Ferie Zimowe 2021
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowisko i obóz narciarski Extreme & Laster Tag & Zorbing

Miejsce: Beskid Śląski i Żywiecki -> Wisła
Zakwaterowanie: Dom Wczasowy Limba
Wyżywienie: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)
Dojazd: Autokarem
Profil: ferie zimowe 25.01 - 07.02.2021, zimowiska krajowe, obozy zimowe, zimowiska dla dzieci, obozy narciarskie
Wiek uczestników: od 7 do 16 lat
Symbol oferty: Z-24255

Terminy i ceny

Aktualnie brak wolnych terminów do tej oferty.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej i medycznej - zgodnie z przepisami MEN, zajęcia z instruktorem narciarstwa lub snowboardu w zależności od potrzeb uczestników, opłaty: za wycieczki wg programu, ubezpieczenie SKI + NNW, podatek VAT, dojazdy na stok.
Cena nie zawiera:
Transportu, 10 zł kaucja za karnet, skipassów.

Zimowisko i obóz narciarski Extreme to wyjazd polecany jest dla początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych narciarzy. W czasie zimowiska uczymy podstaw jazdy na nartach lub doskonalimy Wasze umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Dodatkowo czeka na Was turniej laser tag, zorbing i bardzo bogaty program apres ski.

PROGRAM RAMOWY:

 • 1 Dzień: Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, kolacja. Nocleg.
 • 2 – 6 Dzień: Jazda na nartach na stacjach kompleksu Wiślańskiego. Lekcje jazdy odbywają się pod opieką instruktorów – wychowawców. Zajęcia Apres Ski, integracja oraz zabawa.
 • 7 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach porannych. Przejazd do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

PROGRAM NARCIARSKI:
Przed nami 5 dni białego szaleństwa na stokach.
Początkujących narciarzy zapoznamy ze sprzętem i słownictwem narciarskim, kodeksem oraz dekalogiem FIS, przedstawimy jak bezpiecznie zachowywać się na stoku, nauczymy się wstawania, bezpiecznego upadania, wchodzenia pod górę, skrętów a przede wszystkim jazdy na nartach.
Na średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy czeka szlifowanie zdobytych już umiejętności. Wyeliminujemy ewentualne błędy i skorygujemy złe nawyki. Popracujemy nad doskonaleniem pracy nóg i balansowania. Nauczymy się szybkich zjazdów, zwrotów, śmigów, skrętów. Dla najtwardszych czeka jazda synchroniczna, alpine – szybki zjazd na krawędziach oraz nauka zjazdu carvingowego.
Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów specjalizujących się w pracy z dziećmi. Cyfrowe rejestrowanie zajęć na stoku oraz analiza nagrań da możliwość młodym narciarzom na korektę błędów.

PROGRAM APRES SKI:

 • LASER TAG - strategiczna gra terenowa. Nowoczesna, bezbolesna alternatywa dla klasycznego paintballa. Każde trafienie sygnalizowane jest sygnałem dźwiękowym oraz świetlnym na opasce przeciwnika. Sprawia, że każdy z graczy może wcielić się w prawdziwego wojaka na polu bitwy. Paintball bez kulek? Tak dla Laser Tag!
 • ZORBING – czyli ekstremalny sport w kuli sferycznej. Turlanie się będąc wewnątrz gigantycznej kuli to prawdziwy sprawdzian wytrzymałości i gwarancja niezapomnianego przeżycia
 • PARK WODNY OLZA czyli relaksik po nartach…
 • Aquapark oferuje basen rekreacyjny z wieloma atrakcjami: jest kręta zjeżdżalnia o długości 70m, rwąca rzeka, gejzery i wodospady płaszczowe, a temperatura wody nie spada poniżej 30 stopni. Miłośnicy saun mogą skorzystać z sauny suchej oraz parowej. Jako jedna z atrakcji polecana jest chłodniejsza grota relaksu, idealna po seansie saunowym
 • Piesze wycieczki, dzięki którym poznamy Wisłę i jej przepiękną okolicę
 • Wieczór filmowy w przytulnym zaciszu ciepłego pensjonatu
 • Idealne selfie czyli zimowa foto budka
 • Wieczór z planszówkami
 • Bitwa na śnieżki
 • Dyskoteka

WISŁA: znana bardzo dobrze przez wszystkich fanów białego szaleństwa przepiękna miejscowość w Beskidzie Śląskim. Malownicze miasteczko górskie zyskało sławę dzięki polskiemu skoczkowi Adamowi Małyszowi, który urodził się w Wiśle.

INFRASTRUKTURA NARCIARSKA:
KOMPLEKS WIŚLAŃSKI:
to stanowiące jedną całość kilkanaście stacji narciarskich, kilkadziesiąt wyciągów oraz tras zjazdowych o różnym stopniu trudności (łącznie 25 km tras). Taka oferta daje możliwość skorzystania codziennie z innej infrastruktury. Obiekty są oświetlone i wyratrakowane, z pewnością przypadną do gustu zarówno profesjonalnym, jak i początkującym narciarzom i snowboardzistom.
Najbardziej popularne stacje do naszej dyspozycji to:

NOWA OSADA:

 • Trasy: 6 tras zjazdowych o łącznej długości 3760 m (m.in. czerwona, niebieska, nartostrada)
 • Wyciągi: 4-osobowe krzesełka, orczyki, talerzykowe
 • Dodatkowe informacje: oświetlone stoki, wyciągi dla dzieci
 • Kamera online

CIEŃKÓW:

