Ferie Zimowe 2022
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Obóz narciarsko-snowboardowy

Miejsce: Gorce, Pieniny i Beskid Sądecki -> Muszyna
Zakwaterowanie: Dom Wczasowy Szczyt
Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie i podwieczorek.
Dojazd: Autokar, bus lub PKP.
Profil: obozy , obozy snowboardowe, zimowiska krajowe, obozy zimowe
Wiek uczestników: od 11 do 18 lat
Symbol oferty: Z-25740

Terminy i ceny

Aktualnie brak wolnych terminów do tej oferty.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie, program, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogiczno - instruktorskiej (1 instruktor narciarstwa na 10-15 uczestników), opiekę medyczną na wezwanie, ubezpieczenie Signal Iduna NNW do kwoty 12.000 zł, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy.
Cena nie zawiera:
Karnetu na wyciągi, dodatkowego ubezpieczenia w tym ubezpieczenia OC, wypożyczenia sprzętu, programu fakultatywnego, innych świadczeń niewymienionych w ofercie. Transport z Katowic, z Łodzi za dodatkową opłatą.

Muszyna położona jest wśród szczytów i potoków górskich Nowosądecczyzny, niedaleko Krynicy, w pięknej dolinie Popradu. Dzięki doskonałemu mikroklimatowi, Muszyna posiada status miejscowości uzdrowiskowej. Zapraszamy na obóz narciarsko-snowboardowy!

Program pobytu

 • Zajęcia teoretyczne dotyczące techniki i zasad jazdy, poruszania się po stoku.
 • Ogólne zasady zachowania na trasach narciarskich – „BEZPIECZNY STOK”.
 • Doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie – zajęcia 6 razy w turnusie.
 • Dyskoteka na terenie ośrodka.
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
 • Zajęcia integracyjne: parada Kłamców, quizy, kalambury, mam talent i inne; noc kinowa - wieczorne oglądanie filmów.
 • PLANszówki – zmagania w sali gier planszowych, białe podchody.

INFORMACJE NARCIARSKIE
Ośrodek Narciarski „Dwie Doliny"
w Wierchomli to kompleks składający się z 2 kolei linowych 4-os. oraz 7 wyciągów orczykowych objętych wspólnym systemem kasowym. Do dyspozycji 12 tras zjazdowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Trasy wytyczone są tak, aby mogli korzystać z nich narciarze i snowboardziści o różnym stopniu umiejętności jazdy.

Stacja Narciarska Tylicz Ski to 6 km tras o różnym stopniu trudności, stacja jest idealnym miejscem dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Stacja dysponuje dwoma wyciągami krzesełkowymi oraz dwoma wyciągami orczykowymi.

Kompleks Narciarski Słotwiny udostępnia cztery wyciągi narciarskie: 1 kolej krzesełkową oraz 3 trasy orczykowe dostosowane do potrzeb narciarzy i snowboardzistów o różnym stopniu zaawansowania.

Koszt obowiązkowych karnetów to ok. 550 zł – karnet 6-dniowy obejmuje stacje narciarskie Dwie Doliny-Muszyna Wierchomla, Tylicz Ski oraz Słotwiny. Karnet płatny na miejscu.

Obowiązkowe posiadanie kasków ochronnych. Dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.

Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego w cenie 30 zł za dobę (komplet z kaskiem).

PROGRAM FAKULTATYWNY (płatny na miejscu)

 • KULIG z ogniskiem - wieczorna przejażdżka z pochodniami, saniami zaprzężonymi w konie. W połowie trasy ognisko z pieczeniem kiełbasek.  Cena 45 zł.
 • Paintball (140 kulek) dla dzieci od 11 roku życia - zespołowa, pozorowana walka ze specjalnie przygotowanym scenariuszem, przy użyciu kulek żelowych, tzw. markerów i urządzeń podobnych do broni. Cena 45 zł.
 • Paintball laserowy (45 min) - zespołowa gra scenariuszowa, bez ograniczenia wiekowego. Cena 45 zł.
 • Strzelectwo ASG (1 godz.) - zespołowa gra z ćwiczeniem strzelania do celu, ze specjalnie przygotowanym scenariuszem. Cena 35 zł.
 • Łucznictwo (1 godz.) - nauka prawidłowej postawy łuczniczej, zakładania strzały, naciągania cięciwy, celowania, bezpiecznego wyciągania strzał oraz samodzielnego strzelania do tarczy. Zajęcia zakończone turniejem łuczniczym. Cena 25 zł.
 • Archery TAG (1 godz.) - zajęcia łucznicze ze strzałami piankowymi, rozszerzone o pojedynek łuczniczy Archery TAG. W pojedynku grupa podzielona na dwie drużyny rywalizuje ze sobą na specjalnie przygotowanym do tego polu. Cena 35 zł.
 • Escape room (1wejście) - uczestnicy w obecności instruktora rozwiążą ciąg zagadek i zadań, które tworzą jedną całość i spajają wszystkie elementy w jedną historię. Pokój zagadek posiada swobodną drogę ewakuacyjną, umożliwiającą opuszczenie pokoju w każdej chwili. Cena 30 zł.

Grupyw wiekowe: 11-13, 14-18 lat

ZAKWATEROWANIE
Dom Wczasowy „Szczyt” –
położony jest w uzdrowiskowej części Muszyny. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe z łazienkami oraz pokojami tupu studio 2+3 z łazienkami. W obiekcie znajduje się: świetlica, salka do prowadzenia zajęć, stół do ping-ponga, wiata grillowa oraz przechowalnia sprzętu narciarsko-snowboardowego.

WYŻYWIENIE
Trzy posiłki dziennie i podwieczorek. Turnus rozpoczyna się obiadem i kończy śniadaniem.

TRANSPORT
Autokar z Katowic
do Muszyny Złockie. Wyjazd z Łodzi +220 zł, bus lub PKP do Katowic, dalej autokarem do Muszyny. Inne miejscowości za dopłatą (przy min. 6 uczestnikach).

Informacje wyjazdowe: na 7 dni przed wyjazdem.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Łodź - - 220.00