Ferie Zimowe 2020
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Obóz narciarsko-snowboardowy w Bormio - Hotel Milano

Miejsce: Bormio -> Santa Caterina di Valfurva
Zakwaterowanie: Hotel Milano***
Wyżywienie: 2 posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja 2-daniowa + bufet sałatkowy, woda do obiadokolacji w cenie), dania kuchni włoskiej i europejskiej serwowane w hotelowej restauracji.
Dojazd: Autokarem lub busem - za dopłatą zgodnie z tabelą wyjazdów
Profil: obozy snowboardowe, zimowiska zagraniczne, obozy zimowe, obozy narciarskie
Wiek uczestników: od 13 do 19 lat
Symbol oferty: Z-22663

Terminy i ceny

Trwa aktualizacja oferty, proszę spróbować za kilka minut lub proszę dzwonić tel. 22 785 01 01.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, transfery na stok, opiekę kadry: kierownika, wychowawców, instruktorów, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY.
Cena nie zawiera:
Dopłat transportowych, skipassów, imprez fakultatywnych - biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej.

Obóz narciarsko-snowboardowy w Bormio to Ski Safari w narciarskim raju - Alta Valtellina! Relax & Fun na stokach wśród alpejskich szczytów zarówno dla wytrawnych narciarzy jak i dla amatorów chcących doświadczyć nowych przygód, a do tego relaks w termach i zakupy w luksusowych sklepach wolnocłowych w Livigno. Uzależniony od zimowych widoków? Jedź z nami odpocząć od szkolnych ławek w ferie!

RELAX & FUN

 • Codzienna jazda w ferie na nartach lub snowboardzie po świetnie przygotowanych trasach, dwa poziomy zaawansowania (średnio zaawansowany i zaawansowany) i wszystko w relaksującej atmosferze dobrej zabawy w skrócie RELAX & FUN! Kadra zadba o dobrą i bezpieczną zabawę oraz luz na stoku pamiętając, aby każdy wrócił z uśmiechem na twarzy i powiedział, było EKSTRA! 2 godzinne szkolenia na stoku. Kadra zapewnia każdego dnia na stoku ok. 2 godzinne zajęcia z jazdy na nartach lub snowboardzie dzieląc się swoją wiedzą instruktorską i pasją do białego szaleństwa! Z pewnością poprawicie swoją technikę lub nauczycie się czegoś nowego. Każdy jeździ w grupie według swoich umiejętności.
   
 • Średnio zaawansowana - zyskujesz coraz więcej pewności siebie i cieszysz się prędkością oraz wrażeniami z jazdy. Na luzie doskonalisz jazdę na łagodnych czerwonych trasach, nawet na czarnych chociaż czujesz, że ciągle się uczysz!
 • Zaawansowana - jesteś doskonałym narciarzem/snowboardzistą, który potrafi jeździć wszędzie i w każdych warunkach. Robisz to wyśmienicie, stylowo i technicznie.

Resztę czasu na stoku spędzacie poruszając się po ustalonych trasach z kadrą pozostając z nią w stałym kontakcie. Nasza kadra swoim czujnym okiem zadba o Wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę do końca wyjazdu.

APRES SKI

 • zimowy chillout
  Poza stokiem też można fajnie spędzić czas! Wieczorem ładujemy baterie na następny dzień jazdy po stokach, chillujemy i spędzamy czas w grupie! Pomysłowi wychowawcy grup zajmą się zorganizowaniem dla Was alpejskiego chillu, pomogą wstydliwym się zintegrować, a rozrywkowym pokażą jak rozkręcić się jeszcze bardziej.
   
 • relaks w Bormio Terme
  Dla odprężenia i regeneracji po dniu spędzonym na stoku, dla nowych pokładów energii! Polecamy pobyt w gorących źródłach termalnych a w szczególności w zewnętrznych basenach z widokiem na majestatyczne, ośnieżone górskie szczyty. Wstęp dodatkowo płatny ok. 20 Eur/os lub ok. 14 Eur/os (dla osób w wieku 13-15,99 lat) za 2,5 godzinny pobyt.
   
 • popołudnie w Livigno
  Livigno to jedna z ulubionych młodzieżowych miejscówek, Ty też tam będziesz. Po wypięciu nart czekają Cię zakupy w luksusowych sklepach wolnocłowych.
   
 • Bormio lub Santa Caterina by night
  Ci, co chcą poczuć prawdziwą wolność i emocje na nartach pod milionem gwiazd, mogą skusić się na nocną jazdę po legendarnych stokach Stelvio w Bormio lub na trasach w Santa Caterina.
  Niestety night skiing, nie jest ujęty w cenę naszego karnetu. Wstęp dodatkowo płatny ok. 16 Eur/os lub ok. 1 Eur/os (dla osób w wieku 13-16 lat).

OPIS:
Ski Safari w narciarskim raju - Alta Valtellina! Relax & Fun na stokach wśród alpejskich szczytów zarówno dla wytrawnych narciarzy jak i dla amatorów chcących doświadczyć nowych przygód, a do tego relaks w termach i zakupy w luksusowych sklepach wolnocłowych w Livigno.

