Ferie Zimowe 2021
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowisko i obóz rekreacyjny - Młodzi Dociekliwi

Miejsce: Tatry i Podhale -> Biały Dunajec
Zakwaterowanie: Ośrodek Danuta
Wyżywienie: 4 posiłki dziennie
Dojazd: Autokarem
Profil: ferie zimowe 18.01 - 31.01.2021, zimowiska krajowe, obozy zimowe, zimowiska dla dzieci
Wiek uczestników: od 7 do 16 lat
Symbol oferty: Z-24254

Terminy i ceny

Aktualnie brak wolnych terminów do tej oferty.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej i medycznej - zgodnie z przepisami MEN, opłaty: za wycieczki wg programu, program animacyjny, ubezpieczenie NNW, podatek VAT.
Cena nie zawiera:
Transportu

Zimowisko i obóz rekreacyjny - Młodzi Dociekliwi to wyjazd skierowany dla wszystkich osób, które nie chcą korzystać z jazdy na nartach lub desce snowboardowej, ale chcę spędzić niezapomniane zimowe ferie w atmosferze świetnej zabawy z dużą dozą ADRENALINY. Czeka na Was wodne szaleństwo w Termie Bania, odwiedzimy Zakopane, zorganizujemy turniej LASER TAG, ZIMOWY ZORBING, SNOWTUBING ale to nie wszystko...

PROGRAM RAMOWY:

 • 1 Dzień: Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, kolacja. Nocleg.
 • 2 – 6 Dzień: Realizacja bogatego programu animacyjnego pobudzającego kreatywność uczestników, wycieczek oraz ekstremalnych przeżyć. W programie między innymi: Gorące Termy, Snowtubing, Zorbing, LaserTag, zajęcia detektywistyczne, Odyseja Pomysłu i wiele więcej.
 • 7 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach porannych. Przejazd do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

MŁODZI DOCIEKLIWI – WARSZTATY ANIMACYJNE:

 • MAFIJNE PORACHUNKI: W Białym Dunajcu pojawili się nowi gracze. Terroryzują miasto i jego mieszkańców. Policja wysłała swoich najlepszych agentów, którzy działają pod przykrywką. Uczestnicy zagrają w kultową „MAFIĘ” grę znaną na całym świecie, uczącą abstrakcyjnego myślenia i dedukcji.
 • DAKTYLOSKOPIA: Jakie ślady na miejscu przestępstwa pozostawił po sobie złodziej? Nauka jak w prosty sposób ściągać odciski palców z przedmiotów i porównać je z odciskami innych osób.
 • W ŚWIECIE SZYFRÓW: Jednym z zadań policyjnych ekspertów jest łamanie szyfrów i tłumaczenie slangu jakim posługują się przestępcy. Nauka używania różnych rodzajów szyfrów i ich odczytywania.
 • NA TROPIE ZBRODNI: Mapa popełnionych przestępstw, pozostawione ślady, tajemnicze zadania do wykonania i…. ekstremalna zimowa gra terenowa. To będzie super zabawa w policjantów i złodziei. To będzie prawdziwy sprawdzian odczytywaniem znaków pozostawionych przez przeciwną drużynę.
 • ZGADNIJ KTO: Podczas zimowego wieczoru uczestnicy zagrają w zwariowaną grę integracyjną „CZÓŁKO”. Ciekawe kto najlepiej poradzi sobie z zadawaniem pytań, które są kluczowe w rozwiązywaniu kryminalnych zbrodni przez detektywów.
 • ODYSEJA POMYSŁU: Podczas zajęć uczestnicy nauczą się kreatywnego i krytycznego myślenia, poprzez twórcze rozwiązywanie problemów, łamigłówek i zagadek. Będziemy uczyć się także jak marzyć, być odważnym i myśleć samodzielnie, nieszablonowo. To wszystko w duchu kooperacji i otwartości na pomysły innych osób z TEAMU. Poznamy także czy jesteśmy typem ryzykanta, inicjatora czy pomysłodawcy.

A TO NIE KONIEC ATRAKCJI BO CZEKA NA NAS JESZCZE:

 • LASER TAG: strategiczna gra terenowa. Nowoczesna, bezbolesna alternatywa dla klasycznego paintballa. Każde trafienie sygnalizowane jest sygnałem dźwiękowym oraz świetlnym na opasce przeciwnika. Sprawia, że każdy z graczy może wcielić się w prawdziwego wojaka na polu bitwy. Paintball bez kulek? Tak dla Laser Tag!
 • ŚNIEŻNY ZORBING: czyli sport ekstremalny w kuli sferycznej, który gwarantuje niezapomniane przeżycia.
 • SNOWTUBING: sanki są przestarzałe! Używając specjalnych pontonów będziemy ześliznąć się po narciarskim stoku. Rozrywka dostarczająca pozytywnych endorfin i emocji.
 • GORĄCY WPOCZYNEK W TERMIE BANI: wizyta w termach połączona z gorącymi kąpielami nie tylko pozwoli uczestnikom na doskonały relaks ale również zahartuje, ponieważ woda termalna jest bogata w liczne związki mineralne. Czeka na nas wiele atrakcji takich jak np.: zjeżdżalnie Anakonda, Turbo, Pontonowa i inne - łącznie ponad 300 metrów długości, karuzele wodne, kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad i oczywiście baseny termalne.
 • WYCIECZKA AUTOKAROWA DO ZAKOPANEGO: Krupówki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i klimatycznych deptaków w całej Polsce. Jest to gwarna i tętniąca życiem ulica w Zakopanem, zawsze pełna odwiedzających i mnóstwa, ciekawych atrakcji. Na samych Krupówkach znajduje się wiele barów, regionalnych restauracji, a także mnóstwo sklepów.
 • CITY GAME: zwariowana gra terenowa na Krupówkach!
 • KULTOWA GRA W KAPSLE: oczywiście najpierw sami skonstruujemy tory i trasy. Im trudniejsza trasa – kręta, dłuższa z różnymi przeszkodami tym weselsza będzie rozgrywka. Wygrywa gracz, którego kapsel jako pierwszy dotrze do mety.
 • WIECZÓR FILMOWY w przytulnym zaciszu ciepłego pensjonatu.
 • Idealne selfie czyli zimowa FOTO BUDKA.
 • Rozgrywki sportowe
 • Wieczór z PLANSZÓWKAMI.

