Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Obóz narciarsko-snowboardowy SKI SAFARI

Miejsce: Vigo Rendena -> Madonna di Campiglio
Zakwaterowanie: Hotel Casa Terre Comuni***, Via IV Novembre 1, 38080 Vigo Rendena
Wyżywienie: 2 posiłki dziennie w restauracji hotelowej: bufet śniadaniowy, trzydaniowa obiadokolacja, woda do obiadokolacji w cenie. Inne napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
Dojazd: Autokarem, busem lub pociągiem - za dopłatą zgodnie z tabelą wyjazdów
Profil: obozy , obozy snowboardowe, obozy narciarskie, obozy zimowe, zimowiska zagraniczne
Wiek uczestników: od 13 do 19 lat
Symbol oferty: Z-21175

Terminy i ceny

Trwa aktualizacja oferty, proszę spróbować za kilka minut lub proszę dzwonić tel. 22 785 01 01.

Cena zawiera:  
Przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG).
Cena nie zawiera:
Dopłat transportowych, skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, napojów do obiadokolacji, taksy klimatycznej 2 EUR/os/dzień.

Ski Safari w słonecznej Italii możecie tutaj poszusować aż w 3 popularnych ośrodkach narciarskich. Obóz narciarsko-snowboardowy na którym czeka na Was ponad 160 km tras, różne poziomy zaawansowania dla narciarzy i nieziemski snowpark, dla tych co lubią polatać! Wyskocz ze szkolnej ławki na stok!

Madonna di Campiglio - to jeden z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich w Europie. Jeśli jeździsz na nartach bądź desce to już pewnie nie raz słyszałeś nazwę tej prestiżowej miejscówki. Kurort oferuje dobrze utrzymane i zróżnicowane pod względem trudności nartostrady położone na wysokościach 1550-2600 m n.p.m. Będąc tu warto wjechać kolejką gondolową Pinzolo-Campiglio Express, z której podczas jazdy można podziwiać niezwykłą panoramę Dolomitów Brenta. Znajdują się tutaj także słynne trasy m.in. Groste - trasa o długości prawie 7 km, Spinale Direttissima - najtrudniejsza trasa w Dolomitach oraz trasa Pucharu Świata o nazwie 3-Tre.
Fani freestyle'u mogą poszaleć w Ursus Snowpark, który jest jednym z największych i najlepszych tego typu atrakcji w Europie. Położony na wysokości 2500 m n.p.m. snowpark dostosowany jest zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Znajdują się tutaj liczne skocznie, funboxy, raile dla narciarzy i snowboardzistów o różnym stopniu zaawansowania.

Dzięki karnetowi Skiarea Campiglio Dolomiti macie możliwość korzystania z trzech popularnych ośrodków narciarskich - począwszy od Madonna di Campiglio i Pinzolo, aż po Folgarida - Marilleva. Praktycznie każdego dnia będziecie mogli pojeździć na innym stoku. To raj dla miłośników białego szaleństwa oferujący ponad 160 km świetnie przygotowanych nartostrad, które obsługuje 61 nowoczesnych wyciągów. Tutaj znajdziecie stoki, które zachwycą Was nie tylko swoją długością, szerokością, ale także doskonałym przygotowaniem do jazdy!

PROGRAM:
NA STOKU - R'LAX & FUN

Codzienna jazda w ferie na nartach lub snowboardzie po świetnie przygotowanych trasach w Madonna di Campiglio, gdzie znajduje się ponad 160 km tras narciarskich, różne poziomy zaawansowania i nieziemski snowpark, wszystko w relaksującej atmosferze dobrej zabawy w skrócie RELAX&FUN!
Brzmi jak świetny plan na obóz młodzieżowy zimą.
Kadra zadba o dobrą zabawę oraz luz na stoku pamiętając zawsze, że na pierwszym miejscu bezpieczeństwo, aby każdy wrócił z uśmiechem na twarzy i powiedział, było EKSTRA!

2 godzinne szkolenia na stoku:
Kadra zapewnia każdego dnia na stoku ok. 2 godzinne zajęcia z jazdy na nartach lub snowboardzie dzieląc się swoją wiedzą instruktorską i pasją do białego szaleństwa!
Poprawicie swoją technikę lub nauczycie się czegoś nowego. Jazda po stoku stanie się dla Was jak chodzenie po bułki do sklepu!
Każdy jeździ w grupie według swoich umiejętności:
• Początkująca
- Nigdy nie jeździłeś/łaś i masz zamiar zacząć uprawiać ten ekscytujący sport. Twoja jazda jest coraz bardziej płynna i potrafisz wykonywać kontrolowane skręty na niebieskich trasach, oraz zatrzymywać się.
• Średnio zaawansowana - Zyskujesz coraz więcej pewności siebie i cieszysz się prędkością oraz wrażeniami z jazdy. Na luzie doskonalisz jazdę na łagodnych czerwonych trasach, nawet na czarnych chociaż czujesz, że ciągle się uczysz!
• Zaawansowana – Jesteś doskonałym narciarzem/snowboardzistą który potrafi jeździć wszędzie i w każdych warunkach. Robisz to wyśmienicie, stylowo i technicznie.

Zajęcia z instruktorem:
• Instruktor zaczyna zajęcia od zasad bezpieczeństwa na stoku.
• Ćwiczenia poprawiające technikę jazdy
• Podszkolicie się też z Freeride'u, funcarvingu, freestylowej jazdy oraz spróbujecie nowych tricków w snowparku.

Resztę czasu na stoku spędzacie poruszając się po ustalonych trasach z kadrą pozostając z nią w stałym kontakcie. Nasza kadra swoim czujnym okiem zadba o Wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę do końca wyjazdu. Gwarantujemy super kadrę, która wie co to dobra zabawa, niezapomniane przeżycia oraz zabawę na najwyższym poziomie!
UWAGA! Dla chętnych mamy stroje KIGURUMI, w których wspólnie będziemy bawić się na stoku!

POZA STOKIEM
ZIMOWY CHILLOUT

Wieczorem ładujemy baterie na następny dzień jazdy po stokach, chillujemy i spędzamy czas w grupie! Pomysłowi wychowawcy grup zajmą się zorganizowaniem dla Was alpejskiego chillu, pomogą wstydliwym się zintegrować, a rozrywkowym pokażą jak rozkręcić się jeszcze bardziej.

  • białe szaleństwo czyli zabawy na świeżym powietrzu - bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, anioły na śniegu, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu
  • zawody w ślizgach na byle czym - skonstruuj śmieszny pojazd lub zabierzcie dmuchanego krokodyla i jazda! Każdy zespół ocenimy pod kątem pomysłowości i techniki zjazdu. Adrenalina i szybkość, to jest to!
  • wybór Najsympatyczniejszej Mordeczki Obozu - jeżeli jesteś osobą uśmiechniętą, życzliwą, otwartą to może właśnie TY zdobędziesz ten tytuł?! Nagrody gwarantowane.
  • Lubisz planszówki - Alpejskie zawody w gry planszowe

(zajęcia dla chętnych, w zależności od czasu, możliwości i warunków atmosferycznych)

IMPREZY FAKULTATYWNE:

  • Kręgle - ok.12 EUR
  • Dyskoteka - ok. 10 EUR
  • Bilard - ok. 7 EUR

ZAKWATEROWANIE:
Położony w miejscowości Vigo Rendena w sercu doliny Val di Rendena hotel doceniony przez wielbicieli sportów zimowych. Do stoków zaledwie 10 min (Pinzolo) oraz 15 min (Madonna di Campiglio) co sprawia, że więcej czasu można poświęcić na przyjemną jazdę na nartach lub snowboardzie. W na terenie hotelu złapiecie zasięg Wi-Fi, skorzystacie z sali TV, tenisa stołowego lub piłkarzyków. Do waszej dyspozycji jest także restauracja. Zakwaterowanie w pokacjach 3 lub 4 osobowych – część pokoi posiada balkon.

• łazienka z WC, Suszarka do włosów, Telewizor, możliwe łóżka piętrowe

CO JEMY:
2 posiłki dziennie w restauracji hotelowej:
• rano przed stokiem - bufet śniadaniowy
• po stoku - trzydaniowa obiadokolacja (woda do obiadokolacji w cenie - inne napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.)

Pierwszy posiłek: obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu. Ostatni posiłek: śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu.