 • Trasy: 5 tras o łącznej długości 4550 m (czerwone, niebieskie, nartostrada)
 • Wyciągi: 4-osobowe krzesełka, orczyki, talerzykowe
 • Dodatkowe informacje: oświetlone stoki, wyciągi dla dzieci, narciarska karuzela
 • Kamera online

SKOLONITY:

 • Trasy: 3 tras o łącznej długości 2300 m (m.in. czerwona, niebieskie)
 • Wyciągi: 4-osobowe krzesełka, talerzykowe
 • Dodatkowe informacje: oświetlone stoki, wyciągi dla dzieci
 • Kamera online

SIGLANY:

 • Trasy: 2/3 trasy o łącznej długości około 1000 m (czerwona, niebieskie)
 • Wyciągi: orczyki
 • Dodatkowe informacje: oświetlone stoki, wyciąg dla dzieci

UWAGA: Wszystkich uczestników obozu obowiązuje jazda w kasku ochronnym!!!

ZAKWATEROWANIE: DOM WCZASOWY LIMBA obiekt malowniczo położony na zachodnim zboczu góry Partecznik, w dzielnicy wczasowo-rekreacyjnej, niedaleko centrum Wisły. Pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz Internetem bezprzewodowym Wi-Fi; Ośrodek można obejrzeć na stronie: https://dwlimba.pl/

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: tenis stołowy, sale wyposażone w sprzęt multimedialny, sala dyskotekowa, specjalne miejsce na ognisko, plac zabaw, boisko.

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT: autokar na trasie Gdańsk – Wisła – Gdańsk/ Mława – Wisła – Mława w zależności od wybranego terminu. Wyjazd z Gdańska/Mławy w godzinach porannych. Powrót w godzinach wieczornych. Z pozostałych miejsc zgodnie z rozkładem jazdy. Istnieje możliwość wsiadania na trasie przejazdu.

UWAGA! Na trasach krajowych (przejazdy antenowe) istnieje możliwość transportu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.

KADRA: Wykwalifikowana kadra instruktorów – doświadczeni wychowawcy i kierownik.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - NNW - 10.000 zł, OC - 100.000 zł, SS - 1.000 zł + rozszerzone o uprawianie sportów zimowych (SKI) oraz sportów wysokiego ryzyka – w ramach standardowej ochrony.

W CENĘ WLICZONO – zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej i medycznej - zgodnie z przepisami MEN, zajęcia z instruktorem narciarstwa lub snowboardu w zależności od potrzeb uczestników, opłaty: za wycieczki wg programu, ubezpieczenie SKI + NNW, podatek VAT, dojazdy na stok.

W CENĘ NIE WLICZONO – transportu; 10 zł kaucja za karnet, skipasów ok. 320 zł (cena karnetów skipass podana jest z sezonu zimowego 2020 i może ulec niewielkiej zmianie – aktualny cennik skipassów pojawi się w październiku/listopadzie 2020 r.).

Dla chętnych: możliwość wypożyczenia sprzętu narty/snowboard - 40 zł /dzień.

UWAGA! Na trasach krajowych (przejazdy antenowe) istnieje możliwość transportu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze.

Dopłata za transport: W zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:
Gdańsk, Tczew, Kwidzyn (Kopytkowo) + 200 zł, Łódź, Piotrków Trybunalski, Warszawa + 140 zł, Częstochowa + 100 zł, Katowice + 80 zł, Mława, Pułtusk + 160 zł, Radom + 120 zł,
Lublin, Rzeszów, Olsztyn, Wrocław (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach) + 160 zł,
Elbląg + 200 zł, Olsztyn, Ostróda + 180 zł (przejazdy antenowe realizowane przy min. 4 osobach). Dojazd własny – brak dopłat

UWAGA! Na trasach krajowych (przejazdy antenowe) istnieje możliwość transportu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze.

WAŻNE DODATKOWE INFORMACJE:

 1. Każdy uczestnik jest zobowiązany do posiadania i noszenia kasku ochronnego.
 2. Należy zabrać ze sobą sprawny sprzęt narciarski: narty, buty, kask (możliwość wypożyczenia na miejscu około 40zł komplet/ osobę za dzień).
 3. Z powodu małej ilości uczestników Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu z wyznaczonego miasta, możliwość zmiany miejsca i godziny wyjazdu oraz środka transportu.
 4. Maksymalny bagaż : 1 torba podróżna lub plecak max 20 kg + bagaż podręczny + 1 para nart lub snowboard + buty.
 5. Aktualne godziny wyjazdów i miejsca zbiórek zostaną podane na 7 dni przed wyjazdem.
 6. Uczestnicy są zobowiązani do posiadania legitymacji szkolnej
 7. Grupy wiekowe: 7-12 i 13-16 lat

OPCJONALNE:


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Częstochowa - - 100.00
Dojazd Własny - - 0.00
Elbląg (przejazdy antenowe realizowane przy min. 4 osobach) - - 200.00
Gdańsk - - 200.00
Katowice - - 80.00
Kwidzyn (Kopytkowo) - - 200.00
Lublin (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach) - - 160.00
Łódź - - 140.00
Mława - - 160.00
Olsztyn (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach) - - 180.00
Ostróda (przejazdy antenowe realizowane przy min. 4 osobach) - - 180.00
Piotrków Trybunalski - - 140.00
Pułtusk - - 160.00
Radom - - 120.00
Rzeszów (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach) - - 160.00
Tczew - - 200.00
Warszawa - - 140.00
Wrocław (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach) - - 160.00