Ferie Zimowe 2021
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowisko i obóz snowboardowy z Termami

Miejsce: Tatry i Podhale -> Małe Ciche
Zakwaterowanie: Ośrodek Danuta
Wyżywienie: 4 posiłki dziennie
Dojazd: Autokarem
Profil: obozy snowboardowe, zimowiska krajowe, obozy zimowe, zimowiska dla dzieci
Wiek uczestników: od 7 do 16 lat
Symbol oferty: Z-24253

Terminy i ceny

Aktualnie brak wolnych terminów do tej oferty.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej i medycznej - zgodnie z przepisami MEN, zajęcia z instruktorem narciarstwa lub snowboardu w zależności od potrzeb uczestników, opłaty: za wycieczki wg programu, ubezpieczenie SKI + NNW, podatek VAT, dojazdy na stok.
Cena nie zawiera:
Transportu; 10 zł kaucja za karnet, skipasów.

Zimowisko i obóz snowboardowy polecany jest dla początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych miłośników deski snowboardowej. W czasie zimowiska uczymy podstaw jazdy na snowboardzie lub doskonalimy Wasze umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Dodatkowo czeka na Was wodne szaleństwo w Termie Bania, odwiedzimy Zakopane, zorganizujemy turniej laser tag, zorbing ale to nie wszystko?

PROGRAM RAMOWY:

 • 1 Dzień: Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, kolacja. Nocleg.
 • 2 – 6 Dzień: Jazda na nartach na stacji Suche Ski. Lekcje jazdy odbywają się pod opieką instruktorów – wychowawców. Zajęcia Apres Ski, integracja oraz zabawa.
 • 7 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach porannych. Przejazd do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

PROGRAM SNOWBOARDOWY:
Przed nami 5 dni białego szaleństwa na stokach.
Początkujących snowboardzistów zapoznamy ze sprzętem i słownictwem, kodeksem oraz dekalogiem FIS, przedstawimy jak bezpiecznie zachowywać się na stoku, nauczymy się wstawania, bezpiecznego upadania. Nauczymy się poruszania się na desce w różnych płaszczyznach.
Na średnio zaawansowanych i zaawansowanych snowboardzistów czeka szlifowanie zdobytych już umiejętności. Wyeliminujemy ewentualne błędy i skorygujemy złe nawyki. Popracujemy nad doskonaleniem pracy nóg i balansowania. Nauczymy się jazdy ślizgiem prosto, w skos i w linii spadku. Dowiemy się co to jest skręt ślizgowy rotacyjny. Dla najtwardszych czekają podstawy jazdy freestylowej.

PROGRAM APRES SKI:

 • GORĄCY WPOCZYNEK W TERMIE BANI czyli relaksik po nartach… Wizyta w termach połączona z gorącymi kąpielami nie tylko pozwoli uczestnikom na doskonały relaks ale również zahartuje, ponieważ woda termalna jest bogata w liczne związki mineralne. Czeka na nas wiele atrakcji takich jak np.: zjeżdżalnie Anakonda, Turbo, Pontonowa i inne - łącznie ponad 300 metrów długości, karuzele wodne, kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad i oczywiście baseny termalne.
 • WYCIECZKA AUTOKAROWA DO ZAKOPANEGO - KRUPÓWKI. Krupówki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i klimatycznych deptaków w całej Polsce. Jest to gwarna i tętniąca życiem ulica w Zakopanem, zawsze pełna odwiedzających i mnóstwa, ciekawych atrakcji. Na samych Krupówkach znajduje się wiele barów, regionalnych restauracji, a także mnóstwo sklepów.
 • LASER TAG - elektroniczny paintball gdzie wyposażeni w opaski z czujnikiem i broń na podczerwień stoczymy emocjonujący pojedynek między drużynami.
 • ZORBING – czyli sport ekstremalny w kuli sferycznej gwarantuje niezapomniane przeżycia.
 • Wieczór filmowy w przytulnym zaciszu ciepłego pensjonatu
 • Idealne selfie czyli zimowa foto budka
 • Wieczór z planszówkami

BIAŁY DUNAJEC: jest niewielką, malowniczą, górską miejscowością, położoną wzdłuż potoku, od którego wzięła swoją nazwę. Biały Dunajec jest oddalony zaledwie kilka kilometrów od centrum Zakopanego. Miłośnicy jazdy na nartach i snowboardzie mogą stąd szybko i łatwo dostać się do znanych narciarskich miejscowości - Białki i Bukowiny Tatrzańskiej, Małego Cichego oraz na wyciąg Suche-Ski. Jest to wymarzone miejsce dla miłośników białego szaleństwa!

GDZIE JEŹDZIMY: Stacja narciarska „Małe Ciche” – jeden z najlepszych stoków narciarskich na Podhalu! Dwa wyciągi krzesełkowe o długość 1250 m i 750 m, trzy wyciągi orczykowe: o dług. 100 m, 210 m i 500 m, 7 oświetlonych tras zjazdowych o łącznej długości ponad 4 km, snowpark.

UWAGA: Wszystkich uczestników obozu obowiązuje jazda w kasku ochronnym!

ZAKWATEROWANIE: OŚRODEK „DANUTA” pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami i TV; obiekt zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Ośrodek można obejrzeć na stronie: http://owdanuta.pl

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: tenis stołowy, „piłkarzyki”, sala wyposażona w sprzęt nagłaśniający i specjalne oświetlenie, kameralna sala kominkowa, boiska sportowe: do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, specjalne miejsce na ognisko, plac zabaw.

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT: autokar na trasie Gdańsk – Biały Dunajec – Gdańsk/ Mława – Biały Dunajec – Mława w zależności od wybranego terminu. Wyjazd z Gdańska/Mławy w godzinach porannych. Powrót w godzinach wieczornych. Z pozostałych miejsc zgodnie z rozkładem jazdy. Istnieje możliwość wsiadania na trasie przejazdu.

KADRA: Wykwalifikowana kadra instruktorów – doświadczeni wychowawcy i kierownik.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - NNW - 10.000 zł, OC - 100.000 zł, SS - 1.000 zł + rozszerzone o uprawianie sportów zimowych (SKI) oraz sportów wysokiego ryzyka – w ramach standardowej ochrony.

W CENĘ WLICZONO – zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej i medycznej - zgodnie z przepisami MEN, zajęcia z instruktorem narciarstwa lub snowboardu w zależności od potrzeb uczestników, opłaty: za wycieczki wg programu, ubezpieczenie SKI + NNW, podatek VAT, dojazdy na stok.

W CENĘ NIE WLICZONO – transportu*; 10 zł kaucja za karnet, skipasów ok. 320 zł (cena karnetów skipass podana jest z sezonu zimowego 2020 i może ulec niewielkiej zmianie – aktualny cennik skipassów pojawi się w październiku/listopadzie 2020 r.).

Dla chętnych: możliwość wypożyczenia sprzętu narty/snowboard - 35 zł /dzień.

Dopłata za transport: W zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:
Gdańsk, Tczew, Kwidzyn (Kopytkowo) + 200 zł, Łódź, Piotrków Trybunalski, Warszawa + 140 zł, Częstochowa + 100 zł, Katowice + 80 zł, Mława, Pułtusk + 160 zł, Radom + 120 zł,
Lublin, Rzeszów, Olsztyn, Wrocław (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach) + 160 zł,
Elbląg + 200 zł, Olsztyn, Ostróda + 180 zł (przejazdy antenowe realizowane przy min. 4 osobach). Dojazd własny – brak dopłat

UWAGA! Na trasach krajowych (przejazdy antenowe) istnieje możliwość transportu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze.

WAŻNE DODATKOWE INFORMACJE:

 1. Każdy uczestnik jest zobowiązany do posiadania i noszenia kasku ochronnego.
 2. Należy zabrać ze sobą sprawny sprzęt snowboardowy: deska, buty, kask (możliwość wypożyczenia na miejscu około 35zł komplet/ osobę za dzień).
 3. Z powodu małej ilości uczestników Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu z wyznaczonego miasta, możliwość zmiany miejsca i godziny wyjazdu oraz środka transportu.
 4. Maksymalny bagaż : 1 torba podróżna lub plecak max 20 kg + bagaż podręczny + 1 para nart lub snowboard + buty.
 5. Aktualne godziny wyjazdów i miejsca zbiórek zostaną podane na 7 dni przed wyjazdem.
 6. Uczestnicy są zobowiązani do posiadania legitymacji szkolnej
 7. Grupy wiekowe: 7-12 i 13-16 lat

OPCJONALNE:


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Częstochowa - - 100.00
Dojazd Własny - - 0.00
Elbląg (przejazdy antenowe realizowane przy min. 4 osobach) - - 200.00
Gdańsk - - 200.00
Katowice - - 80.00
Kwidzyn (Kopytkowo) - - 200.00
Lublin (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach) - - 160.00
Łódź - - 140.00
Mława - - 160.00
Olsztyn (przejazdy antenowe realizowane przy min. 4 osobach) - - 180.00
Ostróda (przejazdy antenowe realizowane przy min. 4 osobach) - - 180.00
Piotrków Trybunalski - - 140.00
Pułtusk - - 160.00
Radom - - 120.00
Rzeszów (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach) - - 160.00
Tczew - - 200.00
Warszawa - - 140.00
Wrocław (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach) - - 160.00