Ferie Zimowe 2023
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowiska taneczne

Organizowane przez nas zimowiska taneczne są ciekawą propozycją dla tych, którzy chcą się uczyć i rozwijać umiejętności taneczne w czasie ferii zimowych. Taniec wyzwala emocje, inspiruje i łączy, w tańcu uczymy się własnego ciała i dyscypliny, chłopcy i dziewczynki zdobędą i będą doskonalić swoje umiejętności taneczne, nauczą nowych technik od zawodowych instruktorów i będą mieli możliwość w pełni rozwijać swoje taneczne zdolności. Kolonie oferują wielu form tańca: street jazz i hip-hop, balet, taniec nowoczesny i taniec musicalowy.
Tleń - Zimowisko Interkamp Junior Teatr&Taniec&Muzyka, Tleń

Tleń - Zimowisko Interkamp Junior Teatr&Taniec&Muzyka

W najbliższe ferie młodych twórców zapraszamy ponownie w magiczne Bory Tucholskie! Zimowisko Interkamp Junior to piękne lasy, iście zimowa sceneria i oczywiście artystyczny programi. I oczywiście najważniejsze:…

 • Profil i wiek:

  Zimowiska taneczne
  od 7 do 12 lat
 • Terminy:

 • Transport:

  Autokar, bus lub pociąg.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Perła Borów
 • Wyżywienie:

  3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja.

Zimowiska taneczne 2023

Z całą pewnością nasze zimowiska taneczne rozruszają i rozbawią Wasze dzieci! Każdego dnia uczestnicy będą mogli doskonalić swoje umiejętności w wielu dostępnych stylach tanecznych: od tańca nowoczesnego po latynoamerykański, od jazzu po hip-hop, wprowadzimy również elementy baletu i gimnastyki. Zajęcia odbywać się będą w różnych grupach zaawansowania, adekwatnie do poziomu uczestników obozu. Zimowiska taneczne polecamy w związku z tym również osobom początkującym, które całkiem niedawno rozpoczęły przygodę z tańcem.

W przyjaznym otoczeniu, pod kierownictwem wykwalifikowanej kadry, nasze zimowiska mają za zadanie nie tylko regularną naukę tańca, ale pomagają zdobyć zaufanie we własne umiejętności oraz budują pozytywny wizerunek - każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda tanecznego show. Taniec to nie tylko kroki, ale także budowanie świadomości ciała i nauka wyrażania własnych emocji poprzez ruch - pozwala więc rozbudzić kreatywny potencjał dziecka, wyrażać w sposób bardziej pewny własne myśli i uczucia. Zimowiska taneczne kształtują sylwetkę, poprawiają samopoczucie i kondycję.

Na każdym tego typu obozach zimowych będzie okazja nauczyć się nowych kroków i poprawić styl taneczny w miłej kolonijnej atmosferze, a także poznać osoby o podobnych zainteresowaniach. Zimowiska taneczne to doskonała szansa dla tych z Was, którzy chcą rozpocząć przygodę z tańcem, ale również dla tych którzy już tańczą i pragną zdobyć nowe umiejętności oraz doskonalić warsztat.  Jeśli więc i Ty chcesz się doskonalić i czerpać radość z tańca, dołącz do nas bez wahania.