Ferie Zimowe 2021
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowisko Rozmaitości Klub Urwisa

Miejsce: Góry Świętokrzyskie -> Bałtów
Zakwaterowanie: Bałtowski Kompleks Turystyczny
Wyżywienie: Całodzienne (3 posiłki)
Dojazd: Własny
Profil: zimowiska dla dzieci, zimowiska przygodowe, zimowiska krajowe
Wiek uczestników: od 7 do 11 lat
Symbol oferty: Z-24157

Terminy i ceny

Aktualnie brak wolnych terminów do tej oferty.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie. Wyżywienie. Darmowe karnety narciarskie dla rodziców na dzień przywozu oraz dzień odbioru dzieci. Ubezpieczenie. Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.
Cena nie zawiera:
Fakultatywna jazda na nartach z instruktorem.

Uczestnicy tego zimowiska poznają wszelkie dostępne atrakcje Bałtowa i okolic wg programu ogólnego. Zimowisko Rozmaitości zapewnia zajęcia plastyczne: malowanie, rzeźbienie z różnych materiałów, rozgrywki w gry planszowe, zjazdy na "byle czym", konkursy z lepienia bałwanów i rzeźby ze śniegu. Nie zabraknie teatrzyku z choreografią i charakteryzacją, zabaw integracyjnych i sportowych, także przy muzyce.

Dodatkowo, fakultatywnie mogą spróbować jazdy na nartach z instruktorem. Koszt 2-godzinnych zajęć - 100 zł.

Prawdziwa kraina przygód w Bałtowie zaprasza najmłodszych przez cały rok! Dzieci ucieszą się z zimowej odsłony Jura Parku. Pokażemy im najpierw przykryte śniegiem dinozaury i opowiemy fascynujące historie sprzed milionów lat. Uczestnicy przywitają się z domowymi zwierzętami w Dolnym Zwierzyńcu. Odwiedzą też atrakcje przygotowane specjalnie na okres zimy. Wioska Świętego Mikołaja zaprasza do chaty zimowego ulubieńca dzieci. W Bajkowej Krainie Lodu przeniesiemy się do scenerii słynnego Disneyowskiego filmu. W Wiosce Elfów zaprosimy na warsztaty plastyczne, a Zimowe Kino 5D dostarczy niespodziewanych wrażeń i efektów specjalnych. Nie obędzie się bez wycieczek. W Żywym Muzeum Porcelany dzieci dowiedzą się, jak z gliny powstają piękne filiżanki. Atrakcji wodnych dostarczą kryte baseny Rawszczyzna w Ostrowcu Świętokrzyskim. Nie zabraknie gier, zabaw, wieczorów filmowych i konkursów z nagrodami.

Świadczenia

  • Zakwaterowanie: 6 noclegów w domkach "Wiąz" lub "Oczeret" na terenie JuraParku, z okien których rozpościera się wspaniały widok na cały park, rzekę Kamienną i widok na cały park, rzekę Kamienną i stok narciarski Szwajcaria Bałtowska. Domki są ocieplone i ogrzewane. Pokoje 4-osobowe. Łazienki wspólne, po 2 w każdym domku na 6 pokoi.
  • Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki) w restauracji na terenie JuraParku (ok. 50m od domków). Pierwszy posiłek – obiad w porze kolacji w dniu przyjazdu (niedziela); ostatni posiłek – śniadanie w dniu wyjazdu (sobota).
  • Darmowe karnety narciarskie dla rodziców na dzień przywozu oraz dzień odbioru dzieci.
  • Dojazd własny.
  • Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
  • Opieka pedagogiczna.
  • Realizacja programu.

Informacje praktyczne
Prosimy pamiętać o zabraniu wypełnionej karty kwalifikacyjnej z wpisanym numerem PESEL oraz o podpisaniu bagaży podróżnych dzieci.
Planowany przyjazd do ośrodka w godzinach 16:00 – 17:30.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00