Ferie Zimowe 2020
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowisko w krainie Kaszub - Mały Gigant

Miejsce: Pojezierze Kaszubskie -> Runowo
Zakwaterowanie: Ośrodek Kolonijny Pałac pod Bocianim Gniazdem w Runowie
Wyżywienie: 3 x dzienne, serwowane są dania polskie i europejskie.
Dojazd: PKP, busami lub autobusami rejsowymi
Profil: zimowiska dla dzieci, zimowiska krajowe
Wiek uczestników: od 6 do 11 lat
Symbol oferty: Z-22614

Terminy i ceny

Trwa aktualizacja oferty, proszę spróbować za kilka minut lub proszę dzwonić tel. 22 785 01 01.

Cena zawiera:  
Wykwalifikowaną kadrę, opiekę medyczną i instruktorską, realizację programu, materiały dydaktyczne, warsztatowe i rekwizyty potrzebne do zajęć, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie PZU (10 tys. zł).
Cena nie zawiera:
Dopłaty transportowej.

Jesteś super dzieciakiem - Zostań MAŁYM GIGANTEM ! Zapraszamy na ferie zimowe w dedykowane aktywnym maluchom, a także jako pierwszy wypoczynek poza domem. Przygotowaliśmy szeroki wachlarz niezwykłych przygód, a po każdym bloku tematycznym czekają odznaki sprawnościowe, ostatecznie nadające tytuł: "MAŁEGO GIGANTA"

Program "Mały Gigant":
Przyjedź na ferie i poznaj swoją ekipę. Zawiąż nowe przyjaźnie i wspólnie zdobywaj odznaki za wykonanie różnego rodzaju zadań. Zdobądź tytuł „Małego Giganta”!!
Rozpal w sobie ogień! Razem z naszą kadrą nauczysz się rozpalania ogniska w lesie bez użycia zapałek i zapalniczki.
Wejdź na wyżyny! Poczuj prawdziwą adrenalinę i wejdź na ściankę wspinaczkową i pokonaj most linowy. Podczas bezpiecznych zajęć z instruktorem.
Traf do celu! Poznasz rodzaje broni pneumatycznej i nauczysz się celnie strzelać z łuku i wiatrówki.
Zostań artystą! Weź w rękę kartkę, kredki, farby, i inne przybory i skomponuj przepiękne dzieło sztuki, które będzie wystawione na specjalnej wystawie.
Master chef! Pod czujnym okiem szefa kuchni dowiesz się jakie są rodzaje przypraw, jak ugotować szybkie i proste danie w konkursie kulinarnym.
Poznaj piękno koni! Instruktorzy pokażą Tobie, jak jeździ się konno. Sam spróbujesz i dowiesz się wszystkiego o nich. 

Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka i Łeby, około 40 km od morza.
Holiday Camp.
Ośrodek kolonijny "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII - wieczny kompleks położony na pięciu hektarach. Goście mogą korzystać z  przypałacowego parku z fontanną i mostów linowych, boisk siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „Runowskiej Plaży” - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska), strzelnicy, toru paintballowego, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, drewnianych domków, pola namiotowego oraz kompleksu jeździeckiego.
Stajnia Pałac Runowo, jest Certyfikowanym Ośrodkiem Jeździeckim Polskiego Związku Jeździeckiego i prowadzi całoroczną profesjonalną naukę jazdy konnej, wraz z przygotowaniem do „Brązowej Odznaki” i odznaki „Jeżdżę Konno” PZJ. Kadrę stanowią instruktorzy, zawodnicy, specjaliści do spraw hodowli koni z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem. 35 spokojnych koni, profesjonalnie przygotowane parkury, kryta hala 600 m kw i malownicze trasy konne zostały specjalnie przygotowane z myślą o dzieciach i młodzieży.

