Ferie Zimowe 2023
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Zakopane - Zimowisko rekreacyjne - Zimowy Mixer

Miejsce: Tatry i Podhale -> Zakopane
Zakwaterowanie: Willa Siklawa
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (obiad serwowany, śniadanie w formie bufetu, kolacja danie ciepłe oraz zimna płyta).
Dojazd: Autokarem lub busem.
Profil: obozy dla dzieci, zimowiska krajowe
Wiek uczestników: od 10 do 14 lat
Symbol oferty: Z-25724

Terminy i ceny

Aktualnie brak wolnych terminów do tej oferty.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie, wyżywienie, realizację zajęć, opiekę kadry pedagogicznej: kierownika obozu, wychowawców, ubezpieczenie UNIQA NNW do 10.000 zł. Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.), składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.).
Cena nie zawiera:
Dopłat transportowych, biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie (wstęp na lodowisko i wypożyczenie łyżew), imprez fakultatywnych.

JEŚLI NIE SPORTY ZIMOWE TO? ZIMOWISKO PEŁNE PRZYGÓD. Góry zimą, to nie tylko narty. ZIMOWY MIXER - Nasz HIT wśród kolonijnych wyjazdów. To miks atrakcji i aktywności na jednym wyjeździe. Cała masa atrakcji takich jak: wycieczka na Gubałówkę, ekscytujące szaleństwo w aquaparku, kreatywny wypoczynek i twórcze zabawy, zwiedzanie miasta, zimowe zabawy na śniegu, zajęcia artystyczne.

 • wycieczka na Gubałówkę - na jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Zakopanem, wjazd i zjazd kolejką linowo-terenową. Oczywiście będzie też czas na zakup pamiątek na słynnych Krupówkach
 • wycieczka do Zakopanego - podejście pod kompleks skoczni narciarskich z Wielką Krokwią, na której odbywają się zawody Pucharu Świata. Wjazd wyciągiem krzesełkowym na sam szczyt Wielkiej Krokwi, dzięki czemu każdy będzie mógł się poczuć jak zawodnik podczas mistrzostw, (przejazd wyciągiem w obie strony). Podczas wycieczki chętni mogą wyjść na lodowisko (atrakcja dodatkowo płatna ok. 15-20 PLN/wstęp i wypożyczenie łyżew)
 • pocztówka z zimowisk - wysyłanie pocztówek nadal jest trendy. Samodzielnie wykonamy kartki i wyślemy pocztą tradycyjną do rodziców lub bliskich osób
 • best maskotka - posługiwanie się igłą i nitką, którą wyczaruje coś z niczego i uszyję maskotkę lub zrobię lalkę motankę
 • zimowe podpatrywanie przyrody - samodzielnie wykonamy karmik, będziemy dokarmiać ptasich przyjaciół, obserwować i poznawać ich zwyczaje

GIRLS & BOYS DAY

dla dziewczynek:

 • studio SPA i fryzur - domowe maseczki i peelingi, konkurs na najbardziej odjechaną fryzurę
 • słodki upominek - bukiety lub kule z cukierków, doskonały prezent dla bliskiej osoby, zamiast zakupionej bombonierki

dla chłopców:

 • w męskim gronie - typowe męskie spotkanie podczas którego obejrzymy dobry "męski" film, stworzymy klimat jak w kinie, będzie popcorn i napoje. Porozmawiamy także o motoryzacji i o wszystkim co nas interesuje

ZAJĘCIA WIECZORNE
Nasi wychowawcy zorganizują Wam m.in. ognisko/grill z pieczeniem kiełbasek, zabawy na świeżym powietrzu, zajęcia integracyjne, konkursy z nagrodami, dyskotekę/karaoke/wieczór filmowy. Chętni mogą skorzystać z atrakcji fakultatywnych (kulig, aquapark) - atrakcje dodatkowo płatne.

ZAKWATEROWANIE:
Willa Siklawa - pensjonat u podnóży Tatr w spokojnej dzielnicy Zakopanego - Olczy, zapewnia domową i gościnną atmosferę. Zakwaterowanie w budynku 25 C, w pokojach 3-, 4-, 5-osobowych z łazienką i TV. Do dyspozycji (w drugim budynku w odległości 20 m): stołówka, sala z kominkiem, bilardem, stołem do ping-ponga oraz piłkarzykami.

CO JEMY:
3 posiłki dziennie (obiad – serwowany, śniadanie w formie bufetu, kolacja danie ciepłe oraz zimna płyta).
Ośrodek zapewnia realizację wyżywienia wegetariańskiego i bezglutenowego za dodatkową opłatą 25 zł/os/dzień po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym bądź mailowym co najmniej na 14 dni przed rozpoczęciem obozu.

TRANSPORT:
Impreza SIK/
MX 5 i 6

 • Dzień 1 wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 18:00, zakwaterowanie, kolacja
 • Dzień 2-7 wypoczynek zgodnie z opisem programu
 • Dzień 8 śniadanie, suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz 9.00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

Impreza SIK/MX 2 i 3

 • Dzień 1 wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 8:30, obiad, zakwaterowanie, ciepła kolacja
 • Dzień 2-7 wypoczynek zgodnie z opisem programu
 • Dzień 8 śniadanie, wykwaterowanie, obiad, suchy prowiant, wyjazd z ośrodka około godz 18:30, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

INFORMACJE TRANSPORTOWE
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

INFORMACJE DODATKOWE:

 • Obowiązuje ograniczenie bagażu. Na imprezach autokarowych obowiązuje limit bagażu - 1 szt. Bagaż główny nie może przekraczać 20 kg i sumie wymiarów 180 cm, a bagaż podręczny 5 kg.
 • Obowiązkowa kaucja zwrotna - 50 PLN. Kaucja stanowi zabezpieczenie na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych w obiekcie lub środku transportu i zwracana jest w całości (pod warunkiem braku szkód) ostatniego dnia pobytu. Kaucja zbierana jest przez kierownika obozu po przyjeździe do ośrodka.
 • Prosimy zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, krem na mróz z filtrem UV, strój kąpielowy, klapki i czepek na basen (dotyczy atrakcji fakultatywnej).
 • Proponowane min. kieszonkowe ok. 100-150 PLN + kaucja (zwrotna) + atrakcje dodatkowo płatne + imprezy fakultatywne.
 • Wyjście na lodowisko (koszt ok. 15-20 PLN/wstęp i wypożyczenie łyżew).
 • Telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, czy inny sprzęt elektroniczny uczestnik zabiera na kolonię na wyłączną, własną odpowiedzialność. Telefonów nie zabieramy na zajęcia programowe. W trakcie trwania zajęć prosimy uczestników o niekorzystanie z telefonów.
 • Planowana liczba uczestników na zimowisku ok. 45 osób.

OPCJONALNE:

AQUAPARK ZAKOPANE - 2,5 godziny ekscytującej zabawy w zakopiańskim aquaparku.Do dyspozycji takie atrakcje jak: dzika rzeka, 5 zjeżdżalni w tym jedna o długości ponad 160 m, basen rekreacyjny wyposażony w bicze, kaskady wodne, gejzery i leżaki podwodne.

Już nie musisz się martwić kosztami gdy będziesz musiał zrezygnować z wyjazdu. Z naszą gwarancją żadna rezygnacja jest niestraszna. I co najważniejsze już nie musisz podawać nam POWODU swojej rezygnacji. ;) W zależności od terminu rezygnacji GWARANTUJEMY zwrot: - rezygnacja do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy -> BEZKOSZTOWO - rezygnacja do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy -> tracisz 10% - rezygnacja < 7 dni przed rozpoczęciem imprezy -> tracisz 20 % Rezygnacja oczywiście musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi.

Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro. Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.

Kulig pośród górskich zaśnieżonych łąk w towarzystwie urokliwych janczarów.

Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie podróżne, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: 1. nieszczęśliwy wypadek, 2. nagłe zachorowanie Uczestnika lub osoby bliskiej (w tym Covid-19) potwierdzone dokumentacją medyczną a) np. objęcie izolacją dziecka bądź członka najbliższej rodziny (domownik) z powodu zdiagnozowanego Covid-19. Choroba (Covid-19) powinna być potwierdzona diagnozą lekarską i przez służby sanitarne. Sam wynik testu przesiewowego nie spełnia definicji nagłego zachorowania. b) ubezpieczenie nie obejmuje sytuacji kiedy to dziecko bądź członek najbliższej rodziny (domownik) zostanie objęty kwarantanną, ale bez zdiagnozowanego u niego/niej Covid-19. Kwarantanna nie jest objęta ochroną ubezpieczeniową. 3. śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, 4. poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (np. w przypadku zachorowania należy otrzymać diagnozę lekarską/dokumentację medyczna, zalecenia), a UNIQA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości do 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów. Rezygnacja musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi. Cena ubezpieczenia to 3 % ceny imprezy. Szkodę do firmy ubezpieczeniowej należy zgłosić w ciągu 7 dni od zdarzenia. UWAGA! Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5-go dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok Stacja paliw LOTOS, ul. Produkcyjna 97c (przy McDonalds) 19:00 07:30 200.00
Turnus: SIK2; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Bielsko-Biała Stacja paliw SHELL, ul. Warszawska 156 05:00 22:30 100.00
Turnus: SIK2
Bydgoszcz Stacja paliw MOYA ul. Bydgoskich Przemysłowców 25 18:15 06:45 180.00
Turnus: SIK3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Częstochowa Stacja paliw CRAB ul. Gościnna 81 (A1 rejon węzła Częstochowa Południe) 02:15 01:00 120.00
Turnus: SIK2; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Dojazd własny Zgodnie z ofertą - - 0.00
Elbląg Stacja paliw LOTOS, al. Grunwaldzka 4 (przy McDonalds) 16:00 10:30 250.00
Turnus: SIK2; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Gdańsk Parking przy ul. Gradowej (obok stacji paliw ORLEN, ul. Dąbrowskiego 4) 19:00 08:00 200.00
Turnus: SIK2; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Głogów Stacja paliw BP, ul. Legnicka 16 07:30 19:00 160.00
Turnus: SIK/5; SIK6
Gniezno Stacja paliw LOTOS, ul. Żwirki i Wigury 32 (przy McDonalds) 20:00 05:30 160.00
Turnus: SIK3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Gorzów Wielkopolski Stacja paliw BP, ul. Kasprzaka 8 (przy węźle DK22/S3), McDonalds 19:30 05:15 200.00
Turnus: SIK3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Gorzów Wielkopolski Stacja paliw BP, ul. Kasprzaka 8 (przy węźle DK22/S3), McDonalds 05:00 21:00 200.00
Turnus: SIK6
Katowice Stacja paliw ORLEN, ul. Murckowska 22 04:00 23:30 100.00
Turnus: SIK2
Kołobrzeg Stacja paliw ORLEN ul. Koszalińska 78 02:00 00:45 250.00
Turnus: SIK6; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Koszalin Parking przed Dworcem PKP (pomiędzy ulicami) 01:15 01:30 250.00
Turnus: SIK6; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Kraków Stacja Paliw BP, ul. Mirowska 201 (przy KFC) 14:30 13:00 100.00
Turnus:SIK6
Kraków Stacja Paliw BP, ul. Mirowska 201 (przy KFC) 07:00 21:00 100.00
Turnus: SIK3;
Legnica S3 MOP Kochlice Zachód (McDonalds), kierunek Wrocław 08:30 18:15 160.00
Turnus: SIK6;
Leszno S5 MOP Gołanice 22:30 03:00 160.00
Turnus: SIK3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Lębork Stacja paliw SHELL, ul. Słupska 26 17:00 09:15 250.00
Turnus: SIK2; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Lublin Stacja paliw ORLEN, ul. Gęsia 7 (Węglin) 21:00 06:30 160.00
Turnus: SIK2; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Łódź A1 MOP Wiśniowa Góra w kierunku Katowic 23:45 03:30 160.00
Turnus: SIK/2; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Nisko Stacja paliw ORLEN, ul. Nowa 1 (przy DK19) 23:00 04:15 160.00
Turnus: SIK2; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Nowa Sól Stacja paliw ORLEN, ul. Wojska Polskiego 10/15 22:00 03:00 180.00
Turnus: SIK3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Olsztyn Stacja paliw BP Tomaszkowo (przy KFC) - okolice węzła Olsztyn Południe 17:30 09:00 250.00
Turnus: SIK2; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Opole Stacja paliw ORLEN, ul. Wrocławska 400 (za rondem w kierunku A4) 11:15 15:45 120.00
Turnus: SIK6;
Piotrków Trybunalski Stacja paliw ORLEN, ul. Sikorskiego 43 00:45 02:30 160.00
Turnus: SIK2; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Płock Stacja paliw ORLEN, ul. Wyszogrodzka 123 (przy Mc Donalds) 07:00 19:30 180.00
Turnus: SIK6;
Polkowice S3 MOP Polkowice (stacja paliw BP) kierunek Legnica 08:00 18:30 160.00
Turnus: SIK6;
Poznań Stacja paliw SHELL, ul. 28 czerwca 1956, róg ul. Dolna Wilda (przy Lidlu) 21:00 04:30 160.00
Turnus: SIK3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Radom S7 MOP Zakrzew Zach. kierunek Kraków 10:30 16:30 160.00
Turnus: SIK6;
Rzeszów Stacja paliw ORLEN, ul. Krakowska 291 00:30 03:00 140.00
Turnus: SIK2; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Słupsk Stacja paliw ORLEN, ul. Gdańska 18a 16:00 10:00 250.00
Turnus: SIK2; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Szczecin Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga 04:00 22:00 200.00
Turnus: SIK6;
Świebodzin Stacja paliw ORLEN, ul. Wojska Polskiego 8 (rondo DK92) 20:30 04:15 180.00
Turnus: SIK3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Toruń Parking przed dworcem PKP, Toruń Miasto (ul. Skrzyńskiego) 21:00 05:30 180.00
Turnus: SIK2; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Toruń Parking przed dworcem PKP Toruń Miasto (ul. Skrzyńskiego 17:00 07:30 180.00
Turnus: SIK3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Warszawa Parking Stadion Narodowy - pomiędzy PKP Warszawa Stadion a ul. Zieleniecką 09:00 18:00 160.00
Turnus: SIK6;
Wrocław Bielany Wrocławskie stacja paliw AMIC ENERGY, ul. Czekoladowa 16 (p. Pizza Hut) 00:30 23:30 100.00
Turnus: SIK3;
Wrocław Bielany Wrocławskie stacja paliw AMIC ENERGY, ul. Czekoladowa 16 (p. Pizza Hut) 10:00 17:00 120.00
Turnus: SIK6
Zambrów Stacja paliw ORLEN, ul. Ostrowska 31 20:15 06:30 200.00
Turnus: SIK2; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Zielona Góra S3 MOP Racula - kierunek Legnica, stacja paliw ORLEN 21:30 03:30 180.00
Turnus: SIK3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.