Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowisko z wycieczką do Tatralandii

Miejsce: Tatry i Podhale -> Zakopane
Zakwaterowanie: Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy API; Pardałówka 9, 34-500 Zakopane
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie serwowane w stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja).
Dojazd: Autokarem, busem lub pociągiem - za dopłatą zgodnie z tabelą wyjazdów
Profil: kolonie dla dzieci, zimowiska krajowe
Wiek uczestników: od 9 do 13 lat
Symbol oferty: Z-21169

Terminy i ceny

1389.00 PLNrezerwuj 12.01.2019 - 19.01.2019
1389.00 PLNrezerwuj 26.01.2019 - 02.02.2019
1389.00 PLNrezerwuj 09.02.2019 - 16.02.2019

Aby dokonać rezerwacji danego terminu zimowiska - kliknij w przycisk "rezerwuj"

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie, wyżywienie w obiekcie, opiekę Kadry (kierownik, wychowawcy), program, ubezpieczenie AXA NNW.
Cena nie zawiera:
Dopłat transportowych, imprez fakultatywnych, dodatkowych biletów wstępu wymienionych w programie.

Nowość 2019! Zimowisko z wycieczką do Tatralandii to wyjazd stworzony dla miłośników zimy i tropikalnego wypoczynku. Zapewnimy Wam atrakcje dostępne tylko zimą m.in. snow rafting czy kulig za skuterem śnieżnym na wielkiej polanie na szczycie Gubałówki oraz całkiem letnią atmosferę podczas pobytu w Tatralandii. Temperatura w strefie Tropical Paradise nie spada poniżej 30°C, a woda w krytych basenach wynosi ok 26-38°C.

Zakopane - magiczne miasteczko u podnóża Tatr, do którego chce się wracać! To miejsce, które jest wizytówką tego co w polskich górach najlepsze! Tu nie można się nudzić liczne szlaki turystyczne, lodowiska, aquaparki z wodą termalną i to wszystko w towarzystwie sympatycznych Górali i pięknego górskiego krajobrazu czeka na Ciebie.

PROGRAM:
TROPIKALNY WYPOCZYNEK W ŚRODKU ZIMY
TATRALANDIA
- największy w Środkowej Europie, czynny przez cały rok aquapark z termalną wodą. Kompleks oferuje m.in. 10 różnego rodzaju basenów, 9 całorocznych zjeżdżalni, hydromasaże, gejzery, sztuczne fale oraz część Tropical Paradise z leżakami pod palmami, basenem do nurkowania z prawdziwymi koralowcami i kolorowymi rybkami, a to tylko część niespodzianek, które na Was czekają. (wstęp do Tatralandii dodatkowo płatny, ok. 23 EUR/os) (pobyt ok. 6 godz.)

ŚNIEŻNE ATRAKCJE
SNOW ADVENTURE
- Nowość 2019! SUPER zimowe atrakcje i wesoła zabawa czekają na Ciebie

 • SNOW RAFTING czyli jazda w pontonie za skuterem śnieżnym
 • ZIMOWA RURA czyli próba utrzymania się na dmuchanej rurze ciągniętej po śniegu za skuterem śnieżnym
 • KULIG ZA SKUTEREM ŚNIEŻNYM czyli sanki podpięte do skutera śnieżnego.

NAJLEPSZE ZAKOPIAŃSKIE ATRAKCJE

 • wycieczka na Gubałówkę - wjazd i zjazd kolejką torową na Gubałówkę, skąd roztacza się wspaniały widok na całą panoramę Tatr i znajdujące się u stóp Gubałówki - Zakopane
 • Tatra Ice - wyjście na lodowisko (wypożyczenie łyżew dodatkowo płatne ok. 10-15 zł/os)
 • Centrum Edukacji Ekologicznej Tatrzańskiego PN z największą w Polsce makietą Tatr, salą odkryć i innymi atrakcjami

Mixer rozmaitości

 • zwiedzanie Zakopanego w formie zabawy-gry miejskiej - każda z grup posiadając specjalne mapy z zadaniami i instrukcjami odnajdywać będzie wskazane miejsca
 • zimowe zabawy na śniegu m.in. bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, robienie aniołów, zjazdy na jabłuszkach, oczywiście jak tylko pogoda dopisze
 • zajęcia artystyczne - cuda i cudeńka z masy solnej, biżuteria z makaronu, prace przestrzenne z efektem 3 D
 • gry integracyjne, sportowe i planszowe
 • dyskoteki, zabawy taneczne, karaoke
 • nauka belgijki - najpopularniejszego tańca integracyjnego
 • quizy wiedzy o Podhalu
 • podchody i nocne gry terenowe
 • Zakopane Film Festiwal - wieczorny seans filmowy na wielkim ekranie z najlepszymi hitami dla dzieci

