Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowisko i obóz rekreacyjny - Snow Active

Miejsce: Gorce, Pieniny i Beskid Sądecki -> Niedzica
Zakwaterowanie: Hotel PIENINY**
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek
Dojazd: Autokarem.
Profil: zimowiska dla dzieci, zimowiska krajowe, obozy zimowe
Wiek uczestników: od 8 do 15 lat
Symbol oferty: Z-21365

Terminy i ceny

1299.00 PLNrezerwuj 02.02.2019 - 09.02.2019

Aby dokonać rezerwacji danego terminu zimowiska - kliknij w przycisk "rezerwuj"

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie i wyżywienie. Opiekę kadry pedagogicznej. Bilet wstępu do Term Bania. Off - road 4x4. 2 wyjścia na kręgielnię. Zwiedzanie Elektrowni wodnej w Niedzicy. Program zabawowy SNOW ACTIVE. Ubezpieczenie NNW (5.000 zł). Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł. GWARANCJA AKLIMATYZACJI
Cena nie zawiera:
Transport autokarem i podczas realizacji programu. Obligatoryjna opłata za dojazd na realizację programu (obowiązkowy postój autokaru, wszyscy uczestnicy). Obligatoryjna opłata za dojazdy na realizację programu (uczestnicy z dojazdem własnym).

Zimowy wypoczynek bez nart? Ale z atrakcjami! Elektrownia Wodna i Zamek Dunajec, Terma Bania, kręgielnia, salon gier. Zimowisko i obóz rekreacyjny - Snow Active zaoferuje Wam program animacyjny, który nie pozwoli się nudzić nikomu. A do tego przejażdżka autem z napędem 4x4!

PROGRAM ZABAWOWY SNOW ACTIVE
TERMA BANIA

Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 - 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy. W Strefie Zabawy zlokalizowano m.in.: wewnętrzne i zewnętrzne baseny termalne napełnione wodą o temperaturze od 34°C do 38°C, całoroczne zjeżdżalnie: Anakondę, Turbo, Pontonową oraz Rodzinną o łącznej długości ponad 300 metrów, karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grotę z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, 2 wanny jacuzzi napełnione surową, siarkową wodą geotermalną o temperaturze 37°C, Termusiowy brodzik wewnętrzny z kaskadami wodnymi, samonapełniającymi się wiadereczkami oraz wodnym jeżem, wewnętrzny wodny plac zabaw, wyposażony m.in. w zjeżdżalnię, wodnego węża i magiczne wysepki oraz restaurację i bary.
ZAMEK DUNAJEC
Zwiedzanie zakamarków, które posłużyły za plan do nakręcania serialu ,,Wakacje z Duchami" zobaczymy m.in. studnię, do której – według legendy – wpadła Brunhilda i lochy, w których więziony był zbójnik Janosik.
OFF ROAD 4 x 4
Ekscytująca jazda samochodami terenowymi z instruktorem. Spróbuj swoich sił na ekstremalnych bezdrożach. Jazda 4x4 to doskonała okazja, aby przeżyć niezapomnianą przygodę i stawić czoła licznym przeszkodom na trasie. Przekonasz się, że samochód z napędem na cztery koła pokonuje niemal wszystko. Duża dawka adrenaliny gwarantowana!
KRĘGLE
Rywalizacja na prawdziwej dwutorowej kręgielni! Odbędziemy tam dwukrotnie emocjonujące zawody! Zobacz, czy jesteś w stanie przechytrzyć innych uczestników – tutaj liczy się precyzja!
SALON GIER
Bilard, ping pong, a może piłkarzyki? Salon gier z pewnością dostarczy wszystkim wiele radości i niezwykłych wrażeń związanych ze zdrową rywalizacją.
ZWIEDZANIE ELEKTROWNI WODNEJ
Zapora w Niedzicy jest najwyższą w Polsce zaporą ziemną z centralnym uszczelnieniem glinowym. Poniżej zapory znajduje się elektrownia wodna wyposażona w 2 turbiny odwracalne. Budynek elektrowni jest posadowiony 40 m pod ziemią – posiada 7 kondygnacji. Dostępne do zwiedzania z przewodnikiem są pomieszczenia technologiczne elektrowni wraz z urządzeniami do produkcji prądu, a także podziemny tunel – galeria kontrolna zapory poprowadzona w skale, 50 m pod wodą i nasypem zapory.
OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK
W specjalnie przygotowanym kręgu ogniskowym upieczemy kiełbaski.
GÓRALSKIE ŚPASY (po góralsku zabawa)
Będzie witanie gości po zbójecku, liczne konkursy: na najsilniejszego StrongCepra, obierania gruli, taniec zbójnicki, wiedzy o regionie, a na koniec wybór Gaździnki i Zbójnika wieczoru.
LODOWE I ŚNIEGOWE RZEŹBY
Zbudujemy igloo, ulepimy bałwana giganta, będziemy robić, rzeźbić, lepić orły, zające i inne cuda z lodu.
BITWA O IGLOO
Drużynowa walka na śnieżki. Dzięki odpowiedniej strategii, pokonacie przeciwnika.
DYSKOTEKA Z DJ
ZABAWY ZIMOWE NA GÓRCE

Zjazdy będą na sankach, jabłuszkach, workach i "byle czym".

Zimowisko w Niedzicy to możliwość spędzenia niezapomnianych chwil nad jeziorem Czorsztyńskim. To tu znajduje się średniowieczny zamek Dunajec. Jedną z najbardziej tajemniczych kart w jego historii jest odnalezione inkaskie "kipu" – rodzaj zapisu pismem węzełkowym, które zawiera ponoć informacje o ukrytym skarbie. Zamek był też plenerem wielu filmów, np. seriali "Wakacje z duchami" i "Janosik". Niedzica leży nad Zalewem Czorsztyńskim, wokół którego znajdują się takie atrakcje jak ruiny zamku w Czorsztynie, góra Wdżar pochodzenia wulkanicznego, zapora Zbiornika Czorsztyńskiego wraz z elektrownią oraz osada turystyczna w Kluszkowcach z muzeum etnograficznym. Przede wszystkim te rejony słyną z pięknej przyrody Pienińskiego Parku Narodowego.
Naprawdę, warto tu przyjechać!

ZAKWATEROWANIE
Hotel PIENINY**
położony wśród zieleni, w niewielkiej odległości od Jeziora Sromowieckiego i niedzickiego Zamku Dunajec. Oferuje pokoje w pokojach 2, 3-osobowych, apartamentach i pokojach typu studio z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT, telefonem, radiem. Do dyspozycji gości bogata infrastruktura sportowo-wypoczynkowa: boisko do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, kort tenisowy, boisko do badmintona, mini golf, plac zabaw, trampolina, stoły do tenisa stołowego, salon gier, bilard, air hokej, dart, piłkarzyki, kręgielnia, wypożyczalnia rowerów, miejsce na organizację ogniska, basen letni.

WYŻYWIENIE
3 posiłki dziennie + podwieczorek (bardzo smaczna, domowa kuchnia). Śniadania i kolacje bufetowe, obiady serwowane.

CHĘTNYM PROPONUJEMY (wymagane min. 15 osób):
WYCIECZKA NA SŁOWACJĘ – AQUACITY – 130 zł

KULIG Z POCHODNIAMI – 55 zł

CENA ZAWIERA: Zakwaterowanie (7 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie, śniadania i kolacje w formie bufetu), od obiadokolacji do śniadania + suchy prowiant na drogę powrotną. Opiekę kadry pedagogicznej. Bilet wstępu do Term Bania (2,5 godz). Off - road 4x4 (1 godzina). 2 wyjścia na kręgielnię (turniej). Zwiedzanie Elektrowni wodnej w Niedzicy. Program zabawowy SNOW ACTIVE. Ubezpieczenie NNW (5.000 zł). Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł. "GWARANCJA AKLIMATYZACJI": Jeśli dziecko wyjedzie na kolonie pierwszy raz i nie zaaklimatyzuje się, przez co będą Państwo zmuszeni odebrać je wcześniej - niewykorzystane dni nie przepadają! Będą mogli Państwo wykorzystać te dni w dowolnym, następnym terminie kolonii, również za rok!

CENA NIE ZAWIERA: Transport autokarem i podczas realizacji programu, zgodnie z tabelą transportową. Obligatoryjna opłata za dojazd na realizację programu (obowiązkowy postój autokaru, wszyscy uczestnicy) - ok. 25 zł. Obligatoryjna opłata za dojazdy na realizację programu (uczestnicy z dojazdem własnym) - 100 zł.

Transport:
Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Transport oznaczony "do potwierdzenia" jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdów na imprezę z danej miejscowości, ze wskazaniem najbliższego miejsca zbiórki. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba) + sprzęt narciarski/snowboardowy w pokrowcu (1 komplet). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

OPCJONALNE:

AQUACITY Poprad to łącznie 2.160 m2 basenów wyposażonych w hydromasaże, gejzery, natryski, łóżka wodne. dzwon huśtawkowy itp. Aquapark oferuje 4 termalne baseny zewnętrzne w których temperatura wody waha się od 28°C do 38°C , rury i zjeżdżalnie i wewnętrzny basen pływacki o wymiarach olimpijskich (50m). Zewnętrzne baseny termalne Blue Diamond i Blue Sapphire z chromoterapią i unikatowym Laser Show czynią z parku wodnego AquaCity Poprad jeden z największych i najlepszych Aquaparków w Europie. Wymagany paszport lub dowód osobisty. Wycieczka całodzienna.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd własny Hotel Pieniny 18.00 08.00 100.00
Opole Dworzec Autobusowy lub Dworzec PKP 12.00 18.00 140.00
Radom McDonald przy CIRCLE K (wyjazd) / LUKOIL (powrót) 10.00 15.00 150.00
Szczecin Dworzec Autobusowy lub Dworzec PKP 05.00 21.00 220.00
Do potwierdzenia przy min. 6 uczestnikach. Przejazd: PKP, autokar rejsowy lub bus.
Warszawa Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej 08.00 17.00 150.00
Wrocław Dworzec Autobusowy lub Dworzec PKP 10.00 20.00 140.00
Do potwierdzenia przy min. 6 uczestnikach. Przejazd: PKP, autokar rejsowy lub bus.