Wyżywienie - all inclusive (w stylowej i klimatyzowanej jadalni, serwowane są dania polskie i europejskie):

 • śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, (Tu zawsze będziesz mógł  przyjść po dokładkę i gorącą herbatę !!!)
 • stół cateringowy ze zdrowymi przekąskami (warzywa, owoce, domowe wypieki i inne pyszności)
 • stały dostęp do napojów zimnych i ciepłych
 • suchy prowiant na drogę (przy transporcie),
 • możliwość zgłoszenia diety wegetariańskiej, bezglutenowej i innych (koniecznie należy zgłosić to przy formularzu rezerwacyjnym)

Zakwaterowanie
Pałac jest  XVIII- wiecznym  dwukondygnacyjnym budynkiem składającym się z: dużej i stylowej sali jadalnej, holu z zabytkowym kominkiem, przestronnych pokoi 3, 4, 6, 7 - osobowych (z łóżkami, szafami, szafeczkami stolikami oraz łazienkami), sali zajęciowej i gabinetu lekarskiego. Obiekt jest monitorowany.

Zapewniamy:

 • Realizacja zajęć tematycznych i bloków warsztatowych zgodnie z programem oferty
 • Odznaki sprawnościowe po każdym bloku programowym,
 • Infrastruktura przystosowana do zajęć podczas złej pogody - wewnętrzna ścianka wspinaczkowa, wiaty zajęciowe, wiaty ogniskowe i inne
 • Zakwaterowanie - Pałacowe pokoje: 4, 5, 6, 7, 8 os z łazienkami,
 • Wyżywienie all inclusive: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, stół cateringowy ze zdrowymi przekąskami, stały dostęp do napojów  + suchy prowiant na drogę (przy transporcie),
 • Wykwalifikowaną kadrę Runowo Team, opiekę medyczną, instruktorską - prawdziwi pasjonaci, fachowcy z uprawnieniami i doświadczeniem w pracy z dziećmi,
 • Profesjonalna kadra instruktorska w Stajni Certyfikowanej Polskiego Związku Jeździeckiego,
 • gry i zabawy integracyjne, materiały dydaktyczne, warsztatowe i rekwizyty potrzebne do zajęć,
 • ubezpieczenie PZU (10 tys.zł),
 • obowiązkowo należy zapoznać się z Regulaminem Kolonii/Zimowiska oraz Regulaminem Stajni Pałac Runowo

Dodatkowe informacje

Zabierz ze sobą:
Wygodne i ciepłe rzeczy;
dres oraz odzież termiczną; czapkę na głowę lub opaskę; kurtkę zimową; kamizelkę; buty zimowe za kostkę oraz druga parę pełnych butów; kapcie; rękawiczki 2 pary; przybory toaletowe; krem do rąk.

FAKULTETY
Dodatkowe zajęcia są realizowane w formie zorganizowanej przy zebraniu min. 6 os na dany temat i dostosowywane do wieku oraz umiejętności uczestników. Możliwość wykupienia na miejscu w ośrodku lub przy rezerwacji. Ilość miejsc na fakultecie ograniczona.

Transporty
TRANSPORT za dopłatą odbywać się będzie PKP, busami lub autobusami rejsowymi przy min 5 os. z danego miasta, pod opieką wykwalifikowanego konwojenta. Organizator zastrzega sobie  możliwość wyjazdu w dniu poprzedzającym imprezę, przesiadek zmiany rozkładu jazdy, oraz środka transportu. Szczegóły miejsc zbiórek oraz godziny i daty wyjazdów podane zostaną na tydzień przed obozem droga mailową. Na stacjach pośrednich koloniści dosiadają się do grup i konwojentów.
Przyjazd samodzielnie  od godz. 15:00,  odbiór do godziny 11.00.

OPCJONALNE:

Egzamin Na odznakę Jeżdżę Konno Polskiego Związku Jeździeckiego

Komplet kultowych gadżetów - brelok, czapka oraz bluza z nadrukiem Konie Moim Życiem - do wyboru kolor czerwony lub czarny. Idealne dla każdej miłośniczki koni.

Bluza Moro Runowo Team wraz z niezbędnikiem W tym piłka do drzewa, karta survivalowa, kompas, scyzoryk i wiele innych gadżetów


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białogard - - 150.00
Gdańsk - - 120.00
Gdynia - - 120.00
Iława - - 160.00
Katowice - - 200.00
Koszalin - - 100.00
Kraków - - 200.00
Łódź - - 160.00
Poznań - - 160.00
Przyjazd własny - - 0.00
Reda - - 100.00
Słupsk - - 100.00
Szczecin - - 160.00
Warszawa - - 180.00
Wrocław - - 200.00