Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowisko i obóz teatralno-aktorski

Miejsce: Lubelszczyzna -> Kazimierz Dolny
Zakwaterowanie: Dom Pracy Twórczej - Dom Dziennikarza Juliusza Małachowskiego 17, 24-120 Kazimierz Dolny
Wyżywienie: Całodzienne 3 posiłki.
Dojazd: Autokarem turystycznym, na niektórych odcinkach możliwy przejazd minibusem.
Profil: zimowiska artystyczne, zimowiska krajowe, obozy zimowe, zimowiska dla dzieci
Wiek uczestników: od 10 do 17 lat
Symbol oferty: Z-21302

Terminy i ceny

Trwa aktualizacja oferty, proszę spróbować za kilka minut lub proszę dzwonić tel. 22 785 01 01.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie. Wyżywienie.Transport. Ubezpieczenie: Signal Iduna. Opieka wychowawcy. Realizacja programu.
Cena nie zawiera:
Dopłaty za dojazd z miast wyszczególnionych w planie podróży.

Pomożemy Wam postawić pierwsze kroki na scenie. Zimowisko i obóz teatralno-aktorski w trakcie którego w formie zabawy zajęcia pozwolą Wam ośmielić się i przełamać tremę. Ćwiczenia dykcji, artykulacji, emisji głosu, ruchu scenicznego oraz świadomości ciała pozwolą Wam zapoznać się z pracą aktora. Po nich przyjdzie czas na zajęcia z interpretacji i recytacji teksów. Podsumowaniem warsztatów będą przygotowane przez Was etiudy finałowe, podczas których zaprezentujecie Wasze umiejętności przed turnusową publicznością.

Uczestnicy pojadą na wycieczkę do Nałęczowa, gdzie odwiedzą palmiarnię, pijalnię wód mineralnych zespół pałacowo-parkowy Małachowskich. Wejdą do kompleksu basenów SPA Nałęczów, składającego się z basenu rekreacyjnego i pływackiego, jacuzzi, sztucznej rzeki oraz masaży wodnych. Będą też spacery po samym Kazimierzu Dolnym. Zwiedzimy ruiny zamku Kazimierza Wielkiego i podejdziemy pod górującą nad miastem basztę obronną. Zobaczymy panoramę z Góry Trzech Krzyży. Niezapomnianych wrażeń może dostarczyć wycieczka po kazimierskich wąwozach: Norowy Dół i Korzeniowy Dół. Oczywiście nie jeden raz przejdziemy się na kazimierski rynek z renesansowymi kamienicami i studnią. Oprócz tego przygotujemy gry i zabawy ruchowe – w sali i na śniegu, rozgrywki sportowe, konkursy, dyskoteki. Dla chętnych mamy przygotowany „Pakiet narciarski”. Szczegóły w „programie fakultatywnym”.

Program fakultatywny
Pakiet narciarski – jazda na nartach pod opieką instruktora – ok. 3 godz. zajęć. Cena 100 zł. Dodatkowo opłata za wyciągi ok. 20-30 zł, wypożyczenie sprzętu ok. 30 zł za dzień. Uwaga: noszenie kasków obowiązkowe.

Zakwaterowanie: 7 noclegów. Dom Pracy Twórczej - „Dom Dziennikarza” położony w cichym miejscu, w malowniczym Wąwozie Małachowskiego, w trzyhektarowym, leśnym terenie, ok. 500 m od kazimierskiego rynku. Pokoje 2-, 3- osobowe z łazienkami. W ośrodku znajdują się sale wielofunkcyjne, bar z napojami i bezpłatny internet bezprzewodowy.
Całodzienne wyżywienie (3 posiłki). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Informacje praktyczne
W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia mogą ulec modyfikacji. Prosimy zabrać ze sobą strój i obuwie odpowiednie do zajęć, strój kąpielowy, legitymację szkolną, plecak na wycieczki. Uwaga: grupy wiekowe mogą być łączone.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Radom ul. Wernera 52, stacja paliw Lukoil - McDonalds 14:00 - 0.00
Warszawa Aleje Jerozolimskie 144, Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, stanowisko 11 12:00 - 0.00