Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Młodzieżowy obóz narciarsko-snowboardowy

Miejsce: Beskid Śląski i Żywiecki -> Wisła
Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy Relaks ul. 11 Listopada 35 43-460 Wisła lub Hotel Krokus ul. Górnośląska 9, 43-460 Wisła
Wyżywienie: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja.
Dojazd: Autokar, bus lub pociąg
Profil: obozy snowboardowe, zimowiska krajowe, obozy zimowe, obozy narciarskie
Wiek uczestników: od 13 do 18 lat
Symbol oferty: Z-21228

Terminy i ceny

1199.00 PLNrezerwuj 03.02.2019 - 09.02.2019
1199.00 PLNrezerwuj 17.02.2019 - 23.02.2019

Aby dokonać rezerwacji danego terminu zimowiska - kliknij w przycisk "rezerwuj"

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program narciarski lub snowboardowy, przejazdy na miejscu ? transfery na wyciągi, aktywny i bogaty program apres ski, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).  
Cena nie zawiera:
Dojazdu, skipassów, wypożyczenia sprzętu.  

Młodzieżowy obóz narciarsko-snowboardowy na którym may do wyboru mamy blisko 30 stoków narciarskich dla mniej i zdecydowanie bardziej zaawansowanych miłośników białego szaleństwa: Partecznik, Cienków, Nowa Osada, Stożek, Soszów, Skolnity, Siglany. Do wyboru wyciągi krzesełkowe, talerzykowe i orczykowe. Świetnie przygotowane stoki, dobre warunki pogodowe, miejscowość tętniąca życiem to gwarancja udanych ferii zimowych!

Przy rezerwacji obozu należy zaznaczyć wybór sprzętu, na którym jeździsz (narty/snowboard) i poziom zaawansowania (początkujący/ zaawansowany).

Program narciarsko-snowboardowy:

 • codzienne wyjazdy na wybrane stoki (zapewniamy transport)
 • codzienne jazdy pod okiem instruktorów
 • instruktorzy z uprawnieniami UKFiS, PZN, PZS (1 instruktor na maksymalnie 12 Uczestników)
 • prelekcje na temat sprzętu
 • wykłady na temat bezpieczeństwa na stoku i w górach
 • indywidualne konsultacje szkoleniowe
 • wieczorne wyjścia na oświetlony stok

Apres ski, czyli po powrocie ze stoku:

 • spacerki po turystycznym centrum Wisły
 • konkursy zjazdów na byle czym
 • team building
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • totalne bitwy na śnieżki
 • gry terenowe Capture the Flag
 • turnieje gier na Sony PlayStation 3 i 4
 • dyskoteka
 • wieczorny maraton filmowy z kubkiem gorącego kakao
 • kultowe planszówki i wiele innych

Zakwaterowanie:
Ferie warszawskie. Ośrodek Wypoczynkowy Relaks
. Usytuowany jest w atrakcyjnej dzielnicy Wisły, na zboczach góry Jarzębatej. Oddalony 15 minut spacerkiem do turystycznego centrum. Widok z okien rozpościera się na urzekającą górską panoramę Beskidu Śląskiego. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w 2-, 3-, i 4-osobowych odnowionych pokojach z łazienkami. Obiekt dysponuje własną stołówką (z przepysznym, domowym jedzeniem!), trzema salami zajęciowymi, bezpłatnym wi-fi, sporym terenem zielonym i monitorowanym parkingiem. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci. http://relaks-wisla.pl/

Ferie gdańskie. Hotel Krokus. Obiekt położony jest tuż nad centrum Wisły, na południowym zboczu Partecznika, w pięknym miejscu z widokiem na Czantorię, Soszów Wielki, Stożek. Uczestnicy zakwaterowani zostaną w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych (wyłącznie na pojedynczych łóżkach) z łazienkami. Obiekt, przeznaczony wyłącznie dla Uczestników i kadry twórczych obozów Interkamp, ma bogatą infrastrukturę: liczne sale warsztatowe, regionalna jadalnia, windy, całodobowa recepcja, malowniczy teren zielony, wiata grillowa i miejsce na ognisko, wi-fi, bilard, parking. Do dyspozycji kompleks w pełni wyposażonych sal warsztatowych i pracowni: sale taneczne i aktorskie z lustrami, pracownie plastyczne, komputerowe, salki ćwiczeniowe na zajęcia muzyczne, ciemnia fotograficzna, studio filmowe, studio fotograficzne i wiele innych. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci komórkowych. http://www.krokus.pl/

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Obóz zaczyna się obiadem i kończy śniadaniem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

Ceny skipassów: http://www.wislanskiskipass.pl/cennik. Dla początkujących polecamy karnety na punkty.
Orientacyjny koszt wynajęcia sprzętu: około 250 zł/ turnus (płatne na miejscu).

Co zabrać: obowiązkowo kask narciarski!, poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL, legitymację szkolną z numerem PESEL, czapkę, szalik, dwie pary rękawiczek, odzież na różne temperatury oraz odpowiednie obuwie zimowe, przybory do mycia i ręcznik, krem na mróz z filtrem UV, mały plecak na wyjścia, sprzęt narciarski lub snowboardowy lub gotówkę na wypożyczenie (ok. 250 zł/turnus), wskazane ochraniacze na nadgarstki i kolana.

Poniżej rady naszych instruktorów odnośnie sprzętu i ubrań narciarskich: rękawiczki narciarskie, ortalionowe, goretex, skórzane – LUŹNE (nigdy wełniane), skarpety narciarskie długie, do kolan, bielizna narciarska, termoaktywna, sprzęt narciarski sprawdzony i dobrany przez fachowca, koniecznie kijki narciarskie odpowiedniej długości, spodnie narciarskie dobrze osłaniające plecy, dobrze dobrane gogle z jasnożółtą szybką.

Transport: Organizujemy za dopłatą dojazd na obóz z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem. Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem (wysyłamy wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami na adres podany przy rezerwacji). Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry. Dojazd z poszczególnych miast Polski będzie realizowany w zależności od terminu ferii.

OPCJONALNIE:
 • Gwarancja aklimatyzacji - 150.00 PLN - opis
 • Pakiet Parasol - 75.00 PLN - opis
 • Pakiet Super Parasol - 150.00 PLN - opis
 • Wybieram narty - 0.00 PLN
 • Wybieram snowboard - 0.00 PLN

Organizujemy za dopłatą dojazd na obóz z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem. Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 4 osobach z danego miasta. Koszt dojazdu negocjowanego w obie strony: 250 zł. Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry. Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Gdańsk (turnus II) - - 198.00
Katowice (turnus II) - - 108.00
Łódź (turnus II) - - 178.00
Opole lub okolice (turnus I) - - 158.00
Szczecin (turnus I) - - 198.00
Warszawa (turnus I) - - 198.00
Wisła Turnus 03.02-09.02: OW Relaks, ul. 11 listopada 35, 43-460 Wisła; Turnus 17.02-23.02: OW Krokus, ul. Górnośląska 9, 43-460 Wisła 14:00 10:00 0.00
Wrocław (turnus I) - - 178.00