Obozy Zimowe na Ferie 2018
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci

Zimowy obóz survivalowy - SURVIVAL Expert

Miejsce: Pojezierze Kaszubskie -> Runowo
Zakwaterowanie: Pałac pod Bocianim Gniazdem
Wyżywienie: 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę(przy transporcie
Dojazd: PKP, busami lub autobusami rejsowymi
Profil: zimowe kolonie survivalowe, zimowiska krajowe, obozy zimowe
Wiek uczestników: od 12 do 17 lat
Symbol oferty: Z-20035

Terminy i ceny

Trwa aktualizacja oferty, proszę spróbować za kilka minut lub proszę dzwonić tel. 22 785 01 01.

Cena zawiera:  
Realizację programu. Zakwaterowanie. Wyżywienie.Profesjonalną kadrę instruktorską, opiekuńczą i medyczną Ubezpieczenie PZU (10 tys. zł). Materiały dydaktyczne, warsztatowe i rekwizyty potrzebne do zaję.
Cena nie zawiera:
Dopłaty transportowej.

Lubisz szalone wyzwania z dawką adrenaliny? Chcesz należeć do elitarnej grupy SURVIVALOWEJ? Zapraszamy na obóz survivalowy - Survival Expert! Zostań prawdziwym ekspertem sztuki survivalu i zdobądź niepowtarzalne odznaki sprawnościowe. Na naszym zimowisku poznasz tajniki przetrwania w lesie w ekstremalych warunkach, nauczysz się, jak przeżyć na łonie zimowej natury. Bądź jak Bear Grylls, przezwyciężaj swoje słabości!

Zimowisko Survival EXPERT odbędzie się się w Runowe na Kaszubach, w przepięknym leśnym i górzystym terenie tylko i aż 90 km od trójmiejskiego gwaru, na terenie pięciohektarowego kompleksu wypoczynkowego, w skład którego wchodzi XVIII-wieczny Pałac "Pod Bocianim Gniazdem" i stadnina koni certyfikowana przez PZJ.
Nasz ośrodek to nie tylko miejsce do bezpiecznego wypoczynku, ale przede wszystkim to ludzie - kadra, która sprawi, że przeżyjesz tu przygodę. Poznasz strategię i zdobędziesz umiejętności strzeleckie, rozwijanie tych umiejętności zapewni Tobie dostęp do pola paintbalowego, ścianki wspinaczkowej, mostów linowych, boisk sportowych, strzelnicy - czyli wszystkiego, czego potrzebujesz do świetnej zabawy.
Po dniu pełnym wyzwań odpoczniesz w jednym z przytulnych pokoi Pałacu pod Bocianim Gniazdem. Duże pokoje pozwolą Tobie i Twoim kolegom na długie wieczorne dzielenie się wrażeniami. W sali kominkowej pałacu weźmiesz udział w grach i zabawach animacyjnych, konkursach i dyskotekach. Sił na survivalowe przygody dostarczą pożywne i energatyczne dania serwowane przez naszą kuchnię.
Nowość - szkolenie z pierwszej pomocy na profesjonalnych Fantomach i udział w grze terenowej
 
Program Survival EXPERT  :
Poczuj się lepiej niż w wojsku i zdobądź niezwykłe odznaki survivalowe. Po prostu zostań Ekspertem sztuki przetrwania w życiu.
OGIEŃ!
Czy wiesz, że możesz rozpalić ognisko bez ognia?! Razem z nasza kadrą nauczysz się rozpalania ogniska w lesie bez użycia zapałek i zapalniczki.
WODA!
Czy wiesz, że można pić brudną wodę z rzeki?! Sam zrobisz filtr do wody, dzięki któremu możesz przetrwać w lesie nawet kilkanaście dni.
ALPINISTYKA!
Czy wiesz, że dobrze zrobiony węzeł uratuje Tobie życie?! Wspinaj się na ściankę wspinaczkową, przejdź most linowy i poznaj techniki wiązania węzłów alpinistycznych i ratunkowych.
PIERWSZA POMOC!
Czy wiesz, że najważniejsze są pierwsze 4 minuty przy ratowaniu życia?! Przy pomocy ratowników medycznych nauczysz się resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz dowiesz się, jak opatrywać rany z bandaża, który sam zrobisz oraz co to jest pozycja bezpieczna i przygotujesz rannego do przyjazdu służb medycznych. Zajęcia na profesjonalnych fantomach!
STRZELECTWO!
Czy wiesz, że prędkość wystrzału z paintballa wynosi około 330 km/h?! Prawdziwi mistrzowie paintballa pokażą ,  jakie są rodzaje markerów, jak odpowiednio strzelać z paintballa, wiatrówki czy też łuku i jest to bezpieczne.(2000 kul na os)
MASKOWANIE!
Czy wiesz, że najlepiej kamuflującym się zwierzęciem  jest gekon liścioogonowy?! Poznaj techniki maskowania polskiej armii i nie daj się odnaleźć wśród lasów.
OBOZOWISKO!
Czy wiesz, że szałas zbudowany z gałęzi potrafi wytrzymać ulewę deszczu?! Znajdź w lesie kamienie, gałęzie, liście oraz wszystko to,  co jest pod ręką i zbuduj nieprzemakalny szałas.

Zapewniamy:

  • wykwalifikowaną kadrę, opiekę medyczną i instruktorską,
  • dobrą zabawę i bezpieczną realizację programu z zakresu survivalu dostosowaną do warunków pogodowych,
  • gry i zabawy integracyjne, materiały dydaktyczne, warsztatowe i rekwizyty potrzebne do zajęć
  • wspinaczkę linową na ściance i mostach linowych,
  • zakwaterowanie: budynek ogrzewany, pokoje od 3 do 8 os z łazienkami,
  • wyżywienie - 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną,
  • wykwalifikowana kadra opiekuńcza, medyczna i instruktorska,
  • ubezpieczenie PZU (10 tys. zł),

Transporty
Przyjazd samodzielnie od godz. 17:00, odbiór do godziny 11.00.

TRANSPORT za dopłatą odbywać się będzie PKP, busami lub autobusami rejsowymi przy min 5 os. z danego miasta, pod opieką wykwalifikowanego konwojenta. Organizator zastrzega sobie możliwość wyjazdu w dniu poprzedzającym imprezę, przesiadek zmiany rozkładu jazdy, oraz środka transportu.

Zabierz ze sobą: Wygodne i ciepłe rzeczy; dres, rajstopy lub odzież termiczną; czapkę na głowę lub opaskę; kurtkę zimową; kamizelkę; buty zimowe za kostkę (najlepiej trapery); trampki; rękawiczki 2 pary; przybory toaletowe; krem do rąk.

Transporty:

Dojazd własny do ośrodka w godz. 15:00-18:00, odbiór dzieci w dniu ostatnim do 12.00.
Transport zorganizowany za dopłatą może odbywać się busami, autobusami rejsowymi, lub PKP przy minimum 6 uczestnikach. Przy transporcie kolejowym wyjazdy na kolonie z Krakowa i Katowic mogą odbywać się w dniu poprzedzającym obóz lub kolonie. Informacje szczegółowe o miejscach, konwojentach i godzinie wyjazdu podane zostaną na 7 dni przed wyjazdem. Miejsca oznaczone * są do potwierdzenia. Tel. alarmowy +48602445113.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Bydgoszcz - - 200.00
Gdańsk - - 100.00
Gdynia - - 100.00
Katowice - - 200.00
Koszalin - - 0.00
Kraków - - 200.00
Łódź - - 160.00
Poznań - - 160.00
Przyjazd własny - - 0.00
Reda - - 100.00
Sławno - - 100.00
Szczecin - - 160.00
Warszawa - - 160.00
Włocławek - - 160.00
Włoszczowa - - 200.00
Wrocław - - 160.00