IMPREZY FAKULTATYWNE:
AQUAPARK ZAKOPANE
- 2 godziny ekscytującej zabawy w zakopiańskim aquaparku.Do dyspozycji takie atrakcje jak dzika rzeka, 5 zjeżdżalni w tym jedna o długości ponad 160 m, basen rekreacyjny wyposażony w bicze, kaskady wodne, gejzery i leżaki podwodne. Cena 50 PLN

KULIG Z POCHODNIAMI
- kulig pośród górskich zaśnieżonych łąk w towarzystwie urokliwych janczarów. Cena 60 PLN

ZAKWATEROWANIE:
Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy API - to znane i sprawdzone klimatyczne góralskie obiekty położone w widokowej dzielnicy Zakopanego - Pardałówce. Niedaleka odległość od największych atrakcji w centrum Zakopanego, bliskość szlaków turystycznych, wyciągów narciarskich i panująca tu gościnna atmosfera, stwarzają idealne warunki wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Na terenie Kompleksu znajdują się m.in. stół do ping -ponga, bilard, wydzielone miejsce grillowe, sala dyskotekowa oraz świetlica -szałas góralski - Gazdówka Przysiężnego do organizacji zajęć.
Zakwaterowanie w przytulnie urządzonych pokojach 3-5 osobowych z łazienkami, możliwe pokoje typu studio, część pokoi z widokiem na malowniczą panoramę Tatr.

CO JEMY:
Pyszna kuchnia regionalna. 3 posiłki dziennie serwowane w stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja)

TRANSPORT:
Informacje transportowe dla turnusów APD 1

1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 10.00, zakwaterowanie, obiad
2-7 dzień wypoczynek według programu
8 dzień śniadanie, wykwaterowanie, obiad + suchy prowiant, wyjazd z ośrodka około godz 15.00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

Informacje transportowe dla turnusów APD 3
1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 17.30, zakwaterowanie, ciepła kolacja
2-7 dzień wypoczynek według programu
8 dzień śniadanie + suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz 11.00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

Informacje transportowe dla turnusów APD 5
1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 9.00, zakwaterowanie, obiad
2-7 dzień wypoczynek według programu
8 dzień śniadanie, wykwaterowanie, obiad + suchy prowiant, wyjazd z ośrodka około godz. 18.30, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

INFORMACJE DODATKOWE:
Obowiązuje ograniczenie bagażu. Proponowane min. kieszonkowe ok. 100-150 PLN + bilet wstępu i wypożyczenie łyżew ok. 15- 20 PLN + bilet wstępu do Tatralandii ok. 23 EUR + imprezy fakultatywne. Koniecznie trzeba zabrać: ważny paszport lub dowód osobisty (dot. wycieczki do Tatralandii), wypełnioną kartę kwalifikacyjną, ważną legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV oraz strój kąpielowy, klapki i czepek na basen (dotyczy wycieczki fakultatywnej). Planowana liczba uczestników na zimowisku ok. 30-40 osób

OPCJONALNE:

Zabawa i wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji w Aquaparku Zakopane (2-godzinny pobyt). Atrakcje w Aquaparku: basen kryty pływacki o wielkości 384,5 m2, temperaturze 30,5 stopnia C, długości 25 metrów i głębokości 130-150 centymetrów, bicze wodne, kaskady, długie i zakręcone zjeżdżalnie, rwąca dzika rzeka oraz Widok na Tatry Zachodnie i Giewont z basenu geotermalnego.

Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.
UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.

Chcesz wysłać dziecko na jego pierwsze kolonie ale boisz się co będzie jak mu się nie spodoba i będzie tęsknił? Z tą gwarancją wszystkie troski możesz odłożyć na bok i w radości oczekiwać wyjazdu dziecka. Dzięki tej gwarancji jeśli z jakiś powodów będziesz musiała zabrać dziecko z kolonii przed końcem jej trwania wartość niewykorzystanych świadczeń możesz wykorzystać podczas następnych kolonii z BUTem. Jak to wygląda w praktyce: -przykładowo cena kolonii 11 dniowej to 1100 PLN, a więc dzienna wartość świadczeń to :1100 PLN:11 dni = 100 PLN/dzień. W przypadku gdy np. zabierasz dziecko z kolonii 2-giego dnia jej trwania wartość wykorzystanych świadczeń to 200 PLN natomiast pozostałe 900 PLN można wykorzystać na następnej kolonii organizowanej przez BUT.

Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.