BIAŁY DUNAJEC: jest niewielką, malowniczą, górską miejscowością, położoną wzdłuż potoku, od którego wzięła swoją nazwę. Biały Dunajec jest oddalony zaledwie kilka kilometrów od centrum Zakopanego. Miłośnicy jazdy na nartach i snowboardzie mogą stąd szybko i łatwo dostać się do znanych narciarskich miejscowości - Białki i Bukowiny Tatrzańskiej, Małego Cichego oraz na wyciąg Suche-Ski. Jest to wymarzone miejsce dla miłośników białego szaleństwa!

ZAKWATEROWANIE: OŚRODEK „DANUTA” pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami i TV; obiekt zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Ośrodek można obejrzeć na stronie: http://owdanuta.pl

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: tenis stołowy, „piłkarzyki”, sala wyposażona w sprzęt nagłaśniający i specjalne oświetlenie, kameralna sala kominkowa, boiska sportowe: do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, specjalne miejsce na ognisko, plac zabaw.

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT: autokar na trasie Gdańsk – Biały Dunajec – Gdańsk/ Mława – Biały Dunajec – Mława w zależności od wybranego terminu. Wyjazd z Gdańska/Mławy w godzinach porannych. Powrót w godzinach wieczornych. Z pozostałych miejsc zgodnie z rozkładem jazdy. Istnieje możliwość wsiadania na trasie przejazdu.

KADRA: Wykwalifikowana kadra instruktorów – doświadczeni wychowawcy i kierownik.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - NNW - 10.000 zł, OC - 100.000 zł, SS - 1.000 zł + rozszerzone o uprawianie sportów zimowych (SKI) oraz sportów wysokiego ryzyka – w ramach standardowej ochrony.

W CENĘ WLICZONO – zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej i medycznej – zgodnie z przepisami MEN, opłaty: za wycieczki wg programu, program animacyjny, ubezpieczenie NNW, podatek VAT.

Dopłata za transport wynosi:
Gdańsk, Tczew, Kwidzyn (Kopytkowo) + 200 zł, Łódź, Piotrków Trybunalski, Warszawa + 140 zł, Częstochowa + 100 zł, Katowice + 80 zł, Mława, Pułtusk + 160 zł, Radom + 120 zł, Lublin, Rzeszów, Olsztyn, Wrocław + 160 zł (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach), Elbląg + 200 zł, Olsztyn, Ostróda + 180 zł (przejazdy antenowe realizowane przy min. 4 osobach). Dojazd własny – brak dopłat

UWAGA! Na trasach krajowych (przejazdy antenowe) istnieje możliwość transportu autokarem
o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze.

WAŻNE DODATKOWE INFORMACJE:

 1. Należy zabrać ze sobą ciepłą odzież zimową / termo aktywną przystosowaną do  warunków panujących zimą w górach.
 2. Z powodu małej ilości uczestników Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu z wyznaczonego miasta, możliwość zmiany miejsca i godziny wyjazdu oraz środka transportu.
 3. Maksymalny  bagaż : 1 torba podróżna lub plecak max 20 kg + bagaż podręczny.
 4. Aktualne godziny wyjazdów i miejsca zbiórek zostaną podane na 7 dni przed wyjazdem.
 5. Uczestnicy są zobowiązani do posiadania legitymacji szkolnej
 6. Grupy wiekowe: 7-12 i 13-16 lat

OPCJONALNE:


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Częstochowa - - 100.00
Dojazd Własny - - 0.00
Elbląg (przejazdy antenowe realizowane przy min. 4 osobach) - - 200.00
Gdańsk - - 200.00
Katowice - - 80.00
Kwidzyn (Kopytkowo) - - 200.00
Lublin (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach) - - 160.00
Łódź - - 140.00
Mława - - 160.00
Olsztyn (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach) - - 160.00
Ostróda (przejazdy antenowe realizowane przy min. 4 osobach) - - 180.00
Piotrków Trybunalski - - 140.00
Pułtusk - - 160.00
Radom - - 120.00
Rzeszów (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach) - - 160.00
Tczew - - 200.00
Warszawa - - 140.00
Wrocław (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach) - - 160.00