Zimowiska, Ferie Zimowe

Ferie zimowe 15.01 - 28.01.2024

Młodzieżowy obóz snowboardowy - wylot z Warszawy i Katowic

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Zima 2023/2024. Oferty wyjazdów na sezon zimowy 2024/2025 pojawią się już we wrześniu 2024 roku.

Młodzieżowy obóz snowboardowy w Ski Area Pinzolo, wraz z Madonna di Campiglio i Folgarida-Marilleva, to doskonała propozycja dla młodych entuzjastów deski snowboardowej. Ten wyjątkowy region narciarski, z łącznym zasięgiem 150 km tras narciarskich, staje się idealnym miejscem dla pasjonatów zimowych sportów, zwłaszcza snowboardu.

Pinzolo, niewielki i spokojny ośrodek, oferuje 30 km tras narciarskich, z nowoczesnymi wyciągami i sztucznym dośnieżaniem. W Folgarida-Marilleva snowboardziści odnajdą prawdziwy raj, z ponad 60 km tras i 25 wyciągami, dostosowanymi do różnych poziomów zaawansowania. Tymczasem Madonna di Campiglio, okrzyknięta "Perłą Dolomitów", zachwyci wszystkich nowoczesnością wyciągów oraz różnorodnością tras narciarskich.

Zakwaterowanie:
Hotel Regina Elena ***
Wyżywienie:
Śniadanie + obiadokolacja
Dojazd:
Samolotem rejsowym.
Wiek:
od 12 do 18 lat
Symbol oferty:
Z-29155
zimowiska - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00

Program i opis oferty

Propozycja skierowana do pasjonatów snowboardu. Osoby średniozaawansowane, jak i specjaliści w "zimowych dyscyplinach" znajdą tu ciekawe i rozwijające zajęcia. Szkolenie odbywać będzie się w wymiarze min. 4,5 h dziennie pod opieką wychowawcy/ licencjonowanego instruktora. Podczas jego trwania nie zabraknie zabawy, rywalizacji, ale przede wszystkim nauczania zgodnego z najnowszymi wytycznymi Polskiego Związku Snowboardu. W trakcie zajęć planujemy krótkie przerwy z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku. Koszt lunchu to ok. 25 EUR. Zapewniamy codzienny dowóz do wyciągów narciarskich. Dodatkowo po zajęciach snowboardowych realizujemy program sportowo-rekreacyjny.

Przykładowy program:

 • Dzień 1: Przyjazd do Caderzone, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, sprawdzenie przez instruktorów ustawień sprzętu narciarskiego i snowboardowego obozowiczów.
 • Dzień 2: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, podział na grupy pod względem tematycznym i poziomu zaawansowania + nagrywanie przejazdów uczestników obozu, wieczorem turniej gier planszowych oraz gier na konsoli + video analiza, dyskoteka.
 • Dzień 3: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, wieczorem wykłady tematyczne w grupach szkoleniowych + spacer po Pinzolo.
 • Dzień 4: Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach, wieczorem seans filmowy, a dla chętnych zajęcia ogólnorozwojowe + rozciąganie.
 • Dzień 5: Szkolenie w grupach oraz gra zadaniowa na stoku, wieczorem ABC serwisowania sprzętu oraz wycieczka do Madonny di Campiglio.
 • Dzień 6: Szkolenie w grupach, po południu quiz z wiedzy narciarsko/snowboardowej, wieczorem zajęcia sportowe - trening funkcjonalny.
 • Dzień 7: Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach, konkurs na najelpszy film o "tematyce zimowej" , podsumowanie zajęć oraz zawody narciarskie/snowboardowe (z nagrodami), wieczorem rozdanie nagród oraz przedstawienie planu na dzień wyjazdu z ośrodka + dyskoteka.
 • Dzień 8: Po śniadaniu wyjazd na lotnisko.

Ski Area Pinzolo (+ Madonna di Campiglio i Folgarida-Marilleva) to wyjątkowy region narciarski oferujący łącznie około 150 km tras oraz połączenie między stokami, które można pokonać wyłącznie na nartach. Pinzolo - stosunkowo niewielki, spokojny ośrodek narciarski oferujący niemal 30 km tras narciarskich, w większości sztucznie dośnieżanych. Miejsce to charakteryzuje się nowoczesną siecią wyciągów. Przeważają tu trasy czerwone o średnim stopniu nachylenia stoku. Folgarida-Marilleva to nie tylko ośrodek narciarski — to prawdziwy raj dla narciarzy, snowboardzistów i freestylerów oferujący ponad 60 km tras narciarskich, 25 wyciągów i 36 tras (38% łatwych, 49% średnich i 13% trudnych), które tylko czekają na Was. Madonna di Campiglio nazywane jest "Perłą Dolomitów". Będziecie tu korzystać z nowoczesnych wyciągów oraz około 60 km tras narciarskich podzielonych na 17 tras łatwych, 17 średnich oraz 7 trudnych. Nasi obozowicze oraz ich rodzice będą mogli codziennie oglądać relację z życia obozu dzięki specjalnie utworzonej grupie na Facebooku.

Transport: samolot rejsowy na trasie Warszawa - Mediolan - Warszawa liniami LOT (ferie mazowieckie) oraz Katowice - Warszawa - Mediolan - Warszawa - Katowice (ferie śląskie). Zbiórka 2,5 h przez planowanym odlotem. Miejsce zbiórki: przed wejściem na terminal "Odloty", przy sektorze E (ferie mazowieckie; ferie śląskie - dokładne miejsce zbiórki zostanie podane w późniejszym terminie). Uwaga: godziny przelotów mogą ulec zmianie. Z lotniska do hotelu i z powrotem przejazd autokarem lub minibusem (ok. 4 godz.)

Informacje praktyczne
Ceny karnetów:

 • I termin 242 EUR/6dni dla osób urodzonych po 30.04.07, młodsi 173 EUR/6 dni, a pozostali 346 EUR/6dni.
 • II termin - odpowiednio 272, 195 i 389 EUR/6 dni.
 • Aktualizacja nastąpi po publikacji przez ośrodki narciarskie nowych cen).

Sugerowane kieszonkowe: ok. 150 EUR (nie dotyczy kosztu karnetu i kaucji). Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja 25 EUR zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone żadne szkody. W przypadku złych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Na obóz należy zabrać ze sobą paszport/ dowód osobisty, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, kaski ochronne, które są obowiązkowe poniżej 18 roku życia, snowboardziści ochraniacze na nadgarstki. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany ceny karnetów wprowadzone przez ośrodek narciarski.

Planowane godziny lotów:

 • Wylot - 07:30-09:45, powrót - 19:30-21:45 (ferie mazowieckie)
 • Wylot - 05:40-06:35 z Katowic, przesiadka w Warszawie i z Warszawy 07:30-09:45, powrót 10:25-12:40 do Warszawy, przesiadka 13:30-14:20 Katowice (ferie śląskie)

Zakwaterowanie 
7 noclegów. Hotel Regina Elena *** w miejscowości Caderzone (4 km od Pinzolo). Pokoje 2-,3-,4- osobowe z łazienkami i TV-Sat. W hotelu: restauracja, narciarnia, winda, bar, dyskoteka. 

Wyżywienie:
Śniadania + bar sałatkowy, obiadokolacja - bar sałatkowy, pierwsze danie (wybór z trzech propozycji), drugie danie (wybór z trzech propozycji) + deser. W cenie jest również woda z karafki. Pierwszy posiłek - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - śniadanie w dniu wyjazdu

miejsce adres wyjazd powrót cena
Dojazd Własny Pinzolo 00:00 00:00 -990,00 zł.
Katowice samolot 00:00 00:00 0,00 zł.
Uwagi: ferie śląskie ferie śląskie
Warszawa samolot 00:00 00:00 0,00 zł.
Uwagi: ferie mazowieckie ferie mazowieckie
 1. gwarancja niezmienności ceny= 6 %: 6.00 %
 2. Poziom zaawansowania jazdy - doskonalenie jazdy: bez dopłaty
  zjeżdżam bez problemu niebieskimi trasami, nie raz, nie dwa uda mi się zrobić skręt na krawędzi
 3. Poziom zaawansowania jazdy - ekspert : bez dopłaty
  zjeżdżam bez problemu czarnymi trasami, nieskromnie mówiąc "wymiatam"
 4. Poziom zaawansowania jazdy - zaawansowany : bez dopłaty
  zjeżdżam bez problemu czerwonymi trasami, inni narciarze mogą ze mnie brać przykład
Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.