Obozy Zimowe na Ferie 2018
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci

Zimowisko narciarskie w Małym Cichym

Miejsce: Tatry i Podhale -> Małe Ciche
Zakwaterowanie: D.W. Tatrzańska Grań
Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie i podwieczorek.
Dojazd: Autokarem, PKP lub bus
Profil: zimowiska dla dzieci, zimowiska krajowe, obozy narciarskie
Wiek uczestników: od 11 do 13 lat
Symbol oferty: Z-20129

Terminy i ceny

Trwa aktualizacja oferty, proszę spróbować za kilka minut lub proszę dzwonić tel. 22 785 01 01.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie, transport, program, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogiczno – instruktorskiej (1 instruktor narciarstwa na 10-12 uczestników),karnety narciarskie, opiekę medyczną na wezwanie, ubezpieczenie Signal Iduna NNW do kwoty 12.000 zł.
Cena nie zawiera:
Ubezpieczenia Ski i wypożyczenia sprzętu.

Na lokalizację szkółki narciarskiej wybraliśmy Małe Ciche. Nie znajdziemy na jej obszarze ani bardzo długich tras, ani też wyjątkowo skomplikowanych, a co najważniejsze: aby skorzystać z wyciągu nie trzeba stać w gigantycznych kolejkach. Trudno znaleźć lepsze miejsce, dla rozpoczęcia przygody z narciarskim szaleństwem.

Zakwaterowanie:
Dom Wypoczynkowy „Tatrzańska Grań” - usytuowany w cichym i spokojnym miejscu nieopodal lasu, nad Potokiem Filipczańskim. Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się jadalnia, sala gier ze stołem do ping ponga i piłkarzykami oraz miejsce na grilla.

Wyżywienie:
Trzy posiłki dziennie i podwieczorek. Wszystkie turnusy rozpoczynają się i kończą obiadem. Suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Łodzi.

Transport:
Autokar z Katowic, Krakowa (w zależności od terminu ferii) do Małego Cichego. Z Łodzi bus lub PKP do Katowic, dalej autokar do Małego Cichego. Inne miejscowości za dopłatą.

Małe Ciche - położone jest między Murzasichlem a Bukowiną Tatrzańską, w samym centrum malowniczego Podhala. To raj dla tych, którzy pragną rozpocząć swoją narciarską przygodę. Miejscowość opisywana jest jako najmniejsza, a jednocześnie najbardziej urokliwa i najspokojniejsza podhalańska wioska.

Program pobytu

  • Omówienie przygotowania do sezonu zimowego – BEZPIECZNY STOK.
  • Zapoznanie z ogólnymi zasadami zachowania na trasach narciarskich.
  • Nauka i doskonalenie jazdy na nartach – zajęcia 6 razy w turnusie, 5 godzin dziennie.
  • Kulig zakończony pieczeniem kiełbasek.
  • Pokaz wyrabiania sera i degustacja serków podhalańskich.
  • Spotkanie z podhalańską artystką.
  • Konkursy edukacyjne.
  • Gry i zabawy na świeżym powietrzu.
  • Dyskoteka na terenie ośrodka.
  • Olimpiada narciarska na zakończenie turnusu: slalom, wyścigi, sztafeta.

Informacje narciarskie:
Stacja Narciarska Małe Ciche oferuje czteroosobową kolej krzesełkową oraz trzy wyciągi orczykowe. Do dyspozycji młodych narciarzy są trasy o długościach odpowiednio – 100 m, 220 m, 650 m i 1300 m. Wszystkie trasy są oświetlone i sztucznie naśnieżane.

Obowiązkowe posiadanie kasków ochronnych. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Koszt wypożyczenia kompletu sprzętu wraz z kaskiem ochronnym wynosi 110 zł na turnus.

Wychowawcy i instruktorzy dobierani są starannie, biorąc pod uwagę ich doświadczenie i zaangażowanie. Gwarantujemy instruktorów narciarskich i snowboardowych, którzy decydują o wyborze stoków po zapoznaniu się z umiejętnościami narciarskimi czy snowboardowymi uczestników, z zachowaniem bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Przypominamy, iż instruktorzy nie biorą odpowiedzialności za przygotowanie sprzętu do jazdy (np. regulacja wiązań, smarowanie).


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 200.00