Ferie Zimowe 2020
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Snowboardowe zimowe szaleństwo - młodzieżowy obóz na Słowacji - Skipass w cenie!

Miejsce: Liptowski Mikulasz -> Chopok
Zakwaterowanie: Pensjonaty Horec, Jurika, Galanto, Klar lub Liptov.
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół, duży wybór jedzenia), prowiant na stok (kanapka lub słodka bułka, owoc lub batonik, sok w kartoniku), dwudaniowa obiadokolacja. Kuchnia regionalna, europejska.
Dojazd: Autokarem. Z niektórych miast możliwy przejazd tzw. antenowy: autokarem, PKP, busem lub samochodem osobowym.
Profil: obozy snowboardowe, zimowiska zagraniczne, obozy zimowe
Wiek uczestników: od 11 do 19 lat
Symbol oferty: Z-22611

Terminy i ceny

1839.00 1899.00 PLNrezerwuj 11.01.2020 - 18.01.2020
Zakwaterowanie w ośrodku Jurika
1888.00 1948.00 PLNrezerwuj 11.01.2020 - 18.01.2020
Zakwaterowanie w ośrodku Galanto
1888.00 1948.00 PLNrezerwuj 18.01.2020 - 25.01.2020
Zakwaterowanie w ośrodku Galanto
1939.00 1999.00 PLNrezerwuj 18.01.2020 - 25.01.2020
Zakwaterowanie w ośrodku Horec
1939.00 1999.00 PLNrezerwuj 01.02.2020 - 08.02.2020
Zakwaterowanie w ośrodku Jurika
2038.00 2098.00 PLNrezerwuj 01.02.2020 - 08.02.2020
Zakwaterowanie w ośrodku Galanto
2239.00 2399.00 PLNrezerwuj 08.02.2020 - 15.02.2020
Zakwaterowanie w ośrodku Klar
2199.00 PLNrezerwuj 15.02.2020 - 22.02.2020
Zakwaterowanie w ośrodku Liptov
2089.00 2149.00 PLNrezerwuj 15.02.2020 - 22.02.2020
Zakwaterowanie w ośrodku Jurika

Aby dokonać rezerwacji danego terminu zimowiska - kliknij w przycisk "rezerwuj"

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie, wyżywienie, szkolenie snowboardowe, opiekę kadry, ubezpieczenie, podstawowy serwis, karnety narciarskie, realizację programu wraz z biletami wstępu, transport z wybranych miejscowości, transfery na wyciągi.
Cena nie zawiera:
Dojazdu z niektórych miejscowości.

Snowboardowe zimowe szaleństwo na Słowacji to obóz dla prawdziwych fanów snowboardu! Serdecznie zapraszamy początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych snowboardzistów. Snowboardziści mogą przeżyć na stokach Chopoka wspaniałą zimową przygodę!

Program:

 • Snowboard – 6 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób. Grupy podzielone są ze względu na stopień zaawansowania. Wszystkie zajęcia odbywają się pod stałą opieką instruktorów.
 • Wycieczka do Aquaparku Tatralandia lub do aquaparku Besenova oraz do jaskini Wolności
 • Wyjścia do groty solnej, korzystanie z sauny i jacuzzi.
 • Wycieczka do Liptowskiego Mikulasza – gra miejska.
 • Certyfikaty – w ostatnim dniu obozu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe.
 • Poza tym w programie – konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze.

Szkolenie: Do 6 godzin dziennie pod okiem instruktorów, forma szkolenia dostosowana do poziomu zaawansowania grupy (od poziomu podstawowego – początkującego, przez średnio zaawansowany, do zaawansowanego). O przydziale do grupy ostatecznie decyduje sprawdzian umiejętności przeprowadzany pierwszego dnia na stoku.

Serwis: Podstawowy serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych doświadczonych instruktorów.

Karnety: Cena zawiera karnet na 6 dni jazdy, ważny na terenie całego kompleksu narciarskiego Jasna Tatry Niskie w czasie trwania zimowiska. Karnet ten umożliwia jazdę po wszystkich trasach ośrodka i nie wymaga od uczestnika żadnych dodatkowych opłat.

