Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Obóz narciarsko-snowboardowy w Cortina d'Ampezzo

Miejsce: Paganella -> Fai della Paganella
Zakwaterowanie: Hotel Al Pelmo***, Via Nazionale 60, Pieve di Cadore
Wyżywienie: 2 posiłki dziennie w restauracji hotelowej: bufet śniadaniowy oraz 3-daniowa obiadokolacja
Dojazd: Autokarem, busem lub pociągiem - za dopłatą zgodnie z tabelą wyjazdów
Profil: zimowiska zagraniczne, obozy zimowe, obozy snowboardowe, obozy narciarskie
Wiek uczestników: od 13 do 19 lat
Symbol oferty: Z-21193

Terminy i ceny

Trwa aktualizacja oferty, proszę spróbować za kilka minut lub proszę dzwonić tel. 22 785 01 01.

Cena zawiera:  
Przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG).
Cena nie zawiera:
Dopłat transportowych, skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, napojów do obiadokolacji, taksy klimatycznej 10,5 EUR/os.

Cortina d'Ampezzo to miejscówka położona w regionie Veneto, której nikomu nie trzeba reklamować! Obóz narciarsko-snowboardowy na którym znajdziecie najlepsze trasy i niepowtarzalny klimat włoskich Dolomitów. Do dyspozycji amatorów białego szaleństwa jest 140 km tras obsługiwanych przez 37 wyciągów. Bez względu na umiejętności każdy znajdzie tu coś dla siebie!

  • Auronzo - ciekawe urozmaicenie głównie dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy. 13 km dość łatwych tras z różnicą poziomów 706m.
  • Misurina - tutaj bardziej zaawansowani narciarze będą mogli spróbować swoich sił na czarnych i czerwonych trasach.
  • San Vito - 14 km czerwonych i niebieskich tras w otoczeniu skalistych szczytów. Tu się pojawi dylemat - zjeżdżać czy podziwiać widoki?

PROGRAM:
NA STOKU - R'LAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lajtową jazdę i dobrą zabawę. Na stoku jeździcie w trzech grupach zaawansowania - początkującej, średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem odbywają się ok. 2 h dziennie, podczas których skoryguje on Twoje błędy oraz w zależności od Waszego zaawansowania troszkę podszkoli z freeride'u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.
Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii.  warantujemy mega zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

POZA STOKIEM
ZIMOWY CHILLOUT
Poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po zimowym szaleństwie czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności przygotowanych przez Waszych wychowawców, którzy porwą Was do zabawy, poprowadzą zajęcia team buildingowe, gry i zawody w iście alpejskim stylu. Razem z naszą Kadrą sprawimy, by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie

  • białe szaleństwo czyli zabawy na świeżym powietrzu - bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, anioły na śniegu, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu
  • zawody w ślizgach na byle czym - skonstruuj śmieszny pojazd lub zabierzcie dmuchanego krokodyla i jazda! Każdy zespół ocenimy pod kątem pomysłowości i techniki zjazdu. Adrenalina i szybkość, to jest to!
  • wybór Najsympatyczniejszej Mordeczki Obozu - jeżeli jesteś osobą uśmiechniętą, życzliwą, otwartą to może właśnie TY zdobędziesz ten tytuł?! Nagrody gwarantowane.
  • alpejskie zawody w gry planszowe

(zajęcia dla chętnych, w zależności od czasu, możliwości i warunków atmosferycznych)

IMPREZY FAKULTATYWNE:

  • Basen - ok.10 EUR / wejście
  • Dyskoteki - ok. 10 EUR / wejście

ZAKWATEROWANIE:
Hotel Al Pelmo **
* położony w spokojnej miejscowości Pieve Di Cadore oddalonej ok 20 km od Cortiny d'Ampezzo. Mieszkamy w 2-5 osobowych pokojach z łazienkami i TV. Możliwe łóżka podwójne i piętrowe. W hotelu znajduje się restauracja, bar, sala TV. W pobliżu znajduje się kryty basen.

CO JEMY:
2 posiłki dziennie w restauracji hotelowej bufet śniadaniowy oraz 3-daniowa obiadokolacja (napoje dodatkowo płatne!). Pierwszy posiłek obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu. Ostatni posiłek śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu.

