Ferie Zimowe 2021
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Wyjazdy na zimowiska 2021 definitywnie odwołane!

Do końca mieliśmy nadzieję, że jednak dzieci i młodzież będą mogły wyjechać na zimowiska, że będą mogły zrelaksować się i odpocząć w zimowym klimacie korzystając ze stoków narciarskich. Niestety w dniu dzisiejszym nadzieje te zostały całkowicie rozwiane. Minister zdrowia Adam Niedzielski na konferencji prasowej ogłosił wprowadzenie narodowej kwarantanny od 28 grudnia do 17 stycznia. Oprócz dotychczasowych obostrzeń, które pozostają w mocy, zamknięte będą hotele również na ruch służbowy. Zamknięte będą także stoki narciarskie oraz galerie handlowe, a w sylwestra będzie obowiązywał zakaz przemieszczania się.

Ferie zimowe 2021 można uznać za bardzo nietypowe. Oficjalnie nie będzie bowiem szans na to, by spędzić je w taki sposób, jak w poprzednich latach. Co prawda dzieci będą miały wolne, ale hotele pozostaną zamknięte. Dodatkowo wszelkiego typu wyjazdy uniemożliwi kwarantanna narodowa. Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów dzieci, młodzież, a także dorośli spędzą ferie zimowe w domach.

Wszystkie rezerwacje, które zostały dokonane na naszej stronie www.zimowiska.com zostają anulowane. Z wszystkimi osobami, które opłaciły już wyjazdy będziemy kontaktować się indywidualnie, a zwroty zaliczek będą dokonywane sukcesywnie. Mamy ogromną nadzieję, że wkrótce będzie inaczej, lepiej, bezpieczniej, a przede wszystkim zdrowiej. Mamy nadzieję, że na wiosnę wszystko wróci do normy, że zniknie koronawirus, a wraz z nim znikną zakazy i ograniczenia, że znów będziemy mogli korzystać z wszelkich dobrodziejstw tego świata.

Cytując słowa piosenki Tomasza Lipińskiego "Jeszcze będzie przepięknie, Jeszcze będzie normalnie" - pozostaje nam zaprosić Państwa do zapoznania się z pierwszymi ofertami wyjazdów na kolonie i obozy letnie: www.serwiswakacyjny.com