Zimowiska, Ferie Zimowe

Ferie zimowe 22.01 - 04.02.2024

Młodzieżowy obóz narciarski - Hotel Karnischer Hof

Poniższa oferta pochodzi z katalogu Zima 2023/2024. Oferty wyjazdów na sezon zimowy 2024/2025 pojawią się już we wrześniu 2024 roku.

Młodzieżowy obóz narciarski to idealna propozycja dla wszystkich pasjonatów sportów zimowych, zarówno dla średniozaawansowanych, jak i dla specjalistów w narciarstwie i snowboardzie. Podczas obozu gwarantujemy nie tylko naukę i doskonalenie umiejętności, ale także rywalizację, zabawę oraz ciepły posiłek w przerwie. Dla wygody uczestników zapewniamy codzienny dowóz do wyciągów narciarskich. A po zakończeniu treningów na stoku czeka na was atrakcyjny program sportowo-rekreacyjny.

Zakwaterowanie:
Hotel Karnischer Hof ****
Wyżywienie:
Śniadanie + obiadokolacja.
Dojazd:
Autokarem turystycznym.
Wiek:
od 10 do 18 lat
Symbol oferty:
Z-29146
zimowiska - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00

Program i opis oferty

Propozycja skierowana do pasjonatów narciarstwa. Osoby średniozaawansowane, jak i specjaliści w "zimowych dyscyplinach" znajdą tu ciekawe i rozwijające zajęcia. Szkolenie odbywać będzie się w wymiarze min. 4,5 h dziennie pod opieką wychowawcy/ licencjonowanego instruktora. Zajęcia na stoku zostaną podzielone na dwa bloki - przed południem - jazda techniczna - doskonalenie posiadanych umiejętności, - po południu - jazda zadaniowa, terenowa w grupach. Podczas obozu nie zabraknie zabawy, rywalizacji, ale przede wszystkim nauczania zgodnego z najnowszymi wytycznymi Polskiego Związku Narciarskiego. W trakcie zajęć planujemy krótkie przerwy z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku. Koszt lunchu to ok. 25 EUR. Zapewniamy codzienny dowóz do wyciągów narciarskich. Dodatkowo po zajęciach narciarskich realizujemy program sportowo-rekreacyjny.

Przykładowy program:

 • Dzień 1: Przyjazd do Nassfeld, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, sprawdzenie przez instruktorów ustawień sprzętu narciarskiego i snowboardowego obozowiczów.
 • Dzień 2: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, podział na grupy pod względem tematycznym i poziomu zaawansowania + nagrywanie przejazdów uczestników obozu, wieczorem turniej gier planszowych + video analiza, spacer po mieście + basen.
 • Dzień 3: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, wieczorem wykłady tematyczne w grupach szkoleniowych + zajęcia rozciągające + basen.
 • Dzień 4: Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach, wieczorem seans filmowy, a dla chętnych zajęcia ogólnorozwojowe + rozciąganie + basen.
 • Dzień 5: Szkolenie w grupach oraz gra zadaniowa na stoku, wieczorem ABC serwisowania sprzętu.
 • Dzień 6: Szkolenie w grupach, po południu quiz z wiedzy narciarsko/snowboardowej, wieczorem zajęcia sportowe - trening funkcjonalny + rozciąganie + basen.
 • Dzień 7: Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach, konkurs na najelpszy film o "tematyce zimowej" , podsumowanie zajęć oraz zawody narciarskie/snowboardowe (z nagrodami), wieczorem rozdanie nagród oraz przedstawienie planu na dzień wyjazdu z ośrodka.
 • Dzień 8: Po śniadaniu wyjazd grupy z hotelu.

Nassfeld - jeden z najbardziej nasłonecznionych i najpiękniejszych ośrodków narciarskich w Austrii. Znajdziecie tu ponad 110 km tras zjazdowych o wszystkich stopniach trudności. Trasy w Nassfeld charakteryzują się perfekcyjnym przygotowaniem. Znajduje się tu ponad 30 nowoczesnych wyciągów, które pozwolą Wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do wybranych tras narciarskich. Dodatkowo znajdują się tu oświetlone wieczorami trasy, snowparki oraz punkty pomiaru prędkości przejazdu. W Nassfeld spotkacie austriacki porządek i włoski luz. Czy istnieje lepsze połączenie? Wszystkich obozowiczów i rodziców zapraszamy do śledzenia codziennych relacji z życia obozu na naszych social mediach.

Informacje praktyczne
Ceny karnetów: (kaucja zwrotnej za karnet w wysokości 5 EUR.)

 • młodzież urodzona w latach 2009-2017 - 162 EUR/6 dni,
 • starsza młodzież (2005-2008) - 243 EUR/6dni.

Sugerowane kieszonkowe: ok. 150 EUR (nie dotyczy kosztu karnetu i kaucji). Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja 25 EUR zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone żadne szkody. W przypadku złych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Na obóz należy zabrać ze sobą paszport/ dowód osobisty, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, kaski ochronne, które są obowiązkowe poniżej 18 roku życia, snowboardziści ochraniacze na nadgarstki. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany ceny karnetów wprowadzone przez ośrodek narciarski.

Zakwaterowanie:
Hotel Karnischer Hof **** w miejscowości St. Stefan im Gaital (35 km od Nassfeld). Pokoje 3-,4-,5-,6- osobowe z łazienkami i TV-Sat, darmowym internetem. W hotelu: restauracja, narciarnia, sala do zajęć popołudniowych, sala fitness, basen.

Wyżywienie:
Śniadanie + obiadkolacja. Pierwszy posiłek - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - śniadanie w dniu wyjazdu.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Częstochowa al. Wojska Polskiego 263, parking przy stacji paliw BP (kierunek Katowice) 02:00 23:00 150,00 zł.
Uwagi: wyjazd następnego dnia powrót poprzedniego dnia
Dojazd własny Nassfeld 00:00 00:00 -700,00 zł.
Katowice ul. Sądowa 5, Międzynarodowy Dworzec Autobusowy - Centrum Przesiadkowe Sądowa, stanowiska nr 6,7 (lub inne wg informacji dworcowej) 04:00 21:00 150,00 zł.
Uwagi: wyjazd następnego dnia powrót poprzedniego dnia
Łódź ul. Brzezińska 27/29, Parking przy Centrum Handlowym M1 (zatoczka autokarowa na wprost wejścia, przy parkingu D2) 23:00 02:00 180,00 zł.
Piotrków Trybunalski ul. Sikorskiego 52, stacja paliw Avia przy zjeździe do miasta z drogi krajowej nr 1 00:30 00:30 150,00 zł.
Uwagi: wyjazd następnego dnia
 1. gwarancja niezmienności ceny= 6 %: 6.00 %
 2. Poziom zaawansowania jazdy - doskonalenie jazdy: bez dopłaty
  zjeżdżam bez problemu niebieskimi trasami, nie raz, nie dwa uda mi się zrobić skręt na krawędzi
 3. Poziom zaawansowania jazdy - ekspert : bez dopłaty
  zjeżdżam bez problemu czarnymi trasami, nieskromnie mówiąc "wymiatam"
 4. Poziom zaawansowania jazdy - zaawansowany : bez dopłaty
  zjeżdżam bez problemu czerwonymi trasami, inni narciarze mogą ze mnie brać przykład
Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.