INFORMACJE TRANSPORTOWE:

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Bielsko-Biała Stacja paliw LUKOIL, ul. Andersa 545 (okolice hali Makro)  05:00 22:30 40.00
Turnus API5;
Bydgoszcz Stacja paliw Orlen, Al. Jana Pawła II 131 19:00 06:00 160.00
Turnus API1; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Częstochowa Stacja paliw SHELL, al. Jana Pawła II 5 02:15 01:00 100.00
Turnus API5; powrót dzień po dacie rzakończenia turnusu
Dojazd własny Zgodnie z ofertą - - 0.00
Gdańsk Parking przy ul. Gradowej (obok stacji paliw ORLEN, ul. Dąbrowskiego 4) 18:30 08:00 160.00
Turnus API5; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Głogów Stacja paliw BP, ul. Legnicka 16 07:30 20:30 140.00
Turnus API3;
Gniezno Stacja paliw LOTOS, ul. Żwirki i Wigury 32 (przy McDonalds) 22:00 04:30 140.00
Turnus API1; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Gorzów Wielkopolski Stacja paliw BP, ul. Kasprzaka 8 (przy węźle DK22/S3) 22:30 03:45 160.00
Turnus API1; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Katowice Stacja paliw ORLEN, ul. Murckowska 22  04:00 23:30 80.00
Turnus API5;
Kołobrzeg Stacja paliw SHELL, ul. Koszalińska 36 (p. Mc Donalds) 01:30 02:15 200.00
Turnus API3; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Koszalin Parking przed Dworcem PKP (pomiędzy ulicami) 00:45 03:00 200.00
Turnus API3; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Kraków Parking przy dworcu PKP Kraków Płaszów, ul. Dworcowa 07:30 18:30 60.00
Turnus API1;
Kraków Parking przy dworcu PKP Kraków Płaszów, ul. Dworcowa 15:00 13:00 60.00
Turnus API3;
Legnica Stacja paliw LOTOS, ul. Nowodworska 30 róg ul. Jaworzyńskiej 09:00 19:00 140.00
Turnus API3;
Leszno Stacja paliw LUKOIL, Al. Konstytucji 3 Maja 3 (przy McDonalds) 01:00 01:30 120.00
Turnus API1; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Lębork Stacja paliw SHELL, ul. Słupska 26  16:45 09:15 200.00
Turnus API5; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu;powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Lubin Stacja paliw CIRCLE-K z McDonlads przy C.H. OBI 08:30 19:30 140.00
Turnus API3;
Lublin Stacja paliw BP, ul. Północna 30 (przy al. Solidarności) 21:00 06:30 140.00
Turnus API5; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Łódź Stacja paliw BP ul. Kątna (okolice węzła Łódź Wschód przy autostradzie A1) 23:45 03:30 120.00
Turnus API5; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Nowa Sól Stacja paliw Orlen, ul. Wojska Polskiego 10/15 01:00 01:30 160.00
Turnus API1; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Opole Stacja paliw BP, ul. Wrocławska 106 p. McDonalds 11:15 16:45 100.00
Turnus API3;
Piotrków Trybunalski Stacja paliw LUKOIL, ul. Sikorskiego 8 (przy sklepie Lidl)  00:45 02:30 120.00
Turnus API5; powrót dzień po dacie rzakończenia turnusu
Płock Stacja paliw ORLEN, ul. Wyszogrodzka 123 (przy Mc Donalds) 06:45 21:00 160.00
Turnus API3;
Polkowice McDonalds ul. Młyńska róg ul. Ogrodowej 08:00 20:00 140.00
Turnus API3;
Poznań Stacja paliw SHELL, ul. 28 czerwca 1956, róg ul. Dolna Wilda (przy Lidlu) 23:00 03:30 120.00
Turnus API1; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Puławy Stacja paliw ORLEN, ul. Lubelska 47  20:00 07:30 140.00
Turnus API5; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Radom Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Czarnieckiego 73 (p. McDonald's), kierunek Kielce 10:30 18:00 120.00
Turnus API3;
Rzeszów Stacja paliw SHELL, ul. Reymonta 3 (Krakowska przy Wiadukcie Śląskim)  00:30 03:00 120.00
Turnus API5; powrót dzień po dacie rzakończenia turnusu
Słupsk Stacja paliw ORLEN, ul. Gdańska 18a  16:00 10:00 200.00
Turnus API5; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Stalowa Wola Stacja paliw ORLEN, ul. Staszica 2 23:00 04:15 120.00
Turnus API5; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Szczecin Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga 04:00 23:45 180.00
Turnus API3;
Świebodzin Stacja paliw Orlen, ul. Wojska Polskiego 8 (rondo DK92) 23:30 02:45 160.00
Turnus API1; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Toruń Stacja paliw Orlen, ul. Łódzka 83-85 20:00 07:00 160.00
Turnus API1; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Warszawa Parking przed Torwarem, ul. Łazienkowska przy Wisłostradzie 09:00 19:30 140.00
Turnus API3;
Wrocław Bielany Wrocławskie - Stacja Paliw LUKOIL, ul. Czekoladowa 03:00 23:30 0.00
Turnus API1;
Wrocław Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Sucha róg Dyrekcyjnej (przy PKP/PKS) 10:00 18:00 120.00
Turnus API3;
Zielona Góra Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 65 (przy rondzie) 00:30 02:00 160.00
Turnus API1; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu