Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowisko artystyczne

Miejsce: Tatry i Podhale -> Poronin
Zakwaterowanie: Zimowy Camp Kogis
Wyżywienie: 3 razy dziennie plus podwieczorek
Dojazd: PKP lub autokarem/busem
Profil: zimowiska artystyczne, zimowiska krajowe, zimowiska dla dzieci
Wiek uczestników: od 7 do 12 lat
Symbol oferty: Z-21355

Terminy i ceny

1299.00 PLNrezerwuj 27.01.2019 - 02.02.2019
1299.00 PLNrezerwuj 10.02.2019 - 16.02.2019
1299.00 PLNrezerwuj 17.02.2019 - 23.02.2019

Aby dokonać rezerwacji danego terminu zimowiska - kliknij w przycisk "rezerwuj"

Cena zawiera:  
Realizację programu, całodobową opiekę wychowawców, kierownika, wyżywienie, 6 noclegów, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 10 000 zł, całodobową opiekę lekarską.
Cena nie zawiera:
Dojazdu.

Cześć, artystyczne dusze! Zapraszamy Was w góry, na zimowisko artystyczne gdzie wykonacie wiele ciekawych prac artystycznych i nauczycie się nowych rzeczy! Gotowi? Zaczynamy!

PROGRAM:
Modelowanie i rzeźbienie –
z różnych kolorowych mas do lepienia powstaną bajkowe, barwne i niepowtarzalne dzieła.
Szkice węglem- jak rysować węglem? Malowanie specjalnymi węgielkami to świetna zabawa!
Malowanie na śniegu – czy próbowaliście już malować na śniegu? Tylko u nas specjalne farby, dzięki którym stworzycie niepowtarzalne śnieżne dzieła
Zwariowane malowanie – prace plastyczne wykonywane różnymi technikami – kredki (ołówkowe, olejne, akwarelowe, świecowe), ołówki, farby, malowanie woskiem.
Zabawy z kolorami, nauka łączenia kolorów i tworzenia nowych. Dobieranie i mieszanie barw. Nauczymy się tworzyć własne kolory z pięknych, kolorowych farbek! Poznamy nazwy mniej znanych kolorów.
Ulepieni bohaterowie – towarzyszyć nam będą samodzielnie wykonane wróżki, zwierzątka, elfy. Warsztaty plastyczne z kolorową masą do lepienia.
Specjalna sesja fotograficzna – na zakończenie kolonii uwiecznimy na fotografiach nasze dzieła.
Barwienie ryżu – czy bawiliście się już kolorowym ryżem? Wykonamy przy jego użyciu oryginalne, trójwymiarowe dzieła.
Wyklejanki,wycinanki,wydzieranki – zrobimy samodzielnie piękne serwetki, ramki lub obrazki używając przeróżnych materiałów, koralików, brokatu, scrapek i kleju.
Pocztówka do rodziców – sami zrobimy wielką pocztówkę do rodziców, dziadków, rodzeństwa! Wyślemy jej fotografię przez internet i telefon!
Wycieczka do Zakopanego – zobaczymy Gubałówkę, zakopiańską architekturę, skocznię i oczywiście słynne góralskie straganiki. Zapach oscypków, widok góralskich koników i widoki na Tatry to coś, co wszyscy kochamy!
Wieczór filmowy i gorąca czekolada – czyli wieczór filmowy z kubkiem kakao lub gorącej czekolady. A do tego – zapierające dech w piersiach filmy pokazowe ze zjazdów, ewolucji i skoków na nartach i desce. Podpatrzymy sztuczki i tricki zawodowców!
Slide SNOW – NOWOŚĆ! – maty śnieżne, to coś, czego zapewne jeszcze nie próbowaliście! Zwariowane zjazdy na „slide snow” to świetna alternatywa dla tradycyjnych sanek – dla małych i dużych.
Biała integracja i zjazdy na górce – świetna zabawa i dużo emocji gwarantowane! Wspólne lepienie bałwana-giganta, bitwa o igloo, zjazdy na byle czym, i szaleństwa na górce – w Tatrach zwykle śniegu jest dużo i to przez całą zimę!
Zabawy sportowo – regionalne Oscypek Cup – góralskie opowieści, zagadki i legendy, zabawy oparte na folklorze gór – to właśnie Turniej Oscypka, na który Was zapraszamy. Rywalizacja na wesoło w lokalnym klimacie. Świetna zabawa gwarantowana!
Wieczór po zbójnicku i ognisko z pieczeniem kiełbasek – góralski zabawy, zbójeckie harce – podczas wieczoru przy góralskim ognisku wybierzemy najsprytniejszego Janosika i najmilszą Marynę, a to tylko jedna atrakcja z wielu, które na Was czekają.
Planszówkowy zawrót głowy – ciekawe gry logiczne, najnowsze gry planszowe (i kultowe planszówki też) i gry karciane – zobacz jakie nowości przygotowaliśmy dla Was w tym sezonie.
Rurkowa budowa – budowle z małych rurek to zwariowane zespołowe układnie rakiet, budowli, pojazdów i czego dusza zapragnie – a przy tym świetna zabawa dla całego zespołu!
Szalony Konstruktor – uwielbiane przez Was zestawy konstrukcyjne Engino, Lego Technic i inne klocki konstrukcyjne, czyli świetna zabawa dla małych i dużych. Spróbujecie?
Unihokej Cup! – oto turniej unihokeja – kto wykaże się największą celnością i refleksem?
Trickboard, dyski i równoważnie – koła do balansowania, Trickboards, Select Balance Boards, piłki z orbitą – kto najlepiej poradzi sobie z okrągłym dyskiem, a kto z deską na specjalnym walcu? Zabawy ruchowe.
Pamiątkowo – spacer w poszukiwaniu najfajniejszych pamiątek z gór. Mnóstwo góralskich sklepików kusi turystów oscypkami, góralskimi ciupagami i modnymi, zimowymi różnościami.
Zimowa dyskoteka z niespodzianką – magia dźwięków i tańca – a temat przewodni imprezy Wy sami wymyślicie! Zapraszamy Was na prawdziwe szaleństwo przy muzyce i niespodziankę! Tego nie można przegapić!
Uroczyste zakończenie obozu – wielka i wzruszająca prezentacja zdjęć i pokaz filmów obozowych, a potem rozdanie pamiątkowych dyplomów.

Zakwaterowanie: Nasz pensjonat położony jest w Poroninie k. Zakopanego. Pokoje 2-5 osobowe, wszystkie pokoje z łazienkami. Większość pokoi jest z balkonem, z widokiem na góry, las i strumyk. Pensjonat posiada piękną jadalnię w góralskim stylu, salę na dyskoteki, tenis stołowy oraz piłkarzyki.

Wyżywienie: Pyszne posiłki to podstawa! Smakowite dania przygotowane na miejscu: śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje, napoje do każdego posiłku, prowiant na drogę powrotną dla dzieci korzystających z dojazdu kolonijnego. Śniadania i kolacje są w formie szwedzkiego stołu, a więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Pierwszym posiłkiem w obiekcie jest ciepła obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnim – śniadanie w dniu wyjazdu. Szefowa kuchni serwuje domowe, regionalne posiłki, ewentualną dietę dziecka proszę pisemnie zgłosić przy zapisie.

Dojazdy: Dojazd własny 0 zł lub kolonijny za dopłatą. Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry. Dojazd kolonijny odbywa się PKP lub autokarem/busem, dzieci są pod opieką opiekuna kolonijnego, muszą posiadać ważną legitymację szkolną (w razie jej braku do kosztów dojazdu należy doliczyć różnicę pomiędzy biletem ulgowym a biletem normalnym w dwie strony). Dojazdy kolonijne proponujemy z największych miast Polski, w terminach ich ferii: Wrocław 190 zł, Opole 180 zł, Katowice 160 zł, Gdańsk 220 zł, Warszawa 200 zł, Łódź 190 zł, Kutno 180 zł, Radom 180 zł, Częstochowa 180 zł. Dojazd z Poznania jest możliwy w terminie 27.01 – 02.02.2019. W przypadku niektórych odległych miast możliwy przejazd nocny. Dojazdy odbywają się pod warunkiem uzbierania wymaganej grupy chętnych z danej miejscowości.

Informacje dla rodziców
Dopilnujemy Waszych dzieci, tych młodszych i tych starszych też, aby miały na sobie czapki, rękawiczki, szaliki, ciepłe i suche ubrania, a nie miały przemoczonych nóg!  Sprawdzamy każdorazowo ubiór Uczestników. Zapewniamy całodobową opiekę i maksymalne bezpieczeństwo podczas wszystkich zajęć. Dbamy o dobry humor Dzieci. Na naszych obozach Uczestnicy nie mają czasu na tęsknotę i nudę! Rodzice otrzymują telefon kontaktowy do kierownika obozu. Czas kontaktu z dziećmi to pora po obiedzie.

Co zabrać
Czapkę, szalik, nieprzemakalne rękawiczki x2, zimową kurtkę sportową, nieprzemakalne spodnie, ciepły sweter, buty zimowe, przybory do mycia i ręcznik, klapki pod prysznic, tenisówki, krem na mróz z filtrem UV, pomadkę do ust, odzież, latarkę.
Z dokumentów proszę zabrać: ważną legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL, kieszonkowe. Pieniądze można przechowywać u wychowawcy.

Korzystanie z telefonów
Na naszych obozach można mieć ze sobą telefony komórkowe. Natomiast przygotujcie się na to, że na korzystanie z nich na pewno nie będzie czasu – na zajęcia telefony wyłączamy, a najlepsza pora do kontaktu z domem to odpoczynek po obiedzie.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Częstochowa - - 180.00
Dojazd Własny - - 0.00
Gdańsk - - 220.00
Katowice - - 160.00
Kutno - - 180.00
Łódź - - 190.00
Opole - - 180.00
Poznań w terminie 27.01 - 02.02.2019 - - 200.00
Radom - - 180.00
Warszawa - - 200.00
Wrocław - - 190.00