do ping ponga, sprzęt DVD, sprzęt do organizacji dyskotek, narciarnia oraz wiata grillowa. Obiekt położony przy stokach narciarskich.

Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie i podwieczorek. Wszystkie turnusy rozpoczynają się i kończą obiadem. Suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Łodzi.

Transport: Autokar z Katowic, Krakowa (w zależności od terminu ferii) do Zwardonia. Z Łodzi bus lub PKP do Katowic, dalej autokar do Zwardonia. Inne miejscowości za dopłatą.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 220.00