Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowisko konne i obóz jeździecki - FERIE W SIODLE

Miejsce: Pojezierze Kaszubskie -> Runowo
Zakwaterowanie: Pałac pod Bocianim Gniazdem
Wyżywienie: 3 x dzienne, serwowane są dania polskie i europejskie
Dojazd: PKP, busami lub autobusami rejsowymi
Profil: zimowiska konne, zimowiska krajowe, obozy zimowe, zimowiska dla dzieci
Wiek uczestników: od 8 do 17 lat
Symbol oferty: Z-21235

Terminy i ceny

Trwa aktualizacja oferty, proszę spróbować za kilka minut lub proszę dzwonić tel. 22 785 01 01.

Cena zawiera:  
Realizacja programu jeździeckiego, zakwaterowanie, wyżywienie, profesjonalna kadra instruktorska i opiekuńcza i medyczna, ubezpieczenie PZU (NNW 10 tys. zł), materiały dydaktyczne, warsztatowe i rekwizyty potrzebne do zajęć.
Cena nie zawiera:
Dopłaty transportowej. Możliwość zdania na odznakę PZJ Jeżdżę Konno - dopłata 50 zł.

Spędź zimowe ferie aktywnie, z końmi, profesjonalną kadrą instruktorską i super programem w malowniczym zakątku Kaszub. Wśród lasów i wąwozów wyrusz po przygodę na grzbiecie rumaka. Zimowisko i obóz jeździecki to autorski program realizowany podczas ELITARNEGO OBOZU w Stajni Pałac Runowo - Certyfikowanym Ośrodku Jeździeckim PZJ. Kadrę stanowią instruktorzy, zawodnicy, specjaliści do spraw hodowli koni z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem. Nasze konie są spokojne i ułożone. Posiadamy profesjonalnie przygotowane parkury i malownicze trasy konne, specjalnie przygotowane z myślą o dzieciach i młodzieży

Aktywny Program :

 • Będziesz miał nielimitowany dostęp do stajni, w tym min. 7 lekcji w siodle w terenie, - Do dyspozycji Kryta ujeżdżalnia
 • Zaopiekujesz się Bajką, Burzą, Fibi oraz ich koleżankami, . będziesz się z nimi bawić i je pielęgnować.
 • Podczas wyjazdów w teren poznasz piękną okolicę, w której są liczne, lasy z potokami i Grodziskiem Runowo, do którego doprowadzą Cię oznakowane trasy konne.
 • Nauczysz się, jak przygotować konia do jazdy i jak zapleść mu piękną grzywę.
 • Razem z przyjaciółmi poznacie zimowe zabawy - zjazdy na workach z sianem, ślizg na folii czy mega kulig, no i konkurs na Alternatywnego Bałwana Roku.
 • Będziesz bawił się na mega śmiesznych dyskotekach i turniejach „Talent show”, „Disco Animacje”,  warsztatach plastycznych i zabawach śnieżnych.
 • Do dyspozycji Biblioteczka Konna z ponad 90 pozycjami książkowymi.

(Grupa do 30 os.  Mamy 35 koni. Grupy 8-12 i 13-17 lat)

Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka i Łeby, około 40 km od morza. Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, iż każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich.

Holiday Camp
Ośrodek kolonijny "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII - wieczny kompleks położony na pięciu hektarach. Goście mogą korzystać z  przypałacowego parku z fontanną i mostów linowych, boisk siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „Runowskiej Plaży” - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska), strzelnicy, toru paintballowego, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, drewnianych domków, pola namiotowego oraz kompleksu jeździeckiego.

Stajnia Pałac Runowo, jest Certyfikowanym Ośrodkiem Jeździeckim Polskiego Związku Jeździeckiego i prowadzi całoroczną profesjonalną naukę jazdy konnej, wraz z przygotowaniem do „Brązowej Odznaki” i odznaki „Jeżdżę Konno” PZJ. Kadrę stanowią instruktorzy, zawodnicy, specjaliści do spraw hodowli koni z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem. 35 spokojnych koni, profesjonalnie przygotowane parkury, kryta hala 600 m kw i malownicze trasy konne zostały specjalnie przygotowane z myślą o dzieciach i młodzieży.