TRANSPORT:
Informacje transportowe dla turnusów PEL/SD 1-5

1 dzień wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*, Austrię, Szwajcarię*
2 dzień przyjazd do hotelu ok. godz. 17.00-20.00, zakwaterowanie, obiadokolacja
3-8 dzień wypoczynek we Włoszech śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne, wyjście na dyskotekę
9 dzień wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 7.00-10.00, przejazd przez Włochy, Szwajcarię*, Austrię, Czechy/Niemcy*
10 dzień przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy
* przejazd i godziny przyjazdu/wyjazdu do/z ośrodka w zależności od turnusu

CENY SKIPASSÓW
Skipass Dolomiti Card 6 dniowy (4 dni Cortina d'Ampezzo + 2 dni San Vito di Cadore)
PEL/SD 1 143 EUR dla osób urodzonych po 30.11.2002; 188 EUR dla osób urodzonych przed 30.11.2002
PEL/SD 2 143 EUR dla osób urodzonych po 30.11.2002; 188 EUR dla osób urodzonych przed 30.11.2002
PEL/SD 3 143 EUR dla osób urodzonych po 30.11.2002; 188 EUR dla osób urodzonych przed 30.11.2002
PEL/SD 4 180 EUR dla osób urodzonych po 30.11.2002; 235 EUR dla osób urodzonych przed 30.11.2002
PEL/SD 5 180 EUR dla osób urodzonych po 30.11.2002; 235 EUR dla osób urodzonych przed 30.11.2002

Kaucja zwrotna za skipass 5 EUR. Ceny skipassów są niezależne od biura i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

INFORMACJE DODATKOWE:
UWAGA Wszystkich uczestników obozów zimowych obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok.100 - 150 EUR.
Dodatkowo płatna taksa klimatyczna na miejscu - 10,5 EUR/os .Obowiązkowa kaucja zwrotna - 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN.
Obowiązuje ograniczenie bagażu. Koniecznie trzeba zabrać ważny paszport lub dowód osobisty, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV. Planowana liczba uczestników na obozie ok. 40 osób.

OPCJONALNE:

Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR

Zapewnij sobie podwójne bezpieczeństwo na wyjeździe i to w promocyjnej cenie. Pakiet zawiera: Podwyższenie Kwoty Ubezpieczenia KL oraz Ubezpieczenie SKI.

Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.
UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.

Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.

Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).

Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.

Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.

INFORMACJE TRANSPORTOWE:

