Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zimowe kolonie i obóz łyżwiarski w Tatrach

Miejsce: Tatry i Podhale -> Białka Tatrzańska
Zakwaterowanie: Zimowy Camp Kogis
Wyżywienie: 3 razy dziennie plus podwieczorek
Dojazd: PKP lub autokarem/busem
Profil: zimowiska sportowe, zimowiska krajowe, obozy zimowe, zimowiska dla dzieci
Wiek uczestników: od 8 do 18 lat
Symbol oferty: Z-21334

Terminy i ceny

1299.00 PLNrezerwuj 13.01.2019 - 19.01.2019
1299.00 PLNrezerwuj 20.01.2019 - 26.01.2019
1299.00 PLNrezerwuj 27.01.2019 - 02.02.2019
1299.00 PLNrezerwuj 03.02.2019 - 09.02.2019
1299.00 PLNrezerwuj 10.02.2019 - 16.02.2019

Aby dokonać rezerwacji danego terminu zimowiska - kliknij w przycisk "rezerwuj"

Cena zawiera:  
Wstęp na lodowisko, realizację programu szkoleniowego i dodatkowego, transport na miejscu, całodobową opiekę wychowawców, kierownika i instruktorów, wyżywienie, 6 noclegów, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 10 000 zł, całodobową opiekę lekarską.
Cena nie zawiera:
Dojazdu, wypożyczenia łyżew z kaskiem.

Lodowe Miasteczko jest zadaszone i czynne w każdą pogodę! Zimowe kolonie i obóz łyżwiarski z nami to gwarancja zimy pełnej wrażeń - w tym roku wiele nowości i jak zwykle - termalny aquapark! Są też nowości - kto z Was wie, co to jest toobeez? U nas nauczycie się bezpiecznej jazdy i podszlifujecie swoje umiejętności. Świetni i lubiani instruktorzy zapewnią wyśmienitą zabawę. Gwarantujemy moc atrakcji i świetną zabawę. Zapraszamy!!!

  • Kryte lodowisko
  • Duża ilość zajęć na lodowisku
  • Świetna kadra
  • Najbogatszy program po lodowisku
  • Niepowtarzalna atmosfera
  • Wycieczka do aquaparku termalnego

Grupy wiekowe: 8 – 12 lat , 13 – 18 lat.

PROGRAM ŁYŻWIARSKI:
Lodowisko to super zabawa dla każdego – nie trzeba umieć jeździć – chętnie Was nauczymy. Wstępy w cenie obozu! Zimowe szaleństwo na lodzie!
Lodowe Miasteczko – świetne, wielkie, zadaszone lodowisko, które czynne jest w każdą pogodę – przy plusowych temperaturach czynne są agregaty mrożące lód więc pogoda czy deszcz nam nie straszne! W Lodowym Miasteczku można wypożyczyć pingwiny do nauki jazdy dla dzieci czy naostrzyć swoje łyżwy.
Wchodzimy na lód – czy jesteś początkującym czy zaawansowanym łyżwiarzem – musimy nauczyć się i przypomnieć podstawy bezpieczeństwa i poruszania się na lodowisku.
Przekładanka, bocian, jaskółka – jeśli nic nie mówią Wam te nazwy – po zajęciach nie tylko będziecie je znać, ale jeszcze będziecie potrafili je wykonać!
Szkolenie z jazdy na łyżwach – nauczymy się jazdy w tył i przód, jazdy na jednej nodze, przekładanki w prawo i w lewo, jazdy po łuku i beczki.
Zajęcia na lodzie – przez pięć dni zajęciowych codziennie spędzimy ok 3 godzin na lodowisku z przerwą wg potrzeb uczestników.

PROGRAM PO ŁYŻWACH:
Wycieczka do termalnego aquaparku –
mega zabawa! Baseny z wodą dochodzącą do 38 stopni Celsjusza, zimowe baseny zewnętrzne z ciepłą wodą, jacuzzi, zjeżdżalnie, karuzele wodne, armatki, kaskady, sztuczna fala i inne atrakcje! Nie trzeba umieć pływać – baseny są o rozmaitej głębokości i z wieloma atrakcjami dla każdego. Super zabawa gwarantowana!
Wirtualna rzeczywistość – NOWOŚĆ! – przenieś się w inną rzeczywistość – wirtualną, do świata jaki sam wybierzesz! Dzięki specjalnym maskom Gear VR odczuj szybkość jazdy, trudy przedostawania się przez dżunglę czy wspinaczki. „Virtual reality” to coś, co wciąż zaskakuje i zapewnia wielkie emocje. Gotowi?
Tobeez – NOWOŚĆ! – to znowu coś zupełnie nowego, nie znajdziecie tego nigdzie indziej! Całkiem nowa zabawa i całkiem nowe przeżycia oraz możliwości. Trzeba współpracować, myśleć logicznie i sprawnie wszystko zrealizować. Wielkie rurki i kształty pozwalają na niepohamowaną twórczość konstruktorską, sprawnościową a nawet na wspólne wielkie rysowanie! Toobeez jeszcze nie znacie, ale jak poznacie – to pokochacie!
Slide SNOW – NOWOŚĆ! – maty śnieżne, to coś, czego zapewne jeszcze nie próbowaliście! Zwariowane zjazdy na „slide snow” to świetna alternatywa dla tradycyjnych sanek – dla małych i dużych.
Wieczór filmowy i gorąca czekolada – czyli wieczór filmowy z kubkiem kakao lub gorącej czekolady. A do tego – zapierające dech w piersiach filmy pokazowe ze zjazdów, ewolucji i skoków na nartach i desce. Podpatrzymy sztuczki i tricki zawodowców!
Biała integracja i zjazdy na górce – świetna zabawa i dużo emocji gwarantowane! Wspólne lepienie bałwana-giganta, bitwa o igloo, zjazdy na byle czym, i szaleństwa na górce – w Tatrach zwykle śniegu jest dużo i to przez całą zimę!
Turniej Oscypka – góralskie spasy, zagadki i legendy, zabawy oparte na folklorze gór – to właśnie Turniej Oscypka, na który Was zapraszamy. Rywalizacja na wesoło w lokalnym klimacie. Świetna zabawa gwarantowana!
Wieczór regionalny i ognisko z pieczeniem kiełbasek – góralski zabawy, zbójeckie harce – podczas wieczoru przy góralskim ognisku wybierzemy najsprytniejszego Janosika i najmilszą Marynę, a to tylko jedna atrakcja z wielu, które na Was czekają.
Bilard – w wolnych chwilach możecie prowadzić rozrywki bilardowe – to nie takie trudne! Fajna zabawa i emocjonujące gry dla każdego. Kto jeszcze nie umie grać – teraz się nauczy!
Planszówkowy zawrót głowy – ciekawe gry logiczne, najnowsze gry planszowe (i kultowe planszówki też) i gry karciane – zobacz jakie nowości przygotowaliśmy dla Was w tym sezonie.
Mega Jenga – komu uda się ułożyć wieżę z dużych drewnianych elementów, a komu uda się ją rozebrać w określony sposób? Czy to takie łatwe? Zobaczmy!
BUMP budowa – budowle z małych rurek to zwariowane zespołowe układnie rakiet, budowli, pojazdów i czego dusza zapragnie – a przy tym świetna zabawa dla całego zespołu!
Bounce Off – uwielbiane przez Was kulki, odbijane od stołów wpadają w ustalone miejsca w planszach – lub zupełnie gdzieś indziej. Spróbujecie?
Mega Twister – oto szalona zabawa na gigantycznych matach – kto wygra ekstremalny pojedynek na plątaninę rąk i nóg na kolorowych polach?
Dart & Art Masters! – NOWOŚĆ! – oto turniej darta i sztuki – kto wykaże się największą celnością i refleksem, a kto zostanie mistrzem plastyki i stworzy niesamowite malowidła? Rzutki i kredki w dłoń – co wolicie?
xBox Kinect Room – ciekawe gry kinetyczne dla małych i dużych – czy chcesz zostać paralotniarzem, czy budować krainę Lego? A może będą to zawody sportowe lub tresura psów? Zwierzęta, taniec i wyścigi aut – nasze gry zapewniają ruch, dużo śmiechu i wiele emocji.
Pamiątkowo – spacer w poszukiwaniu najfajniejszych pamiątek z gór. Mnóstwo góralskich sklepików kusi turystów oscypkami, góralskimi ciupagami i modnymi, zimowymi różnościami.
Zimowa dyskoteka z niespodzianką – magia dźwięków i tańca – a temat przewodni imprezy Wy sami wymyślicie! Zapraszamy Was na prawdziwe szaleństwo przy muzyce i niespodziankę! Tego nie można przegapić!
Uroczyste zakończenie obozu – wielka i wzruszająca prezentacja zdjęć i pokaz filmów obozowych, a potem rozdanie pamiątkowych dyplomów.

Zakwaterowanie
W tym roku zapraszamy Was do nowego urokliwego pensjonatu góralskiego znajdującego się w miejscowości Frydman. Uczestnicy zakwaterowani będą w komfortowych 2-5 osobowych pokojach z łazienkami. Do dyspozycji grupy są: piękna jadalnia, sala dyskotekowa, sala konferencyjna, sala bilardowa, miejsce na ognisko, zadaszony duży grill i duży teren wokół pensjonatu.

Wyżywienie:
Pyszne posiłki to podstawa! Smakowite dania przygotowane na miejscu: śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje, napoje do każdego posiłku, prowiant na drogę powrotną dla dzieci korzystających z dojazdu kolonijnego. Śniadania i kolacje są w formie szwedzkiego stołu, a więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Pierwszym posiłkiem w obiekcie jest ciepła obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnim – śniadanie w dniu wyjazdu. Szefowa kuchni serwuje domowe, regionalne posiłki, ewentualną dietę dziecka proszę pisemnie zgłosić przy zapisie.

Cena zawiera: wstęp na lodowisko, realizację programu szkoleniowego i dodatkowego, transport na miejscu, całodobową opiekę wychowawców, kierownika i instruktorów, wyżywienie 3 razy dziennie plus podwieczorek, 6 noclegów, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 10 000 zł, całodobową opiekę lekarską.

Cena nie zawiera: dojazdu (możliwość dojazdu kolonijnego za dopłatą z wybranych miast w Polsce), wypożyczenia sprzętu narciarskiego (40 zł dziennie, płatne na miejscu), wypożyczenia łyżew: 10 zł (płatne na miejscu), karnetów (koszt karnetów jest zależny od cennika stacji narciarskiej i wynosi około 65 – 85 zł za dzień zależnie od wieku i zaawansowania dziecka. Płatne na miejscu).

Dojazdy
Dojazd własny 0 zł lub kolonijny za dopłatą. Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry. Dojazd kolonijny odbywa się PKP lub autokarem/busem, dzieci są pod opieką opiekuna kolonijnego, muszą posiadać ważną legitymację szkolną (w razie jej braku do kosztów dojazdu należy doliczyć różnicę pomiędzy biletem ulgowym a biletem normalnym w dwie strony). Dojazdy kolonijne proponujemy z największych miast Polski, w terminach ich ferii:
Wrocław 190 zł, Opole 180 zł, Katowice 160 zł, Gdańsk 220 zł, Warszawa 200 zł, Łódź 190 zł, Bydgoszcz 200 zł, Toruń 200 zł, Koło 180 zł, Kutno 180 zł, Radom 180 zł, Kielce 170 zł, Kraków 150 zł, Poznań 200 zł, Częstochowa 180 zł. W przypadku niektórych odległych miast możliwy przejazd nocny. Dojazdy odbywają się pod warunkiem uzbierania wymaganej grupy chętnych z danej miejscowości.

Informacje dla rodziców
Dopilnujemy Waszych dzieci, tych młodszych i tych starszych też, aby miały na sobie czapki, rękawiczki, szaliki, ciepłe i suche ubrania, a nie miały przemoczonych nóg! W obiekcie mamy specjalną, cieplutką suszarnię. Sprawdzamy każdorazowo ubiór i sprzęt, którego używają uczestnicy. Na lodowisku wszyscy jeździmy w kaskach. Zapewniamy całodobową opiekę i maksymalne bezpieczeństwo podczas wszystkich zajęć. Dbamy o dobry humor uczestników. Na naszych obozach Uczestnicy nie mają czasu na tęsknotę i nudę! Rodzice otrzymują telefon kontaktowy do kierownika obozu. Czas kontaktu z dziećmi to pora po obiedzie.

Co zabrać
Kask, czapkę mieszczącą się pod kask (cienką „pilotkę”, „kominiarkę”), łyżwy jeśli chcecie zabrać swoje. Ponadto: czapkę, szalik, nieprzemakalne rękawiczki x2, zimową kurtkę sportową, nieprzemakalne spodnie, ciepły sweter, buty zimowe, przybory do mycia i ręcznik, klapki i strój kąpielowy, tenisówki, krem na mróz z filtrem UV, pomadkę do ust, odzież, latarkę.
Z dokumentów proszę zabrać: ważną legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL, kieszonkowe, pieniądze na wypożyczenie łyżew (10 zł za dzień) i kasku (5 zł za dzień). Pieniądze można przechowywać u wychowawcy.

Korzystanie z telefonów
Na naszych obozach można mieć ze sobą telefony komórkowe. Natomiast przygotujcie się na to, że na korzystanie z nich na pewno nie będzie czasu – na zajęcia telefony wyłączamy, a najlepsza pora do kontaktu z domem to odpoczynek po obiedzie.

Uwagi dotyczące stacji narciarskich
Ostateczny wybór stacji narciarskiej zależy od umiejętności uczestników, warunków pogodowych i logistycznych. Stacje mogą zostać zmienione przez instruktorów na inne w razie niesprzyjających warunków pogodowych lub z innych ważnych przyczyn uniemożliwiających sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zajęć


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Bydgoszcz - - 200.00
Częstochowa - - 180.00
Dojazd Własny - - 0.00
Gdańsk - - 220.00
Katowice - - 160.00
Kielce - - 170.00
Koło - - 180.00
Kraków - - 150.00
Kutno - - 180.00
Łódź - - 190.00
Opole - - 180.00
Poznań - - 200.00
Radom - - 180.00
Toruń - - 200.00
Warszawa - - 200.00
Wrocław - - 190.00