Zajęcia:

Tereny do jazdy: Największy w tej części Europy ośrodek narciarski – Jasna Tatry Niżne: Chopok (2024 m n.p.m.), 49 km tras – 11 km czarnych nartostrad dla zaawansowanych, niemal 26 km dla średnio zaawansowanych i 12 km łatwych, niebieskich tras; 30 km nartostrad naśnieżanych 5 miesięcy w roku; 30 wyciągów i kolejek linowych (w tym 5 gondolowych), które są w stanie przetransportować prawie 35 000 osób na godzinę.

Uwaga: wyjście do groty solnej, jacuzzi, sauny realizowane przy minimum 15 chętnych osobach.

Cena obejmuje wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

Liptowski Mikulasz to jedna z najbardziej znanych słowackich miejscowości, położona w pobliżu głównego grzbietu górskiego Tatr Niżnych. Największy w tej części Europy ośrodek sportów zimowych na Słowacji – Jasna zapewnia najlepsze naturalne warunki do uprawiania sportów zimowych. Przepiękne krajobrazy, znakomicie przygotowane różnorodne trasy i wyciągi dostosowane do potrzeb każdego uczestnika. Oprócz spędzania czasu na stoku, w programie obozu wizyta w największym całorocznym parku wodnym w centralnej Europie – Tatralandii, wizyta w Jaskini Wolności, a także gry, zabawy i wycieczki piesze.

Kadra: Kierownik zimowiska, instruktorzy snowboardu (10-15 osób na instruktora). Instruktorzy posiadają także uprawnienia wychowawców kolonijnych.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół – duży wybór jedzenia), prowiant na stok (kanapka lub słodka bułka, owoc lub batonik, sok w kartoniku), dwudaniowa obiadokolacja. Kuchnia regionalna, europejska. Świadczenia rozpoczynają się obiadem, a kończą śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.

Zakwaterowanie: 2-6 osobowe pokoje z telewizorami, wc i natryskiem lub wanną (zgodnie z opisem przy pensjonatach). W zależności od terminu obozu zakwaterowanie w Pensjonacie Horec, Jurika, Galanto lub Liptov.

 • Horec – pensjonat o wysokim standardzie, leży na południu gminy Liptovsky Jan, w jednej z najpiękniejszych dolin Liptova – Janskej dolinie. Przestronne, niezwykle przytulnie urządzone 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek wysuwanych z głównego łóżka oraz łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). W pensjonacie znajduje się elegancko urządzona restauracja, jacuzzi, sauna a do dyspozycji uczestników jest bilard, stół do tenisa stołowego, stanowiska komputerowe i konsole do gier. Na terenie pensjonatu dostęp do bezprzewodowego Internetu. Przy pensjonacie (na zewnątrz) znajdują się dwa źródełka termalne o temperaturze około 26 stopni Celcjusza – możliwość kąpieli dla chętnych.
 • Jurika – pensjonat w miejscowości Bobrovec, położony około 6 km od Liptowskiego Mikulasza. Stylowy pensjonat, który zaskoczy Cię nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także miłą i rodzinną atmosferą. Ładnie umeblowane pokoje 2, 3, 4, 5, 6 osobowe z telewizorami, z wc i natryskiem lub wanną (trzy pokoje z łazienką na korytarzu, dwa w układzie studio z dodatkowym salonem do dyspozycji uczestników). Część łóżek wysuwanych z głównego łóżka oraz łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). Sala z bilardem, piłkarzykami i konsolami do gier. Pensjonat posiada własną restaurację z kominkiem (stołówkę) oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.
 • Galanto – pensjonat o wysokim standardzie, leży na południu gminy Liptovsky Jan, w jednej z najpiękniejszych dolin Liptova – Janskej dolinie. Z pensjonatu rozciąga się niezwykle malowniczy widok na pobliski górski potok. Dobrze urządzone 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek w pokojach wysuwanych z głównego łóżka oraz łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). W pensjonacie znajduje się restauracja, która serwuje smaczne posiłki oraz sauna. Do dyspozycji uczestników bilard i stół do tenisa stołowego. Pensjonat z dostępem do bezprzewodowego Internetu.
 • Liptov – pensjonat znajduje się w jednej z najbardziej malowniczych dolin Niskich Tatr – Janskiej Dolinie, na południe od miejscowości Liptovsky Jan. Pensjonat oferuje pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe. Każdy pokój wyposażony jest w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). W części pokoi znajduje się balkon z widokiem na potok. Wśród wielu atutów pensjonatu trzeba wymienić dobrą kuchnię i gościnny, górski klimat. Ponadto w restauracji znajduje się kominek, który zapewnia przytulną atmosferę. Bezpłatne WI-FI.
 • Klar - hotel o wysokim standardzie *** (po generalnym remoncie), położony w Liptowskim Mikulaszu, około 800 metrów od historycznego centrum miasta. Przytulnie urządzone, w nowoczesnym stylu w 90% - 2 osobowe pokoje (łóżka dwuosobowe, dwa komplety pościeli). Kilka pokoi 3 osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w wc, prysznic lub wannę, TV satelitarną i bezpłatne wi-fi. W hotelu znajduje się elegancko urządzona restauracja w której uczestnicy obozu będą jeść posiłki. Za dodatkową opłatą bilard i piłkarzyki. Uczestnicy zakwaterowanie w Hotelu Klar w terminie 08.02 - 15.02.2020 nie będą mieli w programie wyjścia do groty solnej oraz nie będą korzystać z sauny i jacuzzi.