Uzależniony od zimowych widoków? Jedź z nami odpocząć od szkolnych ławek w ferie!

Alta Valtellina - malownicza dolina w Lombardii nieopodal granicy ze Szwajcarią, rozsławiona przez popularne ośrodki narciarskie takie jak Bormio i Livigno. Region Alta Valtellina oferuje niepowtarzalną włoską atmosferę, mistrzowskie, świetnie przygotowane trasy zjazdowe o łącznej długości ponad 200 km, 65 nowoczesnych wyciągów, chwile relaksu w wodach termalnych. Szusować będziemy w 4 ośrodkach:
 

 • Livigno - jeden z najlepszych ośrodków w regionie, oferujący aż 115 km tras, zakupy duty free i jeden z największych snowparków w Europie Mottolino Snow Area, który przyciąga wielu riderów.
 • Bormio - będące sercem doliny, oferuje 50 km wspaniałych, szerokich tras wokół góry Cima Bianca, alpejskiego 3-tysięcznika. Znajdziemy tutaj trasy zarówno dla wymagających (20 km tras czarnych) jak i dla mniej wymagajacych amatorów białego szaleństwa (20 km tras czerwonych i 10 km niebieskich). Najbardziej spektakularne tutejsze odcinki to: legendarne Stelvio - trasa zawodów Pucharu Świata w biegu zjazdowym mężczyzn, uważana za jedną z najtrudniejszych technicznie na świecie, liczy 3230 m i różnicy poziomów 1010 m, a zawodnicy osiągają tutaj prędkość ponad 100 km /h. Betulle i Valbella - dla zwolenników adrenaliny. Cima Bianca - Bormio - najdłuższy, 8 km zjazd o różnicy poziomów 1787 m.
 • Santa Caterina - nieco mniejszy od swoich poprzedników ośrodek oferujący 35 km tras, ale dolną stację kolejki Plaghera, która wwiezie nas na Cresta Sobretta, mamy zaledwie 450 metrów od hotelu Milano, w którym wypoczywamy ! Po dotarciu na szczyt na wysokości ponad 2800 m n.p.m. można zjechać na nartach aż do samego centrum Santa Caterina.
 • Cima Piazzi-San Colombano - ośrodek sąsiadujący z Bormio, oferujący 25 km tras. Pomimo małego obszaru, cieszy stosunkowo krótkimi kolejkami i piękną panoramą.

ZAKWATEROWANIE: Hotel Milano*** - rodzinny hotel położony zaledwie 450 m od najbliższego wyciągu w Santa Caterina di Valfurva i ok. 12 km od stoków w Bormio. Na terenie hotelu, do dyspozycji Gości znajduje się: restauracja, hol z częścią wypoczynkową, sala telewizyjna z kominkiem, przechowalnia nart. Zakwaterowani będziecie w pokojach 2,3 i 4-osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę i TV.

CO JEMY: 2 posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja 2-daniowa + bufet sałatkowy, woda do obiadokolacji w cenie), dania kuchni włoskiej i europejskiej serwowane w hotelowej restauracji. Pierwszy posiłek: obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu. Ostatni posiłek: śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu

TRANSPORT:
Informacje transportowe dla turnusów: MIO/SD 1, 5
1 dzień wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*, Austrię, Szwajcarię*
2 dzień przyjazd do hotelu ok. godz. 17.00 - 21.00, zakwaterowanie, obiadokolacja
3-8 dzień wypoczynek we Włoszech: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne, wyjście na dyskotekę
9 dzień wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 6.00 - 10.00, przejazd przez Włochy, Szwajcarię*, Austrię, Czechy/Niemcy*
10 dzień przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy

* przejazd i godziny przyjazdu/wyjazdu do/z ośrodka w zależności od turnusu

CENY SKIPASSÓW
5-dniowy
młodzieżowy karnet grupowy Bormio Skipass (obejmujący 3 ośrodki tj. Santa Caterina, Bormio i Cima Piazzi-San Colombano) + 1-dniowy młodzieżowy karnet grupowy Livigno

MIO-1
ok. 110 EUR dla osób urodzonych w latach 2004 - 2008
ok. 120 EUR dla osób urodzonych w latach 2000 - 2003

MIO-5
ok. 145 EUR dla osób urodzonych w latach 2004 - 2008
ok. 160 EUR dla osób urodzonych w latach 2000 - 2003

Kaucja zwrotna za skipass - 5 EUR.
Ceny skipassów pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich i są niezależne od biura BUT.

INFORMACJE DODATKOWE:
UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok.100 - 150 EUR. Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie.

 • Obowiązkowa kaucja zwrotna - 20 EUR.
 • Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + imprezy fakultatywne + posiłki tranzytowe. Dodatkowo wymagana jest kwota 1,50 EUR/os/doba (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.
 • Planowana liczba uczestników na obozie ok. 40 osób.
 • Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

OPCJONALNE:

Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR

Zapewnij sobie podwójne bezpieczeństwo na wyjeździe i to w promocyjnej cenie. Pakiet zawiera: Podwyższenie Kwoty Ubezpieczenia KL oraz Ubezpieczenie SKI.

Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.

Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).

Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.

Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.

INFORMACJE TRANSPORTOWE:

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE. Nr tel. +48 664 097 679.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok Stacja paliw SHELL, al. 1000-lecia Państwa Polskiego 72 16:30 11:00 180.00
Turnus: MIO/SD1
Bielsko-Biała Stacja paliw SHELL, ul. Warszawska 156 05:00 22:30 40.00
Turnus: MIO/SD1; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu; powrót dzień przed datą zakończenia turnusu;
Częstochowa Stacja paliw SHELL, al. Jana Pawła II 5 02:15 01:00 100.00
Turnus: MIO/SD1; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu;
Dojazd własny Zgodnie z ofertą - - 0.00
Elbląg Stacja paliw LOTOS, al. Grunwaldzka 4 (przy McDonalds) 18:30 08:00 160.00
Turnus: MIO/SD1
Gdańsk Parking przy ul. Gradowej (obok stacji paliw ORLEN, ul. Dąbrowskiego 4) 19:00 08:00 160.00
Turnus: MIO/SD1
Głogów Stacja paliw BP, ul. Legnicka 16 22:00 03:30 140.00
Turnus: MIO/SD5
Katowice Stacja paliw ORLEN, ul. Murckowska 22 04:00 23:30 160.00
Turnus: MIO/SD1; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu; powrót dzień przed datą zakończenia turnusu;
Kołobrzeg Stacja paliw SHELL, ul. Koszalińska 36 (p. Mc Donalds) 15:30 09:00 200.00
Turnus: MIO/SD5
Koszalin Parking przed Dworcem PKP (pomiędzy ulicami) 14:45 09:45 200.00
Turnus: MIO/SD5
Legnica Stacja paliw ORLEN, ul. Chojnowska 154 (rejon węzła S3/DK94) 23:30 02:00 120.00
Turnus: MIO/SD5
Lębork Stacja paliw SHELL, ul. Słupska 26 17:00 09:15 200.00
Turnus: MIO/SD1
Lubin Stacja paliw CIRCLE-K z McDonlads przy C.H. OBI 23:00 02:30 120.00
Turnus: MIO/SD5
Lublin Stacja paliw BP, ul. Północna 30 (przy al. Solidarności) 21:00 06:30 140.00
Turnus: MIO/SD1
Łódź Stacja paliw ORLEN ul. Rokicińska 142 (róg ulicy Augustów) 23:45 03:30 120.00
Turnus: MIO/SD1
Międzyrzec Podlaski Stacja paliw ORLEN, ul. Zaścianki 80 19:00 08:30 160.00
Turnus: MIO/SD1
Olsztyn Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Pstrowskiego 10a (przy KFC) 17:00 09:30 180.00
Turnus: MIO/SD1
Opole Stacja paliw BP, ul. Wrocławska 106 p. McDonalds 23:30 02:00 120.00
Turnus: MIO/SD5
Piotrków Trybunalski Stacja paliw AMIC ENERGY, ul. Sikorskiego 8 (przy sklepie Lidl) 00:45 02:30 120.00
Turnus: MIO/SD1; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu;
Płock Stacja paliw Orlen, ul. Wyszogrodzka 123 (przy Mc Donalds) 16:45 06:30 140.00
Turnus: MIO/SD5
Polkowice McDonalds ul. Młyńska róg ul. Ogrodowej 22:30 03:00 120.00
Turnus: MIO/SD5
Przystanek Dodatkowy Szczegółowe miejsce oraz godzina wyjazdu/powrotu do ustalenia (dotyczy osób wsiadających po trasie, poza granicami kraju) 00:00 00:00 100.00
Turnus: MIO/SD5
Puławy Stacja paliw ORLEN, ul. Lubelska 47 20:00 07:30 140.00
Turnus: MIO/SD1
Radom Stacja paliw ORLEN, Rondo ks. Jerzego Popiełuszki (przy McDonlads) 16:45 06:30 140.00
Turnus: MIO/SD5
Rzeszów Stacja paliw SHELL, ul. Reymonta 3 (Krakowska przy Wiadukcie Śląskim) 00:30 03:00 120.00
Turnus: MIO/SD1; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu;
Słupsk Stacja paliw ORLEN, ul. Gdańska 18a 16:00 10:00 200.00
Turnus: MIO/SD1
Stalowa Wola Stacja paliw ORLEN, ul. Staszica 2 23:00 04:15 120.00
Turnus: MIO/SD1
Szczecin Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga 18:00 07:00 180.00
Turnus: MIO/SD5
Tczew Swarożyn, stacja paliw ORLEN, DK22 obok węzła z A1 19:45 07:00 180.00
Turnus: MIO/SD1
Warszawa Parking przed Torwarem, ul. Łazienkowska przy Wisłostradzie 19:30 05:00 140.00
Turnus: MIO/SD5
Wrocław Bielany Wrocławskie - Stacja paliw LUKOIL, ul. Czekoladowa 16 01:00 01:00 80.00
Turnus: MIO/SD5; wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu