Obozy Zimowe na Ferie 2018
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci
narty  snowboard  taniec  turystyka piesza  gitara

Zimowisko z Rodzicami na Podhalu

Miejsce: Tatry i Podhale -> Zakopane
Zakwaterowanie: Ośrodek Willa Piotr
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek (bardzo smaczna, domowa kuchnia).Śniadania i kolacje bufetowe, obiady serwowane.
Dojazd: Autokarem
Profil: Ferie zimowe z rodzicami, krajowe, zimowiska dla dzieci
Wiek uczestników: od 5 do 99 lat
Symbol oferty: Z-19974

Terminy i ceny

899.00 PLNrezerwuj 20.01.2018 - 27.01.2018

Aby dokonać rezerwacji danego terminu zimowiska - kliknij w przycisk "rezerwuj"

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie w pokoju z łazienką i TV, razem z dzieckiem. Wyżywienie. Ubezpieczenie NNW (5.000 zł).Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
Cena nie zawiera:
Transportu autokarem na/z zimowisko z rodzicami, zgodnie z tabelą transportową. Ubezpieczenia TUiR AXA od kosztów rezygnacji Ubezpieczenie AXA NARTY. Opłaty klimatycznej - 1,50 zł/os/dziet. Imprez fakultatywnych.

Ferie rodzinne w zimowej Stolicy Tatr. W ciągu dnia dzieci realizują program zimowiska. Rodzice mają czas na TERMY, KRUPÓWKI lub NARTY. A może PSIE ZAPRZĘGI, KULIG i WIECZOREK GÓRALSKI? Zima czeka na wszystkich!

Świadczenia dla rodziców zawarte w cenie ograniczone są do zakwaterowania i wyżywienia, wg zasad i w porach realizowanych przez kolonię. Warunkiem uczestnictwa jest wyjazd dziecka z co najmniej jednym opiekunem.
Rodzice nie towarzyszą dzieciom w zajęciach kolonijnych oraz nie korzystają z zorganizowanego środka transportu na miejscu (z wyjątkiem fakultetów, transport na fakultety możliwy w miarę dostępnych miejsc).
UWAGA: Rodzic / opiekun / osoba dorosła dokonuje rezerwacji oferty ZIMOWISKO z RODZICAMI i wypełniając formularz rezerwacyjny w uwagach wpisuje imię i nazwisko dziecka.

Miejsce dla dziecka należy zarezerwować na zimowisku – kliknij:
SNOW STORY AKTYWNA ZIMA BEZ NART 8 DNI
lub
ZIMOWISKO Z NARTAMI I SNOWBOARDEM 8 DNI

Zakopane – najpopularniejszy ośrodek sportów zimowych w Polsce, zapewniający wiele atrakcji zarówno pasjonatom narciarstwa i snowboardu, jak i turystom preferującym wypoczynek rekreacyjny. Zakopane spełnia rolę centralnego ośrodka sportów zimowych (skocznie narciarskie na Krokwi, stadion zimowy, trasy narciarskie FIS), w którym organizowano Zimowe Uniwersjady. W okolicy znajdują się najwyżej położone w Polsce trasy narciarskie (Kasprowy Wierch, na który docierają 3 koleje linowe), zaś w ostatnich latach pobudowano kilka nowoczesnych stacji narciarskich. Jedni przyjeżdżają do Zakopanego dla samego miasta, aby spędzić czas w jednej z setek kawiarni lub na zakupach w licznych sklepach na słynnych Krupówkach. Inni znajdują radość w wylegiwaniu się na grzbiecie Gubałówki, skąd bez wysiłku można podziwiać panoramę tatrzańską, a jeszcze inni traktują Zakopane jako bramę do królestwa tatrzańskiego. Tysiące turystów sprawia, że Zakopane tętni życiem przez cały rok. Zakopane uznawane jest także za niekwestionowaną zimową Stolicę Polski.

Białka Tatrzańska to popularna miejscowość turystyczna, której atutami są: doskonała lokalizacja, sprzyjające warunki klimatyczne oraz liczne wyciągi narciarskie (ponad 16, w tym 7 kolei krzesełkowych). Wszystkie stoki narciarskie są świetnie przygotowane, oświetlone, a w razie potrzeby – sztucznie naśnieżane.

TERENY NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE
Przewidujemy, w zależności od warunków, codzienne wyjazdy do:
Ośrodka Narciarskiego „Kotelnica Białczańska”. To wyciągi objęte wspólnym systemem kasowym: 4 koleje linowe 6-osobowe o długościach 800 m, 900 m, 1.090 m i 1.350 m, kolej linowa 3-osobowa o długości 1.380 m, 4 koleje linowe 4-osobowe o długości 800 m, 540 m, 450 m i 325 m oraz 7 wyciągów narciarskich orczykowych o długości 120-680 m. Ośrodki narciarskie Białki Tatrzańskiej (ON Kotelnica Białczańska, ON Bania, Kaniówka), Jurgów-SKI, Czorsztyn-SKI oraz Koziniec objęte są wspólną kartą TATRYSKI.

Ośrodek Narciarski "Witów Ski". Oferuje 4-osobową kolej krzesełkową o długości 1000 m oraz wyciąg orczykowy o długości 120 m. Dla snowboardzistów przygotowano Snowpark – wysokie i proste raile, boxy ustawione w różnych konfiguracjach oraz skocznie od 3 do 8 m z wybiciami. Stoki ON Witów Ski są odpowiednie zarówno dla początkujących amatorów, jak i dla wykwalifikowanych narciarzy oraz snowboardzistów.

Ośrodek Narciarski "Jurgów-SKI". To świetnie przygotowane dwie koleje krzesełkowe 4-osobowe o długości 705 m oraz 760 m, a także 4 wyciągi narciarskie talerzykowe o długościach od 120 m do 640 m. To właśnie tutaj wytyczono w sumie 4,5 km tras zróżnicowanych pod względem trudności, nachylenia oraz długości. Jedna z najtrudniejszych na Podhalu tras czarnych i czerwonych - przeznaczona dla wprawionych i posiadających spore umiejętności narciarzy czy snowboardzistów - jest właśnie tutaj! Mniej zaawansowani narciarze mają do swojej dyspozycji trasę zieloną. Są również wyciągi dla maluszków. W sumie do dyspozycji narciarzy jest 7 tras zjazdowych sztucznie naśnieżanych, oświetlonych oraz ratrakowanych.

ZAKWATEROWANIE
Ośrodek Willa "Piotr"
w Zakopanem to doskonałe miejsce na zimowy obóz. Górskie powietrze, piękne widoki na Tatry oraz znakomita lokalizacja to największe atuty naszego ośrodka. Stąd jest zupełnie blisko do najlepszych ośrodków narciarskich Podhala oraz wspaniałych podtatrzańskich term!
Pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe z łazienkami i TV, w większości z balkonami. Do dyspozycji uczestników: przestronna jadalnia, boiska sportowe, plac zabaw, góralska altana, miejsce na ognisko lub grill, ping-pong, piłkarzyki.

OPCJONALNIE:
  • Kulig z pochodniami - 50.00 PLN
  • Psie zaprzęgi - 85.00 PLN - opis
  • Ubezpieczenie AXA NARTY - 25.00 PLN - opis
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji - 45.00 PLN - opis
  • Wizyta w Izbie Regionalnej - 20.00 PLN

Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Transport oznaczony "do potwierdzenia" jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdów na imprezę z danej miejscowości, ze wskazaniem najbliższego miejsca zbiórki. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba) + sprzęt narciarski w pokrowcu (1 komplet). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok wyjazd do potwierdzenia przy minimum 6 uczestnikach. Przejazd PKP lub bus lub Polski Bus - - 200.00
Dojazd własny. Opłata dotyczy transferów autokarem do ośrodków narciarskich 18:00 - 100.00
Olsztyn wyjazd do potwierdzenia przy minimum 6 uczestnikach. Przejazd PKP lub bus lub Polski Bus - - 200.00
Opole wyjazd do potwierdzenia przy minimum 6 uczestnikach. Przejazd PKP lub bus lub Polski Bus - - 180.00
Radom McDonald przy CIRCLE K (wyjazd)/LUKOIL (powrót) 10.00 16.00 150.00
Szczecin wyjazd do potwierdzenia przy minimum 6 uczestnikach. Przejazd PKP lub bus lub Polski Bus - - 220.00
Warszawa Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej 08.00 18.00 150.00
Wrocław wyjazd do potwierdzenia przy minimum 6 uczestnikach. Przejazd PKP lub bus lub Polski Bus - - 180.00