Noclegi

 • Pałac jest  XVIII-  wiecznym  dwukondygnacyjnym budynkiem składającym się z: dużej i stylowej sali jadalnej; holu z zabytkowym kominkiem;  przestronnych pokoi: 3,4,6,7- osobowych. (z łóżkami, szafami, szafeczkami stolikami, oraz łazienkami) ;  sali zajęciowej i gabinetu lekarskiego. Obiekt jest monitorowany.

Kuchnia:
W stylowej jadalni, 3 x dzienne, serwowane są dania polskie i europejskie. Jeżeli jesteś wegetarianinem, to mów śmiało, kuchnia zadba też o ciebie. Tu zawsze będziesz mógł  przyjść po dokładkę i gorącą herbatę!!!

Świadczenia:

 • Realizacja programu jeździeckiego dostosowywanego do indywidualnych umiejętności uczestników  na terenie obiektu, w stajni oraz w terenie. Uczymy zarówno początkujących jak i zaawansowane osoby.
 • Indywidualny przydział koni do opieki oraz pielęgnacji,
 • Nielimitowany dostęp do stajni i koni,
 • Minimum 7 h jazdy na placu i w terenie lub na hali ujeżdżeniowej,
 • Szkolenia w dobieraniu sprzętu dla jeźdźca i konia,
 • Konkursy piękności koni, zabawy z nimi,
 • Zakwaterowanie: budynek ogrzewany, pokoje od 3 do 7 os z łazienkami ,
 •  wyżywienie - 3 x dziennie + suchy prowiant na drogę(przy transporcie),
 • profesjonalna kadra instruktorska i opiekuńcza i medyczna  na czele z trenerem wyszkolenia Polskiego Związku Jeździeckiego. Zawodnicy oraz pasjonaci i prawdziwi przyjaciele zwierząt - fachowcy z uprawnieniami i doświadczeniem w pracy z dziećmi.
 • ubezpieczenie PZU (NNW 10 tys. zł);
 • materiały dydaktyczne, warsztatowe i rekwizyty potrzebne do zajęć; dostęp do biblioteczki konnej - ponad 400 fachowych książek oraz gazet jeździeckich z całego świata.
 • Możliwość zdania na odznakę PZJ Jeżdżę Konno - dopłata 50 zł

Transporty: Przyjazd samodzielnie od godz. 17:00, odbiór do godziny 11.00.
TRANSPORT za dopłatą odbywać się będzie PKP, busami lub autobusami rejsowymi przy min. 5 os. z danego miasta, pod opieką wykwalifikowanego konwojenta. Organizator zastrzega sobie  możliwość wyjazdu w dniu poprzedzającym imprezę, przesiadek zmiany rozkładu jazdy, oraz środka transportu. W przypadku nie zebrania odpowiedniej ilości osób organizator może zaproponować inne miejsce wsiadania lub dojazd własny. Szczegóły miejsc zbiórek oraz godziny i daty wyjazdów podane zostaną na tydzień przed obozem.

Zabierz ze sobą: Wygodne i ciepłe rzeczy; dres, rajstopy lub odzież termiczną; czapkę na głowę lub opaskę; kurtkę zimową; kamizelkę; lub bluzę ciepłą, buty zimowe za kostkę (mogą być kalosze ocieplane); trampki; rękawiczki 2 pary; przybory toaletowe; krem do rąk.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Gdańsk - - 100.00
Gdynia - - 100.00
Iława - - 160.00
Katowice - - 200.00
Koszalin - - 100.00
Kraków - - 200.00
Leszno - - 160.00
Łódź - - 160.00
Opole - - 180.00
Poznań - - 160.00
Reda - - 100.00
Sławno - - 100.00
Słupsk - - 100.00
Stargard - - 160.00
Szczecin - - 160.00
Warszawa - - 160.00
Włocławek - - 160.00
Włoszczowa - - 180.00
Wrocław - - 180.00