TRANSPORT:
Informacje transportowe dla turnusów COM/SD 1-6

1 dzień wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*, Austrię
2 dzień przyjazd do hotelu ok. godz. 16.00 - 20.00, zakwaterowanie, obiadokolacja
3-8 dzień wypoczynek we Włoszech śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne
9 dzień wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 8.00-10.00, przejazd przez Włochy, Austrię, Czechy/Niemcy*
10 dzień przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy

* przejazd i godziny przyjazdu/wyjazdu do/z ośrodka w zależności od turnusu

CENY SKIPASSÓW
Skipass Skiarea Campiglio Dolomiti 6 dniowy (skipass obejmuję ośrodki Madonna di Campiglio, Pinzolo oraz Folgarida Marilleva)
COM/SD 1 149 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999
COM/SD 2 159 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999
COM/SD 3 179 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999
COM/SD 4 199 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999
COM/SD 5 199 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999
COM/SD 6 199 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999

Kaucja zwrotna za skipass 5 EUR. Ceny skipassów są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

INFORMACJE DODATKOWE:
UWAGA Wszystkich uczestników obozów zimowych obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok.100 - 150 EUR.
Dodatkowo płatna taksa klimatyczna na miejscu - 2 EUR/os/dzień.Obowiązkowa kaucja zwrotna - 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN.
Obowiązuje ograniczenie bagażu. Koniecznie trzeba zabrać ważny paszport lub dowód osobisty, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV. Planowana liczba uczestników na obozie ok. 40 osób.

OPCJONALNE:

Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR

Zapewnij sobie podwójne bezpieczeństwo na wyjeździe i to w promocyjnej cenie. Pakiet zawiera: Podwyższenie Kwoty Ubezpieczenia KL oraz Ubezpieczenie SKI.

Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.
UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.

Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.

Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).

Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.

Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.

INFORMACJE TRANSPORTOWE:

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok Stacja paliw Shell, al. 1000-lecia Państwa Polskiego 72 15:30 08:00 180.00
Turnus: COM/SD3, COM/SD4
Bielsko-Biała Stacja paliw LUKOIL, ul. Andersa 545 (okolice hali Makro) 05:00 22:30 40.00
Turnus: COM/SD5, COM/SD6; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu, powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Bydgoszcz Stacja paliw Orlen, Al. Jana Pawła II 131 19:00 06:00 160.00
Turnus: COM/SD1, COM/SD2
Cieszyn Stacja paliw BP przy S52 - MOP Gumna (Dębowiec, ul. Południowa 2) 05:30 22:00 0.00
Turnus: COM/SD5, COM/SD6; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu, powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Częstochowa Stacja paliw SHELL, al. Jana Pawła II 5 02:15 01:00 100.00
Turnus: COM/SD5, COM/SD6; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu
Dojazd własny Zgodnie z ofertą - - 0.00
Elbląg Stacja paliw Lotos, al. Grunwaldzka 4 (przy McDonalds) 14:00 09:30 200.00
Turnus: COM/SD3, COM/SD4
Gdańsk Parking przy ul. Gradowej (obok stacji paliw ORLEN, ul. Dąbrowskiego 4) 18:30 08:00 160.00
Turnus: COM/SD5, COM/SD6;
Głogów Stacja paliw BP, ul. Legnicka 16 22:00 03:30 140.00
Turnus: COM/SD3, COM/SD4
Gniezno Stacja paliw LOTOS, ul. Żwirki i Wigury 32 (przy McDonalds) 22:00 04:30 140.00
Turnus: COM/SD1, COM/SD2
Gorzów Wielkopolski Stacja paliw BP, ul. Kasprzaka 8 (przy węźle DK22/S3) 22:30 03:45 160.00
Turnus: COM/SD1, COM/SD2
Katowice Stacja paliw ORLEN, ul. Murckowska 22 04:00 23:30 80.00
Turnus: COM/SD5, COM/SD6; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu, powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Kielce Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266  21:00 05:00 160.00
Turnus: COM/SD1, COM/SD2
Kołobrzeg Stacja paliw SHELL, ul. Koszalińska 36 (p. Mc Donalds) 15:30 09:15 200.00
Turnus: COM/SD3, COM/SD4
Koszalin Parking przed Dworcem PKP (pomiędzy ulicami) 14:45 10:00 200.00
Turnus: COM/SD3, COM/SD4
Kraków Parking przy dworcu PKP Kraków Płaszów, ul. Dworcowa  23:00 03:00 120.00
Turnus: COM/SD1, COM/SD2
Legnica Stacja paliw LOTOS, ul. Nowodworska 30 róg ul. Jaworzyńskiej 23:30 02:00 120.00
Turnus: COM/SD3, COM/SD4
Leszno Stacja paliw LUKOIL, Al. Konstytucji 3 Maja 3 (przy McDonalds) 01:00 01:30 120.00
Turnus: COM/SD1, COM/SD2; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu
Lębork Stacja paliw SHELL, ul. Słupska 26 16:45 09:15 200.00
Turnus: COM/SD5, COM/SD6;
Lubin Stacja paliw CIRCLE-K z McDonlads przy C.H. OBI 23:00 02:30 120.00
Turnus: COM/SD3, COM/SD4
Lublin Stacja paliw BP, ul. Północna 30 (przy al. Solidarności) 21:00 06:30 140.00
Turnus: COM/SD5, COM/SD6;
Łódź Stacja paliw BP ul. Kątna (okolice węzła Łódź Wschód przy autostradzie A1) 23:45 03:30 120.00
Turnus: COM/SD5, COM/SD6;
Nowa Sól Stacja paliw Orlen, ul. Wojska Polskiego 10/15 01:00 01:30 160.00
Turnus: COM/SD1, COM/SD2; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu
Olsztyn Stacja paliw Circle-K, ul. Pstrowskiego 10a (przy KFC) 15:30 08:00 180.00
Turnus: COM/SD3, COM/SD4
Opole Stacja paliw BP, ul. Wrocławska 106 p. McDonalds 23:30 02:00 120.00
Turnus: COM/SD3, COM/SD4
Piotrków Trybunalski Stacja paliw LUKOIL, ul. Sikorskiego 8 (przy sklepie Lidl) 00:45 02:30 120.00
Turnus: COM/SD5, COM/SD6; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu
Płock Stacja paliw Orlen, ul. Wyszogrodzka 123 (przy Mc Donalds) 18:15 06:15 140.00
Turnus: COM/SD3, COM/SD4
Polkowice McDonalds ul. Młyńska róg ul. Ogrodowej 22:30 03:00 120.00
Turnus: COM/SD3, COM/SD4
Poznań Stacja paliw SHELL, ul. 28 czerwca 1956, róg ul. Dolna Wilda (przy Lidlu)  23:00 03:30 120.00
Turnus: COM/SD1, COM/SD2
Puławy Stacja paliw ORLEN, ul. Lubelska 47 20:00 07:30 0.00
Turnus: COM/SD5, COM/SD6;
Radom Stacja paliw Circle-K, ul. Czarnieckiego 73 (p. McDonalds), kierunek Kielce 16:45 06:30 140.00
Turnus: COM/SD3, COM/SD4
Rzeszów Stacja paliw SHELL, ul. Reymonta 3 (Krakowska przy Wiadukcie Śląskim) 00:30 03:00 120.00
Turnus: COM/SD5, COM/SD6; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu
Słupsk Stacja paliw ORLEN, ul. Gdańska 18a 16:00 10:00 200.00
Turnus: COM/SD5, COM/SD6;
Stalowa Wola Stacja paliw ORLEN, ul. Staszica 2 23:00 04:15 120.00
Turnus: COM/SD5, COM/SD6;
Szczecin Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga 18:00 07:00 180.00
Turnus: COM/SD3, COM/SD4
Świebodzin Stacja paliw Orlen, ul. Wojska Polskiego 8 (rondo DK92) 23:30 02:45 160.00
Turnus: COM/SD1, COM/SD2
Toruń Stacja paliw Orlen, ul. Łódzka 83-85 20:00 07:00 160.00
Turnus: COM/SD1, COM/SD2
Warszawa Parking przed Torwarem, ul. Łazienkowska przy Wisłostradzie 19:30 05:00 140.00
Turnus: COM/SD3, COM/SD4
Wrocław Bielany Wrocławskie - Stacja paliw LUKOIL, ul. Czekoladowa 01:00 1:00 80.00
Turnus: COM/SD3, COM/SD4; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu
Wrocław Bielany Wrocławskie - Stacja paliw LUKOIL, ul. Czekoladowa 03:00 23:30 0.00
Turnus: COM/SD1, COM/SD2; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu, powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Zielona Góra Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 65 (przy rondzie) 00:30 02:00 160.00
Turnus: COM/SD1, COM/SD2; wwyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu