Zimowiska, Ferie Zimowe

Ferie zimowe z rodzicami

Rodzinny wyjazd zimowy

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Zima 2023/2024. Oferty wyjazdów na sezon zimowy 2024/2025 pojawią się już we wrześniu 2024 roku.

Odkryj rodzinne uroki największego kompleksu narciarskiego w Austrii - Skiwelt Wilder Kaiser Brixental. Rodzinny wyjazd zimowy to zakwaterowanie w przytulnym Pensjonacie Forellenhof Angerberg*** zapewnia komfort i spokój, a domowe jedzenie przyrządzone przez naszych kucharzy dodaje smaku wyprawie. Dla najmłodszych wieczorami przewidziane są animacje pełne śmiechu i radości, a dla dorosłych codzienne szkolenia narciarskie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Z nami każdy znajdzie coś dla siebie - począwszy od zajęć integracyjnych, poprzez kalambury, a na karaoke kończąc. Dla tych pragnących doskonalić swoje umiejętności narciarskie proponujemy szkolenia dla dorosłych z wykorzystaniem nowoczesnych technik, a dzieci od 4 do 13 lat mogą dołączyć do specjalnej szkółki narciarskiej. Cieszą się ruchem, nauką i zabawą pod okiem doświadczonych instruktorów. Dla pełnego komfortu naszych gości oferujemy atrakcyjną dopłatę.

Zakwaterowanie:
Pensjonat *** Forellenhof, Embach 4, 6320 Embach, Austria
Wyżywienie:
HB (śniadania i obiadokolacje), zapewniamy napoje (herbata, kawa, woda) w czasie posiłków.
Dojazd:
Autokar o najwyższym standardzie, wyposażony w toaletę, DVD itp.
Wiek:
Symbol oferty:
Z-29075
zimowiska - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00

Program i opis oferty

Opcje do wyboru:

Zajęcia narciarskie z instruktorem dla dorosłych.

 • Codziennie w wymiarze 2 godzin pod okiem wykwalifikowanych instruktorów (uprawnienia PZN, PZS, UKFiS) będziemy się szkolić na różnych poziomach zaawansowania.
 • Grupy dobieramy biorąc pod uwagę umiejętności, aby zwiększyć skuteczność szkolenia.
 • Różnorodne, dobrze przygotowane trasy pozwolą robić bardzo szybkie postępy.
 • Podczas szkolenia wykorzystywać będziemy też kamerę, która pomoże wychwycić błędy i szybko opanować zasady jazdy carvingowej.
 • Dla bardziej zaawansowanych przewidzieliśmy naukę jazdy na muldach, w białym puchu (o ile warunki pozwolą).
 • Szkolenie przeznaczone dla dorosłych, którzy chcą doskonalić naukę jazdy na nartach, a także dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z narciarstwem.

Dopłata 490 zł.

Szkółka narciarska dla dzieci.

 • Solidne szkolenie narciarskie dla dzieci od 4 do 13 lat (podzielonych na 2 grupy wiekowe).
 • W ramach dopłaty codziennie uczestnicy 3h spędzą z instruktorem na stoku w tym czasie Rodzice mogą do woli korzystać z jazdy na nartach czy snowboardzie (oczywiście nie ma przeszkód, aby zabrać swoją pociechę na dowolny czas i cieszyć się razem z nią postępami, które zrobiła).
 • Nasi instruktorzy mają wszelkie wymagane uprawnienia oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzięki temu wiedzą, jak zmotywować najmłodszych do wysiłku i sprawić, aby pokochały jazdę na nartach.
 • Wieczorem przygotowaliśmy też animacje dla wszystkich chętnych dzieci.

Dopłata 590 zł.

PRZYKŁADOWY PLAN DNIA:

08:00 - 08:45 śniadanie
09:00 - 09:40 przejazd na stok (w zależności od miejsca zjazdów może trwać dłużej)
09:40 - 10:00 ubieranie sprzętu, wjazd kolejką na stok
10:00 - 13:00 zajęcia narciarskie/górna stacja kolejki
13:00 - 14:00 przerwa na regenerację/odebranie dzieci przez rodziców
14:00 - 15:30 możliwość zostawienia dzieci instruktorom na drugą część dnia / odebranie dzieci z górnej stacji kolejki
15:30 - 16:00 zjazd na dół, pakowanie
16:00 - 16:40 przejazd do ośrodka
16:40 - 18:00 czas wolny/możliwość wizyty w sklepie w drodze powrotnej ze stoku
18:00 - 19:00 obiadokolacja
19:30 - 21:00 zajęcia wieczorne dla dzieci z instruktorami/możliwość wyjazdu na termy

WYCIĄGI I TRASY:
SKIWELT WILDER KAISER BRIXENTAL jest największym regionem narciarskim połączonym jednym skipassem. 280 km tras o każdym poziomie trudności, 90 nowoczesnych wyciągów, tory do pomiaru prędkości, trasy z tyczkami oraz unikalną BMW SKI MOVIE ROUTE – SCHEFFAU (trasę z tyczkami z pomiarem czasu, gdzie cały przejazd jest nagrywany, a video z nim można obejrzeć on-line po powrocie ze stoku).

Zniżki:

 • dzieci 0-3 lat (śpiące z rodzicami lub w łóżeczkach turystycznych) – gratis
 • dzieci 4-8 lat – zniżka 400 zł*
 • dzieci 9 -13 lat – zniżka 200 zł*
 • dojazd własny – zniżka 250 zł*

*od ceny podstawowej

DOJAZD
Autokar o najwyższym standardzie, wyposażony w toaletę, DVD itp.
W cenie dojazd z Gdańska, Łodzi i Katowic.
Dojazd własny do ośrodka 03.02. Powrót własny 10.02.

** UWAGA - wyjazd z Gdańska wieczorem w dniu 02.02.2024 r., a powrót nad ranem 11.02.2024 r.**
Wykaz miejsc zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem (wysyłamy wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami na adres podany przy rezerwacji).

Zabierz ze sobą:

 • ważny paszport lub dowód osobisty znumerem PESEL
 • kask narciarski (dzieci poniżej 14 roku życia – obowiązkowo!)
 • poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • kieszonkowe w euro
 • czapkę, szalik, dwie pary rękawiczek
 • odzież na różne temperatury oraz odpowiednie obuwie zimowe
 • przybory do mycia i ręcznik
 • strój kąpielowy/kąpielówki, klapki, ręcznik kąpielowy
 • krem na mróz z filtrem UV
 • sprzęt narciarski lub snowboardowy lub gotówkę na wypożyczenie
 • wskazane ochraniacze na nadgarstki i kolana
 • zalecamy zabranie karty EKUZ z NFZ

Poniżej rady naszych instruktorów odnośnie sprzętu i ubrań narciarskich:

 • rękawiczki narciarskie, ortalionowe, goretex, skórzane – LUŹNE (nigdy wełniane!)
 • skarpety narciarskie długie, do kolan
 • bielizna narciarska, termoaktywna
 • sprzęt narciarski sprawdzony i dobrany przez fachowca, koniecznie kijki narciarskie odpowiedniej długości
 • spodnie narciarskie dobrze osłaniające plecy
 • dobrze dobrane gogle z jasnożółtą szybką

Zakwaterowanie
Pensjonat *** Forellenhof, Embach 4, 6320 Embach, Austria,
Pensjonat Forellenhof*** w Angerbergu. Kameralny pensjonat położony na południe od przepięknej miejscowości Kufstein. Do centrum miejscowości zaledwie 2 km, do kolejki linowej Brixental Hopfgarten 15 km, do przystanku skibusu 200 m, do basenu miejskiego 10 km. Pensjonat dysponuje 27 pokojami 1-, 2-, 3-, 4-osobowymi z łazienkami. Do dyspozycji również sauna (planujemy codzienne saunowanie po powrocie z nart), dwie bawialnie (jedna z kominkiem), narciarnia.

Wyżywienie
HB (śniadania i obiadokolacje), zapewniamy napoje (herbata, kawa, woda) w czasie posiłków. Wyjazd zaczynamy obiadokolacją 27.01, a kończymy śniadaniem 3.02. Wyżywienie w trakcie podróży we własnym zakresie. Wszystkie posiłki przygotowywane są przez naszych sprawdzonych kucharzy, którzy chętnie dogodzą każdym gustom tak, abyście mogli z uśmiechem zregenerować siły po powrocie ze stoku.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Angerberg, Austria Pensjonat Forellenhof, Embach 4, 6320 0 0 0,00 zł.
Gdańsk Wyjazd: wyjazd z Gdańska wieczorem w dniu 02.02.2024, powrót: powrót nad ranem 11.02.2024 0 0 0,00 zł.
Katowice Info przed wyjazdem 0 0 0,00 zł.
Łódź Info przed wyjazdem 0 0 0,00 zł.
 1. Pakiet Parasol: 125.00 PLN
  Pakiet Ochronny PARASOL jest dodatkową usługą, pozwalającą znacząco zmniejszyć konsekwencje finansowe ponoszone przez Uczestnika w przypadku konieczności rezygnacji z imprezy. 1. Opłata za Pakiet Ochronny PARASOL jest niezależna od ceny imprezy. 2. Pakiet Ochronny PARASOL obejmuje imprezy organizowane bezpośrednio przez BTA KOMPAS (wg informacji przy opisie imprezy oraz przy zawieraniu umowy-zgłoszenia). 3. Pakiet Ochronny PARASOL można nabyć nie później niż w momencie zakupu imprezy, przy czym wymagana jest wpłata zaliczki oraz pozostałych wpłat wg terminów określonych w umowie-zgłoszeniu. 4. Pakiet Ochronny PARASOL umożliwia zmniejszenie o połowę kosztów rezygnacji. Redukcja kwoty zależna jest od terminu, w którym Klient poinformował pisemnie BTA KOMPAS o uzasadnionej konieczności rezygnacji z imprezy. 5. W zależności od liczby dni do rozpoczęcia imprezy potrącenia z wpłat wynoszą: Liczba dni do rozpoczęcia obozu: powyżej 30 dni Bez pakietu: -300zł Pakiet Parasol zwrot 100% 30-14 dni Bez pakietu: zwrot 50% Pakiet Parasol zwrot 75% 13-1 dni Bez pakietu: zwrot 40% Pakiet Parasol zwrot 70% niestawienie się na zbiórkę Bez pakietu: zwrot 20% Pakiet Parasol zwrot 60% Ponadto posiadaczom Pakietu Ochronnego PARASOL gwarantujemy: (do 7 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy) 1. możliwość bezkosztowej zmiany imprezy (na dostępną imprezę w tej samej cenie) 2. możliwość bezkosztowej zmiany terminu wyjazdu 3. możliwość bezkosztowej zmiany uczestnika rezerwacji, czyli przeniesienia na osobę trzecią uprawnień uczestnika imprezy
 2. Pakiet Super Parasol: 200.00 PLN
  PAKIET OCHRONNY SUPER PARASOL Pakiet Ochronny jest dodatkową usługą, pozwalającą znacząco zmniejszyć konsekwencje finansowe ponoszone przez Uczestnika w przypadku konieczności rezygnacji z imprezy. 1. Opłata za Pakiet Ochronny SUPER PARASOL jest niezależna od ceny imprezy. 2. Pakiet Ochronny SUPER PARASOL obejmuje imprezy organizowane bezpośrednio przez BTA KOMPAS (wg informacji przy opisie imprezy oraz przy zawieraniu umowy-zgłoszenia). 3. Pakiet Ochronny SUPER PARASOL można nabyć nie później niż w momencie zakupu imprezy, przy czym wymagana jest wpłata zaliczki oraz pozostałych wpłat wg terminów określonych w umowie-zgłoszeniu. 4. Pakiet Ochronny SUPER PARASOL umożliwia zmniejszenie o połowę kosztów rezygnacji. Redukcja kwoty zależna jest od terminu, w którym Klient poinformował pisemnie BTA KOMPAS o uzasadnionej konieczności rezygnacji z imprezy. 5. W zależności od liczby dni do rozpoczęcia imprezy potrącenia z wpłat wynoszą: Liczba dni do rozpoczęcia obozu: powyżej 30 dni Bez pakietu: -300zł Pakiet SUPER Parasol zwrot 100% 30-14 dni Bez pakietu: zwrot 50% Pakiet SUPER Parasol zwrot 90% 13-1 dni Bez pakietu: zwrot 40% Pakiet SUPER Parasol zwrot 85% niestawienie się na zbiórkę Bez pakietu: zwrot 20% Pakiet SUPER Parasol zwrot 80% Ponadto posiadaczom Pakietu Ochronnego SUPER PARASOL gwarantujemy: (do 7 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy) 1. możliwość bezkosztowej zmiany imprezy (na dostępną imprezę w tej samej cenie) 2. możliwość bezkosztowej zmiany terminu wyjazdu 3. możliwość bezkosztowej zmiany uczestnika rezerwacji czyli przeniesienia na osobę trzecią uprawnień uczestnika imprezy Powyżej przedstawione oferty usług BTA Kompas sp. z o.o. nie są umowami ubezpieczenia, jak również nie są działalnością w rozumieniu ustawy o działalności ubezpieczeniowej. BTA Kompas informuje również o możliwości ubezpieczenia się w dowolnym Towarzystwie Ubezpieczeniowym z tytułu szkody powstałej wskutek rezygnacji z imprezy z przyczyn losowych.
 3. Szkółka narciarska dla dzieci - Austria: 590.00 PLN
  Dla dzieci, od 4 do 13 lat (podzielonych na 2 grupy wiekowe) zaplanowaliśmy solidne szkolenie narciarskie. W ramach dopłaty, codziennie, 3h spędzą z instruktorem na stoku. W tym czasie Rodzice mogą do woli korzystać z jazdy na nartach czy snowboardzie (oczywiście nie ma przeszkód aby zabrać pociechę i cieszyć się razem z nią postępami które zrobiła). Nasi instruktorzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzięki temu wiedzą jak zmotywować najmłodszych do wysiłku i sprawić aby zapałały miłością do nart. Wieczorem przygotowaliśmy też animacje dla wszystkich chętnych dzieci.
 4. Zajęcia z instruktorem dla dorosłych - Austria: 490.00 PLN
  Codziennie, w wymiarze 2 godzin, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów (uprawnienia PZN, PZS, UKFiS) będziemy się szkolić na różnych poziomach zaawansowania. Grupy dobieramy biorąc pod uwagę umiejętności, aby zwiększyć skuteczność szkolenia. Różnorodne, dobrze przygotowane trasy pozwolą robić bardzo szybkie postępy. Podczas szkolenia wykorzystywać będziemy też kamerę, która pomoże wychwycić błędy i szybko opanować zasady jazdy carvingowej. Dla bardziej zaawansowanych przewidzieliśmy naukę jazdy na muldach, w białym puchu (o ile warunki pozwolą). Szkolenie przeznaczone dla dorosłych, którzy chcą doskonalić naukę jazdy na nartach, a także dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z narciarstwem. Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.
Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.