Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowisko rekreacyjne

Miejsce: Mazowsze -> Julinek
Zakwaterowanie: Hotel JULINEK, Julinek 1, 05-084 Leszno k/Warszawy
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie serwowane w stołówce obiektu (śniadanie, obiad i kolacja).
Dojazd: Autokarem, busem lub pociągiem - za dopłatą zgodnie z tabelą wyjazdów
Profil: zimowiska dla dzieci, zimowiska przygodowe, zimowiska krajowe
Wiek uczestników: od 7 do 13 lat
Symbol oferty: Z-21186

Terminy i ceny

1299.00 PLNrezerwuj 26.01.2019 - 02.02.2019
1349.00 PLNrezerwuj 09.02.2019 - 16.02.2019

Aby dokonać rezerwacji danego terminu zimowiska - kliknij w przycisk "rezerwuj"

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie, wyżywienie w obiekcie, opiekę kadry (kierownik, wychowawcy), program, ubezpieczenie AXA NNW.
Cena nie zawiera:
Dopłat transportowych, dodatkowych opłat wymienionych w programie.

Jeśli szukasz urozmaiconego i pełnego programu zimowego w okolicach stolicy, proponujemy zimowisko w Julinku k. Warszawy. Ferie zimowe na terenie dawnej, słynnej państwowej szkoły cyrkowej, a w programie również dwie wycieczki autokarowe do Warszawy.

Nowość 2019! Ruszamy z wypasionym zimowiskiem nieopodal Warszawy z eksplozją aktywnych zajęć i eksplozją atrakcji zimowej stolicy Polski! Czekają na Ciebie m.in. zabawa w Parku Trampolin w Hangarze 646, łyżwiarskie zmagania na Zimowym Narodowym, wizyta w Centrum Nauki Kopernik oraz bogaty w atrakcje activ pakiet np. dmuchane walki sumo, wyścigi w spodniach wieloosobowych czy strzelanie z łuku i wiele, wiele więcej!

Julinek to urokliwa miejscowość położona w centralnej Polsce, bezpośrednio w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, w otoczeniu sosnowych lasów, z dala od wielkomiejskiego zgiełku choć oddalony jest zaledwie ok. 30 km od Warszawy. Ta doskonała lokalizacja zapewnia upragnioną w dzisiejszych czasach ciszę i wspaniały wypoczynek.

PROGRAM:
EKSPLOZJA STOLICY - 2 WYCIECZKI AUTOKAROWE DO WARSZAWY

 • CENTRUM NAUKI KOPERNIK - zwiedzanie wystaw stałych lub seans w nowoczesnym planetarium
 • ZIMOWY NARODOWY czyli jazda na łyżwach na płycie Stadionu Narodowego (istnieje możliwość wypożyczenia łyżew na miejscu w cenie ok. 10 zł/os)
 • HANGAR 646 - zabawa w Parku Trampolin
 • PODZIWIANIE PANORAMY WARSZAWY Z XXX PIĘTRA PAŁACU KULTURY I NAUKI
 • OŚWIETLONA WARSZAWA - spacer Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem aż po Stare Miasto ze spektakularną iluminacją z tysiącem świateł
 • dodatkowo czas na zrobienie pamiątkowych zakupów w najsłynniejszym warszawskim centrum handlowym - Złotych Tarasach

ACTIV PAKIET

 • dmuchane walki sumo - zabawa w sumo to walka dwóch zawodników na miękkiej macie. Specjalne, bezpieczne wypełnione gąbką kostiumy japońskich zawodników sumo - to jedna z najzabawniejszych konkurencji! Zostań japońskim wojownikiem w kostiumie z gąbki
 • spodnie podwójne - wyścigi w podwójnych spodniach olbrzyma ze wspólną nogawką dla obu zawodników
 • taśma wieloosobowa - zabawa przypominająca gąsienicę czołgu. Będąc w specjalnej gumowej taśmie, będziecie musieli dopasować tempo, aby się nie wywrócić i zwyciężyć
 • mega twister - wesoła wakacyjna muzyka, luz, dobry humor i taneczne show na ogromnej planszy
 • strzelanie z łuku - zajęcia łucznicze w formie zabaw

ZIMOWE PODPATRYWANIE PRZYRODY

 • dokarmianie i obserwacja ptaków - samodzielnie wykonamy karmik i będziemy dokarmiać ptasich przyjaciół. Obserwując ptasi domek poznamy różnorodność i zwyczaje ptaków
 • piesza wycieczka do lasu w poszukiwaniu tropów dzikich zwierząt

I POZOSTAŁE ZAJĘCIA

 • Wystawa Sztuki Cyrkowej - zwiedzanie wystawy z kustoszem
 • zimowe zabawy na śniegu m.in. bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, robienie aniołów, zjazdy na jabłuszkach, oczywiście jak tylko pogoda dopisze
 • zajęcia artystyczne - np. cuda i cudeńka z masy solnej, biżuteria z makaronu, robienie pocztówek
 • świat gier planszowych, logicznych i karcianych - zdrowa rywalizacja, wysiłek umysłowy, wybór i realizacja własnej strategii, żywa interakcja ze współgraczami
 • Filmowa Uczta - wieczorny seans filmowy na wielkim ekranie z najlepszymi hitami dla dzieci
 • nauka belgijki - najpopularniejszego tańca integracyjnego
 • gry i zabawy, dyskoteki, zabawy taneczne, karaoke
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek

WIELKI FINAŁ
uroczyste zakończenie zimowiska, podczas którego zaprezentowane zostaną prace plastyczne uczestników, wyświetlone zdjęcia z całego zimowiska i oczywiście rozdane zostaną dyplomy i nagrody

ZAKWATEROWANIE: Hotel JULINEK *** zakwaterowani będziemy w stylowym hotelu znajdującym się na terenie kompleksu Parku Rozrywki JULINEK, w budynku dawnej bursy słynnej państwowej szkoły cyrkowej. Oddajemy komfortowe pokoje 2,3,4-osobowe z łazienką oraz pokoje typu studio w układzie (2+4, 2+3) ze wspólną łazienką na 2 pokoje, (możliwe łóżka piętrowe). Pokoje są nowocześnie urządzone z cyrkowymi elementami wystroju. W budynku hotelowym znajdują się trzy sale spotkaniowe, a na terenie kompleksu znajduje się sala gimnastyczna oraz Mała Arena.

CO JEMY: Pyszna kuchnia regionalna. 3 posiłki dziennie serwowane w stołówce obiektu (śniadanie, obiad i kolacja).

TRANSPORT:
Informacje transportowe dla turnusów JUL 3, 5
1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 13.00-15.00, zakwaterowanie, ciepła kolacja
2-7 dzień wypoczynek według programu
8 dzień śniadanie + suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz 7.30-9.30, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

INFORMACJE DODATKOWE:
Obowiązuje ograniczenie bagażu. Proponowane min. kieszonkowe ok. 100-150 PLN + ok. 10 zł na wypożyczenie łyżew. Koniecznie trzeba zabrać wypełnioną kartę kwalifikacyjną, ważną legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV, skarpety antypoślizgowe. Potrzebna pisemna zgoda rodziców na udział dziecka w Parku Trampolin. Realizacja części zajęć wymienionych w programie uzależniona będzie od warunków atmosferycznych oraz możliwości i chęci uczestników. Planowana liczba uczestników na zimowisku ok. 25-30 osób.

OPCJONALNE:

Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.
UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.

Chcesz wysłać dziecko na jego pierwsze kolonie ale boisz się co będzie jak mu się nie spodoba i będzie tęsknił? Z tą gwarancją wszystkie troski możesz odłożyć na bok i w radości oczekiwać wyjazdu dziecka.

Dzięki tej gwarancji jeśli z jakiś powodów będziesz musiała zabrać dziecko z kolonii przed końcem jej trwania wartość niewykorzystanych świadczeń możesz wykorzystać podczas następnych kolonii z BUTem.

Jak to wygląda w praktyce:
-przykładowo cena kolonii 11 dniowej to 1100 PLN, a więc dzienna wartość świadczeń to :1100 PLN:11 dni = 100 PLN/dzień. W przypadku gdy np. zabierasz dziecko z kolonii 2-giego dnia jej trwania wartość wykorzystanych świadczeń to 200 PLN natomiast pozostałe 900 PLN można wykorzystać na następnej kolonii organizowanej przez BUT.

Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.

INFORMACJE TRANSPORTOWE:

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Częstochowa Częstochowa PKP, peron bezpośrednio przy poc. rel. Katowice - Gdynia (dokładne godz. do potwierdzenia) 08:30 12:00 120.00
Turnus JUL5
Dojazd własny Zgodnie z ofertą - - 0.00
Gdańsk Gdańsk Główny PKP, peron bezpośrednio przy poc. rel. Gdynia - Katowice (dokładne godz. do potwierdzenia) 05:00 14:30 140.00
Turnus JUL5
Katowice Katowice Os. PKP, peron bezpośrednio przy poc. rel. Katowice - Gdynia (dokładne godz. do potwierdzenia) 07:00 13:30 140.00
Turnus JUL5
Łódź Łódź Widzew PKP, parking przed dworcem - ul. Służbowa 10:30 09:45 100.00
Turnus JUL5
Opole Opole Gł. PKP, peron bezpośrednio przy poc. rel. Wrocław - Warszawa (dokładne godz. do potwierdzenia) 10:00 15:00 140.00
Turnus JUL3
Szczecin Szczecin Główny PKP, peron bezpośrednio przy poc. rel. Szczecin - Warszawa (dokładne godz. do potwierdzenia) 07:00 18:00 0.00
Turnus JUL3
Warszawa Dworzec Zachodni PKP - parking - wyjście północne od ul. Tunelowej) 14:00 11:00 60.00
Turnus JUL3
Wrocław Wrocław Główny PKP, peron bezpośrednio przy poc. rel. Wrocław - Warszawa (dokładne godz. do potwierdzenia) 09:00 16:00 140.00
Turnus JUL3