Zimowiska, Ferie Zimowe

Ferie zimowe 15.01 - 28.01.2024

Młodzieżowy obóz snowboardowy

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Zima 2023/2024. Oferty wyjazdów na sezon zimowy 2024/2025 pojawią się już we wrześniu 2024 roku.

Młodzieżowy obóz snowboardowy to doskonała okazja dla wszystkich miłośników tej zimowej dyscypliny. Nasz program łączy jazdę techniczną przed południem, skoncentrowaną na doskonaleniu umiejętności, oraz jazdę zadaniową po południu, dostosowaną do poziomu zaawansowania uczestników. Jeśli szukasz miejsca, gdzie snowboard jest na pierwszym miejscu, nasz młodzieżowy obóz to idealny wybór!

Zakwaterowanie:
Hotel Pension Erlenhof ****
Wyżywienie:
Śniadanie + lunchpaket + obiadokolacja.
Dojazd:
Autokarem turystycznym.
Wiek:
od 10 do 18 lat
Symbol oferty:
Z-29148
zimowiska - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00

Program i opis oferty

Propozycja skierowana do pasjonatów snowboardu. Osoby średniozaawansowane, jak i specjaliści w "zimowych dyscyplinach" znajdą tu ciekawe i rozwijające zajęcia. Szkolenie odbywać będzie się w wymiarze min. 4,5 h dziennie pod opieką wychowawcy/ licencjonowanego instruktora. Zajęcia na stoku zostaną podzielone na dwa bloki - przed południem - jazda techniczna - doskonalenie posiadanych umiejętności, - po południu - jazda zadaniowa, terenowa w grupach. Podczas obozu nie zabraknie zabawy, rywalizacji, ale przede wszystkim nauczania zgodnego z najnowszymi wytycznymi Polskiego Związku Snowboardu. W trakcie zajęć planujemy krótkie przerwy z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku. Koszt lunchu to ok. 25 EUR. Zapewniamy codzienny dowóz do wyciągów narciarskich. Dodatkowo po zajęciach snowboardowych realizujemy program sportowo-rekreacyjny.

Przykładowy program:

 • Dzień 1: Przyjazd do Nassfeld, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, sprawdzenie przez instruktorów ustawień sprzętu narciarskiego i snowboardowego obozowiczów.
 • Dzień 2: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, podział na grupy pod względem tematycznym i poziomu zaawansowania + nagrywanie przejazdów uczestników obozu, wieczorem turniej gier planszowych + video analiza, spacer po mieście.
 • Dzień 3: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, wieczorem wykłady tematyczne w grupach szkoleniowych + zajęcia rozciągające.
 • Dzień 4: Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach, wieczorem seans filmowy, a dla chętnych zajęcia ogólnorozwojowe + rozciąganie.
 • Dzień 5: Szkolenie w grupach oraz gra zadaniowa na stoku, wieczorem ABC serwisowania sprzętu.
 • Dzień 6: Szkolenie w grupach, po południu quiz z wiedzy narciarsko/snowboardowej, wieczorem zajęcia sportowe - trening funkcjonalny + rozciąganie.
 • Dzień 7: Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach, konkurs na najelpszy film o "tematyce zimowej" , podsumowanie zajęć oraz zawody narciarskie/snowboardowe (z nagrodami), wieczorem rozdanie nagród oraz przedstawienie planu na dzień wyjazdu z ośrodka.
 • Dzień 8: Po śniadaniu wyjazd grupy z hotelu.

Nassfeld - jeden z najbardziej nasłonecznionych i najpiękniejszych ośrodków narciarskich w Austrii. Znajdziecie tu ponad 110 km tras zjazdowych o wszystkich stopniach trudności. Trasy w Nassfeld charakteryzują się perfekcyjnym przygotowaniem. Znajduje się tu ponad 30 nowoczesnych wyciągów, które pozwolą Wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do wybranych tras narciarskich. Dodatkowo znajdują się tu oświetlone wieczorami trasy, snowparki oraz punkty pomiaru prędkości przejazdu. W Nassfeld spotkacie austriacki porządek i włoski luz. Czy istnieje lepsze połączenie? Wszystkich obozowiczów i rodziców zapraszamy do śledzenia codziennych relacji z życia obozu na naszych social mediach

Informacje praktyczne
Ceny karnetów:

 • młodzież urodzona w latach 2009-2017 - 162 EUR/6 dni,
 • starsza młodzież (2005-2008) - 243 EUR/6dni.

Sugerowane kieszonkowe: ok. 150 EUR (nie dotyczy kosztu karnetu i kaucji). Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja 25 EUR zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone żadne szkody. W przypadku złych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Na obóz należy zabrać ze sobą paszport/ dowód osobisty, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, kaski ochronne, które są obowiązkowe poniżej 18 roku życia, snowboardziści ochraniacze na nadgarstki. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany ceny karnetów wprowadzone przez ośrodek narciarski.

Zakwaterowanie:
7 noclegów. Hotel Pension Erlenhof **** w miejscowości Kotschach-Mauthen (35 km od Nassfeld). Pokoje 3-,4-,5-,6- osobowe z łazienkami i TV-Sat, suszarkami do włosów i darmowym internetem. W hotelu: restauracja, narciarnia, sauna, sala do zajęć popołudniowych 

Wyżywienie:
Śniadanie + lunchpaket + obiadkolacja. Pierwszy posiłek - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - śniadanie w dniu wyjazdu.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Dojazd własny Nassfeld 00:00 00:00 -700,00 zł.
Opole ul. Kowalczyków 56, Dworzec Autobusowy Sindbad Port, stanowiska nr A2, B2, C2, D2 03:30 21:30 150,00 zł.
Uwagi: wyjazd następnego dnia powrót poprzedniego dnia
Warszawa Aleje Jerozolimskie 144, Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, stanowisko 11 20:00 05:00 200,00 zł.
Wrocław ul. Sucha 1, Dworzec Autobusowy, poziom minus 2, stanowiska odjazdowe 10,11 01:30 23:30 150,00 zł.
Uwagi: wyjazd następnego dnia powrót poprzedniego dnia
 1. gwarancja niezmienności ceny= 6 %: 6.00 %
 2. Poziom zaawansowania jazdy - doskonalenie jazdy: bez dopłaty
  zjeżdżam bez problemu niebieskimi trasami, nie raz, nie dwa uda mi się zrobić skręt na krawędzi
 3. Poziom zaawansowania jazdy - ekspert : bez dopłaty
  zjeżdżam bez problemu czarnymi trasami, nieskromnie mówiąc "wymiatam"
 4. Poziom zaawansowania jazdy - zaawansowany : bez dopłaty
  zjeżdżam bez problemu czerwonymi trasami, inni narciarze mogą ze mnie brać przykład
Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.