Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowisko narciarsko-snowboardowe

Miejsce: Gorce, Pieniny i Beskid Sądecki -> Łomnica-Zdrój
Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy Nad Potokiem
Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie i podwieczorek.
Dojazd: Autokarem, bus lub PKP
Profil: obozy snowboardowe, zimowiska krajowe, zimowiska dla dzieci, obozy narciarskie
Wiek uczestników: od 11 do 14 lat
Symbol oferty: Z-21369

Terminy i ceny

Trwa aktualizacja oferty, proszę spróbować za kilka minut lub proszę dzwonić tel. 22 785 01 01.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie, transport, program, dowóz na stoki "Dwie Doliny" w Muszynie-Wierchomli oraz "Jaworzynę Krynicką", opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogiczno-instruktorskiej, opiekę medyczną na wezwanie, ubezpieczenie Signal Iduna NNW do kwoty 12.000 zł.
Cena nie zawiera:
Karnetu na wyciągi, ubezpieczenia OC, wypożyczenia sprzętu.

Łomnica-Zdrój to górska, turystyczno-uzdrowiskowa miejscowość w Beskidzie Sądeckim. Malownicze krajobrazy z roku na rok przyciągają coraz większe rzesze zwolenników sportów zimowych na zimowisko narciarsko-snowboardowe i doskonale przygotowane trasy narciarskie m.in. Wierchomli oraz Jaworzyny Krynickiej. Dzięki licznym źródłom mineralnym, doskonałemu mikroklimatowi, Łomnica jest fantastyczną bazą wypadową do zwiedzania tych ciekawych i pięknych terenów.

Program pobytu

  • Zajęcia teoretyczne.
  • Ogólne zasady zachowania na trasach narciarskich - „bezpieczny stok”.
  • Doskonalenie jazdy na nartach – zajęcia 6 razy w turnusie (3x Wierchomla, 3x Jaworzyna Krynicka).
  • Kolacja grillowa.
  • Zajęcia integracyjne.
  • Dyskoteka na terenie ośrodka.

Informacje narciarskie:
Ośrodek narciarski „Dwie Doliny” w Wierchomli to kompleks składający się z 2 kolei linowych 4-os. oraz 7 wyciągów orczykowych objętych wspólnym systemem kasowym. Do dyspozycji 12 tras zjazdowych, które wytyczone są tak, aby mogli korzystać z nich narciarze i snowboardziści o różnym stopniu umiejętności jazdy.

  • Koszt obowiązkowego karnetu 3-dniowego to 195 zł (do 12 roku życia), 220 zł (od 13 roku życia). Kaucja zwrotna za kartę 15 zł. Karnety płatne na miejscu u wychowawcy.

Na stokach „Jaworzyny Krynickiej” wytyczonych jest 7 tras zjazdowych o łącznej długości niemal 10 km. Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów stacja oddaje 6-os. kolej gondolową, dwie 4-os. koleje krzesełkowe oraz siedem wyciągów orczykowych. Trasy narciarskie mają zróżnicowany stopień trudności i są sztucznie dośnieżane. Klejnotem na Jaworzynie jest „fisowska jedynka” - najdłuższa w Polsce oświetlona trasa narciarska o długości ponad 2,6 km, podzielona na dwie części – górną (dla początkujących narciarzy) i dolną (trasę gigantową). Na Jaworzynie znajduje się również najdłuższy i największy w Polsce snowpark o różnym stopniu trudności.

  • Koszt obowiązkowego karnetu 3-dniowego to 235 zł (do 15 roku życia), 295 zł (od 16 roku życia). Kaucja zwrotna za kartę 15 zł. Karnety płatne na miejscu u wychowawcy.

Obowiązkowe posiadanie kasków ochronnych. Dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego w cenie między 35 zł a 50 zł (zależne od rodzaju sprzętu) za dobę oraz kasku ochronnego w cenie ok. 15 zł za dobę.
Uwaga. Podane kwoty karnetów są cenami z sezonu 2018. Szczegółowe informacje dostępne na www.wierchomla.com.pl.

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy „Nad Potokiem” znajduje się w pobliżu popularnych stacji narciarskich. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe z łazienkami lub z łazienkami na korytarzu. Ponadto w ośrodku znajduje się stołówka, świetlica, kawiarnia z kominkiem i wiata grillowa.

Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie i podwieczorek. Wszystkie turnusy rozpoczynają się i kończą obiadem. Suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Łodzi, Warszawy i Wrocławia.

Transport: Autokar z Katowic, Krakowa (w zależności od terminu ferii) do Łomnicy-Zdrój. Z Łodzi, Warszawy i Wrocławia bus lub PKP do Katowic, dalej autokar do Łomnicy- Zdrój. Inne miejscowości za dopłatą.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 0.00
Warszawa - - 0.00
Wrocław - - 0.00