Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowisko i obóz rekreacyjny ZIMOWY ZAWRÓT GŁOWY

Miejsce: Sudety -> Karpacz
Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy Stokrotka
Wyżywienie: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek)
Dojazd: autokar; (dojazdy antenowe mogą być zorganizowane pociągiem, busem, Flixbusem lub samochodem osobowym)
Profil: kolonie dla dzieci, zimowiska krajowe, obozy zimowe
Wiek uczestników: od 8 do 18 lat
Symbol oferty: Z-21395

Terminy i ceny

Trwa aktualizacja oferty, proszę spróbować za kilka minut lub proszę dzwonić tel. 22 785 01 01.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NW (5 tys. zł); realizację programu, kadrę wychowawczą, przejazd Warszawa - Wrocław - Karpacz - Wrocław - Warszawa.
Cena nie zawiera:
Dopłat do transportu z poszczególnych miast.

Zimowisko i obóz rekreacyjny w Karpaczu - ze względu na swoje bogate walory turystyczne, miasto to z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularne zarówno wśród rodzimych turystów jak i cudzoziemców. Ulokowane jest w samym sercu Karkonoszy. Granice miasta obejmują jednak także najwyższą partię Karkonoszy z ich najwyższym i najbardziej znanym szczytem - Śnieżką włącznie.

Wizyta w miasteczku Western City, w trakcie pobytu: przejażdżka konna, przejażdżka kolejką, strzelnica indiańska, rzut podkową, rzut włócznią, wejście na Pal Męczarni, obejrzenie inscenizacji napadu na bank
Super zabawa w atrakcyjnym Parku Wodnego Tropikana w hotelu „Gołębiewski”, wodne szaleństwo i pełen relaks z różnymi atrakcjami od zjeżdżalni po baseny z falami, sztuczną rzeką.
Wycieczka do Jeleniej Góry a w trakcie niej Laserowy Zawrót Głowy czyli Laser Tag, następnie Turniej Bowlingowy, na zakończenie pobyt w Cieplickich Termach - 2 godzinny pobyt w unikalnym parku wodnym, w którym temperatura wody we wszystkich basenach wynosi od 27°C do 36°C. W skład kompleksu basenów wchodzą: basen rekreacyjny z torami pływackimi; 2 brodziki dla dzieci ze zjeżdżalnią; 2 baseny termalne z atrakcjami wodnymi takimi jak: hydromasaże, huśtawka i leżanki wodne; basen termalny zewnętrzny; basen rekreacyjny zewnętrzny ze zjeżdżalnią.
Powrót do przeszłości czyli super zabawa w Muzeum Konsol, Gier i Video
Obejrzenie Interaktywnej Wystawy Modeli z Klocków LEGO – unikalnych i niepowtarzalnych budowli
Karkonoskie Tajemnice – zobaczymy niesamowity świat Ducha Gór.
Snowtubing – doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych !!!. na trzech profesjonalnie przygotowanych torach o różnej skali trudności szalone zjazdy na gumowej oponie
Zabawy i wyścigi na śniegu, śnieżne wojny, "śnieżne rzeźby”, zimowe zawody w piłkę nożna na śniegu, wieczory z piosenką, konkursy, wieczorki taneczne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, zgaduj-zgadula o Karkonoszach, łamigłówka mądra głowa” – popołudnie gier i łamigłówek

KARPACZ - Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest bardzo dobrze rozwiniętym ośrodkiem turystyczno-sportowo-rekreacyjnym, przez cały rok. Na terenie Karpacza jest dostępnych wiele wyciągów narciarskich, które są dostosowane do każdego turysty. Najpopularniejsze trasy narciarskie to: Kompleks Narciarski „Śnieżka”, Biały Jar, „Kolorowa’. „Karpatka”, Stacja „Pod Wangiem”

ZAKWATEROWANIE – Ośrodek Wypoczynkowy „Stokrotka”, pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami lub typu studio. Ośrodek dysponuje jadalnią, salą konferencyjną, sauna, mini siłownią, stołem do tenisa, bilardem. Na terenie ośrodka znajduje się miejsce na ognisko. Położony jest w Karpaczu Górnym na wysokości 800 m n.p.m. z doskonałym widokiem na panoramę Sudetów. Do centrum Karpacza 4 km, do kolejki linowej na Kopę – 2 km, do wyciągu orczykowego i czteroosobowej kolei linowej – 500m.

WYŻYWIENIE – 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek); pierwsze świadczenie – obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie – śniadanie i suchy prowiant w dniu wyjazdu.

TRANSPORT – autokar Warszawa – Wrocław - Karpacz – Wrocław - Warszawa (w cenie), wyjazd z Warszawy rano 27.01 powrót wieczorem 02.02.2019 r. (Dojazdy antenowe mogą być zorganizowane pociągiem, busem, Flixbusem lub samochodem osobowym), osobowym); wyjazdy realizowane przy min, 7 uczestnikach.
Dokładna informacja o zbiórce zostanie przekazana 3 dni przed rozpoczęciem turnusu.

IMPREZY FAKULTATYWNE:

  1. Praga- zwiedzania praskich zabytków pod opieką doskonałych  przewodników obejmuje Stare Miasto wraz z siedzibą władców Czech - Hradczanami , Katedrą Św. Wita , Mostem Karola oraz Placem Wacława, cena 100 zł + ok. 200 CZK
  2. wycieczka autokarowa do Liberca (Czechy): zabawy w największym w Czechach aquaparku: baseny, zjeżdżalnie, masaże, sauny, kąpiele wirujące, masujące, jaskinie (szczegóły: www.centrumbabylon.cz), następnie wizyta w niedawno otwartym mega atrakcyjnym Parku Nauki i Zabawy - iQlandia . W iQlandii odwiedzający mogą odbyć m.in. trening kosmonauty, powędrować z wnętrza Ziemi do odległych galaktyk, doświadczyć trzęsienia ziemi, przeżyć wichurę, spadające bomby, obejrzeć taniec błyskawic, zrozumieć jak działają najróżniejsze urządzenia, spotkać się z robotem przyszłości, dowiedzieć się jak powstał Kosmos, na desce skateboardowej przelecieć przez cały Układ Słoneczny, w studio telewizyjnym można zobaczyć jak się prowadzi wiadomości, można spróbować dań kuchni molekularnej , wziąć udział w ciekawych eksperymentach, warsztatach rozwiązać zawiłe zadania kryminalistyki, (http://www.iqlandia.cz/pl,  cena 90 zł + 450 koron czeskich
  3. Kulig z pochodniami, wieczorna, atrakcyjna przejażdżka kuligiem pomiędzy karkonoskimi zaspami, cena 60 zl/os.
  4. wizyta Aquaprk „Sandra” – 30 zł/godz,os.
  5. Lodowisko: 20 zł wstęp i wypożyczenie łyżew, 10 zł – wstęp z własnymi łyżwami

Wycieczki fakultatywne oraz warsztaty realizowane są przy zgłoszeniu się min. 15 osób.

Uwagi:
1. Każdy uczestnik fakultatywnej wycieczki zagranicznej musi posiadać aktualny paszport lub dowód osobisty.
2. Kwota w koronach płatna na miejscu.
3. Grupy 8-13 lat i14-18 lat

OPCJONALNE:


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Opole do potwierdzenia - - 150.00
Warszawa zatoczka autobusowa Niemcewicz 17 (dawniej hotel Harctur) 07:00 - 0.00
Wrocław Parking, przy wejściu do IKEA w Parku Handlowym Bielany 12:00 - 0.00