Dojazd: Przejazd autokarem klasy LUX w obie strony w cenie imprezy z Łodzi, Katowic, Krakowa. Za dodatkową opłatą z Warszawy (120 zł), z Torunia, Bydgoszczy, Poznania, Kielc (160 zł), z Wrocławia, Opola (90 zł), z Gdańska, Szczecina, Olsztyna, Gorzowa Wielkopolskiego (190 zł), z Lublina, Rzeszowa, Białystoku (280 zł). W cenie dojazd na stok i powrót ze stoku każdego dnia, przez cały czas trwania zimowiska. Transport z Lublina, Torunia, Bydgoszczy, Rzeszowa, Szczecina, Olsztyna, Białegostoku, Gorzowa Wlkp. i Kielc może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). Z pozostałych, wymienionych wyżej miast transport GWARANTOWANY. Z niektórych miast możliwy przejazd tzw. antenowy: autokarem, PKP, busem lub samochodem osobowym. Wyjazdy z Rzeszowa, Gdańska, Szczecina, Białegostoku, Olsztyna, Poznania, Torunia, Bydgoszczy, Lublina oraz Gorzowa Wielkopolskiego mogą odbyć się w godzinach wieczornych/nocnych w dniu poprzedzającym dzień rozpoczęcia zimowiska. Przejazdy dla poszczególnych miast realizowane w terminach ferii dla danego województwa.

Ubezpieczenie:

 • Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 10 tys. złotych), Koszty Leczenia za granicą (KL – 10 tys. euro), Odpowiedzialność Cywilna (OC – 50 tys. złotych).
 • Wszyscy uczestnicy zimowiska objęci są ubezpieczeniem pokrywającym koszty pomocy przez Górskie Pogotowie Ratunkowe oraz pomoc szpitalną.
 • Każdy uczestnik może wykupić dodatkowo dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy w cenie 59 zł.

Informacje dodatkowe:

 • Bezpieczeństwo - w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa stosujemy zasadę: jeździmy tylko w kaskach. Na terenie ośrodka Jasna znajduje się stacja Górskiego Pogotowia Ratunkowego, zapewniająca natychmiastową pomoc w nagłych wypadkach.

Sprzęt - możliwość wypożyczenia na miejscu sprawdzonego sprzętu snowboardowego (deska, buty) renomowanych firm.

 • Koszt wypożyczenia kompletu: 69 euro na 6 dni.
 • Koszt wypożyczenia samej deski, lub butów – 38 euro na 6 dni.
 • Koszt wypożyczenia kasku – 15 euro na 6 dni.

Zalecamy zabranie własnego, dobrze dopasowanego kasku.

Uwagi: Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu, itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania. Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty oraz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

OPCJONALNE:


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok Transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). - - 280.00
Bydgoszcz Transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). - - 160.00
Gdańsk - - 190.00
Gorzów Wielkopolski Transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). - - 190.00
Katowice - - 0.00
Kielce Transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). - - 160.00
Kraków - - 0.00
Lublin Transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). - - 280.00
Łódź - - 0.00
Olsztyn Transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). - - 190.00
Opole - - 90.00
Poznań - - 160.00
Rzeszów Transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). - - 280.00
Szczecin Transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). - - 190.00
Toruń Transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). - - 160.00
Warszawa - - 120.00
Wrocław - - 90.00