Ferie Zimowe 2023
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Tatrzańska Łomnica - Obóz narciarsko-snowboardowy

Miejsce: Tatrzańska Łomnica -> Górny Smokowiec
Zakwaterowanie: Pensjon Polana
Wyżywienie: 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja).
Dojazd: Autokarem lub busem.
Profil: obozy narciarskie, zimowiska zagraniczne, obozy snowboardowe, obozy zimowe
Wiek uczestników: od 13 do 19 lat
Symbol oferty: Z-26926

Terminy i ceny

Aktualnie brak wolnych terminów do tej oferty.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, transfery na stok, opiekę kadry: kierownika, wychowawców, instruktorów, ubezpieczenie UNIQA KONTYNENTY. Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.), składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.).
Cena nie zawiera:
Dopłat transportowych, skipassów, biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej, imprez fakultatywnych.

Jeśli nie chcecie spędzić wielu godzin w podróży, a marzą Wam się prawdziwie alpejskie ferie blisko granicy z Polską, obóz narciarsko-snowboardowy to idealny wybór. Czeka na Was 24 km świetnie przygotowanych tras narciarsko&snowboardowych. Nic tylko rezerwować i szusować! Śnieg gwarantowany!

Tatrzańska Łomnica - to jeden z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich na Słowacji. Będąc tutaj koniecznie trzeba wjechać kolejką linową na drugi pod względem wysokości wierzchołk Tatr - Łomnicki szczy (2634 m n.p.m.). Ośrodek oferuje najdłuższą na Słowacji (6-kilometrową trasę) orz dobre warunki do uprawiani freeride'u. Tutaj możecie także sprawdzić swoje umiejętności na czarnej trasie - najbardziej stromej nartostradzie w całych Tatrach.

Stary Smokowiec - oferuje obszary narciarskie zlokalizowane na wysokosci 1017-1480 m n.p.m. Tamtejsza kolejka linowo-terenowa zabiere Was za Starego Smokowca na Hrebienok bedący centralnm punktem tego ośrodka.

Strbske Pleso - to najwyżej ulokowana miejscowość w Słowacji. Do przyjazdu tutaj zachęcają: łatwe i średio trudne trasy, dobre tracy do uprawiania slalomu oraz snowpark, który spodoba się zarówno początkującym, jak i zaawansowanym freestyle'owcom.

NA STOKU
RELAX & FUN

Codzienna jazda na nartach/snowboardzie po świetnie przygotowanych trasach, dwa poziomy zaawansowania (średniozaawansowany i zaawansowany).

Codzienne 2 godzinne szkolenie na stoku z instruktorami. Wasza technika w trakcie wyjazdu poszybuje ostro w górę, więc nie musicie się martwić o naukę. Z nami wszystko przyjdzie łatwiej :) Resztę czasu na stoku spędzacie poruszając się po ustalonych trasach z kadrą pozostając z nią w stałym kontakcie. Nasza kadra swoim czujnym okiem zadba o Wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę do końca wyjazdu.

Każdy jeździ w grupie według swoich umiejętności:

 • Średniozaawansowana - zyskujesz coraz więcej pewności siebie i cieszysz się prędkością oraz wrażeniami z jazdy. Na luzie doskonalisz jazdę na łagodnych czerwonych trasach, nawet na czarnych chociaż czujesz, że ciągle się uczysz!
 • Zaawansowana - jesteś doskonałym narciarzem/snowboardzistą, który potrafi jeździć wszędzie i w każdych warunkach. Robisz to wyśmienicie, stylowo i technicznie.

APRES SKI

 • zimowy chillout

Poza stokiem będziemy chillować! Wieczorem ładujemy baterie na następny dzień jazdy na stokach, spędzamy czas w grupie. Nasi wychowawcy zorganizują dla Was alpejskie Apres Ski. Wstydliwym pomogą się zintegrować, a rozrywkowym pokażą jak rozkręcić się jeszcze bardziej.

 • Aquapark "Tatralandia"

Czeka na Was 9 basenów, strefa relaksacyjna kompleksu Tropical Paradise ze stałą temperaturą 30°C i leżakami pod palmami, 5 zjeżdżalni w tym Tornado czyli najdłuższa zjeżdżalnia pontonowa z wirem wodnym w Europie Środkowej. Wstęp płatny ok. 28 Eur/os za 3-godzinny pobyt w aquaparku. Dla chętnych istnieje możliwość skorzystania z Surf Waves aby zakosztować surfingu na sztucznej fali. Atrakcja dodatkowo płatna ok. 11 Eur/os/20 minut.

ZAKWATEROWANIE:
Pensjon Polana - niewielki fajny pensjonat położony w miejscowości Górny Smokoiwc, tylko 10 minut dzieli Was spacerem od centrum Starego smokowca oraz przystanku kolejki tatrzańskiej - Pekná vyhliadka Na jego terenie, do dyspozycji Gości znajduje się: restauracja, lobby bar, sauna. Zakwaterowani będziecie w pokojach 2-6 osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę i TV.

CO JEMY:
2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja),
dania kuchni lokalnej serwowane w hotelowej restauracji, napoje typu woda, woda z sokiem, herbata w cenie. Pierwszy posiłek: obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu Ostatni posiłek: śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu

TRANSPORT:

 • 1 dzień wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, przyjazd do hotelu ok. godz. 19.00 zakwaterowanie, kolacja
 • 2-7 dzień wypoczynek na Słowacji: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne
 • 8 dzień śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz 8.00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

INFORMACJE TRANSPORTOWE
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

CENA ZA SKIPASS:
PPO -  ok. 152 EUR
Kaucja zwrotna za skipass - 2 EUR

Ceny skipassów są niezależne od biura i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich. Cena skipassu może ulec zmianie w związku ze wrostem kosztu utrzymania wyciągów spowodowanych wzrostem cen energii.

INFORMACJE DODATKOWE:

 • UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
 • Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok. 150 - 200 EUR.
 • Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie.
 • obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Taksa klimatyczna 10,50 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 150 EUR + skipass + imprezy fakultatywne + posiłki tranzytowe. Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,8 PLN.
  Planowana liczba uczestników na obozie ok. 40 osób.
 • Obowiązuje ograniczenie bagażu.
 • Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna.

WYMAGANIA COVID 19 - OBOZY ZIMA 2023
W tym momencie brak dodatkowych obostrzeń sanitarnych dla wyjeżdzajacych do Austrii, Włoch, Słowacji związanych z COVID -19. Sytuacja ta jednak może ulec zmianie w zależności od sytuacji epidemicznej w poszczególnych państwach

OPCJONALNE:

Już nie musisz się martwić kosztami gdy będziesz musiał zrezygnować z wyjazdu. Z naszą gwarancją żadna rezygnacja jest niestraszna. I co najważniejsze już nie musisz podawać nam POWODU swojej rezygnacji. ;) W zależności od terminu rezygnacji GWARANTUJEMY zwrot: - rezygnacja do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy -> BEZKOSZTOWO - rezygnacja do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy -> tracisz 10% - rezygnacja < 7 dni przed rozpoczęciem imprezy -> tracisz 20 % Rezygnacja oczywiście musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi.

Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro. Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.

Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie podróżne, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: 1. nieszczęśliwy wypadek, 2. nagłe zachorowanie Uczestnika lub osoby bliskiej (w tym Covid-19) potwierdzone dokumentacją medyczną a) np. objęcie izolacją dziecka bądź członka najbliższej rodziny (domownik) z powodu zdiagnozowanego Covid-19. Choroba (Covid-19) powinna być potwierdzona diagnozą lekarską i przez służby sanitarne. Sam wynik testu przesiewowego nie spełnia definicji nagłego zachorowania. b) ubezpieczenie nie obejmuje sytuacji kiedy to dziecko bądź członek najbliższej rodziny (domownik) zostanie objęty kwarantanną, ale bez zdiagnozowanego u niego/niej Covid-19. Kwarantanna nie jest objęta ochroną ubezpieczeniową. 3. śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, 4. poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (np. w przypadku zachorowania należy otrzymać diagnozę lekarską/dokumentację medyczna, zalecenia), a UNIQA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości do 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów. Rezygnacja musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi. Cena ubezpieczenia to 3 % ceny imprezy. Szkodę do firmy ubezpieczeniowej należy zgłosić w ciągu 7 dni od zdarzenia. UWAGA! Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5-go dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.

Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu UNIQA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.

Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd własny Zgodnie z ofertą - - 0.00
Głogów Stacja paliw BP, ul. Legnicka 16 07:30 20:00 160.00
Gorzów Wielkopolski Stacja paliw BP, ul. Kasprzaka 8 (przy węźle DK22/S3), McDonalds 05:00 21:00 200.00
Kołobrzeg Stacja paliw ORLEN ul. Koszalińska 78 02:00 00:45 250.00
powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Koszalin Parking przed Dworcem PKP (pomiędzy ulicami) 01:15 01:30 250.00
powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Kraków Stacja Paliw BP, ul. Mirowska 201 (przy KFC) 14:30 13:00 100.00
Legnica S3 MOP Kochlice Zachód (McDonalds), kierunek Wrocław 08:30 18:15 160.00
Lubin S3 MOP Kochlice Zachód (McDonalds), kierunek Wrocław 08:30 18:30 160.00
Opole Stacja paliw ORLEN, ul. Wrocławska 400 (za rondem w kierunku A4) 11:15 15:45 120.00
Płock Stacja paliw ORLEN, ul. Wyszogrodzka 123 (przy Mc Donalds) 07:00 19:30 180.00
Polkowice S3 MOP Polkowice (stacja paliw BP) kierunek Legnica 08:00 19:30 160.00
Radom S7 MOP Zakrzew Zach. kierunek Kraków 10:30 16:30 160.00
Szczecin Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga 04:00 22:00 200.00
Warszawa Parking Stadion Narodowy - pomiędzy PKP Warszawa Stadion a ul. Zieleniecką 09:00 18:00 160.00
Wrocław Bielany Wrocławskie stacja paliw AMIC ENERGY, ul. Czekoladowa 16 (p. Pizza Hut) 10:00 17:00 120.00