Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowy obóz języka angielskiego

Miejsce: Lubelszczyzna -> Kazimierz Dolny
Zakwaterowanie: Dom Pracy Twórczej - Dom Dziennikarza Juliusza Małachowskiego 17, 24-120 Kazimierz Dolny
Wyżywienie: Całodzienne 3 posiłki.
Dojazd: Autokarem turystycznym, na niektórych odcinkach możliwy przejazd minibusem.
Profil: zimowiska językowe, zimowiska krajowe, obozy zimowe
Wiek uczestników: od 12 do 17 lat
Symbol oferty: Z-21301

Terminy i ceny

Trwa aktualizacja oferty, proszę spróbować za kilka minut lub proszę dzwonić tel. 22 785 01 01.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie. Wyżywienie.Transport. Ubezpieczenie: Signal Iduna. Opieka wychowawcy. Realizacja programu.
Cena nie zawiera:
Dopłaty za dojazd z miast wyszczególnionych w planie podróży.

Lektorzy zaproponują Wam autorski program, w którym zamiast nudy w szkolnych ławkach będziecie m.in. po angielsku tworzyli skecze, tworzyli ich scenariusze, układali opowieści lub komiksy, oglądali i omawiali filmy. Zimowy obóz języka angielskiego przewiduje zajęcia w grupach do 12 osób w wymiarze 3 godz. dziennie (oprócz dnia wycieczki do Nałęczowa).

Uczestnicy pojadą na wycieczkę do Nałęczowa, gdzie odwiedzą palmiarnię, pijalnię wód mineralnych zespół pałacowo-parkowy Małachowskich. Wejdą do kompleksu basenów SPA Nałęczów, składającego się z basenu rekreacyjnego i pływackiego, jacuzzi, sztucznej rzeki oraz masaży wodnych. Będą też spacery po samym Kazimierzu Dolnym. Zwiedzimy ruiny zamku Kazimierza Wielkiego i podejdziemy pod górującą nad miastem basztę obronną. Zobaczymy panoramę z Góry Trzech Krzyży. Niezapomnianych wrażeń może dostarczyć wycieczka po kazimierskich wąwozach: Norowy Dół i Korzeniowy Dół. Oczywiście nie jeden raz przejdziemy się na kazimierski rynek z renesansowymi kamienicami i studnią. Oprócz tego przygotujemy gry i zabawy ruchowe – w sali i na śniegu, rozgrywki sportowe, konkursy, dyskoteki.

Zakwaterowanie: 7 noclegów. Dom Pracy Twórczej - „Dom Dziennikarza” położony w cichym miejscu, w malowniczym Wąwozie Małachowskiego, w trzyhektarowym, leśnym terenie, ok. 500 m od kazimierskiego rynku. Pokoje 2-, 3- osobowe z łazienkami. W ośrodku znajdują się sale wielofunkcyjne, bar z napojami i bezpłatny internet bezprzewodowy.
Całodzienne wyżywienie (3 posiłki). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Informacje praktyczne
W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia mogą ulec modyfikacji. Prosimy zabrać ze sobą strój i obuwie odpowiednie do zajęć, strój kąpielowy, legitymację szkolną, plecak na wycieczki. Cena nie obejmuje dopłaty za dojazd z miast wyszczególnionych w planie podróży. Uwaga: grupy wiekowe mogą być łączone.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Radom ul. Wernera 52, stacja paliw Lukoil - McDonalds 14:00 - 0.00
Warszawa Aleje Jerozolimskie 144, Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, stanowisko 11 12:00 - 0.00