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok Stacja paliw Shell, al. 1000-lecia Państwa Polskiego 72 15:30 08:00 180.00
Turnus: PEL/SD3, PEL/SD4
Bielsko-Biała Stacja paliw LUKOIL, ul. Andersa 545 (okolice hali Makro) 05:00 22:30 40.00
Turnus: PEL/SD5; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu, powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Bydgoszcz Stacja paliw Orlen, Al. Jana Pawła II 131 19:00 06:00 160.00
Turnus: PEL/SD1, PEL/SD2
Cieszyn Stacja paliw BP przy S52 - MOP Gumna (Dębowiec, ul. Południowa 2) 05:30 22:00 0.00
Turnus: PEL/SD5; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu, powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Częstochowa Stacja paliw SHELL, al. Jana Pawła II 5 02:15 01:00 100.00
Turnus: PEL/SD5; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu
Dojazd własny Zgodnie z ofertą - - 0.00
Elbląg Stacja paliw Lotos, al. Grunwaldzka 4 (przy McDonalds) 14:00 09:30 200.00
Turnus: PEL/SD3, PEL/SD4
Gdańsk Parking przy ul. Gradowej (obok stacji paliw ORLEN, ul. Dąbrowskiego 4) 18:30 08:00 160.00
Turnus: PEL/SD5;
Głogów Stacja paliw BP, ul. Legnicka 16 22:00 03:30 140.00
Turnus: PEL/SD3, PEL/SD4
Gniezno Stacja paliw LOTOS, ul. Żwirki i Wigury 32 (przy McDonalds) 22:00 04:30 140.00
Turnus: PEL/SD1, PEL/SD2
Gorzów Wielkopolski Stacja paliw BP, ul. Kasprzaka 8 (przy węźle DK22/S3) 22:30 03:45 160.00
Turnus: PEL/SD1, PEL/SD2
Katowice Stacja paliw ORLEN, ul. Murckowska 22 04:00 23:30 80.00
Turnus: PEL/SD5; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu, powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Kielce Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266  21:00 05:00 160.00
Turnus: PEL/SD1, PEL/SD2
Kołobrzeg Stacja paliw SHELL, ul. Koszalińska 36 (p. Mc Donalds) 15:30 09:15 200.00
Turnus: PEL/SD3, PEL/SD4
Koszalin Parking przed Dworcem PKP (pomiędzy ulicami) 14:45 10:00 200.00
Turnus: PEL/SD3, PEL/SD4
Kraków Parking przy dworcu PKP Kraków Płaszów, ul. Dworcowa  23:00 03:00 120.00
Turnus: PEL/SD1, PEL/SD2
Legnica Stacja paliw LOTOS, ul. Nowodworska 30 róg ul. Jaworzyńskiej 23:30 02:00 120.00
Turnus: PEL/SD3, PEL/SD4
Leszno Stacja paliw LUKOIL, Al. Konstytucji 3 Maja 3 (przy McDonalds) 01:00 01:30 120.00
Turnus: PEL/SD1, PEL/SD2; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu
Lębork Stacja paliw SHELL, ul. Słupska 26 16:45 09:15 200.00
Turnus: PEL/SD5;
Lubin Stacja paliw CIRCLE-K z McDonlads przy C.H. OBI 23:00 02:30 120.00
Turnus: PEL/SD3, PEL/SD4
Lublin Stacja paliw BP, ul. Północna 30 (przy al. Solidarności) 21:00 06:30 140.00
Turnus: PEL/SD5;
Łódź Stacja paliw BP ul. Kątna (okolice węzła Łódź Wschód przy autostradzie A1) 23:45 03:30 120.00
Turnus: PEL/SD5;
Nowa Sól Stacja paliw Orlen, ul. Wojska Polskiego 10/15 01:00 01:30 160.00
Turnus: PEL/SD1, PEL/SD2; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu
Olsztyn Stacja paliw Circle-K, ul. Pstrowskiego 10a (przy KFC) 15:30 08:00 180.00
Turnus: PEL/SD3, PEL/SD4
Opole Stacja paliw BP, ul. Wrocławska 106 p. McDonalds 23:30 02:00 120.00
Turnus: PEL/SD3, PEL/SD4
Piotrków Trybunalski Stacja paliw LUKOIL, ul. Sikorskiego 8 (przy sklepie Lidl) 00:45 02:30 120.00
Turnus: PEL/SD5; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu
Płock Stacja paliw Orlen, ul. Wyszogrodzka 123 (przy Mc Donalds) 18:15 06:15 140.00
Turnus: PEL/SD3, PEL/SD4
Polkowice McDonalds ul. Młyńska róg ul. Ogrodowej 22:30 03:00 120.00
Turnus: PEL/SD3, PEL/SD4
Poznań Stacja paliw SHELL, ul. 28 czerwca 1956, róg ul. Dolna Wilda (przy Lidlu)  23:00 03:30 120.00
Turnus: PEL/SD1, PEL/SD2
Puławy Stacja paliw ORLEN, ul. Lubelska 47 20:00 07:30 0.00
Turnus: PEL/SD5;
Radom Stacja paliw Circle-K, ul. Czarnieckiego 73 (p. McDonalds), kierunek Kielce 16:45 06:30 140.00
Turnus: PEL/SD3, PEL/SD4
Rzeszów Stacja paliw SHELL, ul. Reymonta 3 (Krakowska przy Wiadukcie Śląskim) 00:30 03:00 120.00
Turnus: PEL/SD5; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu
Słupsk Stacja paliw ORLEN, ul. Gdańska 18a 16:00 10:00 200.00
Turnus: PEL/SD5;
Stalowa Wola Stacja paliw ORLEN, ul. Staszica 2 23:00 04:15 120.00
Turnus: PEL/SD5;
Szczecin Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga 18:00 07:00 180.00
Turnus: PEL/SD3, PEL/SD4
Świebodzin Stacja paliw Orlen, ul. Wojska Polskiego 8 (rondo DK92) 23:30 02:45 160.00
Turnus: PEL/SD1, PEL/SD2
Toruń Stacja paliw Orlen, ul. Łódzka 83-85 20:00 07:00 160.00
Turnus: PEL/SD1, PEL/SD2
Warszawa Parking przed Torwarem, ul. Łazienkowska przy Wisłostradzie 19:30 05:00 140.00
Turnus: PEL/SD3, PEL/SD4
Wrocław Bielany Wrocławskie - Stacja paliw LUKOIL, ul. Czekoladowa 01:00 1:00 80.00
Turnus: PEL/SD3, PEL/SD4; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu
Wrocław Bielany Wrocławskie - Stacja paliw LUKOIL, ul. Czekoladowa 03:00 23:30 0.00
Turnus: PEL/SD1, PEL/SD2; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu, powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Zielona Góra Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 65 (przy rondzie) 00:30 02:00 160.00
Turnus: PEL/SD1, PEL/SD2; wwyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu