Ferie Zimowe 2022
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Obóz narciarsko-snowboardowy w Alpach

Miejsce: Karyntia -> Villach
Zakwaterowanie: Jugendhotel Egger
Wyżywienie: 2 posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja 3-daniowa + bufet sałatkowy, woda do obiadokolacji w cenie)
Dojazd: Autokarem lub busem
Profil: zimowiska zagraniczne, obozy zimowe, obozy snowboardowe, obozy narciarskie
Wiek uczestników: od 13 do 19 lat
Symbol oferty: Z-25704

Terminy i ceny

2419.00 PLNrezerwuj 04.02.2022 - 13.02.2022
2319.00 PLNrezerwuj 11.02.2022 - 20.02.2022
2319.00 PLNrezerwuj 18.02.2022 - 27.02.2022

Aby dokonać rezerwacji danego terminu zimowiska - kliknij w przycisk "rezerwuj"

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, transfery na stok, opiekę kadry: kierownika, wychowawców, instruktorów, ubezpieczenie UNIQA KONTYNENTY; składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.), składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).
Cena nie zawiera:
Dopłat transportowych, skipassów, imprez fakultatywnych - biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej.

Obóz narciarsko-zimowy w Alpach to kultowa, pełna wysokogórskiego klimatu, świetnych stoków KARYNTIA! Tu słońce świeci przez większość dni w roku. Bajeczne górskie widoki, nowoczesne kąpieliska termalne i program Ski Safari to fun, przejechane setki kilometrów tras i niezapomniane przeżycia. Jesteśmy pewni, że tej zimy Wasze #hasztagi będą tylko takie: #jestbosko #niewracam #karyntialove. Szczegółowy opis tras - patrz program.

Karyntia - region obfitujący w dużą dawkę słonecznej energii, fenomenalne górskie widoki, nowoczesne kąpieliska termalne i świetnie przygotowane ośrodki narciarskie takie jak np. Skiarena Nassfeld i Bad Kleinkirchleim. Karyntia to TOP1 jeśli chodzi o miejscówkę na urządzenie Ski Safari. Co to Ski Safari? Możliwość szusowania na różnych stokach w ramach jednego karnetu.

To na Was czeka:

 • Ski Arena Nassfeld czyli 3xNAJ - NAJwiększy, NAJbardziej wypasiony ośrodek w Austrii z NAJdłuższą kolejką gondolową w Europie - Millennium Express. Tu można cieszyć się ponad 100 kilometrami nartostrad o różnym stopniu trudności.
 • Bad Kleinkirchheim - St. Oswald - to dwa ośrodki połączone ze sobą systemem wyciągów, z ponad 100 km zaśnieżonych tras
 • Gerlitzen Alpe - kameralny ośrodek z widokiem na malowniczą panoramą jeziora Ossiach. Znajdziecie tu doskonałe warunki do podszkolenia swoich umiejętności przed wypadem do wyżej położonych ośrodków alpejskich.

Słynne trasy takie jak:

 • Ski movie race - trasa z rejestracją szybkości i nagrywaniem video Waszych poczynań.
 • pucharowa trasa FIS K-70 - trasa imienia Franza Klammera wielokrotnego zwycięzcy Pucharu Świata o długości 4 km i i różnicy poziomów 927 m

Łączna długość tras: trasy trudne -24 km, trasy średnie - 157 km, trasy łatwe - 26 km

NA STOKU
RELAX & FUN

Codzienna jazda w ferie na nartach lub snowboardzie po świetnie przygotowanych trasach, dwa poziomy zaawansowania (średnio zaawansowany i zaawansowany) i wszystko w relaksującej atmosferze dobrej zabawy w skrócie RELAX & FUN! Codzienne 2 godzinne szkolenie na stoku z instruktorami. Wasza technika w trakcie wyjazdu poszybuje ostro w górę, więc nie musicie się martwić o naukę. Z nami wszystko przyjdzie łatwiej :) Resztę czasu na stoku spędzacie poruszając się po ustalonych trasach z kadrą pozostając z nią w stałym kontakcie. Nasza kadra swoim czujnym okiem zadba o Wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę do końca wyjazdu.

Każdy jeździ w grupie według swoich umiejętności

 • Średnio zaawansowana - zyskujesz coraz więcej pewności siebie i cieszysz się prędkością oraz wrażeniami z jazdy. Na luzie doskonalisz jazdę na łagodnych czerwonych trasach, nawet na czarnych chociaż czujesz, że ciągle się uczysz!
 • Zaawansowana - jesteś doskonałym narciarzem/snowboardzistą, który potrafi jeździć wszędzie i w każdych warunkach. Robisz to wyśmienicie, stylowo i technicznie.

 APRES SKI

 • zimowy chillout Poza stokiem będziemy chillować! Wieczorem ładujemy baterie na następny dzień jazdy na stokach, spędzamy czas w grupie. Nasi wychowawcy zorganizują dla Was alpejskie Apres Ski. Wstydliwym pomogą się zintegrować, a rozrywkowym pokażą jak rozkręcić się jeszcze bardziej.
 • relaks w KärntenTherme Pobyt w gorących źródłach termalnych! To coś dla miłośników wodnego szaleństwa, zmęczonych trudami dnia codziennego, marzących o odprężeniu i regeneracji. Wstęp dodatkowo płatny ok. 18,90 Eur/os lub ok. 12,20 Eur/os (dla osób w wieku 13-16 lat) za 3-godzinny pobyt w aquaparku.
 • Bowling Niezapomniane chwile z odrobiną sportowej rywalizacji, czyli zabawa w profesjonalnej kręgielni w Villach. Wstęp dodatkowo płatny ok.3-4 Eur/os
 • Dyskoteka - ok. 7 Eur/os
 • Lodowisko - ok. 6 Eur/os

ZAKWATEROWANIE:
Jugendhotel Egger
- młodzieżowy obiekt położony w willowej dzielnicy Villach-Landskron. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości znajduje się: restauracja, sala dyskotekowa, sala telewizyjna, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, bezpłatne WiFi w holu Zakwaterowani będziecie w pokojach 4-6 osobowych z łazienką, możliwe łóżka piętrowe.

CO JEMY: 2 posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja 2-daniowa, woda do obiadokolacji w cenie), dania kuchni austriackiej i europejskiej serwowane w hotelowej restauracji. Pierwszy posiłek: obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu. Ostatni posiłek: śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu

CENY SKIPASSÓW
6-dniowy młodzieżowy karnet grupowy Top Ski Pass Carinthia

 • 108 EUR dla osób urodzonych w latach 2007 - 2009
 • 135 EUR dla osób urodzonych w latach 2003 - 2006

Kaucja zwrotna za skipass – 5 EUR.Ceny skipassów, są niezależne od biura i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

TRANSPORT:
Informacje transportowe dla turnusów: EGG/SD 1-6

 • 1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*
 • 2 dzień przyjazd do hotelu ok. godz. 13.00-15.00, zakwaterowanie, obiadokolacja
 • 3-8 dzień wypoczynek w Austrii: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach późnopopołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne
 • 9 dzień śniadanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 12.00-13.00, przejazd przez Austrię, nocny przejazd przez Czechy/Niemcy*
 • 10 dzień przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

* przejazd i godziny przyjazdu/wyjazdu do/z ośrodka w zależności od turnusu

INFORMACJE TRANSPORTOWE
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

INFORMACJE DODATKOWE:
UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok.120 - 150 EUR. Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie.
Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + imprezy fakultatywne + posiłki tranzytowe. Dodatkowo wymagana jest kwota 1,60 EUR/os/doba (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,5 PLN.
Planowana liczba uczestników na obozie ok. 40 osób. Obowiązuje ograniczenie bagażu. Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna.
 

Wymagania Covid19 - AUSTRIA

Każda osoba wjeżdżająca na obóz narciarski/snowboardowy do Austrii musi przedstawić:

 1. zaświadczenie o szczepieniu lub statusie ozdrowieńca - szczegóły poniżej w sekcji

PRZED WYJAZDEM

Zgodnie z obecnie obowiązującymi obecnie przepisami (które jeszcze mogą ulec zmianie) aby wjechać na terytorium Austrii i móc korzystać z infrastruktury sportowo-rekreacyjnej (stoki, restauracje itp) należy okazać jeden z dokumentów:

 1. Dokument potwierdzający zakończenie programu szczepień przeciwko Covid-19. Za zakończenie schematu szczepień uważa się podanie odpowiedniej liczby dawek szczepionek przeciwko Covid-19 i upływ 14 -dniowego okresu od daty podania ostatniej dawki. Ważność certyfikatu max 9 miesięcy od przyjęcia drugiej dawki szczepienia. Szczepionki jednodawkowe od dnia 3.02.2022 nie bedą uznawane.
 2. W przypadku ozdrowieńców dokument wystawiony od 15 do 180 dni od daty pozytywnego wyniku testu PCR lub szybkiego testu antygenowego na COVID-19.
 3. Dodatkowo od dnia 20.12.2022 należy okazać negatywny wynik testu PCR. Zwolnienie z okazania testu dotyczy tylko osób, które otrzymały szczepienie przypominające.

UNIJNY CERTYFIKAT COVID

Austria od 1 lipca wdrożyła akceptację tzw. „paszportów szczepionkowych” (Unijny Certyfikat COVID) w którym automatycznie zamieszczana jest informacja o byciu zaszczepionym czy też ozdrowieńcem.

Unijny Certyfikat COVID jest od 1 lipca dokumentem koniecznym do przekraczania granic w Unii Europejskiej i uczestnik obozu zobowiązany jest mieć ze sobą (dla bezpieczeństwa -zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej) wydruk właściwego Unijnego Certyfikatu COVID.

Certyfikat jest w języku polskim i angielskim.

Certyfikat COVID można pobrać z własnego konta Internetowego Konta Pacjenta (osoby pełnoletnie) lub z konta rodzica (osoby niepełnoletnie). Szczegóły jak zalogować się do konta i pobrać certyfikat. Certyfikat jest dostępny także w aplikacji mObywatel.

Niezależnie od ww. certyfikatu COVID zalecamy aby mieć ze sobą w wersji elektronicznej i papierowej potwierdzenie o zaszczepieniu/byciu ozdrowieńcem.

WAŻNE! Jeśli wystąpią oczywiste przesłanki, takie jak zamknięcie granic lądowych, wprowadzenia zakazu podróżowania do danego kraju - obóz zostanie odwołany przez biuro, a klientowi będzie przysługiwało 100% zwrotu wpłaconej kwoty za obóz.

OPCJONALNE:

Miej tak wiele za tak niewiele ;) Gwarancja ta zawiera: Gwarancję Zmiany Rezerwacji, UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji oraz Gwarancję Stałej Ceny (13-19 lat). Dzięki wykupieniu ich w pakiecie (w momencie podpisania umowy mogą Państwo nie martwić się galopującym EURO, cenami benzyny, chęcią zmiany terminu czy obozu na inny, jak również koniecznością rezygnacji z imprezy, ale również zaoszczędzić! W pakiecie bowiem jest zawsze taniej.

Już nie musisz się martwić kosztami gdy będziesz musiał zrezygnować z wyjazdu. Z naszą gwarancją żadna rezygnacja jest niestraszna. I co najważniejsze już nie musisz podawać nam POWODU swojej rezygnacji. ;) W zależności od terminu rezygnacji GWARANTUJEMY zwrot: - rezygnacja do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy -> BEZKOSZTOWO - rezygnacja do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy -> tracisz 10% - rezygnacja < 7 dni przed rozpoczęciem imprezy -> tracisz 20 % Rezygnacja oczywiście musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi.

Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro. Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.

Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie. Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.

Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR

Zapewnij sobie podwójne bezpieczeństwo na wyjeździe i to w promocyjnej cenie. Pakiet zawiera: Podwyższenie Kwoty Ubezpieczenia KL oraz Ubezpieczenie SKI.

Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie podróżne, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: 1. nieszczęśliwy wypadek, 2. nagłe zachorowanie Uczestnika lub osoby bliskiej (w tym Covid-19) potwierdzone dokumentacją medyczną a) np. objęcie kwarantanną dziecka bądź członka najbliższej rodziny (domownik) z powodu zdiagnozowanego Covid-19. Choroba (Covid-19) powinna być potwierdzona diagnozą lekarską i przez służby sanitarne. Sam wynik testu przesiewowego nie spełnia definicji nagłego zachorowania. b) ubezpieczenie nie obejmuje sytuacji kiedy to dziecko bądź członek najbliższej rodziny (domownik) zostanie objęty kwarantanną, ale bez zdiagnozowanego u niego/niej Covid-19. Kwarantanna nie jest objęta ochroną ubezpieczeniową. 3. śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, 4. poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (np. w przypadku zachorowania należy otrzymać diagnozę lekarską/dokumentację medyczna, zalecenia), a UNIQA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości do 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów. Rezygnacja musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi. Cena ubezpieczenia to 3 % ceny imprezy. Szkodę do firmy ubezpieczeniowej należy zgłosić w ciągu 7 dni od zdarzenia. UWAGA! Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5-go dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.

Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu UNIQA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.

Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok Stacja paliw LOTOS, ul. Produkcyjna 97c (przy McDonalds) 16:30 07:30 200.00
Turnus: EGG/SD3; EGG/SD3; EGG/SD4
Bielsko-Biała Stacja paliw SHELL, ul. Warszawska 156 05:00 22:30 100.00
Turnus; EGG/SD5; EGG/SD6 wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu; powró dzień przed zakończeniem turnusu
Bydgoszcz Stacja paliw MOYA ul. Bydgoskich Przemysłowców 25 18:00 08:30 180.00
Turnus; EGG/SD2
Częstochowa Stacja paliw SHELL, al. Jana Pawła II 5 02:15 01:00 120.00
Turnus; EGG/SD5; EGG/SD6 wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu
Dojazd własny Zgodnie z ofertą - - 0.00
Elbląg Stacja paliw LOTOS, al. Grunwaldzka 4 (przy McDonalds) 14:00 11:00 250.00
Turnus: EGG/SD3; EGG/SD3; EGG/SD4
Gdańsk Parking przy ul. Gradowej (obok stacji paliw ORLEN, ul. Dąbrowskiego 4) 19:00 08:00 200.00
Turnus; EGG/SD5; EGG/SD6
Głogów Stacja paliw BP, ul. Legnicka 16 21:00 03:30 150.00
Turnus: EGG/SD3; EGG/SD3; EGG/SD4
Gniezno Stacja paliw LOTOS, ul. Żwirki i Wigury 32 (przy McDonalds) 20:00 05:30 160.00
Turnus; EGG/SD2
Gorzów Wielkopolski Stacja paliw BP, ul. Kasprzaka 8 (przy węźle DK22/S3) - - 200.00
Turnus: EGG/SD1; EGG/SD2; EGG/SD3; EGG/SD4
Katowice Stacja paliw ORLEN, ul. Murckowska 22 04:00 23:30 100.00
Turnus; EGG/SD5; EGG/SD6 wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu; powró dzień przed zakończeniem turnusu
Kielce Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266 19:00 07:00 160.00
Turnus; EGG/SD2
Kołobrzeg Stacja paliw ORLEN ul. Koszalińska 78 15:30 09:00 250.00
Turnus: EGG/SD3; EGG/SD3; EGG/SD4
Koszalin Parking przed Dworcem PKP (pomiędzy ulicami) 14:00 09:45 250.00
Turnus: EGG/SD3; EGG/SD3; EGG/SD4
Kraków Stacja Paliw BP, ul. Mirowska 201 (przy KFC) 21:00 05:00 100.00
Turnus; EGG/SD2
Legnica Stacja paliw ORLEN, ul. Chojnowska 154 (rejon węzła S3/DK94) 23:00 02:00 140.00
Turnus: EGG/SD3; EGG/SD3; EGG/SD4
Leszno MOP Gołanice przy drodze ekspresowej S5 (na powrocie MOP Wilkowice p. S5) 22:30 03:00 160.00
Turnus; EGG/SD2
Lębork Stacja paliw SHELL, ul. Słupska 26 17:00 09:15 250.00
Turnus; EGG/SD5; EGG/SD6
Lublin Stacja paliw BP, ul. Północna 30 (przy al. Solidarności) 21:00 06:30 160.00
Turnus; EGG/SD5; EGG/SD6
Łódź MOP Wiśniowa Góra A1 w kierunku Katowic (powrót kier. Gdańsk) 23:45 03:30 160.00
Turnus; EGG/SD5; EGG/SD6
Nisko Stacja paliw ORLEN, ul. Nowa 1 23:00 04:15 160.00
Turnus; EGG/SD5; EGG/SD6
Nowa Sól Stacja paliw ORLEN, ul. Wojska Polskiego 10/15 22:00 03:00 180.00
Turnus: EGG/SD1; EGG/SD2
Olsztyn Stacja paliw BP Tomaszkowo (przy KFC) - okolice węzła Olsztyn Południe 15:30 09:30 250.00
Turnus: EGG/SD3; EGG/SD3; EGG/SD4
Opole Stacja paliw ORLEN, ul. Wrocławska 400 (za rondem w kierunku A4) 23:15 02:00 140.00
Turnus: EGG/SD3; EGG/SD3; EGG/SD4
Piotrków Trybunalski Stacja paliw ORLEN, ul. Sikorskiego 43 00:45 02:30 160.00
Turnus; EGG/SD5; EGG/SD6 wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu
Płock Stacja paliw Orlen, ul. Wyszogrodzka 123 (przy Mc Donalds) 16:45 06:30 180.00
Turnus: EGG/SD3; EGG/SD3; EGG/SD4
Polkowice McDonalds ul. Młyńska róg ul. Ogrodowej 21:45 03:00 140.00
Turnus: EGG/SD3; EGG/SD3; EGG/SD4
Poznań Stacja paliw SHELL, ul. 28 czerwca 1956, róg ul. Dolna Wilda (przy Lidlu) 21:00 04:30 160.00
Turnus; EGG/SD2
Przystanek Dodatkowy Szczegółowe miejsce oraz godzina wyjazdu/powrotu do ustalenia (dotyczy osób wsiadających po trasie, poza granicami kraju) 00:00 00:00 100.00
Radom Stacja paliw ORLEN, Maratońska 57 16:45 06:30 160.00
Turnus: EGG/SD3; EGG/SD3; EGG/SD4
Rzeszów Stacja paliw ORLEN, ul. Krakowska 291 00:30 03:00 140.00
Turnus; EGG/SD5; EGG/SD6 wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu
Słupsk Stacja paliw ORLEN, ul. Gdańska 18a 16:00 10:00 250.00
Turnus; EGG/SD5; EGG/SD6
Szczecin Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga 17:30 07:00 200.00
Turnus: MIL/SD1; MIL/SD3; EGG/SD3; EGG/SD3; EGG/SD4
Świebodzin Stacja paliw ORLEN, ul. Wojska Polskiego 8 (rondo DK92) 20:30 04:15 180.00
Turnus: EGG/SD1; EGG/SD2
Toruń - - 0.00
Turnus; EGG/SD2
Warszawa Parking Stadion Narodowy - przy PKP Warszawa Stadion 19:30 05:00 160.00
Turnus: MIL/SD1; EGG/SD3; EGG/SD4
Wrocław Bielany Wrocławskie - Stacja Paliw AMIC ENERGY, ul. Czekoladowa 16 (przy Pizza Hut) - - 100.00
Turnus: Turnus: EGG/SD1; EGG/SD2; EGG/SD3; EGG/SD3; EGG/SD4 wyjazd dzień po dacie rozpoczęcia turnusu; powrót dzień przed datą zakończenia turnusu
Zambrów Stacja paliw ORLEN, ul. Ostrowska 31 17:30 06:30 200.00
Turnus: MIL/SD1; MIL/SD3; EGG/SD3; EGG/SD3; EGG/SD4
Zielona Góra Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 65 (przy rondzie) 21:30 03:30 180.00
Turnus: EGG/SD1; EGG/SD2