Ferie Zimowe 2023
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Chopok - Młodzieżowy obóz narciarsko-snowboardowy

Miejsce: Liptowski Mikulasz -> Chopok
Zakwaterowanie: Pensjonat Larion***
Wyżywienie: 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja), dania kuchni lokalnej serwowane w hotelowej restauracji, napoje typu woda, woda z sokiem, herbata w cenie.
Dojazd: Autokarem lub busem.
Profil: zimowiska zagraniczne, obozy zimowe, obozy snowboardowe, obozy narciarskie
Wiek uczestników: od 13 do 19 lat
Symbol oferty: Z-25713

Terminy i ceny

2503.00 PLNrezerwuj 14.01.2023 - 21.01.2023
2503.00 PLNrezerwuj 28.01.2023 - 04.02.2023
2503.00 PLNrezerwuj 11.02.2023 - 18.02.2023
2503.00 PLNrezerwuj 18.02.2023 - 25.02.2023

Aby dokonać rezerwacji danego terminu zimowiska - kliknij w przycisk "rezerwuj"

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie. Wyżywienie w hotelu. Program. Transfery na stok. Opiekę kadry: kierownika, wychowawców, instruktorów. Ubezpieczenie UNIQA KONTYNENTY. Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.) oraz składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.).
Cena nie zawiera:
Dopłat transportowych, skipassów, taksy klimatycznej, imprez fakultatywnych - biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie, posiłków tranzytowych.

Jeśli nie chcecie spędzić wielu godzin w podróży, a marzą Wam się prawdziwie alpejskie ferie blisko granicy z Polską, to obozy narciarsko-snowboardowe na Chopoku to idealny wybór. Czeka na Was 50 km świetnie przygotowanych tras narciarsko&snowboardowych, a do tego DC Snowpark, który MY uwielbiamy. Nic tylko rezerwować i szusować. Śnieg gwarantowany!

Chopok - Jasna - najlepszy w Tatrach i największy na Słowacji ośrodek sportów zimowych oferujący ponad 50 km szerokich tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. Głodni wrażeń szaleć mogą na DC Snowpark na Otupnym lub zjechać jedną z kilku stref freeride'owych.

Łączna długoś tras: trasy trudne - 7 km, trasy średnie - 18 km, trasy łatwe - 25 km

NA STOKU
RELAX & FUN

Codzienna jazda na nartach/snowboardzie po świetnie przygotowanych trasach, dwa poziomy zaawansowania (średniozaawansowany i zaawansowany). Codzienne 2 godzinne szkolenie na stoku z instruktorami. Wasza technika w trakcie wyjazdu poszybuje ostro w górę, więc nie musicie się martwić o naukę. Z nami wszystko przyjdzie łatwiej :) Resztę czasu na stoku spędzacie poruszając się po ustalonych trasach z kadrą pozostając z nią w stałym kontakcie. Nasza kadra swoim czujnym okiem zadba o Wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę do końca wyjazdu.

Każdy jeździ w grupie według swoich umiejętności:

 • Średniozaawansowana - zyskujesz coraz więcej pewności siebie i cieszysz się prędkością oraz wrażeniami z jazdy. Na luzie doskonalisz jazdę na łagodnych czerwonych trasach, nawet na czarnych chociaż czujesz, że ciągle się uczysz!
 • Zaawansowana - jesteś doskonałym narciarzem/snowboardzistą, który potrafi jeździć wszędzie i w każdych warunkach. Robisz to wyśmienicie, stylowo i technicznie.

APRES SKI

 • zimowy chillout

Poza stokiem będziemy chillować! Wieczorem ładujemy baterie na następny dzień jazdy na stokach, spędzamy czas w grupie. Nasi wychowawcy zorganizują dla Was alpejskie Apres Ski. Wstydliwym pomogą się zintegrować, a rozrywkowym pokażą jak rozkręcić się jeszcze bardziej.

 • obozowe rozgrywki w squasha
 • relaks w Tatralandii

Czeka na Was 9 basenów, strefa relaksacyjna kompleksu Tropical Paradise ze stałą temperaturą 30°C i leżakami pod palmami, 5 zjeżdżalni w tym Tornado czyli najdłuższa zjeżdżalnia pontonowa z wirem wodnym w Europie Środkowej. Wstęp płatny ok. 28 Eur/os za 3-godzinny pobyt w aquaparku. Dla chętnych istnieje możliwość skorzystania z Surf Waves aby zakosztować surfingu na sztucznej fali. Atrakcja dodatkowo płatna ok. 11 Eur/os/20 minut.

 • Tatra Ice

Wyjście na lodowisko. Wypożyczenie łyżew ok. 4-5 Eur/os/1 godzina

ZAKWATEROWANIE:
Pensjonat Larion *** - niewielki fajny pensjonat położony u podnóża Tatr w malowniczej miejscowości Kralova Lehota. Na jego terenie, do dyspozycji Gości znajduje się: restauracja, lobby bar, sala kominkowa „słowacka koliba”, przechowalnia sprzętu narciarskiego, bezpłatne WiFi oraz zaplecze sportowe i rekreacyjne tj. boisko do squasha, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki lub stół bilardowy. Za dodatkową opłatą można korzystać z sauny i zrelaksować się w jacuzzi (ok. 9 EUR za 2 h). Zakwaterowani będziecie w pokojach 2-6 osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę i TV.

CO JEMY: 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja), dania kuchni lokalnej serwowane w hotelowej restauracji, napoje typu woda, woda z sokiem, herbata w cenie. Pierwszy posiłek: obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu. Ostatni posiłek: śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu.

CENY SKIPASSÓW

 • LAR 1 i 3 -  ok. 122 EUR
 • LAR 5 i 6  ok. - 176 EUR

Kaucja zwrotna za skipass - 2 EUR
Ceny skipassów są niezależne od biura i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich. Cena skipassu może ulec zmianie w związku ze wrostem kosztu utrzymania wyciągów spowodowanych wzrostem cen energii.

TRANSPORT:

 • 1 dzień - wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, przyjazd do hotelu ok. godz.13.00- 19.00* zakwaterowanie, kolacja
 • 2-7 dzień - wypoczynek na Słowacji: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne
 • 8 dzień - śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz 8.00-15.00*, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

* przejazd i godziny przyjazdu/wyjazdu do/z ośrodka w zależności od turnusu

INFORMACJE TRANSPORTOWE
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

INFORMACJE DODATKOWE:
UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok. 120 - 150 EUR.

 • Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie.
 • Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Taksa klimatyczna 10 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + imprezy fakultatywne + posiłki tranzytowe. Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,8 PLN.
 • Planowana liczba uczestników na obozie ok. 40 osób.
 • Obowiązuje ograniczenie bagażu.
 • Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Wymagania Covid19 - AUSTRIA
W tym momencie brak dodatkowych obostrzeń sanitarnych dla wyjeżdzajacych do Austrii, Włoch, Słowacji związanych z COVID -19. Sytuacja ta jednak może ulec zmianie w zależności od sytuacji epidemicznej w poszczególnych państwach

OPCJONALNE:

Już nie musisz się martwić kosztami gdy będziesz musiał zrezygnować z wyjazdu. Z naszą gwarancją żadna rezygnacja jest niestraszna. I co najważniejsze już nie musisz podawać nam POWODU swojej rezygnacji. ;) W zależności od terminu rezygnacji GWARANTUJEMY zwrot: - rezygnacja do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy -> BEZKOSZTOWO - rezygnacja do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy -> tracisz 10% - rezygnacja < 7 dni przed rozpoczęciem imprezy -> tracisz 20 % Rezygnacja oczywiście musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi.

Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro. Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.

Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie podróżne, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: 1. nieszczęśliwy wypadek, 2. nagłe zachorowanie Uczestnika lub osoby bliskiej (w tym Covid-19) potwierdzone dokumentacją medyczną a) np. objęcie izolacją dziecka bądź członka najbliższej rodziny (domownik) z powodu zdiagnozowanego Covid-19. Choroba (Covid-19) powinna być potwierdzona diagnozą lekarską i przez służby sanitarne. Sam wynik testu przesiewowego nie spełnia definicji nagłego zachorowania. b) ubezpieczenie nie obejmuje sytuacji kiedy to dziecko bądź członek najbliższej rodziny (domownik) zostanie objęty kwarantanną, ale bez zdiagnozowanego u niego/niej Covid-19. Kwarantanna nie jest objęta ochroną ubezpieczeniową. 3. śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, 4. poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (np. w przypadku zachorowania należy otrzymać diagnozę lekarską/dokumentację medyczna, zalecenia), a UNIQA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości do 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów. Rezygnacja musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi. Cena ubezpieczenia to 3 % ceny imprezy. Szkodę do firmy ubezpieczeniowej należy zgłosić w ciągu 7 dni od zdarzenia. UWAGA! Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5-go dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.

Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu UNIQA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.

Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok Stacja paliw LOTOS, ul. Produkcyjna 97c (przy McDonalds) 19:00 07:30 200.00
Turnus: LAR1; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Bielsko-Biała Stacja paliw SHELL, ul. Warszawska 156 05:00 22:30 100.00
Turnus: LAR1
Bydgoszcz Stacja paliw MOYA ul. Bydgoskich Przemysłowców 25 18:15 06:45 180.00
Turnus: LAR3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Częstochowa Stacja paliw CRAB ul. Gościnna 81 (A1 rejon węzła Częstochowa Południe) 02:15 01:00 120.00
Turnus: LAR1; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Dojazd własny Zgodnie z ofertą - - 0.00
Elbląg Stacja paliw LOTOS, al. Grunwaldzka 4 (przy McDonalds) 16:00 10:30 250.00
Turnus: LAR1; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Gdańsk Parking przy ul. Gradowej (obok stacji paliw ORLEN, ul. Dąbrowskiego 4) 19:00 08:00 200.00
Turnus: LAR1; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Głogów Stacja paliw BP, ul. Legnicka 16 07:30 19:00 160.00
Turnus: LAR5; LAR6
Gniezno Stacja paliw LOTOS, ul. Żwirki i Wigury 32 (przy McDonalds) 20:00 05:30 160.00
Turnus: LAR3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Gorzów Wielkopolski Stacja paliw BP, ul. Kasprzaka 8 (przy węźle DK22/S3), McDonalds 19:30 05:15 200.00
Turnus: LAR3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Gorzów Wielkopolski Stacja paliw BP, ul. Kasprzaka 8 (przy węźle DK22/S3), McDonalds 05:00 21:00 200.00
Turnus: LAR5; LAR6
Katowice Stacja paliw ORLEN, ul. Murckowska 22 04:00 23:30 100.00
Turnus: LAR1
Kołobrzeg Stacja paliw ORLEN ul. Koszalińska 78 02:00 00:45 250.00
Turnus: LAR5; LAR6; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Koszalin Parking przed Dworcem PKP (pomiędzy ulicami) 01:15 01:30 250.00
Turnus: LAR5; LAR6; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Kraków Stacja Paliw BP, ul. Mirowska 201 (przy KFC) 07:00 21:00 100.00
Turnus: LAR3;
Kraków Stacja Paliw BP, ul. Mirowska 201 (przy KFC) 14:30 13:00 100.00
Turnus:LAR5; LAR6
Legnica S3 MOP Kochlice Zachód (McDonalds), kierunek Wrocław 08:30 18:15 160.00
Turnus: LAR5; LAR6;
Leszno S5 MOP Gołanice 22:30 03:00 160.00
Turnus: LAR3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Lębork Stacja paliw SHELL, ul. Słupska 26 17:00 09:15 250.00
Turnus: LAR1; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Lublin Stacja paliw ORLEN, ul. Gęsia 7 (Węglin) 21:00 06:30 160.00
Turnus: LAR1; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Łódź A1 MOP Wiśniowa Góra w kierunku Katowic 23:45 03:30 160.00
Turnus: LAR1; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Nisko Stacja paliw ORLEN, ul. Nowa 1 (przy DK19) 23:00 04:15 160.00
Turnus: LAR1; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Nowa Sól S3 MOP Lisiny Zachód - kierunek Legnica 22:00 03:00 180.00
Turnus:LAR3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Olsztyn Stacja paliw BP Tomaszkowo (przy KFC) - okolice węzła Olsztyn Południe 17:30 09:00 250.00
Turnus: LAR1; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Opole Stacja paliw ORLEN, ul. Wrocławska 400 (za rondem w kierunku A4) 11:15 15:45 120.00
Turnus: LAR5; LAR6;
Piotrków Trybunalski Stacja paliw ORLEN, ul. Sikorskiego 43 00:45 02:30 160.00
Turnus: LAR1; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Płock Stacja paliw ORLEN, ul. Wyszogrodzka 123 (przy Mc Donalds) 07:00 19:30 180.00
Turnus: LAR5; LAR6;
Polkowice S3 MOP Polkowice (stacja paliw BP) kierunek Legnica 08:00 18:30 160.00
Turnus: LAR5; LAR6;
Poznań Stacja paliw SHELL, ul. 28 czerwca 1956, róg ul. Dolna Wilda (przy Lidlu) 21:00 04:30 160.00
Turnus: LAR3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Radom S7 MOP Zakrzew Zach. kierunek Kraków 10:30 16:30 160.00
Turnus: LAR5; LAR6;
Rzeszów Stacja paliw ORLEN, ul. Krakowska 291 00:30 03:00 140.00
Turnus: LAR1; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Słupsk Stacja paliw ORLEN, ul. Gdańska 18a 16:00 10:00 250.00
Turnus: LAR1; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Szczecin Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga 04:00 22:00 200.00
Turnus: LAR5; LAR6;
Świebodzin Stacja paliw ORLEN, ul. Wojska Polskiego 8 (rondo DK92) 20:30 04:15 180.00
Turnus: LAR3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Toruń Parking przed dworcem PKP, Toruń Miasto (ul. Skrzyńskiego) 21:00 05:30 180.00
Turnus: LAR1; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Toruń Parking przed dworcem PKP Toruń Miasto (ul. Skrzyńskiego 17:00 07:30 180.00
Turnus: LAR3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Warszawa Parking Stadion Narodowy - pomiędzy PKP Warszawa Stadion a ul. Zieleniecką 09:00 18:00 160.00
Turnus: LAR5; LAR6;
Wrocław Bielany Wrocławskie stacja paliw AMIC ENERGY, ul. Czekoladowa 16 (p. Pizza Hut) 10:00 17:00 120.00
Turnus: LAR5; LAR6
Wrocław Bielany Wrocławskie stacja paliw AMIC ENERGY, ul. Czekoladowa 16 (p. Pizza Hut) 00:30 23:30 100.00
Turnus: LAR3;
Zambrów Stacja paliw ORLEN, ul. Ostrowska 31 20:15 06:30 200.00
Turnus: LAR1; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.
Zielona Góra S3 MOP Racula - kierunek Legnica, stacja paliw ORLEN 21:30 03:30 180.00
Turnus: LAR3; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu.