Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowisko Zimowy Mixer Śladami Ducha Karkonosza w Szklarskiej Porębie

Miejsce: Sudety -> Szklarska Poręba
Zakwaterowanie: Kompleks Królowa Karkonoszy - Halny; ul. Słowackiego 11a, 58-580 Szklarska Poręba
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja serwowane w restauracji oraz lunch pakiet na stok).
Dojazd: Autokarem, busem lub pociągiem - za dopłatą zgodnie z tabelą wyjazdów
Profil: zimowiska dla dzieci, zimowiska krajowe
Wiek uczestników: od 7 do 13 lat
Symbol oferty: Z-21178

Terminy i ceny

Trwa aktualizacja oferty, proszę spróbować za kilka minut lub proszę dzwonić tel. 22 785 01 01.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie, wyżywienie w obiekcie, opiekę Kadry (kierownik, wychowawcy), program, ubezpieczenie AXA NNW.
Cena nie zawiera:
Dopłat transportowych, imprez fakultatywnych, biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie dla chętnych (wstęp na lodowisko i wypożyczenie łyżew, zjazd śnieżnymi dętkami, zjazd torem saneczkowym).

Zimą w góry nie tylko na narty z ekstremalnie ciekawym programem zajęć - zapraszamy na Zimowisko Zimowy Mixer "Śladami Ducha Karkonosza" w malowniczej scenerii górskiej. Program pełen przygód, szalonych pomysłów i odrobiny adrenaliny czeka na Ciebie właśnie tutaj!

Szklarska Poręba - położona u podnóża Szrenicy i nieopodal Jakuszyc to najlepiej zagospodarowane centrum sportów zimowych w Sudetach. Piękne krajobrazy, krystalicznie czyste górskie powietrze, mnóstwo atrakcji, kawiarenek, trasy narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności, doskonałe warunki klimatyczne porównywalne do tych w Alpach, a do tego świetnie przygotowane trasy narciarstwa biegowego, to wszystko sprawia, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Baśniowy klimat Szklarskiej Poręby niewątpliwie docenił brytyjski reżyser Andrew Adamson. Najsłynniejszy polski wodospad, Wodospad Kamieńczyka, wziął udział w wielkiej hollywoodzkiej produkcji ,,Opowieści z Narnii Książę Caspian".

 • Wodospad Kamieńczyka - piesza wycieczka Wąwozem nad najwyższy wodospad w Sudetach, gdzie szum wody spadającej z trzystopniowej kaskady przeniesie nas do baśniowego królestwa Narnii
 • dotkniemy Karkonoszy - świat przyrody, interaktywne wystawy czyli wirtualne Karkonosze na pogodę i niepogodę podczas wycieczki do Centrum Edukacji Ekologicznej Karkonoskiego PN
 • rajd na orientację "Szklarska Tour w poszukiwaniu Ducha Gór" z mapą i kompasem
 • zimowe zabawy na śniegu m.in. bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, robienie aniołów, zjazdy na jabłuszkach, oczywiście jak tylko pogoda dopisze
 • zajęcia artystyczne - cuda i cudeńka z masy solnej, biżuteria z makaronu, prace przestrzenne z efektem 3D
 • świat gier planszowych, logicznych i karcianych - zdrowa rywalizacja, wysiłek umysłowy, wybór i realizacja własnej strategii, żywa interakcja ze współgraczami
 • szaleństwo karnawałowe - przygotowanie kostiumów, masek w stylu weneckim a na zakończenie tańce, pląsy czyli dyskoteka
 • nauka belgijki - najpopularniejszego tańca integracyjnego
 • quizy wiedzy o Karkonoszach
 • Szklarska Film Festiwal - wieczorny seans filmowy na wielkim ekranie z najlepszymi hitami dla dzieci
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • gry integracyjne i sportowe, teleturniej Mam Talent, karaoke

Dodatkowo dla chętnych

 • Szklarska Ice - wyjście na lodowisko (ok. 10-15 PLN/wstęp i wypożyczenie łyżew)
 • śnieżne dętki - zjazdy na gumowych pontonach po specjalnie przygotowanych trasach, adrenalina i niezapomniane przeżycia gwarantowane (ok. 5-7 PLN/zjazd)
 • Alpina Coaster - doskonała zabawa i odrobina adrenaliny czyli emocjonujący zjazd torem saneczkowym górskiej kolejki grawitacyjnej ponad "dachami miasta" (dodatkowy koszt ok. 8-10 PLN/przejazd)

WIELKI FINAŁ

 • uroczyste zakończenie zimowiska, podczas którego zaprezentowane zostaną prace plastyczne uczestników, wyświetlone zdjęcia z całego zimowiska i oczywiście rozdane zostaną dyplomy i nagrody

IMPREZY FAKULTATYWNE:
TERMY CIEPLICKIE - 2 godzinny pobyt w unikalnym parku wodnym, w którym temperatura wody we wszystkich basenach wynosi od 27°C do 36°C. W skład kompleksu basenów wchodzą basen rekreacyjny z torami pływackimi 2 brodziki dla dzieci ze zjeżdżalnią 2 baseny termalne z atrakcjami wodnymi takimi jak hyd omasaże, huśtawka i leżanki wodne basen termalny zewnętrzny basen rekreacyjny zewnętrzny ze zjeżdżalnią. Cena 65 PLN

ZAKWATEROWANIE:
Kompleks Królowa Karkonoszy - Halny
- to elegancki ośrodek z bogatą historią, usytuowany nieopodal centrum miasta, a jednocześnie z dala od zgiełku i miejskiego hałasu. Ośrodek składa się z 2 budynków oferujących atrakcyjne zakwaterowanie o współczesnym wystroju i wysokim standardzie. Budynek "Halny" wiosną 2017 r przeszedł generalny remont. Będziecie zakwaterowani w komfortowo urządzonych pokojach 2-,3-,4-,5-os lub w pokojach typu studio ze wspólną łazienką, w układzie (2+3 lub 2+4). Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, TV oraz czajnik elektryczny, część pokoi jest z widokiem na malowniczą panoramę Karkonoszy.

CO JEMY: Pyszna kuchnia regionalna. 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja). Posiłki będą serwowane w restauracji ośrodka ,,Królowa Karkonoszy".

TRANSPORT:
Informacje transportowe dla turnusu HAD/MX4
1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz. 13.30, zakwaterowanie, ciepła kolacja
2-7 dzień wypoczynek według programu
8 dzień śniadanie, wykwaterowanie, obiad + suchy prowiant, wyjazd z ośrodka około godz 14.30, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

INFORMACJE DODATKOWE:
Obowiązuje ograniczenie bagażu
. Proponowane min. kieszonkowe ok. 100-150 PLN + bilety wstępu ok. 23-32 PLN (obejmuje wstęp na lodowisko i wypożyczenie łyżew, zjazd śnieżnymi dętkami, zjazd torem saneczkowym) + imprezy fakultatywne. Uczestnicy zobowiązani są do jazdy na stoku w kasku ochronnym. Koniecznie trzeba zabrać wwypełnioną kartę kwalifikacyjną, ważną legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV oraz strój kąpielowy, klapki i czepek na basen (dotyczy wycieczki fakultatywnej). Planowana liczba uczestników na zimowisku ok. 30-35 osób.

OPCJONALNE:

Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.
UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.

Chcesz wysłać dziecko na jego pierwsze kolonie ale boisz się co będzie jak mu się nie spodoba i będzie tęsknił? Z tą gwarancją wszystkie troski możesz odłożyć na bok i w radości oczekiwać wyjazdu dziecka. Dzięki tej gwarancji jeśli z jakiś powodów będziesz musiała zabrać dziecko z kolonii przed końcem jej trwania wartość niewykorzystanych świadczeń możesz wykorzystać podczas następnych kolonii z BUTem. Jak to wygląda w praktyce: -przykładowo cena kolonii 11 dniowej to 1100 PLN, a więc dzienna wartość świadczeń to :1100 PLN:11 dni = 100 PLN/dzień. W przypadku gdy np. zabierasz dziecko z kolonii 2-giego dnia jej trwania wartość wykorzystanych świadczeń to 200 PLN natomiast pozostałe 900 PLN można wykorzystać na następnej kolonii organizowanej przez BUT.

Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.

Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.

INFORMACJE TRANSPORTOWE:

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd własny Zgodnie z ofertą - - 0.00
Głogów Stacja paliw BP, ul. Legnicka 16 07:30 20:30 120.00
Legnica Stacja paliw LOTOS, ul. Nowodworska 30 róg ul. Jaworzyńskiej 09:00 19:00 100.00
Lubin Stacja paliw CIRCLE-K z McDonlads przy C.H. OBI 08:30 19:30 100.00
Płock Stacja paliw ORLEN, ul. Wyszogrodzka 123 (przy Mc Donalds) 06:45 21:00 160.00
Polkowice McDonalds ul. Młyńska róg ul. Ogrodowej 08:00 20:00 100.00
Szczecin Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga 04:00 23:45 140.00
Warszawa Parking przed Torwarem, ul. Łazienkowska przy Wisłostradzie 05:00 23:00 140.00
Wrocław Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Sucha róg Dyrekcyjnej (przy PKP/PKS) 10:00 18:00 80.00